Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 57, kokku 63 EsimeneEsimene ... 7475556575859 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 121 kuni 1 140, kokku 1250
  1. #1121

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    sain $500 boonuse, mõtlesin, et läheks mängiks lahti.
    palju 100NL umes käsi läheks?

    iga 110 punkti eest, tuleb $10 kontole.

  2. #1122
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Istusin kahte nl600 lauda sisse, panin lobbyst korra full ring ja siis shorthanded tagasi ja lobbys ei näita enam neid laudasi(hide full tables peal pole) kus ma sees olen ja üldse selline tunne lobbys nagu pooled lauad kadunud, panin softi kinni, tegin uuesti lahti ja ikka ei näita neid.
    Väga kahtlane, peab vist softi reinstallima.

  3. #1123

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    sul äkki mingi filter peal, näitab äkki hoopis PL laudu, mitte NL laudu?

  4. #1124
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Ei ole, eks ma teen selle reinstalli ära.

  5. #1125
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    kuhu tower hand history salvestab

  6. #1126
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    C:\Users\[username]\AppData\Local\P5\towergaming\handhistory

  7. #1127
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Mis seal ongames toimub.Päeval laudu fullringis kõvasti vähemaks jäänud, häid võitvaid regulare kõvasti juurde tulnud.
    Ma ei saa aru kuhu kõik rahvas FT-st läks.Stars sai donkid omale ja võitvad regularid tulid ongamesse kus ikka konkreetne rakeback.
    Soft kannatab nüüd ju vähe rohkematel laudadel multitablemist ka.
    Keegi veel sellist tendentsi täheldanud.

  8. #1128

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Mis seal ongames toimub.Päeval laudu fullringis kõvasti vähemaks jäänud, häid võitvaid regulare kõvasti juurde tulnud.
    Ma ei saa aru kuhu kõik rahvas FT-st läks.Stars sai donkid omale ja võitvad regularid tulid ongamesse kus ikka konkreetne rakeback.
    Soft kannatab nüüd ju vähe rohkematel laudadel multitablemist ka.
    Keegi veel sellist tendentsi täheldanud.
    Imo viimase aasta-kahega on FR action kõvasti vähenenud igal pool. Inimesed kolivad 6-maxi üle rohkem. Winrate tunnis tuleb suurem, kuna action on kiirem.

  9. #1129

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kellelgi häid Ongamei mode on? PM

  10. #1130

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    motlesin taas europokeri raha kanda .. aga krt mingi aeg tuli meiöl et mingi urgas paneb oma uksed kinni, europoker oligi see v?

  11. #1131
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Eurobet oli see, vastavalt sellele postitusele.
    ( Click to show/hide )

  12. #1132
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Toweris ma paari nädala jooksul korduvalt proovinud ligi pääseda Point Shopile - ei tööta. Keegi teab selle kohta midagi?

    Edit: vastus sellele - kui sul on rakeback siis Point Shoppi ei saa ja nende punnidega pole midagi peale hakata.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 08.10.11 at 15:20

  13. #1133
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Mis võiks olla top 2-3 kõige usaldusväärsemat Ongame tuba? Mind ei huvita rakeback (s.t. PAF suckib, aga kas saan 40% või 60% - vahet pole), lihtsalt see, et mu raha oleks turvalises kohas.

    Muidu mängisin Towergamingus, aga kuulsin, et nad olevat sitaks Skandinaavia affiliatesi üle lasknud ja üleüldse pidi tegemist olema jube scummy firmaga.

  14. #1134
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Toweris ma paari nädala jooksul korduvalt proovinud ligi pääseda Point Shopile - ei tööta. Keegi teab selle kohta midagi?

    Edit: vastus sellele - kui sul on rakeback siis Point Shoppi ei saa ja nende punnidega pole midagi peale hakata.
    TowerGaming on minu arvates täiesti OK tuba. See tähendab, et mängijatele on ta hea aga affiliatede puhul tsipa nusberdab või õigemini affiliated nusberdavad ise. Rakebacki pakkuda seal ei tohi aga ikka pakutakse ja seetõttu TowerGaming keerab selliste affiliate kraane kinni s.h. ka meie affiliatel.

    EuroPoker on ka väga hea. Rakebacki ei ole aga kogu kaudne RB käib läbi punktipoe, kust ostad omale boonuseid PokerStarsi sarnases stiilis - mida kõvem level, seda suurema boonuse saad. HU mängijale RB OnGames on üleüldse väga mõttetu, sest maks diiliga üle 20% on väga raske saada - volüüm väike, võidud suured ja seetõttu nende RB arvutusmeetod tõmbab RB jube alla.

    EDIT: natuke täiendan. 40% rakeback diil ei tähenda, et sa reaalselt 40% makstud rakest tagasi saada. tegelikkuses kui oled suur võitja siis maksad HEM-i järgi $1000 raket (reaalne) ja 40% puhul peaksid saama $400 RB-d. Tegelikkuses nende rake arvutamise meetodi järgi manager näitab hoopis tunduvalt väiksemat summat, näiteks $600 ja saad 40% selle pealt ehk $240. (numbrid suvaliselt võetud). Kui aga oled huge fish siis reaalselt maksid $1000 aga nende manager näitab, et maksid $1400 ja saad $400 asemel hoopis $560.

  15. #1135
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Otsin Betssoni rakebacki, PM!

  16. #1136

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Miks JUST Betsson? Anyways, kui keegi pakub Betsoni, siis võib mlle PMida oma diili

  17. #1137
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kulutasin kuskil 1h kõige turvalisema Ongame toa otsinguile, Betsson tundub parim valik. Bwin pidavat kõige suurem olema ja ka sitaks turvaline, aga klienditeenindus alla igasuguse arvestuse ja rakeback mingi 10% vms aint.

  18. #1138
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    TowerGaming on minu arvates täiesti OK tuba. See tähendab, et mängijatele on ta hea aga affiliatede puhul tsipa nusberdab või õigemini affiliated nusberdavad ise. Rakebacki pakkuda seal ei tohi aga ikka pakutakse ja seetõttu TowerGaming keerab selliste affiliate kraane kinni s.h. ka meie affiliatel.

    EuroPoker on ka väga hea. Rakebacki ei ole aga kogu kaudne RB käib läbi punktipoe, kust ostad omale boonuseid PokerStarsi sarnases stiilis - mida kõvem level, seda suurema boonuse saad. HU mängijale RB OnGames on üleüldse väga mõttetu, sest maks diiliga üle 20% on väga raske saada - volüüm väike, võidud suured ja seetõttu nende RB arvutusmeetod tõmbab RB jube alla.

    EDIT: natuke täiendan. 40% rakeback diil ei tähenda, et sa reaalselt 40% makstud rakest tagasi saada. tegelikkuses kui oled suur võitja siis maksad HEM-i järgi $1000 raket (reaalne) ja 40% puhul peaksid saama $400 RB-d. Tegelikkuses nende rake arvutamise meetodi järgi manager näitab hoopis tunduvalt väiksemat summat, näiteks $600 ja saad 40% selle pealt ehk $240. (numbrid suvaliselt võetud). Kui aga oled huge fish siis reaalselt maksid $1000 aga nende manager näitab, et maksid $1400 ja saad $400 asemel hoopis $560.
    bitch please

    mul europoker daily 50% ja 50% on ka hemi järgi 50%

    aga jh europoker väga hea

  19. #1139

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    täpselt, mul ka EuroPokeriga suht sama daily diil

  20. #1140
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    bitch please

    mul europoker daily 50% ja 50% on ka hemi järgi 50%

    aga jh europoker väga hea
    See on täiesti võimatu! Kui HEM näitab täpselt samat raket ja rakebacki, mida sa reaalselt saad siis HEM-i on lisatud sama arvutusmeetod (essential vms). Kui sa maksaksid sama raket näiteks TrioBetis ja täpselt sama RB diiliga saaksid sa TrioBetis tunduvalt suurema summa RB-d kui mis tahes toweri toas.

Lehekülg 57, kokku 63 EsimeneEsimene ... 7475556575859 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES