Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10
  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Xavi avatar
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Pärnu, Estonia
    Postitusi
    346

    AAga riveri otsus

    Mida riveris teeme? Mis standard selles olukorras oleks?

    PokerStars - $0.25 NL - Holdem - 8 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    UTG: $34.19 (VPIP: 23.32, PFR: 20.73, 3Bet Preflop: 8.20, Hands: 194)
    Hero (UTG+1): $40.19
    MP: $30.88 (VPIP: 13.95, PFR: 8.91, 3Bet Preflop: 3.67, Hands: 263)
    MP+1: $18.00 (VPIP: 75.00, PFR: 3.57, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 29)
    CO: $25.35 (VPIP: 18.70, PFR: 14.55, 3Bet Preflop: 6.85, Hands: 395)
    BTN: $25.00 (VPIP: 13.33, PFR: 9.33, 3Bet Preflop: 3.57, Hands: 77)
    SB: $25.00 (VPIP: 21.69, PFR: 20.48, 3Bet Preflop: 6.45, Hands: 169)
    BB: $25.92 (VPIP: 20.35, PFR: 14.16, 3Bet Preflop: 1.92, Hands: 114)

    SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

    Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has A A

    fold, Hero raises to $0.75, fold, fold, CO calls $0.75, fold, fold, fold

    Flop: ($1.85, 2 players) Q 3 5
    Hero bets $1.40, CO calls $1.40

    Turn: ($4.65, 2 players) J
    Hero bets $3.50, CO calls $3.50

    River: ($11.65, 2 players) 4

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: AAga riveri otsus

    Kui infot pole siis bet/F

    River agr freq? Kuidas drawsid mängib pole teada? Kas floppe on raisenud?

    Ma tahaks esmalt ikkagi bettida, tulevikus vaataks vb ck otsustaks. Mulle tundub, et bet on parem sest ta võib arvata oma drawdel olevat sdv Qsxs/jsXs ja checkib järgi mis peaks päris suur osa rangest olema isegi kui meil As blokker.
    Arvestades kuidas turn mängiti?
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 18.06.14 at 14:56

  3. #3
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: AAga riveri otsus

    Palju bettida, alla poole panga riv ok?

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Xavi avatar
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Pärnu, Estonia
    Postitusi
    346

    Re: AAga riveri otsus

    fold to flop bet 71% 17st 12. ise betib 43%. river agr factor 70%. went to showdown 22%. won showdown 10st 7. rohkemat ei tea. autonoted on
    [P] 3Bet range {KK} (2)
    [P] Called 2Bet from blinds range {64s,T9o} (2)
    [P] Called 3Bets out of position with {88,33,AQo+} (4)
    [P] Called squeeze {88,33} (2)
    [P] Squeezed with {KK} (1)

  5. #5

    Re: AAga riveri otsus

    Missugused käsi sa võidaksid kui sa panustaksid riveril ja ta lihtsalt call'iks? Ma arvan, et KsQs, QsTs, AQ ja ma paneks siia ka KK, et vähekenegi parandada tema range'i sinu vastu

    Käed mis on sinust ees: QQ, JJ, 33, 55,QsJs, 54s, 6s7s. Siia võiks võib-olla käe või paar lisada, aga näha on, et neid käsi on rohkem.

    Vastus sinu küsimusele
    Palju bettida, alla poole panga riv ok?
    - ma läheks check-call peale ja laseks tal lollust teha ning panustada (ja mõtleks natuke foldimise peale kui panus on üle 1/2 pot'i?). Ma arvan, et ta natuke oskab hinnata enda käe väärtust riveril ja showdownil(won at sd 70% - üpris norm)

    Sinu range'i kohta, kuidas sa talle paistad riveril peale checki, on väheke keeruline öelda, sest samu state oleks ka sinu kohta vaja, aga üldiselt sinu range tagant poolt oleks: AKs, AQ.

    Pean tõenäosust, et ta panustaks või calliks löödud kaartidega väikeseks. Seega see on olukord, kus sinu kaartidel on showdown value't kõvasti, aga panustades sa vähendaksid seda tunduvalt.

    Aga kui sa tõesti tahad panustada, siis ma läheks 1/5 pot ja foldiksin kui ta tõstaks. Eriti tobe oleks foldida min raise'i peale.

  6. #6
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: AAga riveri otsus

    Hea analüüs nali, peaaegu!

    Samas sa paned tema range 54s/67s aga ei pane KJs/TJs

    Mida rohkem ma vaatan seda enam tahan ka ck ida sest herol pm ongi siin ainult 1 semibluff ja see on AKss?
    Bettimisega on see teema, et saad ise hinna määrata. ei ole mugav ck/c riveril kui paneb ca PSB. Kuigi kui tsekid plaanid callida.

    Pole stovet kahjuks siin aga see käsi oleks päris põnev üle vaadata.

    Kui paneb üle 1/2 panga plaanid foldi. See tundub viga sest ma ei blufiks/valuebetiks kunagi siin nii väikselt. (vähem kui pool panka siis)

    Päris piiri peal ja raske käsi. flop raise c-bet vaataks ka kiirelt järgi. Kui on raisenud siis eeldaks, et sellel laual setiga tõstab.

    Raske olukord aga põhiline, et ei foldi. Nii tundub mulle vähemalt.

    Lisaks 1/5 river bet ei meeldi üldse. Betiks korralikult natuke üle poole panga, et vastasele natuke selgemalt enda panust eksponeerida.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 18.06.14 at 17:58

  7. #7

    Re: AAga riveri otsus

    Mina ei ütleks, et olukord on keeruline. Lihtsalt kiputakse arvama, et monster pre flop käed on liiiiiga sageli lõpuni head. Ja see on ju full ring....

    Tänud timzile, et tuletas KJs ja JTs meelde, aga üleüldiselt LAG kes väärib enda nime mitte stattide vaid tegude eest on vähe. Suurem osas ollakse mingid wannabed ja arvatakse, et kõik suited con tuleb pre flop callida. Ja alati on pocket pair'il vajalikud implied odds'id olemas. Tuntakse mingeid algtõdesid, aga puudub oskus ise sealt edasi minna. fold to flop cbet - 43%, ehk callib kõikide draw'dega(võib-olla viskab ikka hädised gutshotit maha), second pp, AK, KQ(over cards). Turni state siin ei ole, aga usun, et kui sa temaga turnist tema poolse passiivsusega kaugemale saad, siis on tal sinu AA vastu midagi vastu näidata. Tema riveri bet on bluff siis kui ta tildis on.

    Jään enda seisukoha juurde, et kui sa panustasid, siis sa kaotasid selle käe kui ta ei foldinud( ega sa vist siin muidu ei oleks ). Kui nii läks, siis arvan, et nägid set'i.

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Xavi avatar
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Pärnu, Estonia
    Postitusi
    346

    Re: AAga riveri otsus

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Päris piiri peal ja raske käsi. flop raise c-bet vaataks ka kiirelt järgi.
    1 kord 11st

  9. #9
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Xavi avatar
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Pärnu, Estonia
    Postitusi
    346

    Re: AAga riveri otsus

    River: ($11.65, 2 players) 4
    Hero bets $6.10, CO raises to $19.70 and is all-in,HERO ?

    Arutame asja edasi.

  10. #10

    Re: AAga riveri otsus

    Kui ta range'is on KK, siis ta küllap mõtleks ja call'iks riveril, aga siin su AA on liiga sageli löödud.

    Pot'i suurus enne otsust on 37.45, call'ida 13.6, oddsid 1:2.75 -> 26,6%. Sa pead võitma teda siin natuke rohkem kui 1 korral 4-st, et antud olukord oleks breakeven.

    Sinu käsi siin on põhimõtteliselt bluff catcher. On ta võimeline bluffima? Küllap mingis olekus kindlasti, aga minu arvates mitte nii sagedasti, sest:

    Missugune mängija float'ib topelt ja läheb all-in bluffi, mitte sellepärast, et talle meeldib, vaid et ta hindab seda liini tema jaoks, sinu vastu antud olukorras +EV mänguks?

    Kui nüüd võib-olla natuke üle mõelda, siis sellise oskusega mängija, kes bluffiks siin +EV jaoks, arvatavasti kasutab mingit trackerit ning sel juhul on tal ka sama palju käsi sinu vastu. ~400 kätt ei ole vähemalt minu jaoks piisavalt hea kogus, et hinnata kas vastane(sina hetkel siis) on valmis TPTK, ülepaari, alumise set'i maha viskama, kui ta teeb igal street'il märgatava panuse.

    Võib-olla ta on selline mängija, kes mängib ühe street'i korraga ning vaatab, et 4s6s sai lõpuks pihta, aga mõistab, et on ikkagi taga ja siis lükkab enda nupud teadmata, kus ta enda käega tegelikult asub.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES