Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 63 EsimeneEsimene ... 6789101858 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 1250
  1. #141

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    looks pretty neutral to me :P
    Text results appended to pokerstove.txt

    990 games 0.005 secs 198,000 games/sec

    Board: 3s 5s 6d
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 47.475% 46.57% 00.91% 461 9.00 { KcKd }
    Hand 1: 52.525% 51.62% 00.91% 511 9.00 { As6s }
    Selliste mängijate, kelle statid jäävad 86/54/8 kanti, on mõttetu hakata mingist pokerstove analüüsist jahuma. See siin on väga EV+ call

  2. #142

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    looks pretty neutral to me :P
    Text results appended to pokerstove.txt

    990 games 0.005 secs 198,000 games/sec

    Board: 3s 5s 6d
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 47.475% 46.57% 00.91% 461 9.00 { KcKd }
    Hand 1: 52.525% 51.62% 00.91% 511 9.00 { As6s }
    Hmm..
    Tõesti, suht üllatav minu jaoks, arvasin, et oleme kuskil 60:40 ees.

    Aga mõtlesin seda, et kui keegi sellisel flopil hitib rea või seti, siis teeb ta üldjuhul kõik selleks, et seda varjata ja AI sellises olukorras pole küll kaval käik. Isegi dongid teavad seda. Mäletan vaid paari mängijat, kes nutsiga on niimoodi lükanud flopis AI ja nende kohta on ka olemas note, nii et järgmine kord on olnud easy fold. Ja samuti olen nõus BuildUpiga, et selliste donkide vastu võib oma variatsiooni suureks ajada, vägagi tihti vaatavad sealt vastu sellised kaartid, et MIDA!!??

  3. #143
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Kas keegi mängib Toweris/RedKings 5-max NL30 ? Tahaks teada kui palju punkte seal x-käte pealt teenib. Mul sai Toweris signup boonus läbi ja hetkel mängin Toweris NL20 5-maxi aga graafik näitab, et mitte enam kaua. 30BI reeglit järgin. Ei oska boonust kalkuleerida. Kuus mängin ca 22K käsi. Hea oleks ka väike kommentaar selle limiidi iseloomu kohta.

  4. #144
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Kas keegi mängib Toweris/RedKings 5-max NL30 ? Tahaks teada kui palju punkte seal x-käte pealt teenib. Mul sai Toweris signup boonus läbi ja hetkel mängin Toweris NL20 5-maxi aga graafik näitab, et mitte enam kaua. 30BI reeglit järgin. Ei oska boonust kalkuleerida. Kuus mängin ca 22K käsi. Hea oleks ka väike kommentaar selle limiidi iseloomu kohta.
    Sõltub mitut lauda mängid aga kaldun arvama kuskil 40-50p h kanti võiks arvestada.

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Selliste mängijate, kelle statid jäävad 86/54/8 kanti, on mõttetu hakata mingist pokerstove analüüsist jahuma. See siin on väga EV+ call
    Õige, selliste kätega ei saa isegi kõige kohutavamal flopil selliste mängijate vastu kunagi foldida. Mida rohkem nuppe sisse saame ja mida rutem, seda parem.

  5. #145
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Kas keegi mängib Toweris/RedKings 5-max NL30 ? Tahaks teada kui palju punkte seal x-käte pealt teenib. Mul sai Toweris signup boonus läbi ja hetkel mängin Toweris NL20 5-maxi aga graafik näitab, et mitte enam kaua. 30BI reeglit järgin. Ei oska boonust kalkuleerida. Kuus mängin ca 22K käsi. Hea oleks ka väike kommentaar selle limiidi iseloomu kohta.

    no ma clearin kuuga kuskil 600 sign up boonuse või reload boonuse nl30 mängin ca- 30-35K kätt eeldusel et boonus 8x

  6. #146
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    no ma clearin kuuga kuskil 600 sign up boonuse või reload boonuse nl30 mängin ca- 30-35K kätt eeldusel et boonus 8x
    Reload boonuse? Kas need toweris veel eksisteerivad? Ma juba kahmasin pointshopist mingi 125p=$5. Sick.

  7. #147
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Reload boonuse? Kas need toweris veel eksisteerivad? Ma juba kahmasin pointshopist mingi 125p=$5. Sick.
    Kas liitusid läbi foorumi linkide?

  8. #148
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Reload boonuse? Kas need toweris veel eksisteerivad? Ma juba kahmasin pointshopist mingi 125p=$5. Sick.

    vahest ju toad saadavad maili peale, et reload boonuse aeg näiteks just mingi kuu tagasi saatis hollywood poker 8x reload boonuseid kõigile alates 10 dollarist kuni 1000 välja kohe pani järgi tower up to 70 dollarit :D naljakas neil vist kliente liiga palju

  9. #149
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Kes on läbi foorumi linkide liitunud, neid saab üldjuhul boonuste osas aidata. Andke ainult mulle teada, siis tean ka sebida

  10. #150
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Ise mängin bwin.com-is ja seal kui logid sisse siis on boonuste all selline link nagu redeem bonus, ja sinna trykid boonusekoodi näiteks stan500 vms (terve nett neid täis boonuskoode) ja saad 500usd boonuse x8 clearance ratega. Boonus läbi mängitud kirjutad uuesti uue koodi ja hakkad järgmist läbi mängima Ja mängimisega saab ka player punkte, mille saab marketis rahaks vahetada(toimib niiöelda rakebackina). Ei tea kas teistes ongame tubades on selline võimalus?

  11. #151
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Kahjuks pole liitunud läbi foorumi - sikutasin softi otse + veel send-a-friend boonus. Aga kui RedKingsi minek päevakorda tõuseb, siis võtan ühendust.

    Toweri veebilehel on boonuste all link "Bonus Dealer" - see peaks sama ilmselt olema, mis Bwin "Redeem Bonus". Kuid kahjuks ilutseb bonus dealeri lehe all suur ilus pilt, mis ütleb, et olen level 2 ja bonus dealer is closed.

  12. #152
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas QKulgur
    Ise mängin bwin.com-is ja seal kui logid sisse siis on boonuste all selline link nagu redeem bonus, ja sinna trykid boonusekoodi näiteks stan500 vms (terve nett neid täis boonuskoode) ja saad 500usd boonuse x8 clearance ratega. Boonus läbi mängitud kirjutad uuesti uue koodi ja hakkad järgmist läbi mängima Ja mängimisega saab ka player punkte, mille saab marketis rahaks vahetada(toimib niiöelda rakebackina). Ei tea kas teistes ongame tubades on selline võimalus?
    Otsene pidevate reload boonuste andmine on Ongames uue poliitika kohaselt keelatud tegevus ja arvatavasti ka bwin.com see kaua ei kesta, sest Ongame avastab selle suht varsti ja keelab neil pidevate reload boonuste andmise.

    Muidugi boonuseid ja võimalusi on igasuguseid erinevates Ongame tubades ja suuremad ning regulaarsed grinderid saavad kuskilt ikka suht hea pakkumise.

  13. #153

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    No Bwin ongi tegelikult ongame "emasait" või õigemini omanik, nii et pole neil midagi suurt avastada

  14. #154
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    No Bwin ongi tegelikult ongame "emasait" või õigemini omanik, nii et pole neil midagi suurt avastada
    Misiganes aga reeglid on reeglid ja neid peavad kõik skinnid järgima. Ise Ongame ajas asjad keeruliseks.

  15. #155
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tervist, selline küsimus oleks mul.
    Hetkel olen pokerstarsi kasutaja, olen algaja, üritan mängida microlimiidil 45mehe sng'sid. Siiani olen mängind äärmiselt vähe 5-10 mängu päevas aga on väike plaan vähekene tõsisemalt mängima hakata. Kas minusugusel n00bil on mõtet sellisel microtasandil (buyin alla 10$) ja esialgu ka väikese mängude arvuga ( u 500 mängu kuus, sest ma ei oska ennustada kuidas mu areng kulgeda võib) üldse pokerstarsist mujale kolida? Pokerstarsis minu jaoks peale suure mängijate arvu erilisi hüvesid ei ole, kas ongame tubade rakeback või miskid boonused sellise väikse volüümi juures üldse annaksid mingit effekti? Ja kui siis kumb paremini sobiks kas Tower või RedKings?
    Tänud!

  16. #156
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    ongame võrgus ei ole sellises formaadis SNG turniire

    kui tahad tegeleda SNG'ga, siis ole starsis

  17. #157
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Nii alustasin bwinis uuesti 500 dollari boonuse läbi mängimist, päris mõnusad need x8 boonused ;D, netist tuleb aint koode otsida muud midagi
    Varsti saan yellow statusesse siis läheb market pointside multiplier ka suuremaks, mis tähendab, et on rohkem punkte mille eest raha osta

    koodid mida saate kasutada: STAN500 POKLIST

  18. #158

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    täna siis jälle Toweris loyalty freerollid :P

  19. #159
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas Mandre
    täna siis jälle Toweris loyalty freerollid :P
    Pump: freerollid algavad 13 minutipärast.

  20. #160

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Pump: freerollid algavad 13 minutipärast.
    Damn, ma level 2. Seal ikka päris korralikult osavõtjaid. Peab ruttu 3-4 levelile saama, siis õnnestub ehk midagi hittida ka.

Lehekülg 8, kokku 63 EsimeneEsimene ... 6789101858 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 35 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 35 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES