Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 18 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 359
  1. #61

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    Timz over stabber isegi prg. Prolly 2/2

  2. #62
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    Tsitaat Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Miks räägid day 3'st ?

    Timz on hunt.
    Pohh lähen tilti ära vist aga anna palun üks reaalne põhjus miks ma külana ei tohi mõelda kolmandale päevale?

  3. #63
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    Sa väidad, et ma pean sind hundiks ainult sellepärast, et sa räägid day 3'st?

    Tõin eelnevalt välja mis oli hundine. See oli lihtsalt lisaks.

    Ega sa võiksid külana alati day 3'st rääkida aga spekuleerisid just eelnevalt n1 killi üle.

    Siis lambist d3 lennata on ikka veits sürr.

    Aga vastamise asemel esitasid mulle hoopis küsimuse jälle.

  4. #64
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    Kõigi nende mängude juures olengi õppinud seda, et ükskõik mida ma postitan ikka olen hundine :)

    hundi GtO- istu põõsas ja oota kuni keegi "slipib"

  5. #65
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kõigi nende mängude juures olengi õppinud seda, et ükskõik mida ma postitan ikka olen hundine :)

    hundi GtO- istu põõsas ja oota kuni keegi "slipib"
    Selle samuse lause järel peaks siis KP sul suurim hunt olema, ta tuli avalikult selle sama plaaniga lagedale.

    Sellegipoolest suurem küla kui BWG ja vastata sa millegile ikkagi ei taha.

    Närvi minek pigem hundine. Tead, et ma küla. Vihane, et ei usu.

    :D

  6. #66
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    :D

  7. #67
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma kavatsen hääletada enamusega samamoodi. Kui üks mängija saab rohkem kui 4 häält, siis minu poolt viies hääl talle. Kui keegi vahetab oma hääle ära ning konkreetsel isikul enam enamuse häält ei ole, siis panen ka unvote.
    Minu loogika oli selles, et rohkem kui 4 ei ole 4 vaid on 5 ja seetõttu ei lähe mitte viies vaid kuues hääl alles juurde.

    Day 3 mainison, kuna mulle meeldib asju ette mõelda. Olles "readinud" Kp selle posti põhjal pigem külaks siis olidki sina hundisem.

    Tegelikult olekski pidanud vait olema sellel kp teemal see ongi ainult huntidele kasulik info.

    Ok ma nüüd magamama, ja eks homme vaatab kas õnnestub seekord külana mängu jääda või ei

  8. #68
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma kavatsen hääletada enamusega samamoodi. Kui üks mängija saab rohkem kui 4 häält, siis minu poolt viies hääl talle. Kui keegi vahetab oma hääle ära ning konkreetsel isikul enam enamuse häält ei ole, siis panen ka unvote.
    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    sest ma ei viitsi seda igakordset "karupoeg hunt/karupoeg küla" teemat ajama hakata. Endal ka vähem tilti ja kõik teavad, kuidas hääletan. Ühtegi rongi ma ise tekitama ka ei hakka kui just räme slip ei ole kellelgi
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Wowa alustab veits kahtlaselt aga edasi solid küla liin ja kogub infot. On näha, et tahab kohe mängu vedama hakata.

    stabber praegu kõige hundisem oma esimese postiga imo

    Kp rohkem küla kui bwg. See et passive, ma ei hakka seda ületähtsustama ja eniveis on ta tavaliselt huntidel nightkill listis top kandidaate. Seega homme tema peale häält lükata oleks halb.

    Lugesin veel karupoja teist posti ja imo "slipib" ennast külaks seal või on tõsiselt advanced hunt!
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kõigi nende mängude juures olengi õppinud seda, et ükskõik mida ma postitan ikka olen hundine :)

    hundi GtO- istu põõsas ja oota kuni keegi "slipib"
    Solid.

  9. #69

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    Hommikust, poisid. Eile ei jõudnud teiega jaurata siin, täna küll. Aga nagu ikka, siis pool tundi kuni tund enne päeva lõppu enam eriti panustada ei saa. Üritan siis oma hääle enne seda paika saada. Kodu oli õige napisõnaline eile. Kas nägid, et külad omavahel susivad ja võtsid popcorni sülle ja lasid minna? :)

  10. #70

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    Ei olnud nii. Olin eile suht väss ja kuna esimene mäng siis jälgimine ja arusaamine võtab veel aega. Pigem vaatasin kuidas hundid omavahel raiuvad. Hetkel oma seisukohta ei muuda ja jään ootama hundudelt vigu :)

  11. #71

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    solid strat on muidugi uuel mängijal hakata ootama teiste vigu ilma põhjendamata, et siis otsustada :)

    Kui 4 venda peale saate kodule, siis ma võin 5s olla

  12. #72

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    Ei hakka kohe kiirelt uusi välja hääletama. Muidu jääb viimaseks mänguks ja mis kasu te saate kui kohe esimene päev külakese välja võtate.

  13. #73

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    karupoeg aga kui sulle 4 venda peale saame, kas paned ise siis viienda hääle? :D sorri aga see on ikka nii lamp lüke su poolt

  14. #74

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    Tsitaat Algselt postitas Kodu Vaata postitust
    Ei hakka kohe kiirelt uusi välja hääletama. Muidu jääb viimaseks mänguks ja mis kasu te saate kui kohe esimene päev külakese välja võtate.
    lol.

    bipolaarne much?

    väike rünnak ja ähvardus, siis jälle pehme veenmine?

  15. #75

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    Tsitaat Algselt postitas Emma Vaata postitust
    karupoeg aga kui sulle 4 venda peale saame, kas paned ise siis viienda hääle? :D sorri aga see on ikka nii lamp lüke su poolt
    see hetk kui minul 4 häält on olen ma nagunii suhtkoht minemas ja iga asi mida ma ütlen teeb suure tõenäosusega veel hullemaks asja. Seega ütlen kohe ära, et lepin kaotusega sellel hetkel.

  16. #76

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    Tsitaat Algselt postitas Emma Vaata postitust
    karupoeg aga kui sulle 4 venda peale saame, kas paned ise siis viienda hääle? :D sorri aga see on ikka nii lamp lüke su poolt
    emale sul vb oli lamp lüke.

  17. #77

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)


  18. #78

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    no äkki põhjendad ära siis, et miks lamp lüke?

    iga unorthodox lüke on sinu jaoks lamp? Pokkerit mängid ka nii, et 24/7 on 100% cbet või võtad vahel ka teise liini?

  19. #79

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    No sa põhimõtteliselt ütled ju, et ei viitsi mingeid oma järeldusi teha ehk siis ei viitsi mängida. Sa muidu oled ikka olnud üks põhilahendajatest mu arust.

    Tegelt veits niisama norisin, sest olen ise ka sellise suhtumisega mängind, lihtsalt pole seda niimoodi välja öelnud :)

  20. #80

    Re: Libahunt 26 mänguteema (Return of the Bearcub)

    Tsitaat Algselt postitas Emma Vaata postitust
    No sa põhimõtteliselt ütled ju, et ei viitsi mingeid oma järeldusi teha ehk siis ei viitsi mängida. Sa muidu oled ikka olnud üks põhilahendajatest mu arust.

    Tegelt veits niisama norisin, sest olen ise ka sellise suhtumisega mängind, lihtsalt pole seda niimoodi välja öelnud :)
    kas see, et ma day 1 ütlen, et ma hääletan koos enamusega, tähendab tingimata seda, et ma ei kavatse mängu lahendada?

    Minu arvates tähendab see seda, et minu hääl läheb lõpuks sinna, kus on kõige rohkem hääli. See ei tähenda aga seda, et ma sellega ilmtingimata nõustuma peaks.

    Ma lihtsalt ei viitsi nii, et vahetame 10 korda häält ja siis selle põhjal võtame mingi suvalise readi.

Lehekülg 4, kokku 18 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES