Tsitaat Algselt postitas levis
Huvitav, et kohutav 3bet ja 4bet käis kõikides NL50 laudades, nagu rahvas ei tahaks flopi näha ja TowerHour'ist kasu lõigata.
Seal palju mängijaid ju pole Toweri mängijad ja ei tea sellest promotionist midagi.
Mul ka chatis üks regular irvitas minu slowplayd 8 setiga kui fish tõmbas oma TT-ga riverisse T.

Loodan, et kaotuse puhul ikka makstakse ka 50BB välja, ma küll ei loe kuskilt välja, et võitma peab.

Kokkuvõttes lasin veidi üle 700 käe, neist 11 korda floppasin 2 paari või parem. Puhas matemaatika näitaks NL50-s +$275, aga......
Olen nii tropp, et showdowni suutsin minna neist 8 korral ja raudselt hävisin päris palju niimoodi pidurdades ja mitte panustades.

Samas jällegi hoidsin päris palju kokku, sest flopatud nuts masti hävisin 8888-le, viimane 8 tuli peale minu suurepärast slowplayd muidugi riveril ;D
8 seti T vastu hävisin ka riveris, aga panustades poleks ilmselt niikaugele jõudnud!

Kokkuvõttes võitsin nende kätega $154, kindlasti oleks rohkem võitnud, kui oleks normaalselt mänginud.
Ilmselt siis $200 lisaks loodan, pole paha :D

Edit:
Ah jah, unustasin ära, et käsi ei tohtinud paraneda, kohe kontrollin üle.

Jah, KK flopatud TT3r läks riveril veel ühe K-ga majaks, nii et arvesse läheb 7 tükki