Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 60, kokku 63 EsimeneEsimene ... 10505859606162 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 181 kuni 1 200, kokku 1250
  1. #1181
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad

    Ma ei leidnud ise ka neid kunagi üles, seega hea küsimus :)

  2. #1182

    Re: Ongame pokkeritoad

    Kuidas Goalwinis see rake võtmis süsteem toimub ja kuidas rakeback? Ses mõttes ma mõned nädalad seal mänginud, enne olin toweris ja rakeback saanud läbi affiliate aga towerist kadus ära. Ja goalwinis saan ma pokkeri kontole mingis hulgas, aga küsimus tekkis selles teemas, kus juttu everleafi keelustusest. Seal oli mainitud, et mida suurem win seda vähem rakeback. Et maksan ma siis kindla % rake potilt, kuid mida suurem pot seda väiksem rakeback w? keegi viitsib anda linki v seletada kuidas seal asi? Aga ma tegelikult mängin seal kll sng-si aga.

  3. #1183
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Ongame pokkeritoad

    Mina olen kuulnud nii:
    Essence süsteem on seal, ehk võitvad mängijad saavad vähem ja kaotavad rohkem. Hem seda süsteemi ei taju ja tegelik rb võib hemi näidatavast kuskil poole või isegi rohkema võrra väiksem olla. Ise mängisin ka seal natuke aega ja saingi umbes poole sellest, mida hem näitas.


    Ise küsiks ka. Keegi Goalwini kohta oskab midagi öelda ? Plaanin liikuda kuhugi ongame tuppa. Suvel mängisin veits aega Europokeris ja täitsa korralik tuba oli, aga goalwinis saaks lihtsalt veits parema diili. Kuidas support, cashoudid, turvalisus jms on Goalwinis ?
    Viimati muudetud virukunn poolt : 05.12.11 at 22:34

  4. #1184

    Re: Ongame pokkeritoad

    Turvalisuse kohapealt ei oska sõna võtta, aga cashout tuleb keskmiselt 3 päevaga. Kui kirjutada supporti, siis kannavad insta.

  5. #1185

    Re: Ongame pokkeritoad

    Lihtsalt selgitades annab Essence süsteem rake rohkem fishidele, kuid võitev mängija maksab ikkagi samamoodi. Näiteks potis on rake $10 ning nii fish, kui ka võitev mängija on panustanud sinna $5. Nüüd näiteks fishi "arvele" läheb $7.5 ning võitva mängija arvele $2.5. Eks ta natuke loll süsteem on, aga loodud selleks, et fishidel oleks rohkem raha alles. Valem, mis seda arvutab on nii keeruline, et HEM, PT ega miski muu asi õiget summat välja ei arvuta.

    Goalwini kohta jagub mul vaid kiidusõnu ning turvalisusega ei ole seni probleeme näinud.

  6. #1186
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ongame pokkeritoad

    Keegi oskab öelda kuhu Goalwin noted salvestab? Teiste Ongame tubade omad paneb C:\Users\USERNAME\AppData\Local\P5\RedKings\Player NotesP5.irf, aga Goalwini omasid ei pane :/

  7. #1187

    Re: Ongame pokkeritoad

    c:\users\USERNAME\P5JavaClientSettings\NUMBER\play ernotes.properties

    see player notes P5.irf on aegunud, nüüd hoitaksegi seal. Vanad failid on lihtsalt alles, aga programmid neid tegelikkuses ei kasuta enam.

  8. #1188
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ongame pokkeritoad

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
    c:\users\USERNAME\P5JavaClientSettings\NUMBER\play ernotes.properties

    see player notes P5.irf on aegunud, nüüd hoitaksegi seal. Vanad failid on lihtsalt alles, aga programmid neid tegelikkuses ei kasuta enam.
    Mnjah, siis mul ei õnnestu vist kuidagi neid üle kanda, sest formaat ka täiesti teistsugune :(

  9. #1189

    Re: Ongame pokkeritoad

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mnjah, siis mul ei õnnestu vist kuidagi neid üle kanda, sest formaat ka täiesti teistsugune :(
    Endal oli vana tuba ka automaatselt uuele süsteemile üle läinud ja olid seal olemas. Ümber konvertimine vast jah liiga suur vaev.

  10. #1190
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ongame pokkeritoad

    Nüüd siuke jama Goalwiniga, et vägisi tahab mingit Ongame HUD-i panna. Kui võtan Table Manageri lahti ja sealt Ongame laua peal parem klikk kus vale HUD siis rippmenüüs on "ongame", aga peaks olema "default" ja ma igakord manuaalselt pean panema sealt "default", et õige HUD-i saaks. Seda ma tean, et Ongames HU lauad on ka HUD-i jaoks full ring, aga mul HUD Options -> Player Preferences -> Use for on pandud kõigi ette linnuke :/

  11. #1191
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ongame pokkeritoad

    Mis seis ongamei modidega on?

    Googeldasin, siis leidsin mingi Pokerstrategy teema, kus jagati seda musta kirjude kaartidega ilusat mod, aga seal viimane post väga vana ja osadel ei töötanud osade softide peal.

    Ei julge enne mässama ka hakata, kui tean, et tööle hakkab, kui üldse hakkab.

    Tänud ette!

  12. #1192
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad

    Uuemad modid töötavad kindlasti, 2+2 jne googeldades leiab erinevaid mode küll.

  13. #1193

    Re: Ongame pokkeritoad

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Mis seis ongamei modidega on?

    Googeldasin, siis leidsin mingi Pokerstrategy teema, kus jagati seda musta kirjude kaartidega ilusat mod, aga seal viimane post väga vana ja osadel ei töötanud osade softide peal.

    Ei julge enne mässama ka hakata, kui tean, et tööle hakkab, kui üldse hakkab.

    Tänud ette!
    Ma kasutan seda: http://grinders.org/poker/showthread.php?t=2524
    Et alla tirida seda, pead sinna saidile kasutaja regama lihtsalt.
    See tehtud Betsafe skinnile. Teistes skinnides kasutamiseks pead mõned muudatused tegema, aga see seal kõik ilusasti ära seletatud.
    Mingi nädal aega kasutanud seda ja pole mingeid probleeme esinenud praegu.

  14. #1194
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: Ongame pokkeritoad

    keegi oskab siin ka mingit asjalikku infi anda, mis seal Ongames siis nyyd toimub. 2+2 kisatakse, et erinevatel skinnidel erinev playerpool. Ja erinvus siis mängijate arvus mingi 30% :S?
    Vastab tõele. Ise pole Betsafes midagi väga tähendanud, aga ehk on targemaid isikuid. Mind huvitab just Goalwini poole pealt.

  15. #1195
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad

    Ma täpselt ei tea aga veel ei tohiks ju olla erinev playerpool, betwin pole ju veel partyga ühendatud.

  16. #1196
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Ongame pokkeritoad

    see oleks v2hemalt logical explanation miks viimasel n2dalal maailma sitemad m2ngud

  17. #1197
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad

    Full ringis on jah mängud ikka väga sitaks läinud.
    Palju häid-võitvaid regulare tekkinud mõnes lauas ainult regid madistavadki.
    Praegu vaatan Paf NL100-9lauda GoalWin-7lauda
    Paf NL.50-3lauda GoalWin-3lauda
    Paf NL30-8lauda GoalWin 7lauda

  18. #1198
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Ongame pokkeritoad

    Mis värk selle "account is temporarily unavailable" erroriga on? SNGdesse regamisel peksab ette ülepäeva õhtusel kellajaal

  19. #1199
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Ongame pokkeritoad

    Vahel kui paned mõne laua kinni, siis ühelgi laual 'pop table on action' enam ei toimi. Üks võimalus on, et sessi jooksul laudu mitte sulgeda või teab keegi, et kuidas seda taastada ilma, et peaks softile restarti tegema?

  20. #1200

    Re: Ongame pokkeritoad

    Kuidas läbi swedbanki depoda?

    sain goalwin cashierist need koodid:
    SWIFT/BIC: XXXXXXXX
    IBAN: XXXXXXXXXXX
    Transaction ID: XXXXXXX


    Nagu ma aru saan siis pean ma ise panga avama ja seal ülekande vormistama. Millise makse ma tegema pean?

Lehekülg 60, kokku 63 EsimeneEsimene ... 10505859606162 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES