Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15
  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Overbeti eriti rigged libahundi idee

    Mõned nädalad tagasi tekkis selline mõte, paneks siia laiemale arutlusele.

    Teha anonymous libahunt ehk ma teeks igale mängijale spetsiaalselt ainult mänguks mõeldud foorumikasutaja (nimedega stiilis Talunik, Pastor, Köster, Kooliõpetaja, Sulane, etc, etc).

    Lisaks oleks sel juhul keelatud igasugune enda päriskasutajale viitamine või sellest rääkimine, ehkki teiste rolle oleks lubatud arutada.

    Nt.

    Talunik: "Pastor peab olema karupoeg, sest karupoeg ütles mängus n nii ja ta ütles siin ka nii."
    Köster: "Nõus Talunikuga, karupoeg ilmselt Pastor."
    Kooliõpetaja: "Karupoeg ei saa Pastor olla, sest (põhjus X)"

    Pastor: "Ma ei saa karupoeg olla, sest (põhjus X)" - out of line, sest arutab iseenda võimalikku päriskasutajat

    Added boonusena võiks lõpuks teha ka arvamismängu enne reveali, et kõik saadavad oma pakkumised, kes mis gimmicku alt mängis.

  2. #2
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee


  3. #3

    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Mõned nädalad tagasi tekkis selline mõte, paneks siia laiemale arutlusele.

    Teha anonymous libahunt ehk ma teeks igale mängijale spetsiaalselt ainult mänguks mõeldud foorumikasutaja (nimedega stiilis Talunik, Pastor, Köster, Kooliõpetaja, Sulane, etc, etc).

    Lisaks oleks sel juhul keelatud igasugune enda päriskasutajale viitamine või sellest rääkimine, ehkki teiste rolle oleks lubatud arutada.

    Nt.

    Talunik: "Pastor peab olema karupoeg, sest karupoeg ütles mängus n nii ja ta ütles siin ka nii."
    Köster: "Nõus Talunikuga, karupoeg ilmselt Pastor."
    Kooliõpetaja: "Karupoeg ei saa Pastor olla, sest (põhjus X)"

    [COLOR="#FF0000"]Pastor: "Ma ei saa karupoeg olla, sest (põhjus X)"[/COLOR] - out of line, sest arutab iseenda võimalikku päriskasutajat

    Added boonusena võiks lõpuks teha ka arvamismängu enne reveali, et kõik saadavad oma pakkumised, kes mis gimmicku alt mängis.
    Kuule joo vähem ausõna. Karta oli, et nii juhtub (vihje mu skype ennustusele), tasub kuulata vanemaid.

    Kui kõik saavad arutada, et pastor on karupoeg, sest (põhjus x) ja Pastor ise ei saa, sest on out of line, siis on kohe teada, kes on kes ja asjal kaob point ära.

  4. #4
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

    Ma olen pastor

  5. #5

    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

    overbeti idee on umbes sama, et mängime valetamis- ja veenmismängu, kuid hunt seda teha ei tohi. Nt kui küla arutab, et OB on hunt, siis juhul kui ta päriselt ka hunt on, siis ta ei tohi öelda: "ma ei ole, sest..."...

    gl

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    overbeti idee on umbes sama, et mängime valetamis- ja veenmismängu, kuid hunt seda teha ei tohi. Nt kui küla arutab, et OB on hunt, siis juhul kui ta päriselt ka hunt on, siis ta ei tohi öelda: "ma ei ole, sest..."...

    gl
    ...

    Point selles ju, et mitte arutada inimesi ega past mänge, vaid vaadata võetud liine vaakumis. Sellepärast ongi sellised limitatsioonid real kasutajate arutamisel paigas. Vastasel juhul saaksid kõik endale oma real identity insta angleshootida.

  7. #7
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

    Ma ei saa aru mis keiss on? Ütlesin ju, et olen pastor. Mäng läbi.

  8. #8
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

    Karupoeg ja wowa võiks olla "siiami kaksikud" ja nende roll kõigile teada. Samas on neil immuunsus mängu lõpuni, et heit teemas ei peatuks.

    Sellega on probleem laehndatud, kui karupoeg hakkab skypes pinnima ja wowa slipib või vastupidi :)

  9. #9

    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    ...

    Point selles ju, et mitte arutada inimesi ega past mänge, vaid vaadata võetud liine vaakumis. Sellepärast ongi sellised limitatsioonid real kasutajate arutamisel paigas. Vastasel juhul saaksid kõik endale oma real identity insta angleshootida.
    ma ei saa su poindist aru. Kui me mängime gimmickutega, siis on gimmickud. Kui keegi avastab kellegi rolli, siis so be it, well played. See ongi ju mõte, et üksteist leveldada.

    Kui by default tulevad gimmickud sellepärast välja, et sa ei või oma aliast rünnaku all kaitsta, siis see on vähe mõttetu. See ei ole küll tõesti sama, mis mu hundivõrdlus, kuid ikkagi. Ma kujutan juba ette, kuidas day 1 möödub selle all, et üritatakse lihtsalt suruda kedagi, et teada saada, kes on keegi irl.

  10. #10

    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Karupoeg ja wowa võiks olla "siiami kaksikud" ja nende roll kõigile teada. Samas on neil immuunsus mängu lõpuni, et heit teemas ei peatuks.

    Sellega on probleem laehndatud, kui karupoeg hakkab skypes pinnima ja wowa slipib või vastupidi :)
    ei kavatse tola mängida seekord. Tahaks ühe ausa mängu teha for real. OB Compaxi idee heade gimmickutega on muidu hea.

  11. #11

    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Kuule joo vähem ausõna. Karta oli, et nii juhtub (vihje mu skype ennustusele), tasub kuulata vanemaid.

    Kui kõik saavad arutada, et pastor on karupoeg, sest (põhjus x) ja Pastor ise ei saa, sest on out of line, siis on kohe teada, kes on kes ja asjal kaob point ära.
    Tsiteerin üht mitte nii tarka tegelast...

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    See on testitud setup ja töötab. Ärge surkige töötavat asja.

    Teisiti ei saakski, kuid ometi only gimmicks mänge läbi viiakse.
    Niiet imo võiks käima ajada.

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ei kavatse tola mängida seekord. Tahaks ühe ausa mängu teha for real. OB Compaxi idee heade gimmickutega on muidu hea.

    sina ja aus mäng? tahaks uskuda, aga ma endiselt arvamusel, et need on siiski liiga erinevad asjad.

    agaa muidu on see hea idee.

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

    möh?

  14. #14
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

    Kle õli, kui sa ei saa ise kah aru mis sa 3 nädalat tagasi johmas peaga kritseldasid, siis...
    Piinlik.

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Overbeti eriti rigged libahundi idee

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Kle õli, kui sa ei saa ise kah aru mis sa 3 nädalat tagasi johmas peaga kritseldasid, siis...
    Piinlik.
    möh? midagi on maha kustutatud we?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES