Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 30, kokku 63 EsimeneEsimene ... 20282930313240 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 1250
  1. #581
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Sain 9kätt, alguses tundus et sain 20 kätt irw aga pärast vaadates selgus, et paljud käed läksid majaks jne.. Seega loodan 400$ saada seekord.

    Mäng oli suht feil, jäin mingi 30$ plussi, kuid alguses oli -90 kui ei suutnud dongi vastu AA foldida ja teine donk minu flopatud masti majaks ostis.

    Pulli saab ikka kõvasti selle tunni sees :)

    Muidugi Toweri soft on praegu ikka mega fail >:(

  2. #582
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas ropka11
    Peale eile õhtut kui tower kokku jooksis ei loe minu arust punkte ka enam õieti
    NL100 9 lauda nutcracker ajal ja hetkel näitab, et sain 24 punkti, mis on selgelt liiga vähe.

  3. #583
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas levis
    NL100 9 lauda nutcracker ajal ja hetkel näitab, et sain 24 punkti, mis on selgelt liiga vähe.
    Jep olen nõus, midagi on täiesti mäda, sest vaatasin samuti, et miks boonus vabanenud selle ajaga ei ole :)

  4. #584

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    ma ei saa aru kuidas te neid k2si nii palju saate, ma sain 3 tk, ei oska limpida vist.

  5. #585
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Marek K.
    ma ei saa aru kuidas te neid k2si nii palju saate, ma sain 3 tk, ei oska limpida vist.
    Mitmel laual mängid?

    Punktide kohta chatis räägitakse, et "they are counting and the balance will be fixed", keegi vist Towerist.. kuigi TowerRep on kuhugi kadunud.

  6. #586
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kas kellelgi veel ei lähe toweris vahepeal HEM kohe käima.
    Olen mõnikord ikka päris mitu ringi ära mänginud kui Hem tööle läheb.Muudkui aga litsun relaunch hud-i.Teiste tubadega pole täheldanud sellist jama.

  7. #587
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Huvitav mail saabus, selline üldine vabandus, et neil kõik ligadi-logadi uimane ja ebastabiilne on:
    ( Click to show/hide )

  8. #588
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    .Sain ka selle maili võttis muigama küll.Ma mõtlesin, et ikka isiklikult looooooooool minu ees vabandatakse, et nad oma softi nii perse on keeranud.Ega neil vist mängijaid väheks ka jäänud.Kuu 2000$ freerollil oli mingi 50-ne ringis osavõtjaid.

  9. #589
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Nutcracker tulekul
    kolmp. 3.märts Tower Hour 21:00-22:00


    The requirements for The Nutcracker are as follows*:
    Must use both hole cards
    Must flop the nuts with minimum 2-pairs.
    Hand must go to a showdown with another player(s).
    Hands that improve through the turn and river do not qualify (as you did not "flop the nuts").
    ( Click to show/hide )


    edit: läbi selleks korraks see nali...
    mänguga +67$ ja 9 kätt NL100-st, seega peaks saama maksimum 400$ boonuse.
    Viimati muudetud levis poolt : 03.03.10 at 21:28

  10. #590
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    P.... ei lähe see tower hours enam.
    Mänguga -165$ ja 4 kätt.Pisike pluss ikkagi.
    Arvuti jooksis jälle kokku rsk nagu nuhtlus tower hoursi ajal jälle.

  11. #591
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    P.... ei lähe see tower hours enam.
    Mänguga -165$ ja 4 kätt.Pisike pluss ikkagi.
    Arvuti jooksis jälle kokku rsk nagu nuhtlus tower hoursi ajal jälle.
    Samad sõnad, sest täna sain ainult 2 kätt :) ja kaotasin ka mänguga

  12. #592
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    400$ käes, me happy, samas hea, et saatsin rohkem kui 8 kätt, sest üks käsi arvesse ei läinud.
    Kindlasti tasub Nutcrackeri ajal võtta ära "Always muck cards" kastikesest linnuke, sest kui vastane juhtub käe võitma, siis läheb hand historysse kirja, et mängija "mucks cards" Kuigi vastane näeb hand historyt vaadates, mis sul käes oli, siis Toweri tondid seda kätt arvesse ei võta! Varasemalt läksid sellised käed läbi, aga ju nad on karmimaks muutunud.

  13. #593
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas levis Vaata postitust
    400$ käes, me happy, samas hea, et saatsin rohkem kui 8 kätt, sest üks käsi arvesse ei läinud.
    Kindlasti tasub Nutcrackeri ajal võtta ära "Always muck cards" kastikesest linnuke, sest kui vastane juhtub käe võitma, siis läheb hand historysse kirja, et mängija "mucks cards" Kuigi vastane näeb hand historyt vaadates, mis sul käes oli, siis Toweri tondid seda kätt arvesse ei võta! Varasemalt läksid sellised käed läbi, aga ju nad on karmimaks muutunud.
    Levis oi kurja kus Sa niipalju käsi said.Mitu lauda panid siis.Ma alguses viie lauaga pluss kuu freeroll ja ikka jooksis kokku.See juba tavaline hoursi ajal.Huvitav kui enne panna käima kuu freeroll ja pärast cash lauad no ei lähe HEM käima rsk mingi 15 minti kindlasti ootasin. see juba traditsioon.
    Vot kes tahab distipliini proovile panna siis see on õige koht.Lähed nii tilti kui kogu aeg pead callima ja ja tõsta ei saa.

    Aga see always muck ei tohiks ju HEM-ile mõjuda.Ma kogu aeg sealt käed saatnud.Ei oskagi Towerist otse käsi võtta.

  14. #594
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Levis oi kurja kus Sa niipalju käsi said.Mitu lauda panid siis.Ma alguses viie lauaga pluss kuu freeroll ja ikka jooksis kokku.See juba tavaline hoursi ajal.Huvitav kui enne panna käima kuu freeroll ja pärast cash lauad no ei lähe HEM käima rsk mingi 15 minti kindlasti ootasin. see juba traditsioon.
    Vot kes tahab distipliini proovile panna siis see on õige koht.Lähed nii tilti kui kogu aeg pead callima ja ja tõsta ei saa.

    Aga see always muck ei tohiks ju HEM-ile mõjuda.Ma kogu aeg sealt käed saatnud.Ei oskagi Towerist otse käsi võtta.
    10 lauda ja seda ilma HEMita. Varem on lag hullem olnud, nüüd isegi jooksis enam-vähem normaalselt. Laudu avab küll uimaselt ja kiirema arvutiga vennad jõuavad tihti ette
    Pole oluline, kas käsi on HEMist või kuskilt mujalt võetud, sest pasitab nii, et neid huvitab ainult käe number ja kontrollivad selle järgi.
    ahjahh, et väiksem lag oleks, siis võtan "pop table on action" eest linnukese ära, see loeb üsna palju.
    Viimati muudetud levis poolt : 04.03.10 at 18:28

  15. #595
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Ma mängin 12 lauda koos HEMiga ja pole häda midagi, olen ka rohkem võtnud aga siis võib kokku joosta või heli kaduda.

  16. #596
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tigrano panid 2000$ kuu freerolli kinni eile või.Krt ma jäin ikka väga õliseks lõpuks.Väga ähmaselt mäletan lõppu.

  17. #597
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Tigrano panid 2000$ kuu freerolli kinni eile või.Krt ma jäin ikka väga õliseks lõpuks.Väga ähmaselt mäletan lõppu.
    Teiseks jäin algusest peale juhtisin seda turnat aga lõpus arvasin, et on mõistlik natuke nitistuda, sest kõigil mingid väiksed stackid ja lükkavad any 2.

    Seda ma arvasin, et sa oled suht koos (vaadates kuidas lükkasid koguaeg)

  18. #598
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Sain straight flushi ja läksin kirja saatma high hand challangelile-no vaevalt, et laupäeval kus m'gijaid kõvasti selle käega võidab.Ja näed mis kiri seal üleval ees oli.

    Please note that we are currently experiencing communication issues with Webmoney. At this time Webmoney cash outs are not being processed and funds will be returned to the affected player accounts automatically, it is not necessary to contact support. We are expecting a resolution on this issue in the week of March 16th. We apologize for the inconvenience this causes you, but we appreciate your patience while this issue is being resolved.

    Ei puutu küll sellesse üldse aga väga imelik asi.

  19. #599
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Nojah Webmoney ei ole moneybookers.Ma mõtlesin, et kõigi e-walletitega see jama

  20. #600
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Võttis juba jahedaks jah :)

Lehekülg 30, kokku 63 EsimeneEsimene ... 20282930313240 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES