Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 5, kokku 5

Teema: Anne Kiviselg

  1. #1

    Anne Kiviselg

    Tere,

    Juhtus siis selline inetu lugu, kus see Tartu neiu palus mai keskel live turniiri eest ära maksta 150 € kuna tuleb kaugemalt ja teisest linnast, aga kohti oli jäänud vähe. Otsustasin inimest aidata ja ta lubas samal päeval raha ka üle kanda, kahjuks pole seda siiamaani tehtud.

  2. #2
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: Anne Kiviselg

    Oled sa tema käest ka mingit selgitust olukorrale küsinud?

  3. #3

    Re: Anne Kiviselg

    Ikka olen, vastusteks ainult lubadused. Turniiri ajal ütles, et raha on üle kantud ja jõuab peale nädalavahetust.
    Viimati muudetud Saigon poolt : 21.06.18 at 15:23

  4. #4

    Re: Anne Kiviselg

    Lugupeetud kasutaja Saigon,

    Mul on sulle halbu uudiseid. Seda raha saab maru raske sisse nõudma hakata. Mõni aeg tagasi postitas Tartu Olympic Regulars Facebooki gruppi pokkeri-Rait pika postituse Anne Kiviselja kohta. Rait mõistlik vend, ma tean teda, pakun et ta ei liialdanud.

    Aga long story short proua Kiviselg on korralik ülelaskja ja scämmer. Manipulaator, raha peal väljas, mõttetu tsikk üldse.

    Mängisin Betsafe Live temaga ükskord. Päris pikalt erinevates laudades. Vähe sellest et ta mulle nii halva esimese mulje inimesena - selline ülbe ja omast arust hull modell ja tsikk. Vaid ka nali on selles, et jõudsime 60 mängija seas Heads Upi. Meil oli võrdne arv punkte ja ta pakkus diili. Ma mõtlesin, suva tulen vastu. Küsisin et kas mängime turniirivõidu ja karika peale. Selle peale üllatuslikult proua Kiviselg vastas, et ei-ei Sinu võit.

    Ju siis ei tahtnud näidata meedias, et paljud tema võlausaldajad näeksid, et proua hittis kena kopika.

    Aga jah, kahjuks, sul saab olema väga raske seda 150 uuesti näha. Korralikud valed hakkavad tulema. Vb ei tea, äkki ta on muutunud, aga see vähetõenäoline.

  5. #5

    Re: Anne Kiviselg

    Jama tõesti sellistega, kusjuures sama päev kirjutas kui postituse tegin:
    Hei
    Ma saan Sulle homme maksta nùùd

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES