Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 18 EsimeneEsimene ... 51314151617 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 351
  1. #281
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Kui meie kohtusüsteem meenutaks rohkem Soome või Saksa oma oleks suht rahul.
    Vägivaldsete kuritegude osas.

    Nii palju tean, et Soomes ja Saksas ei saa lapse mõrtsukad 8 aastat.
    Saksas saab sellise teo eest eluaegseid ja Soomeski 15 aastat +.(lehest ja dokidest on silma jäänud)

  2. #282
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Tohoh, kust selle 19k numbri said ?
    source ?
    Ei taha ise ka uskuda seda.

    640 EUR päev ehk vanas rahas 10 000 eek. Ühekordsed kullast kahvlid, taldrikud või kalamarja suurtest kogustes?
    Ei tundu usutav.

  3. #283
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Debiilsete seaduste peale tuleb sülitada, mitte neid järgida.
    True that.

    Ise lähtun printsiibist, et teha võib aga vahele ei või jääda. Niikaua kuni minu tegevus ei kahjusta ühtegi teist indiviidi on kõik hästi. Kui aga peaks keegi teine kahju saama minu eksimuse tõttu on iseenesestmõistetav, et vastutan 100% mina. Debiilseid seadusi võivad järgida debiilikud või muidu tuhvlialused.

  4. #284
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Selle "seadus on seadus ja seda peab järgima 100%-lise kuulekusega" jutu peale... Tead, seadus on juhindumiseks, mitte selleks, et ükskõik millisele kirjutatud seadusele küsimusteta kuuletuda. Maxi justkui seda väitiski, et inimene peaks lihtsalt kuuletuma nagu mingi hüpiknukk ja tegema absoluutselt kõike, mis seadus ette DIKTEERIB. Meenutan, et meie siin elame vabas ühiskonnas, mitte diktaatorliku reziimi all ja meil on võimalus seadusi PAREMAKS teha ja neis vigu leida- kui aga poleks neid indiviide, kes seadusi kriitilise pilguga hindaks, analüüsiks, kritiseeriks vaid hoopis kuuletuksid kõigele, siis meil ei saaks mingit arengut ega paranemist seaduses aset leida, sest kõik lihtsalt lepivad ükskõik mis olukorraga. Selles suhtes on vastuoluline isegi, et ühest küljest tüübid tahavad karmimaid seadusi ja teisest küljest ütlevad, et seadusele peab 100%-liselt lihtsalt kuuletuma. Miks sa ei kuuletu siis praegusele seadusele ja nõuad karmimaid karistusi?
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 24.09.14 at 10:23

  5. #285

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Üksikisik ei ole pädev otsustama kas seadus on debiilne või mitte.

    Kahju kui Uganda on veel keskajas, aga kui neil läheb veel ühiskonna arenemisega aega, siis peab seda austama.
    See, et sul elementaarne mõtlemisoskus puudub ei tähenda, et see kõigi puhul kehtib.

    Naisele annad ka kodus joonlauaga pikki näppe, kui talvel elektriradiaatori sisse lülitab?

  6. #286
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    See, et sul elementaarne mõtlemisoskus puudub ei tähenda, et see kõigi puhul kehtib.

    Naisele annad ka kodus joonlauaga pikki näppe, kui talvel elektriradiaatori sisse lülitab?
    Kolja jaoks on võib-olla debiilne, et ta ei tohi autoklaasi sisse lüüa ja makki ära varastada, niisama vedeleb ju auto tänava ääres. Peaks takka kiitma?

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    ..
    Seaduste üle vaatamine ja asjakohasemaks viimine on igati tervitatav, aga seda tuleb teha seadusandlust muutes mitte olemasolevat seadust järjepidevalt rikkudes.

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Debiilseid seadusi võivad järgida debiilikud või muidu tuhvlialused.
    Nimeta üks debiilne seadus eestis, mida peaks igapäevaselt rikkuma.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma loodan, et sul on see teema läbi mõtlemata veel...Päris hirmutavad vaated.
    Läheb valge eurooplane aafrika pärismaalaste hõimu juurde. Hõimul on pealik ja käib täielik diktatuur, pealik otsutab kes elab kes sureb ja kui palju tuleb andamit tuua talle. Mõtleb siis valge mees, et teeme kõigi elu paremaks, paneme demokraatia püsti. Tehakse valimised ja jagatakse ülesanded. Ühele mehele antakse politseiniku märk ja automaat, et korda valvata. Elu tundub nüüd hõimus ilus olevat ja valge mees läheb minema.
    Tuleb valge mees aasta pärast tagasi ja mida näeb, pealiku tooli peal istub sama "politseinik" automaat õlal ja tuuakse talle andamit.

    Asja mõte, et demokraatiast ja arenenud ühiskonna sekkumisest pole mitte sittagi kasu kui kohalikud ikka endist viisi ainult suudavad mõelda. Samamoodi Ugandas levitada, et homosex on väga hip ja cool on nagu vastu tuult kusemine.
    Viimati muudetud Maxi poolt : 24.09.14 at 13:05

  7. #287

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    duud, seadustel ja seadustel on vahe. sa räägid enamasti law of the landist mis on konkreetselt tehtud teadmatutele või allumissoovidega inimestele.
    su näited on liiga ekstreemsed ja kauged
    valitsuse kirjutatud "seadused" ei kaitse sind ega su omandit
    Viimati muudetud rynno poolt : 24.09.14 at 13:29

  8. #288
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Kolja jaoks on võib-olla debiilne, et ta ei tohi autoklaasi sisse lüüa ja makki ära varastada, niisama vedeleb ju auto tänava ääres. Peaks takka kiitma?



    Seaduste üle vaatamine ja asjakohasemaks viimine on igati tervitatav, aga seda tuleb teha seadusandlust muutes mitte olemasolevat seadust järjepidevalt rikkudes.



    Nimeta üks debiilne seadus eestis, mida peaks igapäevaselt rikkuma.



    Läheb valge eurooplane aafrika pärismaalaste hõimu juurde. Hõimul on pealik ja käib täielik diktatuur, pealik otsutab kes elab kes sureb ja kui palju tuleb andamit tuua talle. Mõtleb siis valge mees, et teeme kõigi elu paremaks, paneme demokraatia püsti. Tehakse valimised ja jagatakse ülesanded. Ühele mehele antakse politseiniku märk ja automaat, et korda valvata. Elu tundub nüüd hõimus ilus olevat ja valge mees läheb minema.
    Tuleb valge mees aasta pärast tagasi ja mida näeb, pealiku tooli peal istub sama "politseinik" automaat õlal ja tuuakse talle andamit.

    Asja mõte, et demokraatiast ja arenenud ühiskonna sekkumisest pole mitte sittagi kasu kui kohalikud ikka endist viisi ainult suudavad mõelda. Samamoodi Ugandas levitada, et homosex on väga hip ja cool on nagu vastu tuult kusemine.
    ( Click to show/hide )

  9. #289
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Nimeta üks debiilne seadus eestis, mida peaks igapäevaselt rikkuma.
    Näiteks parempöörde keelamine punase fooritulega. Jah, igapäevaselt. Selliseid jaburaid seadusi on veel, mis raiskavad mõttetult ressurssi ja on pigem inimestele tüliks kaelas kui neid "aitavad".

  10. #290
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ( Click to show/hide )

    OMG:
    ( Click to show/hide )

  11. #291
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Ääküll mis vaidlete siin.Paranemist Pisikesele.https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

  12. #292
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    ( Click to show/hide )

  13. #293

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    ma vist oma ajud natukene pehmeks joonud, aga hea meelega näeks oma makse (õigemini neid erasektori omi, millest minu omad kaetud) minemas viisil, kus mõrvar või istubki elu lõpuni kinni ja kõik. Kui selleks vaja natuke rohkem maksta, siis fine. Loomulikult kuriteol ja kuriteol on vahe, aga sellise ema või mehe vastu omakohut teostaval isal suruksin küll pärast kätt.

    Niimoodi ühiskondlikul tasandil tõesti mõelda vast ei tohiks, aga personaalselt... juba teine asi.

    p.s. suure tõenäosusega vajaksid paljudel juhtudel inimesed pigem psühhiaatrilist ravi, mitte vanglat. Vastavate isikute suhtes vast nii resoluutne ei oleks.

    Ja Fabulous, ausalt ka, see, kui sa oma lapse piinajat karistad on kõvasti õilsam kui see, et sa last piinad.

  14. #294
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Näiteks parempöörde keelamine punase fooritulega. Jah, igapäevaselt. Selliseid jaburaid seadusi on veel, mis raiskavad mõttetult ressurssi ja on pigem inimestele tüliks kaelas kui neid "aitavad".
    sellekohta minumeelest maanteeamet tegi ka mingi uuringu. üldiselt suurematel ristmikel on parempöörde tegijatele eraldatud eraldi rada ja saavad kenasti foorist mööda minna. Mind isiklikult ei häiri, kui on punane tuli siis on punane, aga võibolla neile kes igapäevaselt sõidavad kus see lubatud siis hakkab häirima vms.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    ( Click to show/hide )

  15. #295
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma vist oma ajud natukene pehmeks joonud, aga hea meelega näeks oma makse (õigemini neid erasektori omi, millest minu omad kaetud) minemas viisil, kus mõrvar või istubki elu lõpuni kinni ja kõik. Kui selleks vaja natuke rohkem maksta, siis fine. Loomulikult kuriteol ja kuriteol on vahe, aga sellise ema või mehe vastu omakohut teostaval isal suruksin küll pärast kätt.

    Niimoodi ühiskondlikul tasandil tõesti mõelda vast ei tohiks, aga personaalselt... juba teine asi.

    p.s. suure tõenäosusega vajaksid paljudel juhtudel inimesed pigem psühhiaatrilist ravi, mitte vanglat. Vastavate isikute suhtes vast nii resoluutne ei oleks.

    Ja Fabulous, ausalt ka, see, kui sa oma lapse piinajat karistad on kõvasti õilsam kui see, et sa last piinad.
    Ma ei vaidlegi vastu, et karistused ei võiks karmimad olla (tõina ka ühes oma eelmises postituses välja, et ma ei ole KarS-i sanktsioonidest eriti vaimustuses) aga ma siiski leian, et omakohus pole õige lahendus probleemide lahendamiseks. Vähemalt mitte analoogsete nagu see konkreetne juhtum, millest jutt käib. Nagu ma olen aru saanud, siis lapse isa on proovinud saada täielikku hooldusõigust, aga kui ta nüüd kedagi ära läheks peksma ja politsei sellest teada saaks (üsna tõenäoline), poleks ta paberil kuidagi last peksnud indiviididest parem ja teeks iseendale hooldusõiguse suhtes karuteene. Selle asemel läheks laps sugulastele või veel hullem, lastekodusse ja see poleks kohe kuidagi positiivne variant. Ma saan aru küll, et säärastes olukordades emotsioonid möllavad, aga siiski tasuks jääda võimalikult ratsionaalseks ning mitte teha asju mida hiljem kahetseda võib.

  16. #296
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Mul on juriidilist laadi pakiline küss:
    ( Click to show/hide )

  17. #297
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mul on juriidilist laadi pakiline küss:
    ( Click to show/hide )
    Mis sinuga juhtuma peaks? EI juhtu midagi. Sa ei ole kohustatud selleks.

  18. #298
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Sa ei ole kohustatud selleks.
    Wrong again, Visa. Rahvastikuregistri seadus kohustab isikut hoolitsema elukoha aadressi õigsuse eest registris. Aga ei tea küll kedagi, kes teaks kedagi, kellel selle tegemata jätmise pärast mingit jama oleks tulnud. Ise ka valel aadressil palju aastaid juba.

  19. #299
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    mina usun pigem visahinge kui mingeid seadusi

  20. #300
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** SEPTEMBRI OFFTOPIC - tERE kOOL! ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    mina usun pigem visahinge kui mingeid seadusi
    :D Meil Võrus omad seadused. Ainuke seadus ongi, et seadusi pole.

Lehekülg 15, kokku 18 EsimeneEsimene ... 51314151617 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES