Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 29 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 565
  1. #301

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    PM vene saidi kutse palun keegi

  2. #302
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    saadetud

  3. #303

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***


  4. #304

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Kellegil nv-ks Pärnu korterit pakkuda? pm

  5. #305
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    jalgpalli inward v

  6. #306
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JohnnyDolce avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    ESTonia
    Postitusi
    454

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Petturite teemasid kerkib nagu vihma pärast seeni.



    ( Click to show/hide )

  7. #307
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    ( Click to show/hide )


    kõike ka selle kaela ei saa ajada

  8. #308
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Mind huvitab miks on mõned inimesed õiglasemad foorumis kui teised? Pettuste teemade kustutamine on ikka paras pretsedent või mis? See, et keegi kellegi sõps on ei tohiks kohe mitte siinkohal rolli mängida.

  9. #309
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Mind huvitab miks on mõned inimesed õiglasemad foorumis kui teised? Pettuste teemade kustutamine on ikka paras pretsedent või mis? See, et keegi kellegi sõps on ei tohiks kohe mitte siinkohal rolli mängida.
    palun ka selgitust

  10. #310
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Mind huvitab miks on mõned inimesed õiglasemad foorumis kui teised? Pettuste teemade kustutamine on ikka paras pretsedent või mis? See, et keegi kellegi sõps on ei tohiks kohe mitte siinkohal rolli mängida.
    Ma olen samal meelel. Võttes näiteks K. Laasi, kelle nime Google-sse pannes on esimesel lehel selle foorumi teema olemas. See pole antud juhtumi puhul relevantne, et tal ka hetkel mingid jamad on, aga pigem pean silmas seda, et minevikus peale probleemide lahendamist polnud juttugi teema kustutamisest.
    See, et käsil on aktiivne tööotsimine, pole mingi põhjus, et teema ära kustutada kui just varem sama printsiibi alusel talitatud pole. Kui on piisavalt jultumust, et suulist lepingut rikkuda, peaks olema võimeline ka võimalike tagajärgede eest vastutama. Lisaks tundus lepingu rikkuja olevat ju täiesti okei sellega kui tema kohta avalik teema tehakse.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 06.08.14 at 18:34

  11. #311
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Minu arust on ka siiski tegemist väga shady tegelasega ja never ei usaldaks ühegi asjaga mis puutub rahasse.

    FWIW, mina mingit pappi atm ei saanud (ja mul pohh ka €15-st), aga lihtsalt imo näitab päris palju inimese karakteri kohta kui 9 inimest 10-st maksid ja tema leiab pärast kõike endiselt, et ei võlgne midagi.

  12. #312
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Mina ütlesin nii, et kui mulle on makstud ja codecci on nõus (ehk siis omavahel mingi kokkulepe saavutatud, postitasin ka teemasse selle), võin teema sulgeda. Aga seda tegi Spewmonkey juba minu eest, ilma küsimata. Samas mina sain raha kätte ja minu poolest võib asi nii jääda, codecci saab uue teema teha. See, et siin mõnda inimest teisele eelistatakse, pole mingi uudis obv.

  13. #313
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Üldiselt ma lähtusin sellest, et kui teemat ära ei kustutata ja raha ära ei maksta, siis ei võida keegi. Korduvrikkumise risk tundus väike kui isiku rahaga seotud asjad juhtuvad kindlas skype grupis ja sealsed isikud on kõik olukorraga kursis. Kõrgemalt nõusolek oli olemas ja ka virukunnil ei paistnud sellega probleemi olevat. Tundus sarnane olukord sellele kui keegi teeb threadi, saab raha kätte ja editib kogu OP sisuks "kõik on korras". Õigluse printsiibi mõttes on teil siiski õigus ja teema läheb täisnimedeta taastamisele.

    Kristjaniga võrdlus on siiski kohatu, sest tegemist on kroonilise/paadunud rikkujaga. Esilehel olemise põhjus ongi ainult see, et tal jälle jamad on.

  14. #314

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Üldiselt ma lähtusin sellest, et kui teemat ära ei kustutata ja raha ära ei maksta, siis ei võida keegi. Korduvrikkumise risk tundus väike kui isiku rahaga seotud asjad juhtuvad kindlas skype grupis ja sealsed isikud on kõik olukorraga kursis. Kõrgemalt nõusolek oli olemas ja ka virukunnil ei paistnud sellega probleemi olevat. Tundus sarnane olukord sellele kui keegi teeb threadi, saab raha kätte ja editib kogu OP sisuks "kõik on korras". Õigluse printsiibi mõttes on teil siiski õigus ja teema läheb täisnimedeta taastamisele.

    Kristjaniga võrdlus on siiski kohatu, sest tegemist on kroonilise/paadunud rikkujaga. Esilehel olemise põhjus ongi ainult see, et tal jälle jamad on.
    aga yolpa?

  15. #315
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    aga yolpa?
    Yolpast ma ei tea midagi, aga küsimise peale paistab OP järgi olevat kõigil inimestel selleks õigus.

  16. #316
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Mina ütlesin nii, et kui mulle on makstud ja codecci on nõus (ehk siis omavahel mingi kokkulepe saavutatud, postitasin ka teemasse selle), võin teema sulgeda. Aga seda tegi Spewmonkey juba minu eest, ilma küsimata. Samas mina sain raha kätte ja minu poolest võib asi nii jääda, codecci saab uue teema teha. See, et siin mõnda inimest teisele eelistatakse, pole mingi uudis obv.
    Minu pärast võib ka teema sulgeda, aga siiski teema hoiatuseks ja informeerimiseks võiks alles jääda, et selline asi on aset leidnud. Las siis iga inimene ise otsustab kas tahab inwardiga kunagi tulevikus mingeid asju ajada või mitte.

    See ei ole minu arust selle koha pealt eriti oluline faktor, et ta maksis virukunnile ära (ja kui ka mulle nt maksaks) survestatud olukorras - huvitava loogikaga härraks jääb ta sellegipoolest ja 'stay the f*ck away' soovitust jagaks endiselt kui keegi küsiks, et kas tasub temaga mingeid bette vms teha.

    Edit:
    Teine asi kui PokkeriProdel oleks poliitika, et need kes asjad korda ajanud, nende teemad kustutatakse - siis oleks ok kustutada imo.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 06.08.14 at 20:10

  17. #317
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Mind häiris konkreetselt see asjaolu, et minu täisnimi topiti rahulikult teemasse mitme kasutaja poolt ja, et google sellele teist vastet annab Pettuste ja Petturite teemas: Annan igaksjuhuks siin teada, et kasutaja inward a.ka Lauri H.-i kätte ilmselt mingit isiklikku vara usaldada ei tasu - paneb jooksu sellega.

    Kogu selle vaidluse raames selline teema ja selline lõik on üsna ülekohtune.
    Tööandja ei hakka isegi seda teemat avama ja lugema, nähes googles sellist teksti ja teemat. Võtab kohe endale negatiivse hoiaku.

    Teiseks ja kõige olulisem on kohatu mind asetada petturite teemasse mingi alkobeti mitte maksmise pärast. Antud situatsiooni puhul pole mingit kelmuse/pettuse koosseisu. Ma ei lasknud ju kedagi üle, ei varastanud, ei võtnud võlgu jättes maksmata jne. Ma lihtsalt ei viitsinud maksta võõrale inimesele raha kihlveo eest, kus lõpuks ma lisaks kahtlustasin, et raudselt ise pani ka sellel ajal jooki. Kahtlane ja teema hääbus lihtsalt.

  18. #318

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Minu pärast võib ka teema sulgeda, aga siiski teema hoiatuseks ja informeerimiseks võiks alles jääda, et selline asi on aset leidnud. Las siis iga inimene ise otsustab kas tahab inwardiga kunagi tulevikus mingeid asju ajada või mitte.

    See ei ole minu arust selle koha pealt eriti oluline faktor, et ta maksis virukunnile ära (ja kui ka mulle nt maksaks) survestatud olukorras - huvitava loogikaga härraks jääb ta sellegipoolest ja 'stay the f*ck away' soovitust jagaks endiselt kui keegi küsiks, et kas tasub temaga mingeid bette vms teha.

    Edit:
    Teine asi kui PokkeriProdel oleks poliitika, et need kes asjad korda ajanud, nende teemad kustutatakse - siis oleks ok kustutada imo.
    ma nt leia, et mingi hapuks läinud alkobett on see, millest tulenevalt peaks inimesele kogu eluks märk külge jääma. Või peaks inward nüüd tiit ja teet kääpa kombel nime vahetama, et googles ei oleks esimene vastus mingi muruntau verbaalne köhulahtisus sõltlaste (suure enamuse jaosk) foorumis?

    virukunn sai oma võla, pokkerikommuun teab, et inward võib nahka teha, inwardil mark täis. Täiesti piisav imo.

  19. #319
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Teiseks ja kõige olulisem on kohatu mind asetada petturite teemasse mingi alkobeti mitte maksmise pärast. Antud situatsiooni puhul pole mingit kelmuse/pettuse koosseisu. Ma ei lasknud ju kedagi üle, ei varastanud, ei võtnud võlgu jättes maksmata jne. Ma lihtsalt ei viitsinud maksta võõrale inimesele raha kihlveo eest, kus lõpuks ma lisaks kahtlustasin, et raudselt ise pani ka sellel ajal jooki. Kahtlane ja teema hääbus lihtsalt.
    The f*ck sa üldse võõra inimesega beti tegid kui ei usaldanud? Sellist asja nimetatakse freerollimiseks.
    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma nt leia, et mingi hapuks läinud alkobett on see, millest tulenevalt peaks inimesele kogu eluks märk külge jääma. Või peaks inward nüüd tiit ja teet kääpa kombel nime vahetama, et googles ei oleks esimene vastus mingi muruntau verbaalne köhulahtisus sõltlaste (suure enamuse jaosk) foorumis?

    virukunn sai oma võla, pokkerikommuun teab, et inward võib nahka teha, inwardil mark täis. Täiesti piisav imo.
    Jep, olen nõus, et kui siis jääks ainult kasutajanimega ja kui üldine poliitika on, et kes korda ajab siis teema kustutamisele olen ka nõus. Lihtsalt kui teistel, kes probleemide küüsis on olnud jäetakse teema alles siis ei näe siinkohal põhjust erandit teha. Ja gämblerite kommuunis ülelastud bet pole küll kuskiltotsast vähem olulisem kui katteta võlgu võtta.

  20. #320

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Codecciga nõus, katteta bet on sama mis katteta võlg.

Lehekülg 16, kokku 29 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES