Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 6, kokku 6
  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    NL-10 KK vs A flopis OOP

    Kas oleks pidanud suuremalt 3-bettima? (Kui palju või oleks keegi pf midagi muud teinud 3-beti asemel?)
    Mida flopis teeme?

    Ise usun, et vastase 4-beti callimise range on suht väike, JJ+ (väiksemaid pocketeid hästi ei usu) ja AK (võib-olla ka AQ)

    Kui me ise pushime, siis meid callivad ainult paremad käed, check jälle näitab nõrkust ning vastane võib pushida oma JJ-ga näiteks, aga push tundub minu meelest siiski kõige kehvem lüke olevat või mis teised arvavad?

    Vastane on kuskil 30/11/1 kuskil 30 kätt.

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Hero (MP) ($10)
    CO ($17.75)
    Button ($9.80)
    SB ($1.55)
    BB ($11.90)
    UTG ($9.25)

    Preflop: Hero is MP with K, K
    1 fold, Hero bets $0.40, 1 fold, Button raises $1.20, 2 folds, Hero raises $3.40, Button calls $2.60

    Flop: ($7.75) 4, 10, A (2 players)


  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: NL-10 KK vs A flopis OOP

    Võib-olla tõesti teha 4bet 3.40$ asemel 4.40$, siis postflop lihtsam ükskõik millise flopi puhul nuppe lükata. Hetkel ikka väga loll seis :), ma vist chech foldin siin.., tihti vastased checkivad JJ,QQ-ga järgi. Kui vastane ka checkib, siis võib oletada, et tal AA,TT või JJ-QQ, sest Ax käega ta pigem lükkaks flopis juba. Seega turnis võib kaaluda käiku check/call all-in.

  3. #3

    Re: NL-10 KK vs A flopis OOP

    raske koht jah, palju oleneb vastasest ja tema aggerssiivsusest.

    Antud juhul siis tüübi af 1, 30 kätt ei näita muidugi sittagi eriti, aga ma üritaks maha checkida, lootes, et af 1-ga vend ei hakka siin halvema käega panustama. Bet oleks siin imo üks sitemaid lükkeid, sest igasugune A callib su ära ja nagu sa ütlesid kõik nõrgemad käed foldivad seega kui sa isegi tahad siin stäkke sisse ajada, siis c/c või c/r on parim, kuigi see on üpris harv, kui ta oma JJ või QQ-i siin betib.

    3bet size on ok. flop c/f, turn c/f, river c/c prolly.


  4. #4

    Re: NL-10 KK vs A flopis OOP

    4bet peaks pigem väiksem olema. Põhjus selles, et siis saad odavamalt 4bet-bluffida.
    Flopis loodaks maha checkida. Foldiks kui vastane betib

  5. #5

    Re: NL-10 KK vs A flopis OOP

    NL10 callitakse muidugi 4bette AK-ga, aga tunduvalt rohkem tehakse seda poketitega 88+. Ma olen tähele pannud, et kui teha mingi haige bet, 3$ näiteks, siis JJ shoveb insta, kuna ta näeb mingit fold equityt.

  6. #6

    Re: NL-10 KK vs A flopis OOP

    Tsitaat Algselt postitas anti
    4bet peaks pigem väiksem olema. Põhjus selles, et siis saad odavamalt 4bet-bluffida.
    Flopis loodaks maha checkida. Foldiks kui vastane betib
    ma arvan, et 4-beti suurus on täiesti ok, ja 4-bet bluffid tuleks jätta kõrgemata limiitide jaoks

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES