Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1250

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    KUi mul tugevam närv oleks ma laseks seal PLO 5max, 2 shoti võtt sinna ja noo nii überpübersuberluberfishine. Haige, mis seal korda saadetud siiani, aga jooks jube halb olnud ja pole nii tugevat närvi et kannataks regulaarselt seda lasta. AGa kõigile soovitan :). Muidu kust see uudis tulevase uuenduse kohta võetud oli? EI ole mul towergamingus midagi uuendatud. Sama vana jama ikka.

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    KUi mul tugevam närv oleks ma laseks seal PLO 5max, 2 shoti võtt sinna ja noo nii überpübersuberluberfishine. Haige, mis seal korda saadetud siiani, aga jooks jube halb olnud ja pole nii tugevat närvi et kannataks regulaarselt seda lasta. AGa kõigile soovitan :). Muidu kust see uudis tulevase uuenduse kohta võetud oli? EI ole mul towergamingus midagi uuendatud. Sama vana jama ikka.
    Vaata mõned postid üles - see kiri tuli maili peale.Kui õigesti mäletan siis eelmise uuendusega oli ikka vahe nädalates millal mingi tuba uue softiga välja tuli.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 29 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 29 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES