Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Väike turniiri võistlus

    Terekest,

    Tuli idee, et kombineeriks väikse turniiri võistluse diiliga, seetõttu oli ka raske valida kuhu teemasse see postidada aga mõte siis järgmine:

    ¤ Esitan väljakutse esialgu ühele turniiri mängijale.
    ¤ Turniiriks oleks triobeti 10+1 buyinniga freezout.
    ¤ Päeval või õhtusel ajal, ehk selle lepib kokku väljakutse vastuvõtjaga.
    ¤ Kui mõlemad mängijad jäävad rahakohtadest välja, siis on viik. Paremusarvestus algab alles rahakohtades. Kui üks mängija jõuab rahadesse ja teine mängija ei jõua, siis on võitnud rahadesse jõudnu obv. Kui mõlemad mängijad jõuavad rahadesse, siis loeb paremusjäriestuses juba saadud koht. Kellel parem koht see võitnud.
    ¤ Kaotaja steigib võitjat 50/50 diiliga järgmisele turniirile. Buy in siis samuti võistlus turniirile eelnevalt kokkuleppelin, kas siis 10+1 või 20+2 buyinniga freezout, samuti triobetis.
    ¤ Juhul kui steigitav jõuab rahasse, siis läheb kogu võidetud summa(kaasaarvatud buy in) 50/50 dealiga pooleks.

    Eesmärk:
    ¤ motiveerida ennast paremini mängima
    ¤ võitja tõenäoliselt väärib seda diili, kuna ta ju võistluse ikkagi võitis

    Tulevik:

    ¤ Seda võistlust võib tulevikus näiteks ka mitme mängijaga teha, kes parima koha saab seda steigitakse kaotajate poolt suuremale turniiril näiteks või antakse mitu(iga kaotaja kohta 1) buy inni 50/50 diiliga.

    ps: "kaotaja" on kehv sõna aga paraku ei tulnud mingit paremat sõna hetkel pähe :-\



    Nii, et kes soovib väljakutset vastu võtta?

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Väike turniiri võistlus

    teeme parem homsel 150k gntil võistlust.. +10% vahetus ja kaotaja stakeb teist järgmise pühapäeva omale.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Väike turniiri võistlus

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    teeme parem homsel 150k gntil võistlust.. +10% vahetus ja kaotaja stakeb teist järgmise pühapäeva omale.
    Pean keelduma, pole nii suure bankrolli ja tasemega mängija. Pakkumine kehtib teema pakutavates tingimustes.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Väike turniiri võistlus

    Sellisel challengel on vaja kindlasti vahendajat, kes võtab enne võistluse algust mõlema mängija käest järgmise turniiri jaoks vajaoleva raha ja peale turniiri lõppemist kannab võitjale rahad edasi.

    Üldiselt ei näe ma sellisel diilil üldse mõtet, tundub nii väga võitjat soosiv diil ja kaotaja maksab hambad ristis :)

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Väike turniiri võistlus

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sellisel challengel on vaja kindlasti vahendajat, kes võtab enne võistluse algust mõlema mängija käest järgmise turniiri jaoks vajaoleva raha ja peale turniiri lõppemist kannab võitjale rahad edasi.

    Üldiselt ei näe ma sellisel diilil üldse mõtet, tundub nii väga võitjat soosiv diil ja kaotaja maksab hambad ristis :)

    Tava võistluse puhul oleks veel soosivam võitja puhul, sest siis jääb kaotaja lihtsalt rahast ilma. Antud diili puhul on kaotajal lootus raha tagasi saada ja võib olla isegi kasumiga. Teiseks ma steigiks hea meelega endast paremat mängijat, mitte ei jagaks suvalistele küsijatele raha nagu diili foorumis olen tähele pannud. Sellepärast, hoiangi buyinnid väiksetena, et juhul kui võidan ja kaasvõitleja keeldub raha kandmast, siis on tasuta näha ju, et tegu on petisega. Kes vahendaja puhul garanteeriks, et deali turniiri võidu raha tagastatakse? See on juba ainuke risk, mida ei saa välistada ka diili vahendajaga aga võib ju loota, et kuna võitja sai steigi raha tasuta, siis võiks olla vähemalt nii palju sündsust, et maksab 50/50 ära. Kui ei maksa, siis saab algse turniiri kaotuse puhul antav steigi raha lihtsalt võistluse kaotuse süüks panna ja taas sai odavalt petis tuvastatud. Nii, et arvan, et mu võistlusvarjant on vägagi mõtekas ja turvaliseim.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Väike turniiri võistlus

    ma arvan, et 99% selle foorumi kodanikel on maine tähsam kui mingi 10,20 või isegi 65$

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Väike turniiri võistlus

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    ma arvan, et 99% selle foorumi kodanikel on maine tähsam kui mingi 10,20 või isegi 65$
    arvan sama

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Väike turniiri võistlus

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666

    Tava võistluse puhul oleks veel soosivam võitja puhul, sest siis jääb kaotaja lihtsalt rahast ilma. Antud diili puhul on kaotajal lootus raha tagasi saada ja võib olla isegi kasumiga. Teiseks ma steigiks hea meelega endast paremat mängijat, mitte ei jagaks suvalistele küsijatele raha nagu diili foorumis olen tähele pannud. Sellepärast, hoiangi buyinnid väiksetena, et juhul kui võidan ja kaasvõitleja keeldub raha kandmast, siis on tasuta näha ju, et tegu on petisega. Kes vahendaja puhul garanteeriks, et deali turniiri võidu raha tagastatakse? See on juba ainuke risk, mida ei saa välistada ka diili vahendajaga aga võib ju loota, et kuna võitja sai steigi raha tasuta, siis võiks olla vähemalt nii palju sündsust, et maksab 50/50 ära. Kui ei maksa, siis saab algse turniiri kaotuse puhul antav steigi raha lihtsalt võistluse kaotuse süüks panna ja taas sai odavalt petis tuvastatud. Nii, et arvan, et mu võistlusvarjant on vägagi mõtekas ja turvaliseim.
    Ühel turniiril kaugemale jõudmine ei tee kaugemale jõudvast mängijast paremat mängijat, kui vähem kaugele jõudvat mängijat.

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    ma arvan, et 99% selle foorumi kodanikel on maine tähsam kui mingi 10,20 või isegi 65$
    See 1% on piisav, et läheb vaja vahendajat.

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Väike turniiri võistlus

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ühel turniiril kaugemale jõudmine ei tee kaugemale jõudvast mängijast paremat mängijat, kui vähem kaugele jõudvat mängijat.

    See 1% on piisav, et läheb vaja vahendajat.
    Aga see näitab, et vastasel on vähemalt potentsiaali, millesse tasub investeerida. Ning võistluselement on ikkagi sees. Kui väga skilli taga ajada, siis võib ka 5 turniiri mängida või rohkemgi. Ja vaadata, kes oli edukam.

    Arvan, et siin foorumis on võetud päris palju suuremaid riske kui 1%.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES