Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 45, kokku 45
  1. #41
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Staken max $33 eest.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    kui see sinu enesetunnet parandab, siis lase käia :D
    muidu ei näe ma sellel mõtet, diil on diil.
    Tegelikult mul oli nii kui nii plaanis kaotuse korral oma esimesele steikijale 100% tagasimakse teha. Lähen tildin nüüd natuke foorumi turniiril :)

  2. #42
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Staken max $33 eest.

    21:00, dushi all käidud, veest tilkumas, nagu noor odüsseus... eem, mida iganes... läksime :D ja juba olen ka kaks paugutajat leidnud

    21:18, sittagi pole muutund, ahja laud on toredalt lahtine, mis on andnud võimaluse 18 minutiga 10 nööpi lisaks teenida :D

    21:22, noooh andsin ära jälle midagi, mast ei tahtnud tulla, ja keegi otsustas mu pf tõste peale (mis oli 160) nuppe panna (4k)

    21:41, ma ei gämbli ega ju?.. seega kui teen pf tõste, ja lükatakse nuppe, siis all inni ei lähe, spekulatiivse käega...

    21:45, hm, sain natuke tagasi, pagan , nahh ma teen vaid blindidega... shuffel up and deal again, thanks...? vähealt istuvad suured nööbikuhilad minust paremal... see on hea. avastus lvl 5'est alates muutub rahvas kinnisemaks

    22:53, hm kui luckbox on esimene tund täiesti kinni ja tõmbed kokku ei tule, kas pärast läheb paremaks? igatahes läheneb esimene break, ja no tervelt 1k nööpi... on minu sülest lahkunud, kahju...

    21:57, leidsin sb'lt ATs... suurem stack tõstis taas, callisin, bb callis ka, a seal on paras kala (imes auku enne)... flop A44, 2 ärtut, mul oli ka 2, tegin ck raise'i, aga kuna alles jäi vaid 450 nööpi ja tont otsustas mu üle tõsta, siis fold pold enam võimalust, seega call, näitas 45 ruutud... ja korjas poti, sest ma abi ei saand....

    player out, enne breaki... 3523mas koht... tjah... polnud minu turniir, järelikult, sest vigu ma end tegemas ei näind, enn eviskasin 2x setile maha, jms... kahju

    EDIT: mis selle rahade jms asjadega saama?

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Staken max $33 eest.

    Standard :D

    Eks kunagi jälle.

  4. #44

    Re: Staken max $33 eest.

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada


    21:57, leidsin sb'lt ATs... suurem stack tõstis taas, callisin, bb callis ka, a seal on paras kala (imes auku enne)... flop A44, 2 ärtut, mul oli ka 2, tegin ck raise'i, aga kuna alles jäi vaid 450 nööpi ja tont otsustas mu üle tõsta, siis fold pold enam võimalust, seega call, näitas 45 ruutud... ja korjas poti, sest ma abi ei saand....
    Kuidas on võimalik, et sul oli käes AT ärtud ja floppi tule A44 kahe ärtuga?
    hmm, kaks ärtu ässa?

  5. #45
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Staken max $33 eest.

    järelikult jäi valesti meelde, sest ma mäletan, et nägin kahte ärtut laual, hh'd vaadates, oli teine ärtu laual alles turnis, ärtu mutt oli.. my bad, aga samas, endiselt, enne oli kala, ja fold pold enam mõttekas, pärast ck raise'i

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES