Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 36
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Annan igaksjuhuks siin teada, et kasutaja inward a.ka Lauri H.-i kätte ilmselt mingit isiklikku vara usaldada ei tasu - paneb jooksu sellega. Beti raames jäi 50€ sisse ja pärast olid tema sõnad "miks ma peaks maksma". Ütlesin ka talle enne, et postitan varsti foorumisse, vastuseks "pohui pane". Skype grupi täis foorumi liikmeid võivad kinnitada.

    Tegu pole ka mingi viivitamisega, nahhaalselt öeldigi, et ei maksa.

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Endal ka üks halb (ja väga weird) kogemus antud kodanikuga.

    Nimelt jooksutasin ühte videosaidi gruppi mida kamba peale jagasime, aga ei viitsinud iga kuu raha koguda. Parooli ei vahetanud, subscription jooksis, iga kuu tuli näkku vähem kui €8 per face. Lõpuks kui võtsin ennast kokku ja hakkasin raha koguma siis väitis, et viimased 2 kuud ta üldse sisse ei loginud ega kasutanud ja siis maksma ei pea, kuigi kordagi kuskil ei kirjutanud, et pole enam huvitatud jätkamisest. Kõik ülejäänud 8 liiget maksid ilusti ära ja kellelgi mingeid probleeme ega vastuväiteid polnud.

    Pmst weaseldas ennast €15 maksmisest välja... Ei hakanud mingit teemat ega midagi ka tegema, ok vb tõesti tema peas hall ala ja tegelt pole halb inimene vms, lihtsalt f*cked up loogikaga, aga tundub, et siiski on väikestviisi huiar.

    Parim oli see, et peale maksmisest keeldumist võttis veel ühendust ja küsis, et kui edasi teete kamba peale saiti, et kas ta ka saab liituda :D

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Nime võtsin välja, sest isik nõudis seda juba päeval ning kahjuks või õnneks igal isikul selleks õigus on s.t. isikuandmeid ei tohi töötleda ilma tema loata kui puudub suur avalik huvi vms. Ei viitsi seadusest näpuga järge ajada, aga viimasel ajal olen saanud selliseid kirju omajagu.

  4. #4
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Kui inward vastata viitsib, siis mis kuradi point selliseid microscämme teha on? Oma repiga oleks sa saanud paartuhat euri küll kokku aetud ma usun enne kui sh*t hits the fan...

  5. #5

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Võtan ka korra sõna. Esiteks, tüüp on korduvalt lubanud FC PP'de mängija ja eestvedajana mängule tulla mängijana, see aasta pole jõudnud, iga kord täis. Näästi staff, ise uhkeldab sildiga eestvedaja. Peale umbes kümnendat korda ülelaskmist, aastate peale tõenäoliselt tagasihoidlik hinnang, sai võistkonnalt bänni, ära järgmisele kolmele mängule tule. Solvus, võttis nimekirjast maha. Juhataja tiitlit on julge võtma, vastutama ja oma kohuseid täitma mitte kuigi palju.

    Teiseks, paar korda on mult raamatut laenanud, esimene kord kui ma juba käega olin löönud raamatule ja uue olin tellinud tõi lõpuks ära. Aasta alguse kandis laenas teise raamatu, pole näinud isegi katset ära tuua. pole kordagi ühendust võtnud. Ma ka ei viitsinud rohkem jamada, lihtsam uus osta.

    Kolmandaks, hiljuti pani just FC Pokkeriprode mantilipärija FCF TLÜ suletud fb saiti üles sellise posti:


    Kurat kui sa võtad endale mingi asja juhtimise, siis see ei tähenda ainult ilustavat tiitlit, see tähendad et võtad endale kohustusi. Kohustusi tuleb päris elus täita. Ma saan aru küll, et õppisid avalikku haldust või taolist mõisa köis las lohiseb asja, aga erasektoris ära eelda, et inimesed su sitta unustavad. Linnavalitsus võib selline olla, aga päris elus sellise pasaga edu ei saavuta. Lauri, klaari oma sitt ära. Kaeba mind kasvõi kohtusse, see kõik siin on puhas tõsi.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 06.08.14 at 20:58

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Mind ajab kōige rohkem tilti see, et lauri h. laseb pohuilt üle oma skype grupi liikme. Ja hiljem ytleb, miks ma peaks maksma. Pohui pane. Tundus kuidagi normaalsem tyyp olema kui tavaline lohh.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 06.08.14 at 20:55

  7. #7

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    See on veel tagasihoidlik hinnang. Tüüp oli suure suuga nõus FC Pokkeriprode "juhataja" tiitlit üle võtma, aga reaalse tegutsemise asemel tüüp lihtsalt jõi. Ma ei väida, et ma ei joonud omal ajal, mul oli ka probleeme ja ega ma praegugi puhas poiss ei ole, vähemalt täitsin klubi ees kohustused ära. Nii kui teemakangelane üle võttis oli kohe häving, miinimumprogramm igal pool, igasugused tiimiüritused kadusid ära, lõpuks haihtus tema juhtimise all võistkond ülde. Võimalik, et see oleks juhtunud niigi, sest ega keegi teine ka väga orgunnimist üle võtta ei tahtnud, aga siiski, kes oleks vähegi üritanud, siis kehvemat tööd poleks saanud teha. Nii kui meistrite liiga mäng oli oli tüüp kadunud, sellistel päevadel tüüp trennides ei osalenud, vabandus joomiseks olemas. Niimoodi ei saa midagi orgunnida.

    Edit: vabandan, et selline veidi isiklik rünnak, aga kui ikka näed, et paar aastat rabelemist kellegi sügava pohhuiismi tõttu ikka raisku läheb, siis ajab natuke sita keema
    Viimati muudetud muruntau poolt : 05.08.14 at 21:30

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    See on veel tagasihoidlik hinnang. Tüüp oli suure suuga nõus FC Pokkeriprode "juhataja" tiitlit üle võtma, aga reaalse tegutsemise asemel tüüp lihtsalt jõi. Ma ei väida, et ma ei joonud omal ajal, mul oli ka probleeme ja ega ma praegugi puhas poiss ei ole, vähemalt täitsin klubi ees kohustused ära. Nii kui teemakangelane üle võttis oli kohe häving, miinimumprogramm igal pool, igasugused tiimiüritused kadusid ära, lõpuks haihtus tema juhtimise all võistkond ülde. Võimalik, et see oleks juhtunud niigi, sest ega keegi teine ka väga orgunnimist üle võtta ei tahtnud, aga siiski, kes oleks vähegi üritanud, siis kehvemat tööd poleks saanud teha. Nii kui meistrite liiga mäng oli oli tüüp kadunud, sellistel päevadel tüüp trennides ei osalenud, vabandus joomiseks olemas. Niimoodi ei saa midagi orgunnida.

    Edit: vabandan, et selline veidi isiklik rünnak, aga kui ikka näed, et paar aastat rabelemist kellegi sügava pohhuiismi tõttu ikka raisku läheb, siis ajab natuke sita keema
    Bet, mille eest ta mulle võlgu jäi, oli ka obv no-alko bet.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 05.08.14 at 22:17

  9. #9
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    väga nõme lugu.

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Müür sa oled ikka eriline vend, et hakkad siin FC PP juhtimist lahkama, kasutades isikliku rünnakut ja esitades valeväiteid. Vastan sinu välja toodud punktidele.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Võtan ka korra sõna. Esiteks, tüüp on korduvalt lubanud FC PP'de mängija ja eestvedajana mängule tulla mängijana, see aasta pole jõudnud, iga kord täis. Näästi staff, ise uhkeldab sildiga eestvedaja. Peale umbes kümnendat korda ülelaskmist, aastate peale tõenäoliselt tagasihoidlik hinnang, sai võistkonnalt bänni, ära järgmisele kolmele mängule tule. Solvus, võttis nimekirjast maha. Juhataja tiitlit on julge võtma, vastutama ja oma kohuseid täitma mitte kuigi palju.

    Teiseks, paar korda on mult raamatut laenanud, esimene kord kui ma juba käega olin löönud raamatule ja uue olin tellinud tõi lõpuks ära. Aasta alguse kandis laenas teise raamatu, pole näinud isegi katset ära tuua. pole kordagi ühendust võtnud. Ma ka ei viitsinud rohkem jamada, lihtsam uus osta.

    Kolmandaks, hiljuti pani just FC Pokkeriprode mantilipärija FCF TLÜ suletud fb saiti üles sellise posti:

    Kurat kui sa võtad endale mingi asja juhtimise, siis see ei tähenda ainult ilustavat tiitlit, see tähendad et võtad endale kohustusi. Kohustusi tuleb päris elus täita. Ma saan aru küll, et õppisid avalikku haldust või taolist mõisa köis las lohiseb asja, aga erasektoris ära eelda, et inimesed su sitta unustavad. Linnavalitsus võib selline olla, aga päris elus sellise pasaga edu ei saavuta. Lauri, klaari oma sitt ära. Kaeba mind kasvõi kohtusse, see kõik siin on puhas tõsi.
    Esiteks ei ole mingit FC PP enam, on vaid FCF TLÜ II, kus liitumisest saadik pole mina mingi eestvedaja. Miks sa pead alati demagoogitsema ja väänama fakte enda kasuks ? Mis kuradi kümnendat korda ülelaskmist ? Ma käisin aasta alguses, mitte küll kõigil sõprusmängudel, üle poolte kindlasti. Jah oli plaanis liigat mängida, aga bani sain viimase sõprusmängu eest, kuhu ma ei ilmunud. Siis otsustasingi, et samas milleks - suvi tulekul ja liiga toimub nv. Lihtsam on liigat mitte mängida ja tegeleda edasi ainult jõusaali ja jalgpalli trenniga. See oli minu valik, mitte mingi solvumine. Nii, et mis 10 KORDA ÜLE LASKMISEST SA RÄÄGID ?

    Raamatu asjaga olen nõus, see on tõesti nõme, et ma olen selle enda kätte unustanud. Toon selle nädala jooksul ära.

    Nii kolmandaks - FC PP eelmise aasta maj. aastaaruanne. Inimene, ma saatsin sulle eelnevalt meili, et meil on vaja teha ära majandus aastaaruanne. Sina ei ole vastanud mu meilile. Ega eelnevatel aastatel meie seda ei teinudki, lasime kellegil ära teha või Niki tegi. Ma pakkusin välja, et raamatupidaja saaks selle ära teha. Ma pakkusin midagigi välja. Sa pole mitte sittagi selle teema kohta öelnud, nii et jah mul on ka savi sellest maj. aastaaruandest. Sina oled juhatuse liige, eks sa ise tegele siis sellega.

    Kogu selle joomise ja kohustuste mitte täitmise osas liialdad sa väga. Muidugi mitmetele mängudele pole jõudnud, nagu ka sina. Aga aastate jooksul kohal käidavus oli ikka 75% kanti. Kohustuste mitte täitmise osas võid kuu peale minna. Toona investeerisin oma aega ikka sitaks sinna, kõik kokkuvõtted, rentnikega suhtlemised, EJL bürokraatia asjaajamised jne. Väga inetu laimata mind selles teemas. Kindlasti oli puudujääke ja oleks võinud teha asju paremini või veel rohkem aega kulutada, aga me räägime ka IV liiga klubist, kus mängitakse jalgpalli lõbu pärast. Sina kasutad demagoogilisi võtteid, sest sinul on alati õigus jne + pead kasutama isikliku rünnakut. Hariduskäik, mis see siia puutub üldse ? Lihtsalt ilukirjanduslikult niivõrd hästi sobib kogu sellesse teemasse.

    Codecci asja puhul see asi enam-vähem nii oligi nagu ta kirjutas, aga minu eelneva subs. gruppide raames on ikka öeldud, et subscription jookseb edasi, seetõttu oli selline arusaamatus meie vahel.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 06.08.14 at 20:58

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Virukunniga oli tõepoolest meil 1 kuu pikkune alkobet. Ma lihtsalt ei viitsinud maksta osaliselt ka seetõttu, et ma ei tunnegi seda inimest ja ei uskunud, et tema ka vastu pidas. Laseb samamoodi õltsi ülepäeviti korralikult. Minu kõige suurem viga oli teha bet inimesega, keda ma ei usalda. Alguses mõtlesin maksan, pärast teema hääbus. Keegi ju mingit varalist kahju ei saanud selle tehingu näol, pettuse jms. seisu kohalt. Ehhki ma olen nõus, et see on minu poolt üsna douche käitumine.

    Nii et ka väide, et minu kätte ei tasu usaldada isikliku vara panen jooksu sellega jms. on tõsine overstatement. Kuna mul käib aktiivne tööotsimine ja juba on googles sees minu nimi, siis ma pakun välja variandi - maksan selle ära ja teema kustutakse täielikult! (v.a minu Müüri vaheline vaidlus, mille ma kopeerin FC PP teemasse, sest sellist sitta ma poleks tema poolt uskunud).

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Kui on makstud ja codecci on nõus teema sulgemisega, siis olen mina ka nõus.

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Teema kustutatakse, mitte ei suleta. Sulgemise kohapealt ma ei maksa midagi.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Näh. Kõik head teemad lähevad prügikasti. Peab ikka kustutamise lõivu sisse tooma. Teema kustutamisel iga posti eemaldus maksab €10.

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    See on veel tagasihoidlik hinnang. Tüüp oli suure suuga nõus FC Pokkeriprode "juhataja" tiitlit üle võtma, aga reaalse tegutsemise asemel tüüp lihtsalt jõi. Ma ei väida, et ma ei joonud omal ajal, mul oli ka probleeme ja ega ma praegugi puhas poiss ei ole, vähemalt täitsin klubi ees kohustused ära. Nii kui teemakangelane üle võttis oli kohe häving, miinimumprogramm igal pool, igasugused tiimiüritused kadusid ära, lõpuks haihtus tema juhtimise all võistkond ülde. Võimalik, et see oleks juhtunud niigi, sest ega keegi teine ka väga orgunnimist üle võtta ei tahtnud, aga siiski, kes oleks vähegi üritanud, siis kehvemat tööd poleks saanud teha. Nii kui meistrite liiga mäng oli oli tüüp kadunud, sellistel päevadel tüüp trennides ei osalenud, vabandus joomiseks olemas. Niimoodi ei saa midagi orgunnida.

    Edit: vabandan, et selline veidi isiklik rünnak, aga kui ikka näed, et paar aastat rabelemist kellegi sügava pohhuiismi tõttu ikka raisku läheb, siis ajab natuke sita keema
    See on veel uskumatum postitus kui eelnevad sinu poolt. Siis kui ma üle võtsin asi ka suures plaanis toimis. Mis miininumprogramm, mis häving ? Kasutad sõnu, mis reaalselt ei iseloomusta tegelikku olukorda.

    Väljakud kus me trenni tegime, olid väga hea kvaliteediga. Üritusi toimus, mitte nii tihti, aga ma ei pidanudki KÕIKI asju ise organiseerima. Võistkonna hääbumine toimus seetõttu, et trennimakse oli jätkuvalt liiga kõrge. Taheti kvaliteeti, aga nii palju trennimaksu maksta ei jõutud, seetõttu trennis käijaid jäi vähemaks. Sponsoreid üritasime sebida, kuid nagu sa tead, siis sellise nimega võistkonnal ei ole kõige kergem sponsorit saada. Ma saan aru, et sa ise investeerisid oma aega ja oma raha (mille eest tuleb tänulik olla), aga siiski sa liialdad väga mind maha tehes.

    Teisalt ühinemine FCF TLÜ klubiga oli meie ühine otsus ja valikuvõimalus - kas hääbumine või liitumine uue nimega, aga tuumik jääb alles. Valisime teise variandi ja see on toiminud, praegugi on meil liigamängudes 5-7 FC PP meest TLÜ II esirivistuses. Usun, et meie tuumik on praegu rahul: treeningutingimused on head, trennimaks väike ja mehi on kellega liigat mängida.

    Trennis käimise kohapealt ära üldse sõna võta, sa oled ise käinud talvest saati trennis nagu kuuvarjutus.
    Viimati muudetud inward poolt : 06.08.14 at 13:45

  16. #16
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Teema kustutatakse, mitte ei suleta. Sulgemise kohapealt ma ei maksa midagi.

    Virukunn pole midagi valesti teinud antud olukorras ja on välja teeninud oma €, olenemata kas teema suletakse, kustutatakse või mingi 3s variant.
    Võin vouchida, et tegu pole mingi huiariga ja aumees kes oleks kindlasti beti välja maksnud kui oleks kaotanud.

  17. #17

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Teema kustutatakse, mitte ei suleta. Sulgemise kohapealt ma ei maksa midagi.
    Sul oli teada juba eile päeval, et tehakse selline teema. Palusid oma nime eemaldada, et google jääks puhtaks ja siis oleks sul poh, ei peaks midagi maksma. Nüüd aga kasvas "lumepall" suuremaks ja sul on, mida kaotada, seepärast nüüd enam ei ole poh. Kindel on see, et nüüd on see thread sinu jaoks rohkem väärt kui 50€, nii et kui on soovi end puhtaks pesta, siis sellised väited probleemi lahendamisel kasuks ei tule.

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    Makstud, nüüd võite teema kustutada.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 06.08.14 at 21:19

  19. #19

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    väga kaua läheb teema kustutamisega aega
    inimesel vaja ju tööd leida

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Lauri H. (kasutaja "inward") pettuste tuultes

    matkamine>töö

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES