Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 63 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 1250
  1. #61

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Muuseas: tegin veidi statistikat.
    Minu HEMi 412 000 käest on flopatud 2 paari või parem 6667 korral (VPIP 14).
    Ehk siis tõenäosus on 1,6%.

    Nii et minu 11 kätt 700-st on täpselt tõenäosuse järgi saadud.
    See on väga hea promotion! ;D

    Selliseid võiks iga päev olla!
    Tripsid tuleks tegelikult välja võtta, seal ei osale 2 taskukaarti, aga see ei mõjuta vist palju, ei viitsi vaadata. Mõte jääb samaks.

  2. #62
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Ok, veidi häbi tunnistada, aga läksin 25$ nimel nii viisakalt kui oskasin õiendama ja vastus tuli selline:
    ...Sabrina asked me to re-review your hands, and you actually did flop the nuts in all 5 hands, so CONGRATULATIONS on your big win!!! I have added another $25 to your account. I apologize for the error...

    ----------
    Kokkuvõte selline, et "The Nutcracker & Omaha Bad Beat" TowerHour ajal tasub kindlasti mängida, sest väga raske on raha mitte võita.
    Samas teised TowerHour tunnid (Flush,Quads) on Nutcrackeri kõrval täiesti mõttetud.
    10.juuni tuleb järgmine Nutcracker Hour.

  3. #63

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Kas keegi, kellele Heypokerist Mai keskel Kit lubati saata, on selle ka juba kätte saanud?

  4. #64

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    Kas keegi, kellele Heypokerist Mai keskel Kit lubati saata, on selle ka juba kätte saanud?
    Lubati, pole saanud ja pole ka uuesti küsinud.

  5. #65
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Heypokkeri kogu support ja suhtlemine ajab otseses mõttes tilti, seega ei taha väga suurelt tegemist teha nendega. Kuigi boonuste osas olid head pakkumised, ei saa midagi halba ka öelda. Kõiks võiks ainult 100x kiiremini käija seal.

  6. #66

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    Kas keegi, kellele Heypokerist Mai keskel Kit lubati saata, on selle ka juba kätte saanud?
    Ei ole midagi kuulda.

  7. #67

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    saatsin kirja, ütlesid et neile pole manti tulnud veel.

  8. #68

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    saatsin kirja, ütlesid et neile pole manti tulnud veel.
    Normaalne.
    Minu poolest võivad omale sellest jaanitule teha kui see saabub üldse selleks ajaks sinna.
    Kas keegi teab üldse kedagi, kes selle Kiti on üldse saanud kunagi?

  9. #69

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Mis teema Tower'is nende Bonus Freeroll Mania'tega on. Kolmel korral olen rahadesse tulnud. Kuidas ma need võidud ära saan realiseerida?

  10. #70

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas madisle
    Mis teema Tower'is nende Bonus Freeroll Mania'tega on. Kolmel korral olen rahadesse tulnud. Kuidas ma need võidud ära saan realiseerida?
    Ma olen ka ühekorra esimeseks tulnud aga need peaks olema boonusele lisadollarid kui boonust vabastad. Kui deposiiti pole teinud ei näe ka mingit raha nende võitmisega.

  11. #71
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas madisle
    Mis teema Tower'is nende Bonus Freeroll Mania'tega on. Kolmel korral olen rahadesse tulnud. Kuidas ma need võidud ära saan realiseerida?
    Ma ei ole 100% kindel aga arvatavasti pead need lahti mängima. Vaata oma boonuste alla, kui seal on need freerollilt saadud boonused raeas, siis pead koguma nõutud punktid, et boonus arvele kantakse.

  12. #72
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    kaua teil cashout on tulnud moneybrookersisse, mulle öeldi just hollywoodist et raha on alles 29 kontol?MIks nii? Väga haige teema, betsafest tuli 1päev, kuidas toweris ja redkingsis teil on? :-\

  13. #73
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    kaua teil cashout on tulnud moneybrookersisse, mulle öeldi just hollywoodist et raha on alles 29 kontol?MIks nii? Väga haige teema, betsafest tuli 1päev, kuidas toweris ja redkingsis teil on? :-\
    RedKingsist katkusin raha 2008 suvel ja siis tuli küll kiirelt.
    Towerist 2009 neli korda cashout'inud ja alati rahad väga kiirelt MB-sse jõudnud.... 1-2 päeva

  14. #74
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    okei võibolla ta mõtles, et max 29, muidu on küll hollywood täissitane ja ei soovita sinna kellegil minna kui nad 5p moneybrookersisse raha saadavad

  15. #75
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    kaua teil cashout on tulnud moneybrookersisse, mulle öeldi just hollywoodist et raha on alles 29 kontol?MIks nii? Väga haige teema, betsafest tuli 1päev, kuidas toweris ja redkingsis teil on? :-\
    Towerist ja RedKingsist tuleb tavaliselt 1 päevaga MB arvele.

  16. #76

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Kas keegi teab rääkida, miks viimasel ajal nii vähe mängijaid ongames on?
    See nv oli väga väike laudade valik, seated players oli umbes 16k, mis tavaliselt on üle 20k kindlasti. Praegu (esmaspäeva hommik) on ikka täielik surm seal. Peab vist ikka starsi kolima, et rohkem grindida saaks.

  17. #77
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas Lahekutt
    Kas keegi teab rääkida, miks viimasel ajal nii vähe mängijaid ongames on?
    See nv oli väga väike laudade valik, seated players oli umbes 16k, mis tavaliselt on üle 20k kindlasti. Praegu (esmaspäeva hommik) on ikka täielik surm seal. Peab vist ikka starsi kolima, et rohkem grindida saaks.
    Peale seda, kui Ongame keelustas 8x boonused on natukene regulare vähemaks jäänud ja mängud läinud uskumatult fishiseks. Tavalisel oli õhtuti 30k mängijat, siis nüüd on küll vähem aga laudu jagub õhtusel ajal.

    Hommikuti on olnud alati läbi aegade vähe mängijaid kuna USA kodanikud mängida ei saa. Ise mängin hommikuti 3 limiiti korraga nl50-nl200 näiteks, sest nendes laudades on ühed ja samad fishid. Ongames on üks suur pluss, et ühed ja samad mängijad loomulikult ka fishid mängivad 2,3,4 jne erinevas limiidis.

  18. #78
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    no fishe on seal tõesti palju ja nädalavahetused on ikka uskumatud kullakaevandused. Lisaks kellaaeg kuskil 2 ja 5 vahel öösel.
    Isegi minusuguse überfishi jaoks ;D

  19. #79

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Kas tõesti 2-5 vahel on seal teistsugune seltskond? Pole kunagi viitsinud hiljem kui 1.30 mängida. Mulle on alati tundunud, et sellel ajal lähevad lauad tühjaks. Kas siis hiljem algab uus elu? Viitsiks keegi veel kommenteerida, kes on mänginud sellel ajal!

  20. #80

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Kas tõesti 2-5 vahel on seal teistsugune seltskond? Pole kunagi viitsinud hiljem kui 1.30 mängida. Mulle on alati tundunud, et sellel ajal lähevad lauad tühjaks. Kas siis hiljem algab uus elu? Viitsiks keegi veel kommenteerida, kes on mänginud sellel ajal!
    2 ajal minu arust väga suurt erinevust pole, aga ma olen mõned korrad teinud mingi 4 ajal. Siis on küll incredible teema seal. Lihtsalt sellised vennad, kes shovevad ja callivad kõik tänavad maha iga käega jne. Miinus on ainult see, et lauad on suht poolikud ning peab koguaeg uusi laudu otsima-tegema.

    Tõmbasin just Triost rahad välja ning hüppan tagasi Ongame. :)

Lehekülg 4, kokku 63 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES