Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 54, kokku 63 EsimeneEsimene ... 4445253545556 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 061 kuni 1 080, kokku 1250
  1. #1061

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    kas ongamel on eurolaudadega tube kah?
    Betssonil leidsin ainukesena hetkel.

  2. #1062

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    osa updateist tuli juba eile. Miinus, et note/värvi palle ei saanud kasutada SUUR pluss ressursi nõudlikus on kõvasti vähenenud. Enne hakkas 6 peale ragisema 10 oli max nüüd võtsin 12lahti ja töötas sama hästi kui 1lauga. Oli ka juba aeg

  3. #1063
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Nojah seal lööb kohe kirja ette, et player notes now is not available.Aga nagu vist lubavad hiljem.
    bounce-minu teada küll eurolaudu ongamel ei ole.Küll on Goalwinis põhikonto eurodes ja ei pdanud mingit feed võtma vahelt pokerikontole kandes.

  4. #1064
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kurat betfairis poleks nagu midagi muutunud. Polegi terve Ongame peale see?

  5. #1065

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Proovisin, avasin 2 lauda, et hud selle jaoks korda seada ja kui sulgema hakkasin, siis pärast esimese laua sulgemist tuli crash. Mul on kasutajad Europokeris ja Towergamingus, a kuda neis tubades on, et updatemiseks tuleb alati klient uuesti tõmmata saidilt või kuis?

    EDIT// Nüüd avasin mängimiseks 6 lauda ja uimab nagu ei tea mis!
    Viimati muudetud WowAwiAA poolt : 10.05.11 at 20:35

  6. #1066
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Ei ole veel Euro ja Toweris update tehtud.Avad saidi ja ise updateb ära.Ongames ongi need uuendused eri aegadel tulnud nii, et tuleb oodata.

  7. #1067

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    No Selge, aga mina ise sain kunagi aru, et Crash probleem on vaid siis, kui ON linnuke eest ära sealt "Hud Always on top" Et ma ei tea ma pidin selle unactivatema, kuna muidu kuvas kõikjalt hudi läbi. Varem kui Ongames mängisin, siis üldsegi trackerit ei kasutanudki, aga mäletan et tase oli väga soft. Et nüüd kui see probleem fixed saab, siis vast võtan shoti sinna tuppa, kuidas reaalselt tase on micro poolel ka?

  8. #1068
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    No Selge, aga mina ise sain kunagi aru, et Crash probleem on vaid siis, kui ON linnuke eest ära sealt "Hud Always on top" Et ma ei tea ma pidin selle unactivatema, kuna muidu kuvas kõikjalt hudi läbi.
    Seda "HUD Always On Top" tähendabki. Lühidalt - pead tiles mängima. Cascade, overlapping ja stack unusta ära.
    Imelik jah, et PT3 seda ikka parandanud ei ole.

  9. #1069

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    ....arem kui Ongames mängisin, siis üldsegi trackerit ei kasutanudki, aga mäletan et tase oli väga soft. Et nüüd kui see probleem fixed saab, siis vast võtan shoti sinna tuppa, kuidas reaalselt tase on micro poolel ka?
    Kuni nl100 on kõik lvl va nl20 mängjate tasemalt kaunis mögad. Miks nl20 nit-regi ringi on pole aimugi. 5max ja madalad sngd siis

  10. #1070

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    KUi mul tugevam närv oleks ma laseks seal PLO 5max, 2 shoti võtt sinna ja noo nii überpübersuberluberfishine. Haige, mis seal korda saadetud siiani, aga jooks jube halb olnud ja pole nii tugevat närvi et kannataks regulaarselt seda lasta. AGa kõigile soovitan :). Muidu kust see uudis tulevase uuenduse kohta võetud oli? EI ole mul towergamingus midagi uuendatud. Sama vana jama ikka.

  11. #1071
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    KUi mul tugevam närv oleks ma laseks seal PLO 5max, 2 shoti võtt sinna ja noo nii überpübersuberluberfishine. Haige, mis seal korda saadetud siiani, aga jooks jube halb olnud ja pole nii tugevat närvi et kannataks regulaarselt seda lasta. AGa kõigile soovitan :). Muidu kust see uudis tulevase uuenduse kohta võetud oli? EI ole mul towergamingus midagi uuendatud. Sama vana jama ikka.
    Vaata mõned postid üles - see kiri tuli maili peale.Kui õigesti mäletan siis eelmise uuendusega oli ikka vahe nädalates millal mingi tuba uue softiga välja tuli.

  12. #1072
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Lõpuks siis ka softi uuendus tulnud, tekst tundub suht hägune ja muidugi ükski table mode ka ei tööta, peab jälle setuppe otsima hakkama :)

  13. #1073
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Hmm mul küll toweris ja euros ikka vana soft.

  14. #1074
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Ei leia isegi kus käed salvestatud on ja nagu 2+2 kirjutati siis table modesi ei oska veel teha keegi sest flashi pealt on java peale mindud.

    Panustamine on ka lollisti tehtud, et täisarvud tulevad ainult, kehva varastada väiksemalt jne. Kiri on küll nagu kirbu sitt :)

    Käed siis asuvad C:\Users\Yourname\P5JavaClientSettings

  15. #1075
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Hmm mul küll toweris ja euros ikka vana soft.
    +1 Toweri kohta.

  16. #1076
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Ei leia isegi kus käed salvestatud on ja nagu 2+2 kirjutati siis table modesi ei oska veel teha keegi sest flashi pealt on java peale mindud.

    Panustamine on ka lollisti tehtud, et täisarvud tulevad ainult, kehva varastada väiksemalt jne. Kiri on küll nagu kirbu sitt :)

    Käed siis asuvad C:\Users\Yourname\P5JavaClientSettings
    Mul küll sellises kohas käsi pole, poegei sellist kohta. Soft tundub ka palju sitem imo.

    /nt Flop tuleb maha ja enne kui oma käiku ära ei tee ma seda ei näe. Jagatakse 2 kaarti aga mina näen ainult ühte. Animatsioonid tunduvad ka kuidagi lonkavat.
    Viimati muudetud Romka poolt : 16.05.11 at 12:40

  17. #1077
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    selle p5javalientsettingu all on 3 kausta, millest üks on handhistory

  18. #1078

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kust ma selle uue clienti towergamingusse saan?

  19. #1079

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Odavalt närvi ajab see sitt ju, niigi teevad ongame tüübid update üks kord aastas ja siis suudavad ka sellise junniga välja tulla. Ise mängin betfairis ja näiteks font muudeti küll täiesti väljakannatamatuks. Hakkan ennast kuskile turnale registreerima ja juba turna nime vaadates hakkavad silmad virtsa vett jooksma, nii et mängimiseni pole ma veel jõudnudki. Üleüldse on kõik väga-väga karvane.

  20. #1080
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Jep, eile tegin kahte turnat õhtul betfairis ja pea hakkas valutama neid laudu vaadates.

Lehekülg 54, kokku 63 EsimeneEsimene ... 4445253545556 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 24 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 24 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES