Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 18 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 351
  1. #221
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    heh, lihtsalt saavad softi nagu meiegi, playerpool jääb ikka samaks.
    Jup. Sama nagu eestlased mängivad PokerStars.EE-s


    Other than these minor procedural and cosmetic changes, the online poker playing experience for UK players will be pretty much be unchanged. UK players will remain on the dot-com pool—that is, they will play in the same games and tournaments as everyone else who players in the global pool.

  2. #222
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***


  3. #223

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    Huvitav et sa seda uuudist varem ei ole märganud, kaks viiimast päeva, milllestki muust ei olegi juttu internetis.
    Lugu ise on ülimalt debiilne, ning lapse emast Keitist poleks elusees uskunud midagi selllist, kuid kas üheski teisest emast, olgu siiis ta ükskõik millliste vigadega, usuks? EI.

  4. #224
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Võrus ja üle Eesti väga aktuaalne teema praegu. Seda eite teadsin ja olen vist ka kunagi jooki lasknud temaga. Lapsest ofc kahju ja loodetavasti tuleb välja elusana ja tervena. Küll aga ei mõista neid inimesi, kes mõtlematult postitavad, et ema ja kasuisa tuleks metsa viia ja piinata samamoodi jne. Elame siiski 21 sajandil ja küll siuksed saavad oma teenitud karistuse ühel heal päeval nagunii.

  5. #225
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    shokk. Peal suured vigastused...ilmselt võimalik ajukhjustus kui elama jääb...
    Huvitav kuidas see laps arstini jõudis? Ema kutsus ise kiirabi?

  6. #226
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Küll aga ei mõista neid inimesi, kes mõtlematult postitavad, et ema ja kasuisa tuleks metsa viia ja piinata samamoodi jne.
    Kahju küll, aga täpselt samasugused mõtted tekivad endal ka. Muidu jumala rahulik inimene, aga sellise juhtumi korral ilmselt snapiksin. Uskumatut tilti tekitavad need detailid mida te siia panete.

  7. #227

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    http://publik.delfi.ee/news/inimesed...st?id=67760121

    Kas too vana on ka tegelikult Börsil miljoneid võitnud/kaotanud või ajab lihtsalt möla?

    "Üldiselt ei ole vaja palju raha, et börsil seda suureks puhuda. Võimendustega oskad mängida ja distsipliin on tugev, siis tuhat-paartuhat eurot on juba hea algkapital."

  8. #228

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Küll aga ei mõista neid inimesi, kes mõtlematult postitavad, et ema ja kasuisa tuleks metsa viia ja piinata samamoodi jne. Elame siiski 21 sajandil ja küll siuksed saavad oma teenitud karistuse ühel heal päeval nagunii.
    Sa räägid nagu meil 21. sajandil määrataks igale kuriteole sobiv karistus kohtu poolt või mõtled hoopis karmat?
    Kui need toredad inimesed saavad mingi hädise paariaastase karistuse, siis minu arvates see pole piisav! Mulle meeldiks, kui sellised eided kunagi enam lapsi ei saaks. Samamoodi nagu loomapiinajatele määratakse loomapidamiskeeld võiks olla seadus, mis piiraks sellistel retsidel tulevasi järglasi teha!
    Kuna pole sellist seadust ega hakka tulema ning karistused on peamiselt pigem naeruväärsed, siis minu poolest veetagu nad pealegi metsa!

  9. #229
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Elame siiski 21 sajandil ja küll siuksed saavad oma teenitud karistuse ühel heal päeval nagunii.
    Elamine 21 sajandis ei garanteeri õiglast karistust.

  10. #230
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Kahololani Vaata postitust
    Sa räägid nagu meil 21. sajandil määrataks igale kuriteole sobiv karistus kohtu poolt või mõtled hoopis karmat?
    Kui need toredad inimesed saavad mingi hädise paariaastase karistuse, siis minu arvates see pole piisav! Mulle meeldiks, kui sellised eided kunagi enam lapsi ei saaks. Samamoodi nagu loomapiinajatele määratakse loomapidamiskeeld võiks olla seadus, mis piiraks sellistel retsidel tulevasi järglasi teha!
    Kuna pole sellist seadust ega hakka tulema ning karistused on peamiselt pigem naeruväärsed, siis minu poolest veetagu nad pealegi metsa!
    Kirjutasin suht pika posti ja kustutasin ära. K lühidalt, et loomulikult tuleks karistada selliseid karmilt ja halastamatult. Kuid suht kindel, et vanglakaristus on kõige leebem karistamisvorm sellistele. Õige karistus tuleb siis, kui ta ühel heal päeval vabadusse naaseb ja avastab, et tal pole enam ühtegi inimest tema elus. Sõbrad, tuttavad jne. Tööle ei võeta kuhugi . Terve elu peab elama teadmisega, et tappis enda tütre.
    Sisuliselt tõmbas kriipus peale enda elule. Selles mu posti mõte oligi, et õiglase karistuse saavad sellised varem või hiljem. Tänaval peab hakkama seljatagust jälgima kuna kõik soovivad teda maha lüüa jne.

    // Minu arvamus asjast. Nagu vanasõnagi. Arvamus on nagu pe**eauk, igal ühel on oma.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 21.09.14 at 18:59

  11. #231

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Kirjutasin suht pika posti ja kustutasin ära. K lühidalt, et loomulikult tuleks karistada selliseid karmilt ja halastamatult. Kuid suht kindel, et vanglakaristus on kõige leebem karistamisvorm sellistele. Õige karistus tuleb siis, kui ta ühel heal päeval vabadusse naaseb ja avastab, et tal pole enam ühtegi inimest tema elus. Sõbrad, tuttavad jne. Tööle ei võeta kuhugi . Terve elu peab elama teadmisega, et tappis enda tütre.
    Sisuliselt tõmbas kriipus peale enda elule. Selles mu posti mõte oligi, et õiglase karistuse saavad sellised varem või hiljem. Tänaval peab hakkama seljatagust jälgima kuna kõik soovivad teda maha lüüa jne.

    // Minu arvamus asjast. Nagu vanasõnagi. Arvamus on nagu pe**eauk, igal ühel on oma.
    1. Sellist ilmselt väga ei heiduta teadmine, et oma lapsele miskit tegi. Peksis lapse teadvusetuks ja läks rahus magama ju (või jooma)... No ei näe suurt südametunnistust siin.
    2. Mõni aasta kongis ja see lugu on unustatud. Vbl mitte väikeses kohas ja mitte lähedaste poolt, aga kolida saab ka! Vajadusel kasvõi teise riiki. Sõbrad leiab uued, vbl ka uue mehe, teeb uue lapse. Kõik on võimalik. Polekski pointi siia jääda, egas piirid kinni ole.

    Ma ei usu, et ta ülejäänud elu kodus nelja seina vahel istub ja nutab. Alati saab kuskil uuesti alustada.

  12. #232

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Kust osta pileteid manchester unitedi mängudele pileteid ja ka ööbimist sinnajuurde.ande linke vms.tänks :)

  13. #233
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Seda ei juhtu tihti, aga ma nõustun VisaHinge esimese postitusega (#224). Igasugune "need tüübid tuleks metsa viia" stiilis omakohtu jutt jätab äärmiselt ütlejast eriti madalalaubalise ja rumala mulje (lisaks KarS pg. 120 alusel ebaseaduslik). Miks peaks vägivallale vägivallaga vastama? Kui sellises olukorras kellegi ära taod pole sa ise kuidagi oma tegevusega õilsam. Las kohtusüsteem tegeleb selle asjaga ja nad saavad täpselt sellise karistuse nagu KarS ette näeb. Sotsiaalmeedias millegi jagamine või oma pahameele avaldamine ei muuda koosseisu mingil imekombel tõsisemaks.

  14. #234
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Seda ei juhtu tihti, aga ma nõustun VisaHinge esimese postitusega (#224). Igasugune "need tüübid tuleks metsa viia" stiilis omakohtu jutt jätab äärmiselt ütlejast eriti madalalaubalise ja rumala mulje (lisaks KarS pg. 120 alusel ebaseaduslik). Miks peaks vägivallale vägivallaga vastama? Kui sellises olukorras kellegi ära taod pole sa ise kuidagi oma tegevusega õilsam. Las kohtusüsteem tegeleb selle asjaga ja nad saavad täpselt sellise karistuse nagu KarS ette näeb. Sotsiaalmeedias millegi jagamine või oma pahameele avaldamine ei muuda koosseisu mingil imekombel tõsisemaks.
    Kui sul oma laps niimoodi ara retsitaks oleksid ikka sama meelt? 6iglane karistus seadusliku karistuse naol oleks ju tore aga meie riigis seda kahjuks ei eksisteeri.Mingi 5 aastane reaalne vangistus on lihtsalt nakku irvitamine ohvri normaalsele vanemale.

  15. #235
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
    Kui sul oma laps niimoodi ara retsitaks oleksid ikka sama meelt? 6iglane karistus seadusliku karistuse naol oleks ju tore aga meie riigis seda kahjuks ei eksisteeri.Mingi 5 aastane reaalne vangistus on lihtsalt nakku irvitamine ohvri normaalsele vanemale.
    Jah. Ma valetaksin kui ütleksin, et ma EV õigussüsteemist vaimustuses olen ja erinevatele koosseisudele vastavad sanktsioonid "õiglased" on, aga seda teed pidi asju ajada oleks kindlasti kõige mõistlikum. Lisaks proovides panna ennast selle lapsevanema kingadesse, siis mis loogika põhjal oleks see minu ja lapse heaolu arvestades positiivne kui ma füüsilise kallaletungi ja mille iganes eest veel kriminaalasja kaela saan? Vabandust kui ma kedagi solvan, aga ma leian ausalt, et selline füüsiliste lahenduste otsimine on omane mingitele straight out of "Tulnukas" võtteplats nitro-ossidele kes elus mingit suuremat pilti ja oma tegude võimalikke tagajärgi ette näha ei oska ning seetõttu tundub nende jaoks ka "lähme peksame ära" stiilis mõtlemine täiesti legit.

    Minu täpsed tunded võtab antud olukorra suhtes üsna hästi kokku see tsitaat Community-st:
    Pierce: So what's the deal Jeff, you leave your stones in your other suit? Why didn't you rap that guy in the face?
    Jeff: For the same reason I floss, have a bed frame, and keep my guitar in its case. I'm over 23.

  16. #236
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Juristidele küsimus
    Kui ettevõte on asutatud neti kaudu kiirkorras ilma osakapitali sisse maksmata, siis kas mul on õigus seda sisse maksta ka mitterahalise sissemaksena ilma, et ma põhikirja muutma peaksin? Ainus punkt põhikirjas osakapitali sissemakse kohta on selline 1.5 Osaühingu osade eest tasutakse osakapitali suurendamisel üksnes rahaliste sissemaksetega.
    Aga kuna tegemist ei ole osakapitali suurendamisega, vaid esmase sissemaksega ning põhikirjas ei ole öeldud, et võib maksta ka mitterahaliste vahenditega, siis mis värk on? Seadus lubab ju maksta mõlemal viisil.

  17. #237

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    shokk. Peal suured vigastused...ilmselt võimalik ajukhjustus kui elama jääb...
    Huvitav kuidas see laps arstini jõudis? Ema kutsus ise kiirabi?

    Keiti ise kutsus kiirabi

  18. #238
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Vabandust kui ma kedagi solvan, aga ma leian ausalt, et selline füüsiliste lahenduste otsimine on omane mingitele straight out of "Tulnukas" võtteplats nitro-ossidele kes elus mingit suuremat pilti ja oma tegude võimalikke tagajärgi ette näha ei oska ning seetõttu tundub nende jaoks ka "lähme peksame ära" stiilis mõtlemine täiesti legit.
    "lähme peksame ära" mindset vb tõesti labane, aga vahest on see õige lahendus.(ei ütle et selles juhtumis õige lahendus peaks olema )

    Tean juhtumit kus vägistaja suhtes tehti omakohust kuna kohus otsustas, tingimis vangistus on täiesti piisav.
    Tuttavad sellega ei nõustund ja pärast aeti punt kokku ja tehti härrale enda karistus.
    (härra oli 40ndates, ohver oli 19)

    See ei ole ainulaadne juhtum kus kohus annab debiilse karistuse.
    Vägistajad, pedofiilid, mõrvarid, piinajad, jne saavad idiootselt nõrkasid karistusi, ja ütleme ohver on keegi sinu lähedane ?
    Mis on õige teha antud olukorras ???

    Olen suht kindel ega selleski juhtumist midagi õiglast kohtu kaudu välja ei saada.

  19. #239
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Ainuke variant ongi ära kolida, et ennetada neid juhtumeid. Sellega läheb veel mitukümmend aastat enne kui meie kohtusüsteem muutub...
    Omakohut tehes võid oma elu ära rikkuda, seda ei soovitaks kellegile.

  20. #240
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Pealegi ei mõtle kättemaksuhimus olev inimene kõige kainemalt, soov on ainult tagasi teha ja hullemalt, kordades hullemalt. Üks on eetilisus ja teine on seadusandlus, paraku need ei käi väga käsikäes Eestis.

Lehekülg 12, kokku 18 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES