Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 63 EsimeneEsimene ... 9171819202129 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 1250
  1. #361
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas levis
    Täna terve päeva üritasin arvutit kiiremaks muuta ja no ei aita... üle 7 laua ei saa... :(
    ( Click to show/hide )
    Rofl, kurb lihtsalt kurb ;D Tahvad vist mingit fishi paradiisi teha Ongamest.

  2. #362
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 420

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Selline klienditeenindaja tuleks maha lasta. Kui talle on antud käsklused, et anda sellist nõu, siis tuleks maha lasta see vend, kes kordineerib pokkeritoa softi arengut.

  3. #363
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    ma olen nii tiltis ongame softi peale, faking laggg tra koguaeg kui 6lauda lahti ainult lagibki

  4. #364
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 420

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kui OnGame võrgustik nii jätkab, siis võib ta kaotada oma populaarsuse. Algul lõpetas pakkumast online pokkeri kõige suuremaid boonuseid, nüüd veel jamab nii tarkvaraga.. Sellise poliitikaga vist kaugele ei jõua.

  5. #365
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Natuke kurvasti kukkus välja jah, mul endal on uus arvuti ja veab välja 12 lauda aga siis võib ka tekkida vahest oht, et soft jookseb kokku ja raha lendab tuulde. Ja sellepeale Ongame ütleb, et ära võta rohkem laudu, kui 6, et see su oma viga aga ma ei näe kuskil oleks kirjas, et üle kuue laua ei tohi mängida ;D

    Loodan, et uuendused tulevad üsna pea ja kõik laabub.

  6. #366

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    bwinis pead lendavad imo



  7. #367
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 420

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas krayzie
    bwinis pead lendavad imo


    WOW

  8. #368

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas krayzie
    bwinis pead lendavad imo


    Väga ei üllata tegelt.

  9. #369
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas krayzie
    bwinis pead lendavad imo


    No nüüd tuleb kuu lõikes selline kukkumine, kui oli seda kuue kuu lõikes, sest softiga on enamus jännis. Isegi paljudele fishidel ju meeldib mängida mitte ühes lauas vaid rohkemates.

    Elame näeme.

  10. #370

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Samas see veel ei pruugi päris õige olla see downswingi graafik. Selle languse põhjustas see softi vahetamise protsess, kuna vahepeal ei saanud andmeid mõlemast versioonist, vaid ainult vanast. Kuskilt lugesin üks Pokerscouti vend ise selgitas. Kui see joon ka kuu aja pärast seal on, või jätkab langemist, siis on küll Ongamel p---ekellad.

    IMO üks suuremaid rumalusi, mis nad tegid, oli see, et kõik 30 või nii tuba läksid üle erineval ajal ja kogu see protsess kestis mingi 10 päeva või nii. Selle aja jooksul mängijate arva langes ja paljud läksid vaatama mujale. Oleks 1 päev stepsel seinast väljas olnud, poleks nad kaotanud nii palju mängijaid.

  11. #371
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Vot ei saa aru kuda üks võrk võib endale niimoodi kotti pähe tõmmata.
    Kerge on mängijaid kaotada aga proovi sa pärast tagasi võita.
    Ega see pole mingi pisipehme-poolmonopol kes vista käkerdise välja tõi ja naudib edasi oma monopoliseisust.
    Oleks võinud ka siis vana softi paraleelselt käiku jätta.Pacificul said ju mängida nii uue kui vana softiga.
    Hea uudis ka, towergaming mulle vist välja teinud ja lambist 10$ juurde pannud kui mul just eile silmad väga grillis polnud.Muidu lähebki arve rooste.

  12. #372

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kas see läägamise probleem on tingitud enamjaolt ikkagi suurtest laudade arvust, HEMist ja Pokertrackerist? Ise mängin ilma nendeta 4-5 lauda oma 512RAM arvutiga ja mittemingisuguseid probleeme ei ole. Mitmest lauast see probleem algab?

  13. #373

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    pole spetsialist, aga nii palju kui olen netist uurinud, siis ilmselt on sitasti progetud. selles suhtes, et asi flashi peale üles ehitatud ja olen natuke uurinud, et paljud "flashi progejad" teevad teatud funktsioonide kirjutamisel vigu, mis põhjustab isegi kõige võimsamatel arvutitel hangumisprobleeme.

  14. #374

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    pole spetsialist, aga nii palju kui olen netist uurinud, siis ilmselt on sitasti progetud. selles suhtes, et asi flashi peale üles ehitatud ja olen natuke uurinud, et paljud "flashi progejad" teevad teatud funktsioonide kirjutamisel vigu, mis põhjustab isegi kõige võimsamatel arvutitel hangumisprobleeme.
    Täpselt, see flash ja progemise kalad. Pole mõeldud konkreetselt sellele, et mõned mängijad mängivad 10+ lauda. Progejad panid oma tillu-ninnud ühe laua peal vilkuma ja arvasid, et jube äge. Ilmselt pole Ongame otsuste tegijad ise piisavalt pädevad interneti pokkeri osas ja samuti pole neil jätkunud mõistust palgata nõustajaid.

    Loodame, et nad mõistavd varsti, et juhul kui tahavad ka edaspidi teenida ja oma businessi päästa, siis nad peavad tegema päris arvestatavaid lisakulutusi. Muud võimalust ma ei näe, et seda võrku päästa. Praeguse trendiga langeb see mingi väiksema võrgu tasemele ja paljud Ongame toad lähevad päris kindlasti pankrotti.

  15. #375

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    kõige lihtsam variant on, et panevad vana softi ka paraleelselt tööle.. vanad kalad, kes tahavad multitableda saavad seda kasutada.. ja fishid kellele meeldib palju animatsiooni ja muud ninnunännut saavad flashi varianti kasutada :)

  16. #376
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kahju, et keegi ei teinud väikest meeldetuletust... :-[
    Loyalty freerollile jäin paar minutit hiljaks.. lev3 25 mängijat ja 20 saavad raha.

  17. #377
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas levis
    Kahju, et keegi ei teinud väikest meeldetuletust... :-[
    Loyalty freerollile jäin paar minutit hiljaks.. lev3 25 mängijat ja 20 saavad raha.
    Ai kuramus jah, see läks täiesti meelest ära. Ainult 25 mängijat ja 1000$ on ikka hea freeroll.

  18. #378

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Täna siis nagu ma aru saan esimene upgrade.
    New enhancement upgrades includes a little less drama and anxiety!
    Irw ;D

  19. #379
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Täna siis nagu ma aru saan esimene upgrade.
    New enhancement upgrades includes a little less drama and anxiety!
    Irw ;D
    Ja sinna alla käib
    * Faster animations
    * Faster all-in sequence
    * Earlier "hurry up" sound
    * Shortened time between hands
    Just testisin, et ehk saab mõne laua rohkem võtta, aga ei.. looda sa!

  20. #380
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    ikka sama pask?

Lehekülg 19, kokku 63 EsimeneEsimene ... 9171819202129 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES