Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 63 EsimeneEsimene 123451353 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 1250
  1. #41
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas ropka11
    Täna siis tower hours.
    Kas nutcracker käib nii-kui saad flopis nutsi ja showdownil saad pähe siis raha tuleb.
    Ja ei lugenud sealt välja palju tuleb, mitu BB-up to 200$
    Keegi omaha-t ka paneb tower hoursi ajal
    Omaha mängud ei lugenud tower hoursi ajal, kui nüüd just muutusi ei ole tehtud.

    Iga kord on erinev tower hour ja mis meid ees ootab sellel tunnil, saame teada vahetult ennem.

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Kas asi on minus või miskit aga toweri Point shop on täiesti tühi leht
    Toweri pointshop käis peale Ongame 8x boonuste keelustamist täiesti maha. Loodan, et momendil tühi sellepärast, et uuendavad pointshopi ja puhuvad sellele jälle eluvaimus sisse, vähemalt turniiri piletid võiks tagasi tuua.

  2. #42

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Mul täitsa näitab sama mõttetut pakkumist, mis varem. :)

  3. #43
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Mul täitsa näitab sama mõttetut pakkumist, mis varem. :)
    Kas Sul boonuseid on veel?

  4. #44

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Ei ole enam. Pakuti uut 8x reload boonust, kuid olen juba ammu tuba vahetanud ja grindin nüüd FTP. Aga suve jooksul võib-olla kaalun isegi tagasitulekut, sest nagu aru sain, saab sinu kaudu miskise diili ning muidugi on ongame tase ka kõvasti halvem. :)

  5. #45
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Täna (20.mai) Tower hour, 8 to 9 pm CET ' The Nutcracker & Omaha Bad Beat '
    Mis tähendab seda, et lauas tuleb istuda vahemikus 21:00-22:00
    Kui käsi kvalifitseerub, siis tuleb saat käe number 48h jooksul Towerisse Support@TowerGaming.com

    The Nutcracker Requirements:
    Must use both hole cards
    Must flop the nuts with minimum 2-pairs.
    Hand must go to a showdown with another player(s).
    Hands that improve through the turn and river do not
    qualify (as you did not "flop the nuts").
    Lisaks lugesin reeglitest, et: "The hand must go to a showdown. The player who flopped the nuts must show his/her hand to the other players at the table. A player who flops the nuts and satisfies the other Nutcracker requirements will receive 50x the big blind up to $200."

    Ise ma ei saagi hästi aru, et kui mul näiteks 89 ja maha tuleb 289 rainbow ning turn T ja river J, ning callin kellega 20xbb panuse ära, kas siis olen kvalifitseerunud? Ehk keegi targem seletab :)
    ----------------
    The Omaha Bad Beat Requirements:
    Straight Flush Bad Beat will receive 75x Big Blind up to $500
    Quad Aces Bad Beat will receive 40x Big Blind up to $250
    Quad Kings Bad Beat will receive 20x Big Blind up to $150
    Quad Queens Bad Beat will receive 10x Big Blind up to $100
    Quad Jacks Bad Beat will receive 5x Big Blind up to $50

  6. #46

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Eile lugesin kah 5 korda ja ei saanud mõhkugi aru, täna loen ja kõik on selge. Ilmselt olin väsinud.
    Jah nii ongi, et pead saama floppi 2 paari või parema käe, minema showdowni ja käsi ei tohi paraneda kahe tänavaga. Kusjuures peab kasutama mõlemat taskukaarti. Kas ma saan õigesti aru: flopatud set on siis ka järelikult reeglitele vastav.

    Võita võib nii palju, kui selliseid käsi saad. Ühe käe eest saab siis 50BB.

    Kui on midagi valesti või täiendada, palun tehke seda!

    Iseenesest tundub päris huvitav, võiks võistluse teha, palju keegi saab selliseid käsi!

  7. #47

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Eile lugesin kah 5 korda ja ei saanud mõhkugi aru, täna loen ja kõik on selge. Ilmselt olin väsinud.
    Jah nii ongi, et pead saama floppi 2 paari või parema käe, minema showdowni ja käsi ei tohi paraneda kahe tänavaga. Kusjuures peab kasutama mõlemat taskukaarti. Kas ma saan õigesti aru: flopatud set on siis ka järelikult reeglitele vastav.

    Võita võib nii palju, kui selliseid käsi saad. Ühe käe eest saab siis 50BB.

    Kui on midagi valesti või täiendada, palun tehke seda!

    Iseenesest tundub päris huvitav, võiks võistluse teha, palju keegi saab selliseid käsi!
    kunagi oli taoline tower hours, ma sain siis 4 või 5 10NL-s.

  8. #48

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Ainuke kurb asi on, et ise ei või eriti hoogsalt panustada, muidu ei pruugi jõuda showdowni :)

  9. #49

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Ainuke kurb asi on, et ise ei või eriti hoogsalt panustada, muidu ei pruugi jõuda showdowni :)
    jep, 2 tükki läks mul tänu sellele kaduma. riveris oli vaja ikka väike bet teha ;D

  10. #50
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Towergaming annab iga päev ära 50$ kõrgema käe eest ehk kui saadetakse päeva jooksul 2 Royalit suppordi meilile, siis mõlemad õnnelikud saavad 25$ lisa.
    Sain täna madala straight flushi.Näiss kas antakse ka midagi.Keegi on saanud üldse straight flushiga pappi

  11. #51
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Eile lugesin kah 5 korda ja ei saanud mõhkugi aru, täna loen ja kõik on selge. Ilmselt olin väsinud.
    Jah nii ongi, et pead saama floppi 2 paari või parema käe, minema showdowni ja käsi ei tohi paraneda kahe tänavaga. Kusjuures peab kasutama mõlemat taskukaarti. Kas ma saan õigesti aru: flopatud set on siis ka järelikult reeglitele vastav.

    Võita võib nii palju, kui selliseid käsi saad. Ühe käe eest saab siis 50BB.

    Kui on midagi valesti või täiendada, palun tehke seda!

    Iseenesest tundub päris huvitav, võiks võistluse teha, palju keegi saab selliseid käsi!
    Oot kas sellel promol peab ka hand nr. üles kirjutama ja ära saatma või tuleb rahh niisama arvele.

  12. #52
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas ropka11
    Oot kas sellel promol peab ka hand nr. üles kirjutama ja ära saatma või tuleb rahh niisama arvele.
    Ikka peab üles kirjutama ja neile saatma 48 tunni jooksul

  13. #53
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Selleks korraks Tower Hour läbi!
    Hakkasin mõtlema, et kaks paari ei saa ju kunagi nuts olla, et flopis on ikka nuts vähemasti set. Aga TowerStaffist sain aru, et ikka loetakse juba 2 paari selle kampaania raames nutsiks.
    Seega saad näiteks bottom seti, check/callid lõpuni ja 50xbig blind olemas... ning käsi võib olla lõputult, niipalju kui tunnis neid püüda suudad.
    Ma olin üsna card dead, aga selliste reeglite põhjal tõmbasin 5 kätt ikkagi kokku (ühes lolli peaga tegin riveris minraise ja vastane foldis) Supporti email saadeta, nüüd ootan rikkusi!

    Huvitav, et kohutav 3bet ja 4bet käis kõikides NL50 laudades, nagu rahvas ei tahaks flopi näha ja TowerHour'ist kasu lõigata. Selle naljaga, et mängisin väga passiivselt ja kohati loose ning üritasin vastaseid ikka potis hoida, kaotasin tunniga kuskil 30$. Kui nüüd mingi valemiga reeglitest ikkagi valesti aru sain, siis tõmban vist küll Towerile kriipsu peale :-\

  14. #54
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    kuidas teised aru saavad asjast..kui mul on pocket ja flop tuleb näiteks 335...kas ma floppasin siis kaks paari?

  15. #55
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    kuidas teised aru saavad asjast..kui mul on pocket ja flop tuleb näiteks 335...kas ma floppasin siis kaks paari?
    Sa pead kasutama käest kahte kaarti kombinatsiooni saamisel ja miinium on 2 paari. Seega kui otse reegleid vaadata, siis peaks ikkagi kvalifitseeruma. Kindlasti tasub selline käsi supporti saata ja raha nõuda! :)
    Küsisin hetkel seal lobbyst ja mingi tont vastas, et jah, siis käsi kvalifitseerub.

  16. #56
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    ja kui mul on 33 ja maha tuleb 445 ja turn 7 ja river 7, siis ei kvalifitseeru vist enam eks?

  17. #57

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas levis
    Huvitav, et kohutav 3bet ja 4bet käis kõikides NL50 laudades, nagu rahvas ei tahaks flopi näha ja TowerHour'ist kasu lõigata.
    Seal palju mängijaid ju pole Toweri mängijad ja ei tea sellest promotionist midagi.
    Mul ka chatis üks regular irvitas minu slowplayd 8 setiga kui fish tõmbas oma TT-ga riverisse T.

    Loodan, et kaotuse puhul ikka makstakse ka 50BB välja, ma küll ei loe kuskilt välja, et võitma peab.

    Kokkuvõttes lasin veidi üle 700 käe, neist 11 korda floppasin 2 paari või parem. Puhas matemaatika näitaks NL50-s +$275, aga......
    Olen nii tropp, et showdowni suutsin minna neist 8 korral ja raudselt hävisin päris palju niimoodi pidurdades ja mitte panustades.

    Samas jällegi hoidsin päris palju kokku, sest flopatud nuts masti hävisin 8888-le, viimane 8 tuli peale minu suurepärast slowplayd muidugi riveril ;D
    8 seti T vastu hävisin ka riveris, aga panustades poleks ilmselt niikaugele jõudnud!

    Kokkuvõttes võitsin nende kätega $154, kindlasti oleks rohkem võitnud, kui oleks normaalselt mänginud.
    Ilmselt siis $200 lisaks loodan, pole paha :D

    Edit:
    Ah jah, unustasin ära, et käsi ei tohtinud paraneda, kohe kontrollin üle.

    Jah, KK flopatud TT3r läks riveril veel ühe K-ga majaks, nii et arvesse läheb 7 tükki

  18. #58
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    ja kui mul on 33 ja maha tuleb 445 ja turn 7 ja river 7, siis ei kvalifitseeru vist enam eks?
    eip, sest siis on su käsi juba 44577
    Teine näide, et sul AA, maha tuleb Axx kõik ärtud ja river-turn ka ärtud.... seega tirisid oma seti mastiks ja no money.

  19. #59

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Muuseas: tegin veidi statistikat.
    Minu HEMi 412 000 käest on flopatud 2 paari või parem 6667 korral (VPIP 14).
    Ehk siis tõenäosus on 1,6%.

    Nii et minu 11 kätt 700-st on täpselt tõenäosuse järgi saadud.
    See on väga hea promotion! ;D

    Selliseid võiks iga päev olla!

  20. #60
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tuli Towerist kiri, et:".....You Flopped the nuts in 4 out of the 5 hands you sent us and I have added $100.00 to your bankroll"
    Ühe käega olen siis eksinud... pean kontrollima!
    Seega 1h +100$-30$ mänguga=+70$...

    Vaatasin veel 5 korda kõik 5 kätt üle ja ei saa aru, et kus ma mööda panen :(
    Kui mul 22 ja flop tuleb 2xx kõik ristid, kas siis see pole nuts?

Lehekülg 3, kokku 63 EsimeneEsimene 123451353 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 17 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 17 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES