Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 63 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 1250
  1. #261

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Nüüd ei lasknud programmi sulgeda, ütles et ma olen veel kusagil laudades ja kas ma tahan ikka Exit, kui ma vajutrasin exit, siis midagi ei juhtunud. Taskmanagerist sain sulgeda lõpuks. 10$ kah kusagil kinni jäänu. Soft on ilus muidu.(ühel laual mängimiseks.)

  2. #262

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Nüüd ei lasknud programmi sulgeda, ütles et ma olen veel kusagil laudades ja kas ma tahan ikka Exit, kui ma vajutrasin exit, siis midagi ei juhtunud. Taskmanagerist sain sulgeda lõpuks. 10$ kah kusagil kinni jäänu. Soft on ilus muidu.(ühel laual mängimiseks.)
    mul sama asi.. pask soft ja ma lasen varvast sealt..
    hello stars

  3. #263

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Näis jah, kuidas ja kuhu HUDi statid õnnestub kuvada sellisel laual.
    Ja waitinglisti puudumine, ma ei tea kaua sellega harjumine aega võtab.
    Üldiselt tundub uuendus FAIL.
    Mina küll esmapilgul ei leia, et mängijale midagi lihtsamaks ja mugavamaks oleks tehtud.
    Kui nii väga taheti midagi uut, oleks võinud ainult layoudi ära muuta siis.
    Tundub, et ikka läbi mõtlemata on asi. Nagu see Leave nupu teema, kui selliseid vanu puudusi ka ei parandatud.

  4. #264
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Sain high hand eest jällegi 50$, algul tuli küll teade, et keegi teine võitis, aga kuna tema käsi mingil põhjusel diskvalifitseeriti, siis minu A2345 mastirida võitis :D
    Aga kui uus soft imet läbi ei tee, siis minu mängimised ongames on vist küll mängitud. Sellest on kahju :(, sest see kuu Toweris juba ~50k kätt tehtud ja leaderboardis esikolmikus hetkel.


  5. #265

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    Nagu see Leave nupu teema, kui selliseid vanu puudusi ka ei parandatud.
    Leave nupu teema tundub olevat ikka lahendatud.

  6. #266

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    toweris on handhistory asukoht muutunud, nüüd on C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\P5\TowerGaming/ handhistory .
    Kui hemis lisada autoimport folderit siis sinna ei jõua ( kuigi see koht on reaalselt olemas) ei leia hemist seda local settingut üles)
    Kas kellegil veel sama mure ??
    tulemusena ei importdi käsi+ hud puudub ( mängin nagu pimedas)

  7. #267
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Ei oska täna veel aidata, sest pole jõudnud uue softi peal veel HEMi katsetada.

  8. #268
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas no_limit
    toweris on handhistory asukoht muutunud, nüüd on C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\P5\TowerGaming/ handhistory .
    Kui hemis lisada autoimport folderit siis sinna ei jõua ( kuigi see koht on reaalselt olemas) ei leia hemist seda local settingut üles)
    Kas kellegil veel sama mure ??
    tulemusena ei importdi käsi+ hud puudub ( mängin nagu pimedas)
    hem ei tööta veel uue softi peal

  9. #269
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    hem ei tööta veel uue softi peal
    tuleb tirida hemi beta versioon http://www.holdemmanager.net/forum/s...ad.php?t=11641
    sellega tõi statsid ette küll

  10. #270

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    uus soft on tore, waiting for championship guranteed prizepool

  11. #271

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    RedKingsis jookseb isegi tavalise banneri koha peal timer, mis näitab, millal uus soft tuleb. Hetkel veel 12 tundi aega selleni. Aga minu jaoks näitab see taimer hoopis kui kaua ma veel kvaliteetselt grindida saan :P

  12. #272
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    HEM(hud) beta versioon tõi küll statsid ette, aga mitte kõikidesse laudadesse ja mõne aja möödudes hangusid needki.
    :(
    edit: panin lauad vist liialt üksteise otsa ja hem läks lolliks. Väiksemaks laudu enam teha ei taha, seega neli lauda hetkel.
    edit: ah ei.. ikka hangub hud

    Fishe on palju, aga see ei tähenda, et kõik kohel libedalt läheb.. esimene asi oli KKvsAKvsAA, mille AA kahjuks võitis.

  13. #273
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    impordib, aga ei kuva statte

  14. #274

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Ikka ei impordi, tegin hemmi update ära toweri panin ka uuesti peale, ei miskit.
    handhistory fail asub C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\P5\TowerGaming\handhistory
    Seda kohta ei leia nii, et järjest avad kaustasid my computerist, leiab ainult lööd aadressi kohe sisse trükkides aga hemis saab ainult kaustasid järjest avada. Ramdiski ma ei kasuta .
    Mõtlesin, et kui ma lihtsalt vägivaldselt lõikaks ta ära ja kleebiks kuhugi mujale kas see handhistory fail ei kahjustuks ja kas fail uueneks ?

  15. #275

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Ok , impordi sain tööle aga table manager näitab et ei ole lauas ühtegi kätt mängind, hemi viga ??
    täna esimest päeva toweris, hem on importind 50 kätt mille tuleusel on 312 bb /100 :D Mulle meeldib
    nl10 muidugi

  16. #276
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    kena winrate:P

  17. #277
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas Lahekutt
    RedKingsis jookseb isegi tavalise banneri koha peal timer, mis näitab, millal uus soft tuleb. Hetkel veel 12 tundi aega selleni. Aga minu jaoks näitab see taimer hoopis kui kaua ma veel kvaliteetselt grindida saan :P
    Tunnen veel rõõmu, sest 8h saan kasutada veel vana softi ;D

  18. #278
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Nii, pole veel töölt koju jõudnud ja softi katsetanud aga tundub, et pean vist jälle kolima hakkama :)

  19. #279
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tower:
    Ei tööta seal miski õieti....
    PT3 impordib mingid turan käed ainult...Cashist ei saa midagi kätte
    HUD ei tööta...
    Soft ise hangub ka pidevalt

    Oskab keegi öelda need freeroll maniad...kui kaua selle võidu korral raha peab ootama...panin kinni selle ja sain 7$ aga ei midagi ....siiani (juba 3h) pole raha üle tulnud??? (Lahendus käes - tegemist boonus $ süsteemiga. Võidad ja siis pead punktidega lahti mängima selle!)

  20. #280
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Thank you for your message.

    As far as the cash game waiting list is concerned, please be advised that this will be included in the next patch - likely to be within the month; in the mean time, use quick seat (found when clicking the bwin logo in the left corner) or the lobby filters to find the tables you are looking for with availability.

    If I can be of any further assistance please do not hesitate to contact either myself or the Eurobet Customer Service team."

Lehekülg 14, kokku 63 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 21 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 21 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES