Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 63 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 1250
  1. #301
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas QKulgur
    Ootan vastust, et kus asub hand history kaust ;D
    C:\Documents and Settings\Siim\Local Settings\Application Data\P5\RedKings\handhistory

    Muuda Siim ära ja vaata, et hidden faile windows näitab

  2. #302
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    vaatasid ikka mõni post tagasi mu postitust? ;D

    EDIT: türi neid application data kauste niipalju otsisin teisest kaustast. leidsin nyyd, tänks ;D

  3. #303

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    enda läpakal jooksis küll 9 lauda normilt. Core duo 2, 2,2ghz, 4gb ram

  4. #304
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Ise proovisin täna ainult 10 lauda ja jooksis vägevalt. Eks homme tuleb tõsisem testimse päev.

  5. #305
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Algul oli HEM/hud'iga probleeme, tegin uninstall, uuesti peale +viimane patch ja nüüd testisin 1 tund 6 lauda ning kõik toimis. Probleeme on mõneti statside paigutamisel, aga küll normaalse lahenduse leiab. Kaartide värvid tahaks kah veidi sobivamaks muuta. Fishe oli kah laudades, aga sugugi mitte niipalju kui sooviks 8)
    Pentium D 3Ghz(2GB ram) hakkas veidi ragistama ja pilt ujuma, aga 6 lauda jooksutab siiski piisavalt hästi.
    ( Click to show/hide )



  6. #306
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Nüüdsest olemas eraldi ametlik RedKingsi nurk, sest meil on au omada RedKingsist otse eestikeelset tuge ;D

  7. #307

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Ma ei tea, paljud seda AOG scripti kasutasid, aga selle tegija on nüüd andnud ka mingit uut infot:
    http://zapsplace.com/post/2009/06/15...P5-Client.aspx

    Nagu näha tüüp väidab, et uues softis enamus vana softi vigasid alles.

  8. #308
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Ma ei tea, paljud seda AOG scripti kasutasid, aga selle tegija on nüüd andnud ka mingit uut infot:
    http://zapsplace.com/post/2009/06/15...P5-Client.aspx

    Nagu näha tüüp väidab, et uues softis enamus vana softi vigasid alles.
    Jep nii ta on, see on näha ju, et pole midagi muudetud välja arvatud graafika, mis teeb asja hullemaks ja kirjumaks ja ressurssi võtab rohkem jne, ja siis need akende suurused ainuke muutus :o

  9. #309

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Jääb ainult loota, et see suurepärane disain fishidele meeldib :D

  10. #310
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Jääb ainult loota, et see suurepärane disain fishidele meeldib :D
    Arvan, et Ongame on kullaauk lähiajal ja meie teeme elu skritpide jne asjadega heaks ning võtame fishidelt mis võtta annab Ainult isoleeri ei ole kedagi 3bettimas ega squeezimas enam irw.

  11. #311

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Arvan, et Ongame on kullaauk lähiajal ja meie teeme elu skritpide jne asjadega heaks ning võtame fishidelt mis võtta annab Ainult isoleeri ei ole kedagi 3bettimas ega squeezimas enam irw.
    Parandamatu optimist...

  12. #312

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    No ma ei tea...
    Ma olen hetkel üsna parandamatu pessimist jälle!
    Testisin taas 8 laua sessi ja no ma ei suuda mängida sellises slow motionis.
    Veider, enamus väidab, et pole nagu probleeme kiirusega, mul on nii, et kui vajutad mingit nuppu, siis läheb vähemalt mingi 0,5-1 sekund aega, enne kui laud reageerib. Arvuti võimsuse taga nagu ei tohiks asi olla.

    Proovisin ka ilma HEMita, vahet pole, täpselt sama aeglane.
    Milles asi võib olla?

  13. #313
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    No ma ei tea...
    Ma olen hetkel üsna parandamatu pessimist jälle!
    Testisin taas 8 laua sessi ja no ma ei suuda mängida sellises slow motionis.
    Veider, enamus väidab, et pole nagu probleeme kiirusega, mul on nii, et kui vajutad mingit nuppu, siis läheb vähemalt mingi 0,5-1 sekund aega, enne kui laud reageerib. Arvuti võimsuse taga nagu ei tohiks asi olla.

    Proovisin ka ilma HEMita, vahet pole, täpselt sama aeglane.
    Milles asi võib olla?

    sama asi siin, see on softi viga, kui all in on siusi ootab 3sek enne kui kaart tuleb

  14. #314
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    see viimane asi on selle jaoks äkki, et ägedam oleks? sest ma olen ka säärast asja märganud ... ja ei saa ju ometi olla, et kõigil on arvutid kiviajast pärit

  15. #315
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Loodan täna saada vastuse, kuidas saan history folderit muuta, ehk ramdisk teeb elu lõbusamaks. Kuigi natuke kahtlen, sest tegu on nüüd txt failiga, mis ei tohiks arvuti võimsust nõuda. Konks on kuskil softis pigem, aga eks see bug parandatakse ära.

  16. #316

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    sama asi siin, see on softi viga, kui all in on siusi ootab 3sek enne kui kaart tuleb
    Ma ei räägi sellest, kui kiiresti ühe lauaga asi käib, seal on jah AI minnes tehtud asi "põnevamaks" jne.
    Räägin sellest, et mu arvuti hangub konkreetselt. Kui tahan vaadata HUDi pop up-i, siis läheb selleks liiga kaua aega ja kõik käsklused võtavad ka liiga kaua aega. Multitabledes ei saa seda lubada.

    Ma ei tahaks absoluutselt niimoodi halada, olen lihtsalt kurb, et mu super sisseharjunud mängusüsteem ei toimi enam :'(
    Ja ma tahaksin väga jätkata Ongames!

    Kas tõesti kellegil 8+ lauaga mängides ei jää arvuti aeglasemaks ???

  17. #317
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Patsutan endale tunnustavalt õlale, et tegin eelmisel nädalal peale depo boonuse clearimist cashoudi ja kimasin mujale. Las põevad oma lapsehaigused läbi. Uus soft näeb ainult ilus välja ja võtab ekraanil ruumi. Täpselt nagu XP look vs 2000 look. Isiklikult keeran kõik XP kandiliseks minimalistlikuks ja konkreetseks tagasi. Maitse asi. Reklaamitud oli:
    • Updated graphics and animations! (tilulilu)
    • RESIZEABLE TABLES! (kasutatakse anyway ainult 2 äärmust - max ja min)
    • Visualized Side-Pots (99,9% mängu jooksul tähtsusetu tilulilu)
    • Preview all tables in the lobby. (oli ka enne, nüüd raiskab lihtsalt rohkem ruumi kuigi õigele kohale lauda istumine on kiirem nüüd)
    • All new Sit 'n' Go filter (ei oska kommenteerida)
    • Enhanced Tournament Lobby - (Player rankings, Price & Level list...etc) (ei oska kommenteerida)
    • Mac compatible! (jeah, oli enne ka)

    Õnneks on nad jätnud selle featuuri, et 5-max laudades saab istuda suva vaba koha peale - ehk siis ise istun agrofishi taha. Võimalik, et kunagi olen Ongames tagasi ja loodan väga, et vähemalt endised võimalused, mis olid on taastatud. Andke andeks aga normaalse pokkeritoa settinguid ei saa 6-linnukese + keelevalikuga ära kirjeldada.

    Ja kus on minu jooksev acc balance? Miks ma pean seda lahti pidevalt klikkima. Kus on playerite arv kes parajasti mängivad? Kus on waiting list? Kus on option kus ma häälestan ja salvestan laua mini view peale ja keeran tausta ühevärviliseks? Mul ei ole tõesti oluline ja on pigev segav, et kas mu vastas istub beib, sigariga ärimees, maikas narkar, kiilakas turist, eluvend või mutike kes hasartselt oma pensioniga gamblib. Samuti toolid, vaip, aken - TAHAN MAHA KEERATA!

  18. #318
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    +1 lõpu kohta

    aga muidu tigrano annab lootust, täna katsetan ise ka vist, kui õllet ei tee

  19. #319
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    .........
    Ja kus on minu jooksev acc balance? Miks ma pean seda lahti pidevalt klikkima. Kus on playerite arv kes parajasti mängivad? Kus on waiting list? Kus on option kus ma häälestan ja salvestan laua mini view peale ja keeran tausta ühevärviliseks? Mul ei ole tõesti oluline ja on pigev segav, et kas mu vastas istub beib, sigariga ärimees, maikas narkar, kiilakas turist, eluvend või mutike kes hasartselt oma pensioniga gamblib. Samuti toolid, vaip, aken - TAHAN MAHA KEERATA!
    Varem oli kah, et kui tahtsid õiget summat näha, siis pidid refreshima.
    Playerite arv on webi lehel.
    Waiting list tuleb... võib-olla nädala või paari pärast.
    Mini-view'd hetkel pole (võib-olla tuleb), tausta saab ühevärviliseks kui otsid 2p2 http://forumserver.twoplustwo.com/45...1/index27.html teemast sobiva TableImages.swf faili ja kopeerid selle (iga kord peale pokkeritoa avamist) "C:\Program Files\TowerGaming" kausta. Küll hiljem ka sobiva scripti saab, et ei pea manuaalselt seda iga kord ise kopeerima.

  20. #320
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    kohutav soft 9 lauda ei vea isegi välja, 7-8 on suht max, viskab vahepeal koguaeg kinni lambist, siis võtad lahti tulevad kõik lauad ette jälle ja siis hakka neid jälle väikseks tegema, jube ajunuss ikka kyll
    4giga rammi ja 2x2,2ghz

Lehekülg 16, kokku 63 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 29 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 29 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES