Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 18 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 351
  1. #21
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Ainuke võimalus trahvi vähemaks saada on minna politseisse ja kirjutada avaldus. Kahetsed oma tegu, enam nii ei tee, sissetulek puudub, raske lapsepõlv jne. Paar sotti kui mitte rohkem räägid ikka vähemaks trahvisumma.

    Ise kahtlustan, et ehk olid võtnud ka natuke ja sealt tuligi see 800.

  2. #22
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ainuke võimalus trahvi vähemaks saada on minna politseisse ja kirjutada avaldus. Kahetsed oma tegu, enam nii ei tee, sissetulek puudub, raske lapsepõlv jne. Paar sotti kui mitte rohkem räägid ikka vähemaks trahvisumma.
    isa helistas juba sellele kes trahvi kirjutas, ta ütles, et 99.9% saab kolmandiku võrra seda trahvi väiksemaks. ja kuna elan kesklinnas kohtumaja kõrval siis käisin ka sealt läbi & võtsin mingi näidised, plaan see asi ette võtta küll jup :)

  3. #23

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    tundub lamp. :D and lol @ vanus :ddd

  4. #24
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Rens- Vaata postitust
    and lol @ vanus :ddd
    veel lambisem asi mille üle lolida imo, ma usun et pole ainus siin foorumis kes 21 pole

  5. #25
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Sõitsin autoga ja olen 2x kesklinnas saanud europargist 2x30 trahvi. Ei ole nagu huvi neile maksta. Kuskilt lugesin, et nende tegevus ebaseaduslik
    Kuidas toimida?Võtta pädev jurist, kes selliste asjadega tegelenud ja and loobuvad juba ise case-st? V üldse eirata?
    Viimati muudetud privador poolt : 04.09.14 at 18:21

  6. #26
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Sõitsin autoga ja olen 2x kesklinnas saanud europargist 2x30 trahvi. Ei ole nagu huvi neile maksta. Kuskilt lugesin, et nende tegevus ebaseaduslik
    Kuidas toimida?Võtta pädev jurist, kes selliste asjadega tegelenud ja and loobuvad juba ise case-st? V üldse eirata?
    Ma näiteks maksaks parkimist alustades. Tundub suhteliselt loogiline lüke, kui sa korra kuus kesklinnas pargid.

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Sõitsin autoga ja olen 2x kesklinnas saanud europargist 2x30 trahvi. Ei ole nagu huvi neile maksta. Kuskilt lugesin, et nende tegevus ebaseaduslik
    Kuidas toimida?Võtta pädev jurist, kes selliste asjadega tegelenud ja and loobuvad juba ise case-st? V üldse eirata?
    Mis kaasus neil sinu vastu on? Europargis tegeleval firmal pole minu teada isikuandmetele ligipääsu ning seetõttu ei juhtu midagi kui trahvi ka ei maksa. Samas soovitaks siiski korralik kodanik olla ja parkimise eest maksta, et taoliste olukordade teket üleüldse vältida.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 04.09.14 at 20:38

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
    veel lambisem asi mille üle lolida imo, ma usun et pole ainus siin foorumis kes 21 pole
    Ei soovita avalikult selliseid asju mainida, eriti veel kui Starsi kasutajanimi üsna kerge vaevaga leitav on. Tean vähemalt ühte juhtumit kus kellegi vanemate konto lukku lükati kuna tuli avalikult välja, et inimene kes mängib on tegelikult alla 21-aastane.

  9. #29
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Mõned aastad tagasi võitis starsis 17 aastane üle poole milli ja jäi sellest ka ilma http://www.onlinepoker.net/poker-new...ch-player/9845
    Railisin ise seda finaallauda ja kus tüüp alles kauples endale doltse juurde, et muidu tema leppega nõus pole :D
    Viimati muudetud ristijeesus poolt : 04.09.14 at 20:29

  10. #30

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
    isa helistas juba sellele kes trahvi kirjutas, ta ütles, et 99.9% saab kolmandiku võrra seda trahvi väiksemaks. ja kuna elan kesklinnas kohtumaja kõrval siis käisin ka sealt läbi & võtsin mingi näidised, plaan see asi ette võtta küll jup :)
    See et sa elad kohtumaja kõrval võibki sind suurest jamast seekord päästa kuna kohtunik võtab sind kui omatänava poissi. Seetõttu ongi tihti kohtute vahetusläheduses olev kinnisvara väga hinnas.

  11. #31
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    See et sa elad kohtumaja kõrval võibki sind suurest jamast seekord päästa kuna kohtunik võtab sind kui omatänava poissi. Seetõttu ongi tihti kohtute vahetusläheduses olev kinnisvara väga hinnas.
    loodame

  12. #32
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    https://www.youtube.com/watch?v=yM-24l2axro

    Jon Stewart: Estonia is ....

  13. #33
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Abi või nõu vaja. Tahan osta tahvelarvutit ning olen Samsung Galaxy Tab S 10.5 ja 8.4 vahel. Eile olin raudpolt kindel, et võtan 8.4-ga aga nüüd peale reviewsid kahevahel.

    Kellegil on mõlema tahvliga (või vähemalt sarnaste ekraanisuurustega) kogemusi ning oskaks anda soovitusi, et kumba ise võtaks ja miks.

    Kasutaksin kodus ja reisidel enamasti.

  14. #34

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Mõned sätted, mis aitavad sul selgitada olukorda kohtule. Informatiivselt või nii :)

    Liiklusseadus § 93 Mootorsõidukite kategooriad

    (2) Mootorsõidukite, autorongide ja masinrongide põhikategooriad on järgmised:
    1) AM – mopeed;

    Liiklusseadus § 94 Juhtimisõigus

    (2) AM-kategooria mootorsõidukit võib juhtida ka isik, kellel on mis tahes mootorsõiduki juhtimisõigus või piiratud juhtimisõigus. AM-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigust või piiratud juhtimisõigust ei nõuta isikult, kes on sündinud enne 1993. aasta 1. jaanuari. AM-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigust ei nõuta isikutelt, kes olid käesoleva seaduse jõustumisel 16–17-aastased, kuni 2013. aasta 1. jaanuarini.

    Liiklusseadus § 201 Mootorsõiduki, maastikusõiduki või trammi juhtimine juhtimisõiguseta isiku poolt

    (1) Mootorsõiduki, maastikusõiduki või trammi juhtimise eest vastava kategooria mootorsõiduki või trammi juhtimisõiguseta isiku poolt –
    karistatakse rahatrahviga kuni 100 trahviühikut või arestiga.

    1 trahviühik võrdub 4 eurot. Seega jätad sa midagi selgitamata või on politseiolnu loll. Viimast kahtlen

  15. #35
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Abi või nõu vaja. Tahan osta tahvelarvutit ning olen Samsung Galaxy Tab S 10.5 ja 8.4 vahel. Eile olin raudpolt kindel, et võtan 8.4-ga aga nüüd peale reviewsid kahevahel.

    Kellegil on mõlema tahvliga (või vähemalt sarnaste ekraanisuurustega) kogemusi ning oskaks anda soovitusi, et kumba ise võtaks ja miks.

    Kasutaksin kodus ja reisidel enamasti.
    Pikk ütles, et ta valiks nendest iPad'i.

  16. #36
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Pikk ütles, et ta valiks nendest iPad'i.
    Aga mis paks ütles?

  17. #37

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Sõitsin autoga ja olen 2x kesklinnas saanud europargist 2x30 trahvi. Ei ole nagu huvi neile maksta. Kuskilt lugesin, et nende tegevus ebaseaduslik
    Kuidas toimida?Võtta pädev jurist, kes selliste asjadega tegelenud ja and loobuvad juba ise case-st? V üldse eirata?
    kas maksta 60euri parklale ja olla kindel et asi lahendatud vs maksta oluliselt rohkem kui 60 euri advokaadile, käia kohal seletamas, paberimajandus jne kus tulemus pole garanteeritud, et olukord laheneb.....hmm raske valik

  18. #38
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Abi või nõu vaja. Tahan osta tahvelarvutit ning olen Samsung Galaxy Tab S 10.5 ja 8.4 vahel. Eile olin raudpolt kindel, et võtan 8.4-ga aga nüüd peale reviewsid kahevahel.

    Kellegil on mõlema tahvliga (või vähemalt sarnaste ekraanisuurustega) kogemusi ning oskaks anda soovitusi, et kumba ise võtaks ja miks.

    Kasutaksin kodus ja reisidel enamasti.
    Pole vaja enam. Ostsin 10.5 tollise.

  19. #39

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Sõitsin autoga ja olen 2x kesklinnas saanud europargist 2x30 trahvi. Ei ole nagu huvi neile maksta. Kuskilt lugesin, et nende tegevus ebaseaduslik
    Kuidas toimida?Võtta pädev jurist, kes selliste asjadega tegelenud ja and loobuvad juba ise case-st? V üldse eirata?
    Ära torgi seda teemat lihtsalt, midagi ei juhtu. Tätte garantii

  20. #40
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    kas maksta 60euri parklale ja olla kindel et asi lahendatud vs maksta oluliselt rohkem kui 60 euri advokaadile, käia kohal seletamas, paberimajandus jne kus tulemus pole garanteeritud, et olukord laheneb.....hmm raske valik
    Asi pole 60 euris. Kui nad teevad ebaseaqduslikku äri siis see oleks nagu altkäemaks ja toetaks ebaseaduslikku äritegevust. Jurist maksab-selge see. Kohtulahendid on olemas ja ega nad ka viitsi niismaa minna kohtusse lutti saama(makstes sealjuures juures kõik kulud)

Lehekülg 2, kokku 18 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES