Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 47, kokku 63 EsimeneEsimene ... 37454647484957 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 921 kuni 940, kokku 1250
  1. #921

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Jah, arvata oli.

    Ise ka kuulisin, et palju kaebusi esitati ja hakati seda ära kasutama mängijate poolt kes ise ei mängi Toweris.
    Kasutaks isegi ära, kui tasub.

    Aga mida see mängule kaasa toob, kui üritada seda preemiakätt saada? Sa ei tohi tõsta (et teine ära ei viskaks), seega ei saa ka poti kasvatada ega kätt kaitsta, check-call lõpuni? Küllap mõnikord viskad siiski ära või kaotad lihtsalt...
    ja auhinnaks on 50 bb... palju sellised käsi siis tunniga tuleb kui 4 lauda 6-max-i mängida?

  2. #922
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    See on mõttetu kiri, ei vasta kaugeltki kirja sisule :) 40 on ehk siis kui nutcrakeri sisse arvutad, kui seda mitte, siis peaks kõik freerollid jne ära võitma, et 40% saada.
    40% tähendab seda, et points shopis saab 300 punkti eest 25$.
    ehk sng mängijale 60$ rake'i eest 25$ tagasi, mis teeb 41,6% rb + nutcracker ja freerollid
    cashi mängijad saavad iga dollari rake eest 3,25 punkti, ehk 27% rb + promotionid. aga kuna võitvad mängijad saavad vähem punkte siis cashi mängijatele suht mõttetu värk jah

    Tsitaat Algselt postitas bJako Vaata postitust
    Kasutaks isegi ära, kui tasub.

    Aga mida see mängule kaasa toob, kui üritada seda preemiakätt saada? Sa ei tohi tõsta (et teine ära ei viskaks), seega ei saa ka poti kasvatada ega kätt kaitsta, check-call lõpuni? Küllap mõnikord viskad siiski ära või kaotad lihtsalt...
    ja auhinnaks on 50 bb... palju sellised käsi siis tunniga tuleb kui 4 lauda 6-max-i mängida?
    ise mängin kuskil 30/0 stiilis. üritad võimalikult odavalt floppi näha.
    ~9'l laual mängides olen alati saanud 10 kätt vähemalt.
    osta nl100 laudadesse miinimumiga sisse, siis saad isegi kaotava käe maha callida ja kasumisse jääda sellega. varem oli min bi 20bb, siis oli eriti mugav.
    kuigi jah, viimased 2 korda olen suutnud mänguga tunni jooksul 300$ miinusesse jääda ja nii on kasum väike tulnud. varem tootis ikka korralikult see promo

    //seal veel 3-max lauad ka, ise pole proovinud aga nendel võib-olla veel parem
    Viimati muudetud mortalvombat poolt : 20.11.10 at 13:33

  3. #923

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Mis toimub, võtan toweri lahti, jõuan paar lauda ka lahti võtta ja mõned käed mängida siis tower crashib täielikult. Ja nii mitu korda järjest, mis peaks ette võtma, reinstall vms?

  4. #924
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    HEM ja PT3 pane kinni või loe eelnevaid postitusi. Vahest crashib ka niisama.

  5. #925

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    HEM ja PT3 pane kinni või loe eelnevaid postitusi. Vahest crashib ka niisama.
    Vaatasin siis ka seda Towerit. Crashis jah pidevalt, PT kinnipaneku järel enam mitte.
    Suht jube graafika, kehv lobby (filtreid ei saa panna - 3-max lauad koos 5-maxiga, eri blindlevelid segamini).

    Ja wait listi pole üldse? eriti tore...

    Kas need deposit boonused vabanevad 5 USD kaupa ja kui 60 päevaga kõike ei vabasta saab osa kätte - või ei saa siis midagi?

  6. #926
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    5 kaupa tikusb kontole. Kui 60 päeva täis, siis aegub ära lihtsalt see summa mida ei vabastanud ja üeljäenud jääb alles.

  7. #927
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Iga uus tuba vajab harjumist, tegelikult ei ole asi nii hull

  8. #928
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas bJako Vaata postitust
    Vaatasin siis ka seda Towerit. Crashis jah pidevalt, PT kinnipaneku järel enam mitte.
    Suht jube graafika, kehv lobby (filtreid ei saa panna - 3-max lauad koos 5-maxiga, eri blindlevelid segamini).

    Ja wait listi pole üldse? eriti tore...

    Kas need deposit boonused vabanevad 5 USD kaupa ja kui 60 päevaga kõike ei vabasta saab osa kätte - või ei saa siis midagi?
    Pärast viimast PT3 versiooni enam ei crashi, nõme on muidugi see, et HUD on always on top. Aga harjub tõesti, nii waiting listi kui timebanki puudumisega:) Muud plussid kaaluvad üles.

  9. #929
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Hmm kui nüüd järele mõelda siis viimasel ajal endal crashimist küll kõvasti vähemaks jäänud.
    Kasutan Hem-i

  10. #930

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas tonis Vaata postitust
    5 kaupa tikusb kontole. Kui 60 päeva täis, siis aegub ära lihtsalt see summa mida ei vabastanud ja üeljäenud jääb alles.
    Normaalne.
    Ainult et ma ei saa aru $30 ja $75 boonuste mõttest. Kui mõlemat võib saada 15 USD sissemaksega, miks krt siis keegi peaks selle kehvema valima üldse? Sellest mu valearusaam, et kogu boonuse peab ära vabastama. sest milleks muidu kaks eri suurusega boonust sama sissemakse pealt?

  11. #931
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Selline küsimus siis, et mängin hetkel Betfairis micro sng'si ja turnasi. Betfairi olen liitunud läbi Pokernewsi ehk mingeid lisahüvesi vms pole. On siin keegi kes seletaks mulle ära kas Tower on palju parem kui Betfair ja kui siis miks? Parem vip süsteem? Paremad grt turniirid?

    Või ei ole neil erilist vahet?

  12. #932

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Selline küsimus siis, et mängin hetkel Betfairis micro sng'si ja turnasi. Betfairi olen liitunud läbi Pokernewsi ehk mingeid lisahüvesi vms pole. On siin keegi kes seletaks mulle ära kas Tower on palju parem kui Betfair ja kui siis miks? Parem vip süsteem? Paremad grt turniirid?

    Või ei ole neil erilist vahet?
    Ma otseselt sinu küsimusele ei oska vastata, aga tahtsin küsida kas sul HUD töötab?

  13. #933
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Töötab küll jah.

  14. #934
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Selline küsimus siis, et mängin hetkel Betfairis micro sng'si ja turnasi. Betfairi olen liitunud läbi Pokernewsi ehk mingeid lisahüvesi vms pole. On siin keegi kes seletaks mulle ära kas Tower on palju parem kui Betfair ja kui siis miks? Parem vip süsteem? Paremad grt turniirid?

    Või ei ole neil erilist vahet?
    Praegu ei ole midagi head, vip süsteem on kehva, lisa freerollturniirid ei ole head, häid promosi on ainult üks ja see ka kohe lõpeb. Nüüdsest on Ongames hea mängida ainult kui on olemas rakeback account.

  15. #935
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Nja seda mul pole, tho palju ma seda reiki ikka maksan, mingi ~800 player pointsi teen oma väikse volüümiga. Eks ma siis siblin BF'is edasi vaikselt.

  16. #936

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Keegi oskab selgitada, mis värk on: registreerisin ainukesena guaranteed turnale ära, timeri järgi oli 5 minutit alguseni ja regamise lõpuni, (kuigi kellaaeg näitab algust kahe tunni pärast alles). Aeg tiksub otsa ja tuleb tekst et registration closed, mäng peale ei hakka ja natukese aja pärast regab järgmine vend juba sisse. Mis loogika on? Ma välja ka regada enam ei saa.

  17. #937
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    It's a trap

  18. #938

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    kas keegi on proovinud ongame teisi skine, nt pokerloco - vaatan ongamel on päris palju erinevaid skine ja kõik pakuvad 8x deposit boonust, hea viis kuidas oma bankroll tuublisse lüüa. ehk küsimus ongi, kas need skinid on turvalised?

  19. #939
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas overgrow Vaata postitust
    kas keegi on proovinud ongame teisi skine, nt pokerloco - vaatan ongamel on päris palju erinevaid skine ja kõik pakuvad 8x deposit boonust, hea viis kuidas oma bankroll tuublisse lüüa. ehk küsimus ongi, kas need skinid on turvalised?
    küsimus on selles ka, kas see depo boonus on sinu mängitavas limiidis ka reaalselt lahtimängitav. Toweris on see suht hardcore madalates limiitides.

  20. #940
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    küsimus on selles ka, kas see depo boonus on sinu mängitavas limiidis ka reaalselt lahtimängitav. Toweris on see suht hardcore madalates limiitides.
    Seal ei ole ju vahet kas Toweris või teises võrgus, üldjuhul tulevad nad ju osadena ja punktid tulevad kõikides skinnides sarnase kiirusega.

Lehekülg 47, kokku 63 EsimeneEsimene ... 37454647484957 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES