Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 53, kokku 63 EsimeneEsimene ... 3435152535455 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 041 kuni 1 060, kokku 1250
  1. #1041
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kui ma BWIN-is first depo boonust vabastasin siis jooksin nagu kulda.Graaafik otsejoones üles.Ühelgi teisel ongame saidil
    pole sellist asja kogenud.Jah oleks seal rakeback prooviks pikemat perspektiivi.
    BWIN kui ongame emasait on rigged seda heas mõttes

  2. #1042

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Kui ma BWIN-is first depo boonust vabastasin siis jooksin nagu kulda.Graaafik otsejoones üles.Ühelgi teisel ongame saidil
    pole sellist asja kogenud.Jah oleks seal rakeback prooviks pikemat perspektiivi.
    BWIN kui ongame emasait on rigged seda heas mõttes
    Sinu jutu vastu räägib see, et kogu OnGame võrk jookseb ühest kohast, tarkvara on sama, loogika on sama, mängijad on samad, turniirid on samad (v.a. mõned pisemad turnad). Põhimõtteliselt kõik on sama.

    Ainus erinevus tubade vahel on värvid. Bwin võib küll jätta suure toa mulje, kuid siiski on ta lihtsalt osa võrgust ja Bwini osa on kättesaadav ka igast teisest OnGame toast, kus saab rb näiteks läbi mõne affiliate (sa mainisid, et võiks ju saada rb).

  3. #1043
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Betfairi foorumis siis Q&A aeg, copyn mõned ongamega seotud vastused siia, ehk kedagi huvitab.
    When are the disconnects going to stop and when is ongame going to invest some more money into this client.

    Chipp, NickFiickTheOriginal
    Ongame are currently investing heavily in technology and have a large patch coming mid-May with a lot of performance improvements. This is promised to bring a leaner client with less memory consumption, CPU usage and better performance all round.
    Why no timebank! especially in cash games, no rush to make decisions yet we get about 25seconds max to make tough calls/raises.

    SoC731
    We appreciate your feedback here. We are currently negotiating with Ongame to get timebank added to the client, unfortunately they have come back and informed us this requires a lot of development. We would like to see it in 2011 but we cannot make any commitments at this time.
    .....BREAKING NEWS.....

    I forgot to mention that we have someone from Ongame watching the thread!

    TIMEBANKS are scheduled for release in late Q3 (sept)
    Obviously this a long way away so may be subject to change.

  4. #1044
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Ongames pühade puhul 3000$ added kaks turkat.Algusega 20.30 ja 21.00
    Ja 2000$ freeroll ka 21.15.Kuni 24 aprillini

  5. #1045

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    kas keegi viitsiks lühidalt vahekokkuvõtte teha toweris esialgu kuni nl25 cashi fr mängima asumise kohta võrreldes esimesel lehel Tigrano jutuga. kas ja mis on muutunud? kuidas boonuste ja mängijate tasemega on? palju laudu keskmiselt on? pt3-ga probleeme ei ole? soft nõuab endiselt palju ressursse ja teeb trikke?
    Viimati muudetud Gale poolt : 27.04.11 at 13:38

  6. #1046
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Ongames pole nl25 vaid on nl30 ja seal on laudu piisavalt välja arvatud hommikuti nagu eurosaitidel ikka kombeks. Boonustega on väga palju muutunud ja ma peaksin esilehe teksti kindlasti uuendama, sest juba suvest on ongame teise süsteemi peal kus enam ei ole boonused nii magusad ja kindlat rakebacki suurust enam ei oskagi öelda aga sinna 30-40% kanti on kindlasti, sõltuvalt diilist, vip tasemest jne. Kui huvi mõne parema Ongame pakkumise vastu, siis võid PM-da.

    Mängijate tase on nl30 väga vahva

    Pt3 töötab ja soft ei nõua enam niipalju ressurssi kui vanasti aga ikka nõuab endiselt paremat arvutit. Minu arvutil kannatab ka 18 laual mängida, vahepeal üle 12 ei saanud, siis jooksis kohe kokku.

  7. #1047

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Pt3 töötab ja soft ei nõua enam niipalju ressurssi kui vanasti aga ikka nõuab endiselt paremat arvutit.
    proovisin siis, ilmnes kohe see HUDi probleem. algul crashis paar korda, hiljem olles uurinud foorumitest ja proovinud erinevaid variante, siis enam ei crashinud kohe, aga mingi hetk freezis. mängisin kahel laual. ilma hudita proovisin kuuel ja kõik toimis. leidsin mingeid teemasid selle kohta 2010. aastast ja veel varasemast, kus trackeri inimesed räägivad, et ongamei probleem ja ongamei omad, et trackimissofti probleem, a mingi toimiva lahenduseni ei jõutud. on see jama ära fixitud kuidagi? see soft on võrdlemisi haige ikkagi.

    tase tundub kehva tõesti.

  8. #1048
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    21

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kuidas tablete, mingi normaalse scriptiga?

  9. #1049
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kõik softid töötavad pt3 ehk on mingi linnuke vaja kuskile panna ette, HEMil pole vaja midagi teha.

    Mina ei kasuta mingeid scripte.

  10. #1050

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Ei tea, kui HUDi tööle panen ja mõned käed mängin, siis lähevad lauad halliks ja Toweri klient on "not responding".

  11. #1051
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Jes, mul viskab ka tihti kliendi kinni ja pean uuesti lahti tegema.

  12. #1052
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    PT3 kasutajatele

    Import >Auto Import > valida vali saidiks Ongame > klõpsad Ongame Network Configuration >kontrollida, et oleks linnuke "Hud Always On Top" juures

  13. #1053

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    see ei muuda asja ja isegi kui muudaks, siis see ei ole lahendus, sest nii saab ainult tiles mängida, a kui 6+ lauda on lahti, läheb raskeks.

  14. #1054
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Ongames valdavalt ongi soovitav Tiles mängida, aga PT3 ei ole siiani uuendanud seda 3kuud vana viga ja kahjuks ainuke võimalus on see hudi linnuke ette panna, et asi toimiks.

    Ma mängin 18 lauda ka tiles, harjumise asi, muidugi läptopil jne oleks loomulikult raske.

  15. #1055

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    okei, ei taha vinguda, aga vingun siiski. minu kokkuvõte towerist siis: kandsin nädal tagasi raha, et proovida, kuidas seal mängida on. lootsin saada first depo bonust nagu saidil kirjas "You will select your bonus when you make your first deposit. Ready to get started? Simply complete the sign up form and you're half way there!". sign upisin ja tegin depositi ära ja midagi selectida kusagilt ei saanud. lootsin saada suppordist infot, aga support offline. saidil oli veel kiri, et mul on veel mingi enda spets suppordi agent, kes saab mind igast probleemide ja asjadega aidata. tundus õige mees. saatsin maili pühapäeval. siiamaani pole mingit vastust saanud enda küsimusele. nüüd proovisin vahepeal mängu ja nii ning see soft ei meeldi kokkuvõttes ning hudiga ilmnes erinevaid probleeme, millest ülal kirjutasin. ühesõnaga ei viitsinud rohkem jamada seal ja otsustasin rahad uuesti välja kanda, sest asjad ei sujunud kuidagi, vaid tekkis uusi küsimärke ja ebamugavusi. välja kandes sai kanda ainult täisdollarid, mistõttu jäi mu balanceks 0.61$. mõtlesin HU S&G gambleda selle eest just for fun, kuid registreerides 0.53$ S&G-le saan veateate, et mul ei ole real money privileege. jälle olin üllatunud. otsustasin veelkord supporti proovida ja oh üllatust, seekord oldi online. sain siis jutule ühe agendiga, kes vaatas mu accounti üle ja teatas, et mu account on freezitud security checkiks, mille käigus tuleb tavaliselt mingeid dokumente esitada. küsisin, et kas mu cashout jõuab ilusti kohale ja ta ütles, et kõik on seisatud, kuni security check on läbitud ja vihjas, et nüüd võiks vestluse lõpetada ja küll ta saadab vajaliku info mulle emailiga. sain siis maili, kus oli kirjas, et asjad lahenevad, kui ma suudan tõestada ära, et ma olen see, kes ma olen ja teen seda, mida teen. selleks sobib värviline koopia mu passist, mingid screenshotid välja kandmisest vms. ISSAND JUMAL. tõsiselt, mul pole üheski toas paari päevaga nii palju jamamist ja veidrusi ette tulnud kui seal.

  16. #1056

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    tavaliselt kui kuhugi tuppa regan saadan esimesel päeval kohe ID kaardi koopia ära ja teemad mis neil vaja, et kohe verified ja mingeid edaspidiseid jamasid enam kunagi ei tuleks, tuleb kasuks.

  17. #1057
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Eks ta nii on nagu kirjutasid aga see ongi hea, seda vähem on regulare, kes toaga ära harjuvad ja Ongame pikemalt mängima jäävad. Selline ehmatus moment alguses on Ongames kõige parem ja see on hea, eriti kui keegi veel tuleb kuskilt Starsist ja on harjnud caskades mängima jne, tegelikult mulle meeldib ja tiles mängides ei kurda väga.

    Boonustega ei ole kunagi mingit suuremat probleemi olnud endal, suppordiga olen samuti hakkama saanud, see dokumendi värk on tihti paljudes kohtades, ei ole vaja üllatuda, muidugi minult pole kunagi küsitud ega ka freezitud midagi, seda kuulen esimest korda aga ma olen vana klient ka.

  18. #1058
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Kõva update ongames.Goalwinis uus update olemas.Ei saa proovida kas on ka kiirem ja crashivabam kuna seal vahendeid pole.

    We will release a new downloadable java poker client today. This release will bring some positive changes.

    One example of this; if you are playing 10 tables at once, the performance, CPU and memory wise has almost tripled. If you are playing on one table the CPU related performance is over 3 times better compared with the old client.

    New features
    The new client also offers two neat features that weren’t in the old version.

    Indicators in the lobby of where you are already sitting.
    This is a very handy feature for the players who like to play multiple cash games at once. If you are sitting at a specific cash game table already it will be displayed in the table list of the lobby through a symbol next to the table name.
    Show my folded hand
    A function that allows you to see what hand you were dealt even if you fold. It enables you to see if you make the right decision by folding your hand or if you would have flopped a full house...

    We hope you will enjoy this new version of our pokerroom.

  19. #1059
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tore et seda memory värki teevad järjest paremaks, siis saavad ka kehvema arvuti omanikud normaalselt mängida lõpuks.

  20. #1060
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Nice, äkki mul enam ei crashi siis päevas paar korda.

Lehekülg 53, kokku 63 EsimeneEsimene ... 3435152535455 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES