Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 29 EsimeneEsimene ... 8161718192028 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 565
  1. #341

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Lastele räägin ikka seda, et mitte mingil juhul ei tohi nad minusuguseks muutuda. Vanim poiss on kahjuks juba alustanud ennem põhikooli viimast klassi, kuigi eeskuju peaks ta võtma siiski oma täiskarsklasest emast aga mitte minust.

    E: Ma olin ümmarguselt 20 aastat hasartmängusõltlane ja sain sellest enamvähem üle. Kui mul piisavalt palju aega on, siis saan ka joomisest üle.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 07.08.14 at 07:44

  2. #342

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    siis droogide kallale?

  3. #343
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    kui rahhi pole, siis kaob see joomine ka vaikselt ära

    puhtalt perspektiivi küsimus, et kas ostad endale poolese viina või lastele näiteks kommi vms. Ehk siis langetad enda heaolu (lol) laste omast allapoole.
    See nõrga tahtejõu teema on räigelt bullshit, lihtsalt pohhuism enda ja lähedaste suhtes. Inimesed võivad vajadusel kõigest loobuda kui on hea motivatsioon, lapsed võiks seda olla.

  4. #344
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    kui rahhi pole, siis kaob see joomine ka vaikselt ära

    puhtalt perspektiivi küsimus, et kas ostad endale poolese viina või lastele näiteks kommi vms. Ehk siis langetad enda heaolu (lol) laste omast allapoole.
    See nõrga tahtejõu teema on räigelt bullshit, lihtsalt pohhuism enda ja lähedaste suhtes. Inimesed võivad vajadusel kõigest loobuda kui on hea motivatsioon, lapsed võiks seda olla.
    Tegelikkuses on ikka nii, et kui rahhi pole, siis alko jaoks ikka leiab. Ülejäänuga olen nõus. Mina näiteks elan 100% oma perele ja mul isegi ei ole mõttes olnud isekateks kulutusteks pere arvelt.

  5. #345

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    siis droogide kallale?
    Leis, sa oled päris taibukas

    Üks kord sõltlane on elu elu lõpuni sõltlane, küsimus on ainult selles millise sõltuvusega alustatakse ja millisega lõpetatakse. Jehoova tunnistajaks ei kavatse ma igatahes muutuda, ennem joon ennast surnuks.

  6. #346

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Tegelikkuses on ikka nii, et kui rahhi pole, siis alko jaoks ikka leiab. Ülejäänuga olen nõus. Mina näiteks elan 100% oma perele ja mul isegi ei ole mõttes olnud isekateks kulutusteks pere arvelt.
    Ise ikka usud seda, mida suust välja ajad? Muidugi minu koolieelne aeg lõppes sellega, et ma pugesin omaenda ema eest kappi peitu ja edaspidi kasvatasid mind vanavanemad.

  7. #347

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Kas androididel on võimalik mingit moodi seda seadistada, et kui autos olles bluetoothi kasutada ning sissetulev kõne tuleb, siis telefon ise ei helise vaid tuleb helin läbi auto BT`? suht wierd kui 2 tk korraga helisvad

  8. #348
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    laps ise ei saa valikuid teha kus ta kasvanud on või ei ole, aga täiskasvanuna saab see laps proffessionaalset abi otsida ja vastutada oma käitumise ja rolemodeliks olemise eest, mitte ei pea süüdistama rasket elu jne.

  9. #349
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    See raske lapsepõlve kaart on veel suurem bullshit. Seda enam kui raske oli Sinu lapsepõlv, peaksid pakkuma enda lastele paremat. Tüüpiline vabandus mis peaks siis joomist välja vabandama või midagi.

  10. #350
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    potsatajale ei tohi öelda, et ta on joodikukalts, sest teda peksti lapsena

  11. #351

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
    potsatajale ei tohi öelda, et ta on joodikukalts, sest teda peksti lapsena
    Nii rumal oledki? Ilmselgelt jagus teie peres ajumahtu ainult ühele tüübile.

  12. #352
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    huvitav mitu poolikut inward potsatajale välja tegi et see tule tema pealt ära tõmbaks

  13. #353
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    huvitav mitu poolikut inward potsatajale välja tegi et see tule tema pealt ära tõmbaks
    Ongi noh tra

    Kui nüüd ranka ei sekku kohe ja seda värdjat inwardi pilbasteks ei lase siis mingu ***** kuradi selgrootu sitt, virukunn on POKKERIPRODE liige ja nüüd peab selle tiblast värdja puruks bänima

  14. #354
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    ( Click to show/hide )

  15. #355
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Nii rumal oledki? Ilmselgelt jagus teie peres ajumahtu ainult ühele tüübile.
    Ma olen lihtsalt kade, sest ma joon ka palju aga mul ei ole nii head vabandust.

  16. #356
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kas androididel on võimalik mingit moodi seda seadistada, et kui autos olles bluetoothi kasutada ning sissetulev kõne tuleb, siis telefon ise ei helise vaid tuleb helin läbi auto BT`? suht wierd kui 2 tk korraga helisvad
    Jah, mul heliseb ainult bluetooth. Kuidas seadistada, seda ei tea

  17. #357
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 692

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    lol kunagi youtube lagis elu eest...adblockiga kohe aru saada miks , vaatasin ~10 minutit ühte videot

    Blocked ads: 79 on this page

  18. #358
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Kellegil nv-ks Pärnu korterit pakkuda? pm
    Proovi nendelt kinnisvara lehekülgedelt lühiajalise rendi kaudu. Sain täna kolmandal katsel korteri endale.

  19. #359
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 108

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Ongi noh tra

    Kui nüüd ranka ei sekku kohe ja seda värdjat inwardi pilbasteks ei lase siis mingu ***** kuradi selgrootu sitt, virukunn on POKKERIPRODE liige ja nüüd peab selle tiblast värdja puruks bänima
    Rahva soovil taastan teema.

    Inward ei ole mu sõber ega isegi mitte hea tuttav ning täiesti pohhui temast ning ei kustutanud ma ühtegi teemat ära, sest mul suht pohhui.

    Ise näen seda teemat täiesti laste teemana, et tehakse miski joodikute kihlvedu ning siis miski raamatute teema ja peale seda miski isilik mõnitamine. Täielik tüdrukute teema.

    Sama nagu ESTPatrick teeks teema, et ta tolmuimeja on mu käes või teeksin teema, et kunagi rägielt tegin pumperile välja ning siis ühel hetkel viskas kopa ette ning siis lubas, et palgapäeval maksab ühel päeval kogu peo ise. Seda ei ole juhtunud ja peaksin tegema teema?

    Siis tuleksid veel miski sada venda ja räägiksid, et kui **** ja **** ja **** see on. Ma olen andnud ka sitaks lubadusi - raha asajdes nitt, aga muudes asjades räigelt üle lasknud, aga kokkuvõttes ma seda teema nii nägin.

    Teen teema lahti ja arutage seal edasi.

  20. #360

    Re: *** JUULI OT on nüüd AUGUSTI OT: lbj0hny käsul ***

    Keegi mingit väga odavat kullerfirmat teab- nimelt oleks vaja saata 2pakki Raplast-Pärnusse, mõlemad umbes 35kg.

Lehekülg 18, kokku 29 EsimeneEsimene ... 8161718192028 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES