Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 18 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 351
  1. #241
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Kõige imelikum on, et mitte üks partei ei tõsta seda teemat üles.
    Miks roimade eest nii väiksed karistused ?, mis on moraalne argument selle jaoks.

    Ainuke kord kui seda olen poliitiku suust kuulnud on siis kui M.Raud küsis xxxx(ei mäleta nime) , et kas see on normaalne et pedofiilid saavad nii vähe aega ?
    Vastus oli, et raha pole, et neid vangis hoida..... wtf argument(umbkaudu midagi sellist)

  2. #242
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Pedofiilil on ajus vist mingid iseärasused, mida peaks ravima vms? Aga, kui ravida ei osata vms, siis on tõesti veider, et ühiskonna kaitsmine on mingi raha probleemi taga. Pmst vangla neid terveks ei tee ju- tulevad välja ja on samasugused edasi.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 22.09.14 at 12:29

  3. #243
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 695

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Keemiline kastreerimine neil ju ?

  4. #244

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Keemilist kastreerimist ei tehta sundkorras, sest see on inimõiguste vastane. Vabatahtlikult võib mõni seda paluda (nagu mõista, siis neid on vähe).

    Kui veel korra peatuda sellel lapsepiinamisteemal, siis toon ühe vanema näite taolise juhtumi kohta, mille puhul karistuseks oli 8 aastat (reaalselt siiski lühem). Peale vangistust muutis naine oma nime ja sai ka kiiresti Maximasse tööle.
    http://theprimesuspect.wordpress.com...nuks-piinasid/

    Tegelikult on ju rohkemgi olnud neid juhtumeid, kuid paljud meist ikka nimesid ja nägusid enam mäletavad?

  5. #245
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Naistel veel eriti lihtne, ütled "olin kodune" ja keegi ei küsi miskit...

  6. #246

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    kui olen oma PT4 koodi kahes arvutis ära kasutanud ja nüüd läheb aruvit vahetusse, siis kas on mingi variant kolmandas ka kasutada või saab support mind kuidagi aidata?

  7. #247
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    kui olen oma PT4 koodi kahes arvutis ära kasutanud ja nüüd läheb aruvit vahetusse, siis kas on mingi variant kolmandas ka kasutada või saab support mind kuidagi aidata?
    Lühike vastus on, et paned lihtsalt koodi uude arvutisse ja kõik töötab.

  8. #248

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Karistus vabadusekaotusena peab kandma mingis mõttes kasvatusliku eesmärki. Mina isiklikult leian, et ei ole vahet kas inimene istub 8 aastat või 15 aastat. Temale on see karistus sama õudne kanda igal juhul. Küll aga ei mõista ma liberaalseid karistusi täis peaga autoga sõitmise eest. Solid oleks 5-kohaline rahanumber ning load läinud igaveseks. Enne seda liikluskultuur selles osas ei muutu. Ma tahan näha, kas keegi oleks veel nõus minema rooli, kui tead, et vahele jäädes oled eluks ajaks lubadest ilma ning pead trahvi maksmiseks näiteks korteri maha müüma.

  9. #249
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Karistus vabadusekaotusena peab kandma mingis mõttes kasvatusliku eesmärki. Mina isiklikult leian, et ei ole vahet kas inimene istub 8 aastat või 15 aastat.
    http://theprimesuspect.wordpress.com...nuks-piinasid/

    8 aastat on selle eest täiesti ok ?

  10. #250
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
    Sellega läheb veel mitukümmend aastat enne kui meie kohtusüsteem muutub...
    mis põhjusel sa seda arvad? et saame rikkamaks ja jõuame kohasemaid karistusi määrata?

  11. #251

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    http://theprimesuspect.wordpress.com...nuks-piinasid/

    8 aastat on selle eest täiesti ok ?
    Ütleme nii, et ma tahaks loota, et see karistus oli sellele Evele piisav.

  12. #252
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Karistus vabadusekaotusena peab kandma mingis mõttes kasvatusliku eesmärki. Mina isiklikult leian, et ei ole vahet kas inimene istub 8 aastat või 15 aastat. Temale on see karistus sama õudne kanda igal juhul. Küll aga ei mõista ma liberaalseid karistusi täis peaga autoga sõitmise eest. Solid oleks 5-kohaline rahanumber ning load läinud igaveseks. Enne seda liikluskultuur selles osas ei muutu. Ma tahan näha, kas keegi oleks veel nõus minema rooli, kui tead, et vahele jäädes oled eluks ajaks lubadest ilma ning pead trahvi maksmiseks näiteks korteri maha müüma.
    Kindlasti mitte esimesel korral, aga karistused võiksid olla progresseeruvad ning korduvale roolijoodikule kindlasti.

  13. #253
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kindlasti mitte esimesel korral, aga karistused võiksid olla progresseeruvad ning korduvale roolijoodikule kindlasti.
    Pean kahjuks pluss ühema.

  14. #254
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 695

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kindlasti mitte esimesel korral, aga karistused võiksid olla progresseeruvad ning korduvale roolijoodikule kindlasti.
    Solid oleks 0.1 promilli jääknähtu puhund vennale 100k trahvi teha sest **** tüüp :D

  15. #255
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ütleme nii, et ma tahaks loota, et see karistus oli sellele Evele piisav.
    Eve vaatenurgast vb tõesti oli see karistus täiesti piisav.
    Kas karistus oli õiglane ka ohvri lähedaste vaatenurgast ? EI
    Kas karistus oli õiglane ka Eesti rahva vaatenurgast ? EI

  16. #256
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Karistusel peab mingi funktsioon ka olema, mitte lihtsalt kellegi isikliku emotsionaalse kaotuse eest kättemaks. Mis on pikema karistuse funktsioon ja kuidas see ühiskonnale kaudselt ja otseselt kasu toob? Otseselt tooks kasu kindlasti sellega, et karistust kandev inimene on isoleeritud ja vabad kodanikud on ses suhtes tema eest kaitstud kuniks kodanik kinni istub. Kas aga pikem karistus garanteeriks selle, et välja tulles sellel isikul oleks mingisugune moraalitunne väljakujunenud, mingisugune kartus jälle kinni kukkuda? Ma arvan, et kartus kinni kukkuda on suurem moraalsetest kaalutlustest ning pigem on väga pikalt kinni istunud inimene, eriti, kui keskkond on konkreetselt ruineeriv igasugusele arengule, siis tuleb välja indiviid, kel on pigem väga pohhui kõigest ja ta on veel apaatsem ja ükskõiksem oma tegude ja tuleviku suhtes. Sellepärast IMO ei saa läheneda karistamisele ainult sellest "õiglase" karistuse printsiibist, kus lähtutaks mingist justkui ärateenitud kättemaksust, kui et soovist ühiskonda ravida, viga teinud indiviidi võimalusel aidata sellisel moel, et ta saaks võimalikult kiirelt olla ühiskonnale taas kasulik ja ohutu kodanik. Ehk mitu tahku on asjal ja selline "minu emotsioonid ja kättemaksuhimu ei saanud kahjuks rahuldatud ja ma nõuan raskemat karistust" on liiga lühinägelik lähenemine asjadele. Loodetavasti kohtusüsteemis olevad inimesed on vähe laiema silmaringi ja vaatega. See ei tähenda muidugi, et praktikas selline asi ka töötaks, kas siis piisava know-how puuduse, rahaliste vahendite või lihtsa tahte puuduse tõttu. Senikaua, kui paremaid võimalusi pole, siis käib kinnipanemine ilma igasuguse paranduseta ka, sest hoiab ära nö. kõige hullema ja otsesema kokkupuute rahumeelsete kodanikega.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 23.09.14 at 10:05

  17. #257
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Eve vaatenurgast vb tõesti oli see karistus täiesti piisav.
    Kas karistus oli õiglane ka ohvri lähedaste vaatenurgast ? EI
    Kas karistus oli õiglane ka Eesti rahva vaatenurgast ? EI
    Kriminaalpoliitika kohaselt on need vaatenurgad vastuolulised, mida koos käsitleda ei saa. Üks lähtub indiviidide emotsionaalsusest, teine sellest mis on riigile tervikuna sotsiaal-majanduslikult kasulik.

    Ja on väga suur vahe, kas inimene istub kinni 8 a või 15 a. Ühel juhul peavad maksumaksjad vangi üleval pidama veel 7 aastat ning teisalt mida kauem inimene on vangis, seda väiksem on tõenäosus, et temast saab ühiskonnale kasulik indiviid - maksumaksja ja riigile tulutooja, mitte riigi poolt ülalpeetav.

  18. #258
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ja on väga suur vahe, kas inimene istub kinni 8 a või 15 a. Ühel juhul peavad maksumaksjad vangi üleval pidama veel 7 aastat ning teisalt mida kauem inimene on vangis, seda väiksem on tõenäosus, et temast saab ühiskonnale kasulik indiviid - maksumaksja ja riigile tulutooja, mitte riigi poolt ülalpeetav.
    Ma saan täiesti aru 8 - 15 aastal on vahe sees, aga räägin antud juhtumis ei ole see õiglane. (piinaval viisil väike lapse tapmise eest)
    Muidugi sinu nimetatud faktorid peaksid rolli mängima, aga mingi õiglustunde osa võiks ka ju mingit rolli mängida.
    Ma tean, et õiglustunne on subjektiivne, aga mingid karmimad normid saab küll paika panna.

    Või muidu sul on präägune kohtu süsteem mis vapsee ei ohjelda kedagi.

    4aastat mõrva eest, fuck it.
    8aastat väike lapse tapmise eest, 5+.
    Kambakesi pekstakse isik surnuks, põmm tingimisi.(seda juhtumit tean nii päris elust ja olen lugend ka paar korda lehest)

  19. #259
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Kui see varem valja lastud rets sul linnapeal haamriga pea l6hki loob raagid sma juttu?Odavam on selle vangi elamiskulud kinni maksta kui lasta tal vabaduses roovida vagistada vms. teha.Kasv6i kaudses m6ttes et riik lihtsalt inimestest tyhjaks ei jookseks nagu meil praegu toimub.Kes juba kriminaalse tee valinud ei piirdu tavaliselt toidurahaga vaid tahab kiiresti rikkaks saada ja odavam oleks teda ikkagi kinni hoida vanglas.

  20. #260
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Sellel mehel, Jacque Fresco, on päris huvitavad mõtted. Näiteks üks mõte on see, et kriminaalile või isegi kõigile kodanikele esmaste eluvajaduste andmine riigi vms organi poolt tuleks odavam, kui ta kinni panna. Mõte selles, et kui inimesel on vajalikud asjad olemas, siis tal puudub reaalne vajadus kuritegelikul teel igasuguseid hüvesid hankida. See muidugi idee tasandil ja kindlasti on vastuargumente ja nüansse, kuid idee tasandil IMO siiski üsna huvitav lähenemine.
    ( Click to show/hide )

Lehekülg 13, kokku 18 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES