okei, ei taha vinguda, aga vingun siiski. minu kokkuvõte towerist siis: kandsin nädal tagasi raha, et proovida, kuidas seal mängida on. lootsin saada first depo bonust nagu saidil kirjas "You will select your bonus when you make your first deposit. Ready to get started? Simply complete the sign up form and you're half way there!". sign upisin ja tegin depositi ära ja midagi selectida kusagilt ei saanud. lootsin saada suppordist infot, aga support offline. saidil oli veel kiri, et mul on veel mingi enda spets suppordi agent, kes saab mind igast probleemide ja asjadega aidata. tundus õige mees. saatsin maili pühapäeval. siiamaani pole mingit vastust saanud enda küsimusele. nüüd proovisin vahepeal mängu ja nii ning see soft ei meeldi kokkuvõttes ning hudiga ilmnes erinevaid probleeme, millest ülal kirjutasin. ühesõnaga ei viitsinud rohkem jamada seal ja otsustasin rahad uuesti välja kanda, sest asjad ei sujunud kuidagi, vaid tekkis uusi küsimärke ja ebamugavusi. välja kandes sai kanda ainult täisdollarid, mistõttu jäi mu balanceks 0.61$. mõtlesin HU S&G gambleda selle eest just for fun, kuid registreerides 0.53$ S&G-le saan veateate, et mul ei ole real money privileege. jälle olin üllatunud. otsustasin veelkord supporti proovida ja oh üllatust, seekord oldi online. sain siis jutule ühe agendiga, kes vaatas mu accounti üle ja teatas, et mu account on freezitud security checkiks, mille käigus tuleb tavaliselt mingeid dokumente esitada. küsisin, et kas mu cashout jõuab ilusti kohale ja ta ütles, et kõik on seisatud, kuni security check on läbitud ja vihjas, et nüüd võiks vestluse lõpetada ja küll ta saadab vajaliku info mulle emailiga. sain siis maili, kus oli kirjas, et asjad lahenevad, kui ma suudan tõestada ära, et ma olen see, kes ma olen ja teen seda, mida teen. selleks sobib värviline koopia mu passist, mingid screenshotid välja kandmisest vms. ISSAND JUMAL. tõsiselt, mul pole üheski toas paari päevaga nii palju jamamist ja veidrusi ette tulnud kui seal.