Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7
  1. #1
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    2x JJ @ Unibet Open Main Event [€1,100]

    Mõlemad käed mingi 5 minutise vahega. ~ 80 mängijat järel, 32 saavad raha, keskmine stack 95K.

    Blindid 1000/2000, ante 300, lauas 9 mängijat.

    1 käsi:
    UTG solid 150K stäkk avab 4.2K, UTG+1 foldib ja ma leian JJ. Mul 48K ehk 24BB. Mis teen?

    2 käsi:
    Mul 58K, UTG leian JJ ja avan minraisega 4K, UTG+1 mingi 80K stack kes alles lauda toodi paneb kiirelt ja muretult 10K 3beti, minuni fold. Ehk siis mu stäkk 29BB kokku ja 27BB peale minraise järel. Mis teen?

    Ja kuidas te tundmatu poolt sellist muretut kiiret re-raise tõlgendaksite? Ma kaldun arvama, et AA ja KK kipuvad pigem ägisema ja mõtlema ja siis raisevad. Thoughts?

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: 2x JJ @ Unibet Open Main Event [€1,100]

    krt sa võtad vist turkat liiga tõsiselt:)
    Esimene käsi väga lihtne minuarust kas ta avab nt KTs,A2s,T9S stiilis käsi?
    Lihtsalt hyperi taustaga tean, et kui utg avab 5%+ siis keskelt JJ shove +ev anyway. Turkades anted vist veel suuremad seega veel enam shove
    JJ minu arust ikka väga kindel shove ka TT shoveks kui just nit pole, 99 arvan et pole enam kasumlik
    Üldiselt jah sa pead shovema v foldima. Call v 3bet/fold pole võimalus


    Teine käsi juba oluliselt raskem-väga raske...sest shordi utg vastu 3 bet näitab ikka vastikut tugevust. See vb oleneb sellest kas tahad cashi minna mängima:)
    Viimati muudetud privador poolt : 31.05.14 at 16:41

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: 2x JJ @ Unibet Open Main Event [€1,100]

    Esimese lükkaks sisse ja teise foldiks suht rahulikult ära.

  4. #4
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: 2x JJ @ Unibet Open Main Event [€1,100]

    Esimene käsi ma ausaltöeldes foldimist ei kaalunudki, tahaks max value saada. Mis liin võtta?

    Live turnadel näen ülitihti mingeid väga väikseid re-raise, 2-2.5x sizinguga. Kas mõni turnareg eelistaks antud kohas seda shovemisele? Et paneks 3beti 10K-le nii, et 38K taha jääb? Mulle isiklikult tundub see väga tugev liin sellise üsna väikse stackiga ja shove nõrgem, aga seepärast küsingi kuna kogemust pole eriti palju live MTT-des.

    Flat ka variant lootuses, et keegi tagant leiab mingi väiksema pocketi ja keevitab otsa, aga tundub pigem optimistlik hakata nii väikse stackiga siin olukorras trikitama. Samas kindel pole.



    Teine käsi jälle minu kui cashmängija jaoks tundub selge shove antud oludes, aga jälle igaks juhuks küsin üle. Oleks mingi tight vanamees kes 3beti UTG+1 paneb siis prolly leiaks foldi, aga tundmatu vastu shovesin.

  5. #5

    Re: 2x JJ @ Unibet Open Main Event [€1,100]

    Esimeses käes peaks flättimise jaoks taga mitu agrot 3bettijat või mõistlikku shorti olema. väike 3b tõesti tugevam, seal ei teeks nonai pea kunagi, äkki päris udude vastu QQ+. Shove std ja teeks sealt laiemaltki vist kui privadori range, 88+ AQ+, vbla KQs ka peaks ok olema sealt lükata.
    Teine sõltub vastasest. Laivis turniiridel näeb light ep vs ep 3bettimist väga harva, eriti tundmatute vastu. Calliks ja vaataks edasi.

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ambur99 avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Postitusi
    323

    Re: 2x JJ @ Unibet Open Main Event [€1,100]

    1: AI

    2: calliks ka, foldimise peale mõelda oleks vara

  7. #7

    Re: 2x JJ @ Unibet Open Main Event [€1,100]

    1. Ikkagii lükkaks 24BB sisse all inn solid openeri vastu... 3-bet ja call tuleb, siis on ilmselt ülekaardid jne mängus, millega ajad enda seisu keeruliseks. Kui aga oleks korralik donk, kes raise ala 40% ja callib 40%, siis 3-betiks ja hoiaks ala a7, k10, 89s 33 jms mängus sees.

    2. Jälle oleneb vastasest. Kui ma tean, et 3-bet on kindel premium hand, siis calliks ja püüaks potti väiksena hoida esialgu. Kui aga mina avan palju ja soliidne mängur teab seda ja 3-betib suurema ulatusega, siis lükkaks nupud sisse. Samuti lükkaks nupud sisse mingi segase loose-agressivi vastu.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES