Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 48, kokku 63 EsimeneEsimene ... 38464748495058 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 941 kuni 960, kokku 1250
  1. #941
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    ok. Mina sain oma depoga kuni 500$ boonusepakkumise, millest reaalselt lahti mängida jõudsin vist 50$. NL10-NL20 limiidis.

  2. #942
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    ok. Mina sain oma depoga kuni 500$ boonusepakkumise, millest reaalselt lahti mängida jõudsin vist 50$. NL10-NL20 limiidis.
    Kuna nüüd ei ole süsteem enam nagu vanasti 8x boonus ei ole enam see mis vanasti, sest punktid ei tule sarnsase kiirusega ja suht raske tõesti vabastada neid.

    Kindlasti uuest aastast on first deposiit boonused jne ümber tehtud, vastavalt uuele süsteemile.

  3. #943
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Saladusloori all võin paotada, et PP.com rakeback pakub, Euro Poker, GoalWin ja Tower Gaming skinnidele RB-d. Selleks PM mulle täpsema info saamiseks.

    Aga noh ongame on nii muutliku meelega võrgustik, et seal võib päevapealt kõike juhtuda ja ma ei tea, kuidas RB mõjutab igasugu lojaalsussüsteem - ala võitvatel regularidel võiksem RB jne.

  4. #944

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tower Hour just lõppes. Ja kuigi mulle endiselt ei meelde see soft jne, sain siiski tunni mängitud NL30-s ja vist 7 kätt peaks sobima +$105.
    Mänguga -20, kuigi see vist läks ebaõnnega enne towerhour algust juba, seega mänguga nullis (vedas veidi ka).

    Btw, huvitav kas see käsi kvalifitseerub -kolmik on ja ei paranenud, aga kas mõlemad taskukaardid on kasutusel - no Q on ju kikker, seega on?

    OnGame - $0.30 NL (5 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: $30.15
    BB: $29.90
    Hero (UTG): $25.68
    CO: $64.00
    BTN: $38.95

    SB posts SB $0.15, BB posts BB $0.30

    Pre Flop: ($0.45) Hero has K Q

    Hero calls $0.30, fold, fold, fold, BB checks

    Flop: ($0.75, 2 players) K K T
    BB bets $0.30, Hero calls $0.30

    Turn: ($1.35, 2 players) 2
    BB bets $1.05, Hero calls $1.05

    River: ($3.45, 2 players) 7
    BB bets $1.80, Hero calls $1.80

    [spoil]BB shows 8 T (Two Pair, Kings and Tens) (PreFlop 35%, Flop 0%, Turn 0%)
    Hero shows K Q (Three of a Kind, Kings) (PreFlop 65%, Flop 100%, Turn 100%)
    Hero wins $6.70
    [/spoil]

  5. #945

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    ise mängin kuskil 30/0 stiilis. üritad võimalikult odavalt floppi näha.
    ~9'l laual mängides olen alati saanud 10 kätt vähemalt.
    osta nl100 laudadesse miinimumiga sisse, siis saad isegi kaotava käe maha callida ja kasumisse jääda sellega. varem oli min bi 20bb, siis oli eriti mugav.
    kuigi jah, viimased 2 korda olen suutnud mänguga tunni jooksul 300$ miinusesse jääda ja nii on kasum väike tulnud. varem tootis ikka korralikult see promo
    Mul tuli 33/7 - aga selle sees on veidi ka enne towerhour aja mängu.
    Ja ka siis ikkagi suure paariga pigem tõstsin - pole vaja 3-4 kaasatulijat, siis kräkitakse see paar ära ikka.

    Btw, kas ma pean nüüd ise kõik oma käed saatma või nad ise vaatavad ja jagavad raha ja ma võin ainult vaielda mõne käe osas?

    St kas need kes salvesta käsi ja ei saada käte numbreid, saavad üldse midagi?

  6. #946
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    See käsi ei loe. Pead ise käsitsi HH lahti võtma ja nende käte numbrid saatma mis algavad R5- jne...

  7. #947
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Mul küll on sellised käed ära loetud. Kui kicker oleks väiksem kui T, siis vist ei loeta. Saada igaks juhuks see käsi ka ikka.

  8. #948
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    See käsi ei loe, kui on lugenud siis nad ei ole lihtsalt kontrollinud, käsi peab koosnema mõlemast holekaardist ehk qk käega loeks ainult qkx flopil, qqx käsi ei koosne ju mõlemast kaardist.

  9. #949

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    See käsi ei loe, kui on lugenud siis nad ei ole lihtsalt kontrollinud, käsi peab koosnema mõlemast holekaardist ehk qk käega loeks ainult qkx flopil, qqx käsi ei koosne ju mõlemast kaardist.
    Kuidas nii, pokkeris käsi koosneb ju ALATI viiest kaardist.

    Käesoleval juhul on minu lõplik ja võitev käsi KKKQT. Taskukaart Q on ju kasutusel kui kikker.
    Flopist alates.

    Turni ja riveri 72 ei parandanud kätt.

  10. #950
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas bJako Vaata postitust
    Kuidas nii, pokkeris käsi koosneb ju ALATI viiest kaardist.

    Käesoleval juhul on minu lõplik ja võitev käsi KKKQT. Taskukaart Q on ju kasutusel kui kikker.
    Flopist alates.

    Turni ja riveri 72 ei parandanud kätt.
    kicker ei loe. keegi ei keela sul muidugi saata seda kätt, ega midagi ei juhtu, lihtsalt ei arvestata.

  11. #951
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Reeglites ju on kirjas, et tuleb kasutada käe saamisel mõlemat kaarti, kui sa hitid qk käega qq2 flopi siis sa kasutasid kolmikuk hittimiseks ühte kaarti, peaks lihtne ja arusaadav olema, kui sa floppad qk2, siis kasutad kahte kaarti.

  12. #952

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Reeglites ju on kirjas, et tuleb kasutada käe saamisel mõlemat kaarti, kui sa hitid qk käega qq2 flopi siis sa kasutasid kolmikuk hittimiseks ühte kaarti, peaks lihtne ja arusaadav olema, kui sa floppad qk2, siis kasutad kahte kaarti.
    Veelkord - lõplik KÄSI ei ole KKK vaid KKKQT, käsi on alati 5 kaarti.
    Tower veel kenasti tõstab ju alati käe lõppedes esile need viis kaarti, mis moodustavad käe.

    Jah, nad ei lugenud seda kätt, aga siis peaks olema kirjas, et kombinatsioonis peavad olema kasutatud mõlemad kaardid, mitte et käes. sest käes on nad ju kasutusel!
    Või peaks nad siis kirja panema, et kikker ei loe. Praegu see pole kirjas. Aga eks nad võivad teha, nagu tahavad.

    Samas loeti sisse flopatud kolmik, mis turnis majaks läks - seda poleks reeglite järgi ju pidanud lugema, selle kohta on eraldi näide lausa.

    Nii et -20 mänguga, +120 boonusega, NL30 5-max 4 lauda korraga.
    Peab meeldima.
    Kohtume 22. dets.

  13. #953
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Towergaming ei üllatanud!

    Nüüd siis Tower avalikustas, et millised muudatused Tower Hour osas tulevad.

    Nutcracker loomulikult kaob! Jäävad Flush ja Quad Hours.

    Sellest esmasp. alates on juures:
    250$ 24 tunni väljakutse!
    Algab esmaspäeva hommikul 7:00 ning lõppeb teisipäeva hommikul 6:59, kus siis alates limiidist .15/.30 kõige rohkem käsi kogunud mängija võidab 250$
    ( Click to show/hide )


    Tower hour turbo 250$ added turniir
    Iga esmaspäev kell 19:30 algab 1.2$ sissemaksega 250$ added turniir.
    Registreerimine algab 4 päeva varem.
    ( Click to show/hide )


    Lühidalt minu poolne hinnang, siis...
    Flush ja Quad Tower hours on TÄIESTI MÕTTETUD!

    24h esmasp. hand race on väike lisamotivatsioon käputäiele grinderitele või neile, kes otsustavad teha sohki ja mängivad kordamööda. Arvestades, et AINULT 1 mängija võidab 250$, siis minu arvates on ka see 24h väljakutse üsna mõttetu kui just tõesti mingid NL30 grinderid ei tee sohki, siis nende jaoks see 250$ hakkab juba tasuma ennast.

    1.20$ sissemaksega turbo turniiri vaadata, siis esmalt torkab kohe silma 20% rake, mis on antud kontekstis IMO hale JOKE! Neli päeva registreerimiseks on teine joke. Palju mängijaid kokku lubatakse, see pole teada. Üldiselt näib mõttetu üritus IMO ja mis on siin üldse pistmist Tower Hour'iga, peale nimetuse "Tower Hours Turbo Tournament" ?
    Viimati muudetud levis poolt : 04.12.10 at 08:07

  14. #954
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Suht mõttetud muutused tõesti ja kuna boonusüsteem on ka kehva, siis praeguse seisuga on edaspidine boonuste grindimine ajaraiskamine ja mõistlik on grindida Ongames edaspidi rakebackiga.

  15. #955
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Miks te muidu Betfairis ei mängi? Ma küll ei tea väga palju igasugu boonustest aga siin päris mitu igast promosi ja rakerace ja igakuised MTT/SNG leaderboardid. Cashis on minuarust iga kuu rakerace olnud. http://poker.betfair.com/

  16. #956

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    kuidas suhtuda europokkeri (ongame alla kuulub) 45% RB? On see selle toa kohta hea või leiab kuskilt veel paremat?

  17. #957
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    kuidas suhtuda europokkeri (ongame alla kuulub) 45% RB? On see selle toa kohta hea või leiab kuskilt veel paremat?
    Pole paha pakkumine, pp rakebackis on see tuba 40%

  18. #958

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    kuda seal üldse nl50, 100 FR lood on?

  19. #959
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    kuda seal üldse nl50, 100 FR lood on?
    Hommikuti vähe aga muidu piisavalt.

  20. #960

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Muidu fishised?
    Ja kui tead, siis kuidas regularide tase võrreldes starsiga?

Lehekülg 48, kokku 63 EsimeneEsimene ... 38464748495058 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 20 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 20 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES