Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 57, kokku 57
  1. #41

    Re: 2009 suve tripid

    Kui Tallinnas on golfimängijaid ja pole seltskonda, siis võib julgelt ühendust võtta. Tore oleks golfirajal ka pokkeri teemasid arutada.

  2. #42

    Re: 2009 suve tripid

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    jah, see on see koht, kuhu võid käed taskus kohale tulla. pole vaja varustust, green cardi, vastavat riietust ega oskusi. 250.- eek päev ja lase palju jõuad.
    arvan ,et kui esimest korda 9 rajane väljak läbi mängida, siis teist ringi ei pruugi viicida, sest see on rsk palju keerulisem mäng kui tundub(võibolla on asi minus :)).
    eriti kaif on asja juures looduses olek ja muru lõhn ;D
    olen see laup. päevast mingi aeg kohal seal, kui vihma ei saja. kes tahab, võib ühineda. pärnust sinna ja tagasi saab ka minuga.


    priva, sa pillud pärle jälle ;D ;D




    Kas seal Audrus kepilaenutus ka on?

  3. #43

    Re: 2009 suve tripid

    ma olin minigolfis kunagi staar.. mingeid sarnasusi päris golfiga ka on :D? va see et palli tambid yhtemoodi :D

  4. #44

    Re: 2009 suve tripid

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Kas seal Audrus kepilaenutus ka on?
    standard varustuse rent selle hinna sees(250.-)+ käsikäru. nagu ütlesin, vaja läheb tuju, 250.-eek ja soovitavalt mingit joogipudelit(kui päike särab). muu pärast pole vaja muretseda, olen käinud seal korduvalt.
    http://www.audrugolf.com/index.php?path=0x119 uuri kodulehte.

    Tsitaat Algselt postitas leits
    ma olin minigolfis kunagi staar.. mingeid sarnasusi päris golfiga ka on :D? va see et palli tambid yhtemoodi :D
    kerge sarnasus on puttamisel(?), nn palli auku veeretamisel. aga vat kõigepealt on vaja pall kaugele augu juurde saada...... :D

  5. #45
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: 2009 suve tripid

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    aga vat kõigepealt on vaja pall kaugele augu juurde saada...... :D
    lihtne.. kartulipüss kaasa.. ja tuld...

    p.s. kui keegi ei tea misasi on kartulipüss siis see link peaks pildi ette andma http://www.youtube.com/watch?v=g-nlZtvM3aw

  6. #46
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: 2009 suve tripid

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Londonist mingi 200km lõuna poole, selline linn nagu Bournemouth - seal oli küll ilusate naiste kontsentratsioon kordades kõvem kui nt. Eestis. Ausalt.

    Leedus Palangal tahaks ära käia ja Pärnu rannas ka mingi paar nädalat hängida.
    pärnu rannas on suvle jumala mõttetu hängida. Enne hängi kuskil karjääris või jõe ääres.

  7. #47
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: 2009 suve tripid

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    pärnu rannas on suvle jumala mõttetu hängida. Enne hängi kuskil karjääris või jõe ääres.
    miks sa seda arvad? Minu meelest on fun Pärnu rannas suvel vollet taguda, päikest võtta, naisi nillida ja ujuda.

  8. #48

    Re: 2009 suve tripid

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    miks sa seda arvad? Minu meelest on fun Pärnu rannas suvel vollet taguda, päikest võtta, naisi nillida ja ujuda.
    Ta arvab seda, sest elab Pärnus :P

    Enne siin keegi postitas ka, et igaaastane Klooga trip on nuts, ma vaatasin, et WAT, ise käin Kloogal rannas pmst iga kenama ilma puhul ja pigem on ka põnev kuhugi kaugemale randa ronida ;D

  9. #49
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: 2009 suve tripid

    tean et ta elab pärnus, sest ise elan ka :)

  10. #50

    Re: 2009 suve tripid

    nii, mina olen sel suvel 14.juuni-1.juuli New York'is neli päeva ja edasi Las Vegases, seal ilmselt üks WSOP turniir ja mõned väiksemad turniirid ka. Sügisel nädal Hispaanias, kus ma pole enne käinud ja suvel tahaks Palangal jälle ära käia (varem olen 2x seal olnud) ja ilmselt mõni Riia olympicu trip satub ka sisse. Ongi esialgu kõik selleks suveks :)

  11. #51
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: 2009 suve tripid

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    miks sa seda arvad? Minu meelest on fun Pärnu rannas suvel vollet taguda, päikest võtta, naisi nillida ja ujuda.

    :D

    Ma ei tea, mulle hakkab see rahvamass suht kiiresti vastu. Ise enamasti suvel rannas käin õhtul või öösel

  12. #52

    Re: 2009 suve tripid

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo

    Enne siin keegi postitas ka, et igaaastane Klooga trip on nuts, ma vaatasin, et WAT, ise käin Kloogal rannas pmst iga kenama ilma puhul ja pigem on ka põnev kuhugi kaugemale randa ronida ;D
    Sul hea lähedal käia. Me ise elame kõik Tartus ja seega ainult korra aastas jõuame sinna. Ning loomulikult pole ju ainult rand meie peamiseks eesmärgiks. Ikka hea seltskond ja mõningad joogid. Sõbral seal suvila, mitte midagi uhket aga see just annabki pool juurde.

  13. #53
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: 2009 suve tripid

    Minu arust on mõttetu praadida ennast suve läbi kuskil rannaribal.
    Sisuliselt rikud enda tervist ja kutsud esile nahavähi.Tibid juba lebavad juba silgud reas terve suve läbi rannas ja muretsedes oma jume pärast...

    Ujuma käiakse ikka õhtuti

  14. #54

    Re: 2009 suve tripid

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Minu arust on mõttetu praadida ennast suve läbi kuskil rannaribal.
    Sisuliselt rikud enda tervist ja kutsud esile nahavähi.Tibid juba lebavad juba silgud reas terve suve läbi rannas ja muretsedes oma jume pärast...

    Ujuma käiakse ikka õhtuti
    Mine jõusaali fish!

  15. #55
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: 2009 suve tripid

    Heh...

    Spa sain ikke kätte ja tasuta kolm päeva mai lõpus juba :D

  16. #56
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 2009 suve tripid

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    miks sa seda arvad? Minu meelest on fun Pärnu rannas suvel vollet taguda, päikest võtta, naisi nillida ja ujuda.
    Peale sõjaväge sai aeg maha võetud ja natuke puhatud, siis sai terve suve vollet mängitud. Pärnu rannas ikka volle on kõval tasemel, kohalikud võrgu vennad mängivad, isegi vahest Vesik ka kohal teeb pulli koos teiste võrgu vendadega, igati lahe olemine. Niisamma lebotada ei viitsiks küll, kuskil lina peal.

  17. #57

    Re: 2009 suve tripid

    olid ajad .. sai ka vollet kunagi kõvatsi m2ngitud .. battery etapil sai isegoi yhel k2idud .. 2 ringi saime veel vist :D

Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES