Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 50, kokku 63 EsimeneEsimene ... 40484950515260 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 981 kuni 1 000, kokku 1250
  1. #981

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    loodan, et PT3 uuendab ka selle ruttu ära...või tuleb HEM-i peale üle minna kui plaanin pikemaks Ongame jääda

  2. #982

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    internetsis kirjutati et pt3 ongame import valikus linnuke ''on top vms'' ees selleks, et muidu crashib pt3 kui aknaid kinni paned. aga minul ei crashinud vist...(teises arvutis)) kui linnukese ära võtsin :P. vot.

  3. #983

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    mul crashis suht esimese viie minutiga :)

  4. #984
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Aus olla, siis soft on teinud suured muutused ma mänginud viimaselajal 18 lauda jälle nagu vanasti sai mängintud ongames ja enam pole kokku jooksnud, teinekord kui sess hakkab lõppema võtan veel laudu vaatan millal siis crashima hakkab :)

  5. #985
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Nja, ma pean ikka tavaliselt 10 lauaga piirduma, peale seda hakkab crashima alati, vahest suudab juba 8-9'da laua juures aga lugesin kuskilt, et see sõltub rohkem oma arvutist?

  6. #986
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Nja, ma pean ikka tavaliselt 10 lauaga piirduma, peale seda hakkab crashima alati, vahest suudab juba 8-9'da laua juures aga lugesin kuskilt, et see sõltub rohkem oma arvutist?
    jah arvutist sõltub kindlasti palju aga ega mul mingi eriline püss ei ole, 2,5 aastat vana ja 9000 maksis, nüüd sellised saab vist juba 6000 või natuke rohkem.

    Viimane muutus mis tegin oli muidugi panin win7 64bitise see vist annab ka jõudu kõvasti juurde.

  7. #987
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kas keegi Goalwin pokkeritoas ka mängib.Seal vist saab põhikonto ainult eurodes olla.Krt kandsin 502$ monebookersist Goalwini seal tehti eurodeks ja põhikontolt pokkerikontole tehti tagasi $.Ja järgi jäi 492$.Uskumatud röövlid.Miks neil see konto üldse eurodes on kui mäng käib ainult $ põhiselt.

  8. #988
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Ei mängi aga ju siis võtavad mingit konverteerimis tasu ehk põhikonto on eurodes sellepärast, et euro on stabiilsem ja vajadusel saad ennast dollari kõikumiste eest kaitsta.

  9. #989
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Rando avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    316

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kas NL2- NL10 on laudu juurde tulnud või ikka samaks jäänud? Andke laudade hinnang uuesti.
    Palju on keskmiselt mängijaid õhtul nüüd võrreldes 2009 aastaga?
    / Taipasin lehelt ise vaadata hetke 19k. Eks ta sinna kanti enam vähem jääb.
    Viimati muudetud Rando poolt : 28.12.10 at 22:45

  10. #990
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kui välja arvata varajased tunnid, siis alati laudu.

  11. #991

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    bwin soft on küll ... üle 8 laua ma stacked ei saa, kuna ca 1sek (meeletu aeg tgelt) võtab aega et laud on top hüppaks. kui nüüd viiel laual korraga action siis sit out garanteeritud. vahest trikitab muudki moodi, ei hüppa üldse ntx (vist siis kui brauser tagaplaanil lahti vms). topupi ka pole, eile just stackis mu ära keegi set vs top2 nii et 5bb stack jäi järgi, järgnevaks käeks oli teada mis... nojah sai oma torisemised tehtud nüt

  12. #992
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Ongame soft ei olegi mõeldud stacked mängimiseks, ma ei tea miks neil üldse see võimalus on antud, see ei toimi nii või naa. Ma saan mängida 18 lauda tile ja ei ole probleeme.

  13. #993
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kust te üldse valida saate tiled ja stacked?

  14. #994

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    tõstan üksteise peale ja ongi stacked lol :D läpaka ekraanile neid tileda maitea....... see pole päris see... kuhu see hud siis mahub:P

  15. #995
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Ano nii ma teen ise ka, veab ~10 lauda välja kui tahta. Muidu kuidas ma handhistoryt saan convertida? Kui võtan alt vasakult handhistory ja copyn selle ükskõik millisesse converterisse ütleb, et button not found vms.

  16. #996
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Ano nii ma teen ise ka, veab ~10 lauda välja kui tahta. Muidu kuidas ma handhistoryt saan convertida? Kui võtan alt vasakult handhistory ja copyn selle ükskõik millisesse converterisse ütleb, et button not found vms.
    Hemist võtad hand history ja siis saad konvertida.

  17. #997
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
    tõstan üksteise peale ja ongi stacked lol :D läpaka ekraanile neid tileda maitea....... see pole päris see... kuhu see hud siis mahub:P
    Kõik mahub, kui on hästi seadistatud ja vastavad vahendid. Kahjuks jah läpakad jne vanaraud ei ole Ongames multitablemise jaoks enam piisavad töövahendid. Kui just maksimum 6 laual ei mängi või 5maxi näiteks.

  18. #998

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    kas sa screenshotti näitaks oma layoutist koos hudiga? üritan ette kujutada kuidas ära mahuks .... sul nagu pisikesed lauad ja aint paar statti laual vms?

  19. #999

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Rando Vaata postitust
    Kas NL2- NL10 on laudu juurde tulnud või ikka samaks jäänud? Andke laudade hinnang uuesti.
    Palju on keskmiselt mängijaid õhtul nüüd võrreldes 2009 aastaga?
    / Taipasin lehelt ise vaadata hetke 19k. Eks ta sinna kanti enam vähem jääb.
    Mängijaid on kindlasti rohkem ning soft on kõvasti paranenud. NL2 ning NL10 leiad laudu suht igal kellaajal imo. Kõrgemates limiitides peab siiski ootama õhtu tipptunde, aga peaks ka seda väärt olema, sest sealne tase on üsna kohutav.

  20. #1000
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kuidas ongames husng actioniga (nt. 10$ mängud) lood on ? Tasub starsist sinna minna eesmärgiga kiiremini $$$ kasvatada ?

Lehekülg 50, kokku 63 EsimeneEsimene ... 40484950515260 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES