Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 44, kokku 63 EsimeneEsimene ... 34424344454654 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 1250
  1. #861
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Krt mõtlesin juba netijagajale helistada, et mis pull on.Mul arvuti ei lähe nii ruttu softi tagasi sisse ka nii, et see jama on päris palju juba maksma läinud.
    Paar korda päevas viskab välja jah.
    Üleeile sai just kahe dongi vastu JJ 3bet tehtud ja flopis kohe J ja mis edasi sai...napilt oleks hiir lennanud.

  2. #862
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Minul jamab Toweri soft neljal erineval moel ja peamiselt siis kui on avatud väga palju laudu ja/või samal ajal avatud mõned teised softid.
    Sümptomid:
    1. Soft paneb lambist kaboom kinni ja kõik, uuesti avades on kõik ok.
    2. Soft hangub, ning kõige naljakam, et näed vastaste actionit, aga ise ei saa midagi teha lol, vaja panna ctrl+alt+del ning Task Managerist end process.
    3. Osad või kõik aknad lähevad valgehall-tuhmiks ning programm näitab "not responding", oli vist vaja jällegi ctrl+alt+del '....
    4. Osa laudu on avatud ja uue laua asemel tuleb mõttetu hall kast, mida ei saa enam ka sulgeda. Eriti häiriv kui mängid STT-si. Vajalik softi sulgemine läbi ctrl+alt+del '.... Softi uuesti avamisel võib vabalt ühe laua asemel hall kast tulla ja siis tuleb jällegi ctrl+alt+del teha ning loota parimat.

    Op. Windows 7 64bit
    CPU Q9650@3GHz
    Ram 4GB

    Viimati panin Win7 32bit asemel 64bit (mis oskab kasutada kogu 4GB RAM mälust) ja kui varem 10 lauaga oli juba räme lag ja panin ka julmalt pange, siis nüüd võib 15 lauda ka tulistada ilma lagita. Paraku 12+ lauda, siis hakkab liialt tihti neid ülal kirjeldatud sümptomeid väljastama.

  3. #863
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Mina olen tähele pannud et see reconnect tuleb ka 2 laual, nii et ma ei saaks väita, et see paljude laudade süü on. Tihti mängin 14 lauda ja ei mingit pulli terve päev.

  4. #864
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Mina olen tähele pannud et see reconnect tuleb ka 2 laual, nii et ma ei saaks väita, et see paljude laudade süü on. Tihti mängin 14 lauda ja ei mingit pulli terve päev.
    Täpselt nii.Arvuti jooksis kinni enne kogu aeg-mida rohkem laudu seda lag-isem.
    Aga nüüd ongame mõtles uue nõksu kuidas regulare peletada-vahepeal juhe seinast välja nii paar korda päevas.
    See mingi paar viimast nädalat toimunud, et soft ei saa netiga ühendust ja näitab, et reconnected.

  5. #865
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Jah, seda reconnection jama on ka olnud, see siis juba viies sümptom. Arvasin, et võib-olla ühendusest, aga ju siis Ongame kala hoopis. Väga kummaline :/
    Kohati on lausa nii, et pooltel laudadel näitab reconnecting ja pooltel lubab mängida.

  6. #866
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Teil Nutcrackeri rahad üle tulnud?

  7. #867
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
    Teil Nutcrackeri rahad üle tulnud?
    ei

  8. #868
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Üldiselt pole softiga probleeme olnud, aga täna crashis 4 korda sessi ajal.. Pmst igakord kui akna kinni panin, siis freezis, suht tilti ajab selline pask ikka.

  9. #869
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
    Teil Nutcrackeri rahad üle tulnud?
    nüüd tuli

  10. #870

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Mul ka ei ole. Kaua neil see max aeg on seda pappi kanda?

  11. #871
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Mul ka ei ole. Kaua neil see max aeg on seda pappi kanda?
    Ma arvan, et up to 3 päeva, kuigi tihti tuleb 24h sees.

  12. #872
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
    Teil Nutcrackeri rahad üle tulnud?
    Ei
    Sain max muidu enda arverstuste järgi.Aga mäng jäi miinusesse.
    Ei soovita küll seal suuri rahasid hoida.Ükskord nad p.... kukuvad oma happy tunniga.Mängijad hoiavad seal oma $sees , et mängida Happy houerit.Kardan, et investeerivad kuskile selle.Muidu ei ole üldse logish see happy hour.

  13. #873

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Üldiselt pole softiga probleeme olnud, aga täna crashis 4 korda sessi ajal.. Pmst igakord kui akna kinni panin, siis freezis, suht tilti ajab selline pask ikka.
    mul freezib suht minutite jooksul kogu klient, kui lauad lahti olen võtnud, kunagi pole seda jama olnud, täna jääb vist mängimine ära.

  14. #874

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Ei
    Sain max muidu enda arverstuste järgi.Aga mäng jäi miinusesse.
    Ei soovita küll seal suuri rahasid hoida.Ükskord nad p.... kukuvad oma happy tunniga.Mängijad hoiavad seal oma $sees , et mängida Happy houerit.Kardan, et investeerivad kuskile selle.Muidu ei ole üldse logish see happy hour.
    Tasuks veidi mõelda enne kui lahmima hakata.

    Kui vaadata seda mängu, mis nutcrackeri ajal toimub, siis imo reaalseid vendasid, kes aint selle mõttega mängivad, et selle aja sees 400$ sealt välja pumbata on ikka suhteliselt vähe.

  15. #875
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Ei
    Sain max muidu enda arverstuste järgi.Aga mäng jäi miinusesse.
    Ei soovita küll seal suuri rahasid hoida.Ükskord nad p.... kukuvad oma happy tunniga.Mängijad hoiavad seal oma $sees , et mängida Happy houerit.Kardan, et investeerivad kuskile selle.Muidu ei ole üldse logish see happy hour.
    See toimib tänu sellele et teie rakeback läheb miinusesse ja ei pea seda raha affiliatedele maksma.

    Affiliated juba mässavad sest paljud käivad ainult seda promo mängimas ja isegi ei jää nulli vaid toodavad suur miinust kuu kokkuvõttes.

    Kui sa näiteks maksad 1000$ raket kuus, saad 800$ nutcrakerist +500$ boonustest, siis on kuu miinuses -300$ aga need kes ei mängi üldse teenib näiteks -800$ miinust affiliatedele.

    Arvatavasti varsti vähemalt neil kes niisama promo käivad mängimas, lükatakse kraanind kinni.

    Näiteks pokkeriprod affiliate pole sentigi teeninud sellest ajast kui see nutcraker on aga suurtel on ka kõvasi genejaid ja väiksed viivad raha välja kõvasti tänu sellele promole, mis teeb suht nulliringi ka neile

  16. #876

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kui oled läbi affiliate reganud, siis ei saa ju seda nutcrackerit üldse mängida.

  17. #877
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Kui oled läbi affiliate reganud, siis ei saa ju seda nutcrackerit üldse mängida.
    Kui oled flat rakebackiga seotud siis ei saa, aga läbi affiliatede on enamus liitunud, kes pole just otse Toweri lehele läinud.

  18. #878

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    ok nüüd avastasin et hem põhjustab mul seda freezimist

  19. #879
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Lugesin general chatist, et väga paljudel see probleem, et kui hakkad mõnda lauda sulgema, siis soft crashib. Pidavat uue update' süü olema. Suht retarded ikka, et nii puusse need developerid vms tüübid panevad...

  20. #880
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Lugesin general chatist, et väga paljudel see probleem, et kui hakkad mõnda lauda sulgema, siis soft crashib. Pidavat uue update' süü olema. Suht retarded ikka, et nii puusse need developerid vms tüübid panevad...
    Jah, see mingi uus asi eile sain ka tunda seda, fr väga pole vaja laudu vahetada aga 5maxis suht jube sedasi mängida.

Lehekülg 44, kokku 63 EsimeneEsimene ... 34424344454654 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 20 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 20 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES