Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 29 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 565
  1. #241
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    olengi ju "üleminekufaasis" ida-eurooplane ja ei ole salanud seda. muusika osas olen selle "sammu" teinud (spotify+need eesti asjad mida tahan ja seal pole, plaadina) ja juttu võib ikka ajada ja ideaalide poole püüelda.
    Uuri kui palju spotify artistidele maksab ja vaata kas siis jääb ka hea enesetunne alles.

  2. #242

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Ma ei saa aru miks kõik selelst Netflixist nii sillas on. Vanu filme ja sarju ma võin telekast ka vaadata. Rääkimata sellest et kvaliteetsarju (HBO toodang jne.) seal anyway pole. Ja kui kõik selle release dayl ära vaatavad, siis üksi nurgas nohistada tükk aega hiljem ei ole eriliti reaalne variant.
    Viimati muudetud Oliverk poolt : 30.07.14 at 21:49

  3. #243

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    house of cards oli küll hea .. kõik tuli korraga. korraga ju ei peagi vaatama, aga vähemalt endal valik. kui tunne tuleb siis vahi, mitte ei pea nädalaid ootama

  4. #244

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    house of cards oli küll hea .. kõik tuli korraga. korraga ju ei peagi vaatama, aga vähemalt endal valik. kui tunne tuleb siis vahi, mitte ei pea nädalaid ootama
    Leidsid selle ainukese näite üles :D Tegemist Netflixi omatoodanguga ja tõesti releasitakse seda terve hooaeg korraga.

  5. #245
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Leidsid selle ainukese näite üles :D Tegemist Netflixi omatoodanguga ja tõesti releasitakse seda terve hooaeg korraga.
    Orange Is The New Black!

  6. #246
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    idaeurooplased
    ( Click to show/hide )


    Ma olen täiesti terve mees ja ma ei kavatse Game Of Thronesi uusi hooaegu aastaid oodata kuni need Kanal 2 või paremal juhul ETV-sse jõuavad.

  7. #247
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Uuri kui palju spotify artistidele maksab ja vaata kas siis jääb ka hea enesetunne alles.
    artistid teevad spotify-ga ju ise lepingu. rohkem kui piratebay maksavad. variante ju veel - rdio jne

  8. #248
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    kurat, ma olen eluaeg teadnud, et asjad käivad nii, et nuiaga pähe ja juukseidpidi oma koopasse.

    https://www.facebook.com/photo.php?v...797395&fref=nf

  9. #249
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust

    Ma olen täiesti terve mees ja ma ei raiska oma kallist aega mingite mõttetute sarjade vaatamisele...
    paneme puid alla.. FYP

    [IMG]
    ( Click to show/hide )
    [/IMG]
    Viimati muudetud Rage poolt : 31.07.14 at 12:26

  10. #250

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    sickkkk. Sorry kui oli siin
    ( Click to show/hide )
    Isegi ärinimi on tüüpidel lausa geniaalne.

    Muidu enda kogemused noorusest tuletavad meelde, et seda "Laske lahti, ma tulen kaasa!" jama ei tohi mingil juhul uskuda, vaid kõigepealt tuleb isik täielikult neutraliseerida.

  11. #251

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Isegi ärinimi on tüüpidel lausa geniaalne.

    Muidu enda kogemused noorusest tuletavad meelde, et seda "Laske lahti, ma tulen kaasa!" jama ei tohi mingil juhul uskuda, vaid kõigepealt tuleb isik täielikult neutraliseerida.
    imelik arusaam neutraliseerimisest.

    Minu poolest võtku biitsalukku ja hoidku kuni vend oimetu. Aga selline pussy togimist on tõsiselt hale vaadata ning efektiivsus sellel null (hääküll, koos koeraga said 4kesi 5 minutiga hakkama ühe mehega, kellel pisargaas näos).

    täiesti debiilset juttu ajas ka mingi x osakonna juht TV3-s, kes üritas väita, et mees osutas ka vastupanu. Kui sa oled pikali maas ning vennad togivad igast ilma kaarest, siis karta on, et sa tõmbled. Puhas refleks enesekaitseks juba. Politsei võtab seda aga vastuhakku.

  12. #252
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Veits pokkerit ka siia vahele


  13. #253
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    oot soulseekist saab muusikat? peab asja uurima

  14. #254
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    slolehte lugesin, seal ikka geeniused...kes arvasid, et AA allinni on mõttetu-paned ju oma turna elu riskile miljoni dollari eest!
    Üldse ikka idikad, et flippavad ja turnaeluga gamblivad!

  15. #255
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Keegi PokerStrategy foorumis on regular siit? Mingi kukk väitis, et minu kohta pidi seal mingi teema olema, aga ise ei oska seal opereerida... Kui keegi leiab siis link oleks teretulnud :)

  16. #256
    FPP Pro
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    239

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    ( Click to show/hide )


    Ma olen täiesti terve mees ja ma ei kavatse Game Of Thronesi uusi hooaegu aastaid oodata kuni need Kanal 2 või paremal juhul ETV-sse jõuavad.
    Game of Thrones osad on peale release järgmisel õhtul FOX peal eesti keelsete subtiitritega olemas btw, kuigi ma ei ole kunagi nii ''kaua'' kannatunud ise.

  17. #257

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    imelik arusaam neutraliseerimisest.

    Minu poolest võtku biitsalukku ja hoidku kuni vend oimetu. Aga selline pussy togimist on tõsiselt hale vaadata ning efektiivsus sellel null (hääküll, koos koeraga said 4kesi 5 minutiga hakkama ühe mehega, kellel pisargaas näos).

    täiesti debiilset juttu ajas ka mingi x osakonna juht TV3-s, kes üritas väita, et mees osutas ka vastupanu. Kui sa oled pikali maas ning vennad togivad igast ilma kaarest, siis karta on, et sa tõmbled. Puhas refleks enesekaitseks juba. Politsei võtab seda aga vastuhakku.
    Mis muud, kui puudujäägid väljaõppes. Nii palju, kui mina olen aru saanud, siis ei saadud mehele kuidagi käeraudu peale, kuigi kiunu oli rohkem kui seatapul. Sellist tüüpi lihtsalt ei saa lahti lasta enne käeraudade peale panekut ja läbi otsimist. Krt teab, kuidas ta käituda võib ja mis tal taskudes olla võib.

  18. #258
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Keegi PokerStrategy foorumis on regular siit? Mingi kukk väitis, et minu kohta pidi seal mingi teema olema, aga ise ei oska seal opereerida... Kui keegi leiab siis link oleks teretulnud :)
    See võib olla bootcampi teemades, kuhu pääsevad ainult platium+ staatusega tegelased ehk siis eraldi teema sinu kohta, kuidas sinu vastu mängida.

  19. #259

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    See võib olla bootcampi teemades, kuhu pääsevad ainult platium+ staatusega tegelased ehk siis eraldi teema sinu kohta, kuidas sinu vastu mängida.
    vaevalt, igatahes ma black member, searchisin codecci, siis tuli aint üks post kuskil soomlase päevikust ja see dateerus ka eelmise aasta septi.

  20. #260

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Ma lugesin nagu mingit esimese aprilli artiklit seda, kuidas politseijuht rääkis koera kasutamisest kinnipeetava juures. Et ongi täiesti standard suunata koer kinnipeetavat hammustama. No ma ei tea, ma oleks ment, ma suudaks igasuguseid valuvõtteid poohuilt vajadusel teha, aga sellist pulli küll mitte, et suunaks oma koera maaslamava päti peale hammustama.

Lehekülg 13, kokku 29 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES