Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 22 EsimeneEsimene ... 91718192021 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 433
  1. #361
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    ameeriaks 1 vend tegi nii,et võttis migni 30-40 grinderit, pakkus coahingut, tegi sitega kokkuleppe, et nad ei luba väljakandeid ilma tema loata teha ja nii pandi see asi püsti

  2. #362
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg
    Tarded.
    Jep. SamGold, kas arendad seda teooriat siin sellepärast, et loodad omale coachi saada? :)

  3. #363
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Eks see oleneb inimtüübist jah, millised eesmärgid ta elus seadnud on ja kui sihikindlalt ta nende poole pürgib. Paraku väga suur osa inimestest ei saa oma erialal kuulsaks tipptegijaks, vaid käib terve elu tööl aint raha saamise eesmärgil. Ja see on normaalne, sest elus saavad ka teised asjad esmatähtsad olla nagu perekond või mingid hobid.

    Nii et minuarust oleks sellisel firmal lausa 2 suunda: esimesel juhul siis kasutada noori tarku ja hakkajaid noori grindereid kes tahavad ise kaugele jõuda. Sel juhul jõuavad nad kõrgematesse levelitesse ja teenitavad summad kasvavad kuid samas muutub raskemaks nende koolitamine ja nende jaoks piisava motivatsiooni leidmine et nad töölt ei lahkuks.
    Teine variant oleks kasutada püsivamaid inimesi kellel ei ole kariääri tegemine esikohal ja on loomult töölised mitte ettevõtjad. Nad ei jõua vb nii kõrgesse limiiti aga nad on stabiilsed ja tõenäoliselt rohkem oma töökohaga ja oma palgaga rahul. Ja sellise illusiooni tekkimine, et nad võiksid omal käel pokkeris palju rohkem pappi kokku ajada on nende inimeste puhul tunduvalt väiksema tõenäosusega. Selliste inimeste koolitamine ja majandamine on kergem ülesanne ja väiksema riskiga. Selliseid inimesi on tunduvalt rohkem ja neid leidub kõikjal ja seetõttu on tulevasel ettevõtjal palju suurem valikuvõimalus kus bisness püsti panna ja firma rajamine võtab sammuti palju vähem ressursse.

    Algkapitali koha pealt näen mina jällegi palju väiksemaid numbreid kui 100k. Üüri ja inventari kulud on väiksed ja teisejärgulised ja ei mõjuta äriidee kasumlikust. Eraldi teema on aga firma pokkeri bankroll ja siin mul tekkis huvitav mõte. On olemas igasugu täpsed reeglid ja numbrid kui suur peaks olema üksiküritaja ohutu bankroll, näiteks 40xBI mis NL25 puhul on siis 1000$ Aga kui on tegemist firmaga kellel on 10 NL25 grinderit siis selle firma bankroll võib minuarust olla tunduvalt väiksem kui 10X1000$.
    Igasugu downswingide mõjud on 10 inimese puhul rohkem ära hajutatud. Firma töötaja ise ei juhindu oma töös üldse bankroll managemendist vaid oma ülemuse juhistest seega mingit psühholoogilist tegurit ka pole, mis grinderi mängukvaliteeti alla võiks tuua kui miski 10BI jagu ebaõnne juhtub. Aga vb mu mõtekäik on vigane.

  4. #364
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    ameeriaks 1 vend tegi nii,et võttis migni 30-40 grinderit, pakkus coahingut, tegi sitega kokkuleppe, et nad ei luba väljakandeid ilma tema loata teha ja nii pandi see asi püsti
    Ja asi töötab siiani?

  5. #365
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Ma tahaks, et need grinderid ei õpiks selles firmas mängima ja ma tahaks väga, et nad mängiksid reede õhtul täis peaga parem. Mis siis, et firmas on 10 inimest aga parem on kui nad jäävad donkyks.

  6. #366
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Jep. SamGold, kas arendad seda teooriat siin sellepärast, et loodad omale coachi saada? :)
    :D Ei, kahjuks pole hetkel piisavalt vaba aega korralikult grindimiseks. Aga see teooria tundub mulle huvitav ja piisavalt perspektiivikas, et ma oleks nõus seda ettevõtmist vajadusel stakema kui keegi selle tõsiselt kätte võtaks :)

  7. #367
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Vennike - no offence, aga minu point oli lihtne. Kui keegi tuvastab account sharingu, siis on ban. Seega ettevõtjale death blow ja no-can-do.

    McFoldberg - Ma täitsa naersin natuke su lühida hinnangu peale. Et kõigist inimestest just sina esined nii üleoleva, sisutühja ja sarkastilise kommentaariga. Et kui Davy sinu üles korjas, stakes ja üles koolitas, siis see oli fair deal, win-win ja äge. Aga kui keegi tahab korraga võtta nt. 10 venda ja sama teha, siis see on 'Tarded'? Meh.

    SamGold - Hea point inimeste tüüpide osas. Ma ise arvan küll, et eesmärgiks peaks olema kõiki maksimaalselt arendada, kes ise vähegi soovivad ja sisuliselt mingi aja pärast kõige paremad mängijad minema lasta win-win dealiga (nt. kui tema 'max' saavutatav limit on NL100, siis teeb 1m kätt 20% profit sharinguga ja on vaba mees). Ma arvan, et üks sellist sorti ettevõtmise alus peaks olema ka kõigi positiivne areng ja fun. Kui panna suurema potentsiaaliga vend mingit NL25 limiiti pidevalt crushima, siis ta leiab põhjuse ja viisi miks seda mitte teha. Bankroll managementi osas - See oleks üsna ebaoluline tõesti. Kui algatuseks anda 10-20 BI NL2 kõigile kätte, siis piisavate juhiste korral peaks sellest enamiku puhul piisama. Ülespoole liigub siis, kui on uue limiidi jaoks bankrolli kavatanud. Selle näite puhul oleks 10 inimese puhul total bankroll ca. 200-400 dollarit.

  8. #368

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Piir retardluse ja geniaalsuse vahel on sageli väga kitsas.

    Selle plaani esimene meeletu viga on seda Starsis teha. Valikuid on sisuliselt kaks: kas FT või Euro.

  9. #369
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Piir retardluse ja geniaalsuse vahel on sageli väga kitsas.

    Selle plaani esimene meeletu viga on seda Starsis teha. Valikuid on sisuliselt kaks: kas FT või Euro.
    Ma küll ei näinud, et SamGold oleks Starsi maininud, aga võib-olla ta tegi seda siiski. Aga miks see viga oleks muidu?

  10. #370

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Ma küll ei näinud, et SamGold oleks Starsi maininud, aga võib-olla ta tegi seda siiski. Aga miks see viga oleks muidu?
    Mitte otseselt tema: http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg87407

    Ja RB ning first deposit bonus.

  11. #371
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Ei mõtle miskit halba kellegi suhtes, kuid see "grindfirma" idee on üks jubedamaid mõtteid, mis ma viimasel ajal kuulnud olen.

    1. Juriidilist, maksekohuslasest firmat sellisel maksusegasel alal teha - ettemääratud kaotus.
    2. Kogu ülejäänu - knowhow, coachimine, stakeimine toimib ju niigi. Selleks on 2011 internet, ei pea olema kõik füüsiliselt sama katuse all.
    3. Töölepingud ja reglemendid - täiesti ebavajalik sellisel alal.

    Kolhoos on so 1965!

  12. #372
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Ei mõtle miskit halba kellegi suhtes, kuid see "grindfirma" idee on üks jubedamaid mõtteid, mis ma viimasel ajal kuulnud olen.

    1. Juriidilist, maksekohuslasest firmat sellisel maksusegasel alal teha - ettemääratud kaotus.
    2. Kogu ülejäänu - knowhow, coachimine, stakeimine toimib ju niigi. Selleks on 2011 internet, ei pea olema kõik füüsiliselt sama katuse all.
    3. Töölepingud ja reglemendid - täiesti ebavajalik sellisel alal.

    Kolhoos on so 1965!
    Kurat, kui veel 20 inimest ütleks, et täiesti retarded ja pointless idee, siis ma teeks põhimõtte pärast ära juba :) Muus osas:

    1. Ma arvan, et tean üsna lollikindlat viisi maksuriskide maandamiseks. Obv. hindaks selle paikapidavust jurist enne rakendamist.
    2. Kuigi netis on know-how tasuta saadaval, on 90%+ mängijatest kaotavad. Enamik stake saajaid on vajanud ühissessioone ja personaalset coachingut, et edasi jõuda. Mind üllatas nv-l üks väga hea võitev home-game mängija, kes töötab IT-sektoris ja mängib regulaarselt ka netis (võidab). Ta ei olnud elades HEM-st, PT-st vms softist kuulnud. Go figure. Füüsiliselt sama katuse all pole tõesti vaja pidevalt olla kui inimestel on skilli ja motivatsiooni iseseisvalt grindida. Alustajatel paraku seda pole. Distsipliini jääb puudu enamikul.
    3. Lepingud pole ettevõtluseks, vaid omavaheliste suhete paika panemiseks ja mõlema poole kaitseks. Mismõttes ebavajalik?

    Ma pakuks ka, et lihtsalt peale lennates võib idee failida 50%+. Aga kui start-upidest üldiselt failib 80%+, siis ma annaks sellele parema eduvõimaluse ja üle keskmise upside. Kõige rohkem meeldib mulle selle downside limiteeritus. Proovisid, ei tulnud välja - mis seal ikka, elame edasi.

  13. #373
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa

    1. Juriidilist, maksekohuslasest firmat sellisel maksusegasel alal teha - ettemääratud kaotus.
    Ma loodan, et ettevõttet, kes soovib ausalt maksta makse maksusegasel alal kus reeglina makse ei maksta, selle eest ei karistata ega trahvita :D

    Miinuspool on loomulikult see, et makse makstes saab grinder ainult 2/3 teenitud palgast kätte. Samas on tal olemas tervisekindlustus, pension koguneb jne :)

  14. #374

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Kuuluta, et pakud 10 mängijale staket ja coachi, vali sobivad inimesed välja ja ongi see nn "firma" loodud. Lisaks ei pea sa makse maksma, arvuteid ega tarkvara ostma, ruume rentima jne. Kuskil kontoris grindimas käia pole mõtet, selle "ameti" eelis peakski olema, et saad kodus töötada suvalisel ajal.

  15. #375
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas SamGold

    Miinuspool on loomulikult see, et makse makstes saab grinder ainult 2/3 teenitud palgast kätte. Samas on tal olemas tervisekindlustus, pension koguneb jne :)
    Väike korrektuur. Näiteks palgavahemikus 5000 kuni 50 000 on 63-58% Eesti vabariigis siiski firma väljamakstavast laias laastus see, mille palgasaaja kontole saab.

    Maksustamisega on probleem ka selles, et maksuametisse sellise asjaga minnes peaks olema tegu välisriigist saadud tuluga - lisadeklareerimine topeltmaksustamise vältimiseks jne. Jumal teab mis seiklusi sellise asja juriidilise kehaga sidumisel toimuma saab veel.

    Aga edu igatahes, kui keegi selle käsile võtab. Olen valmis panuseid tegema FAIL tulemile, kui jutuks tuleb toimiv, legaalseid palku maksev puhta raamatupidamisega ettevõte.

  16. #376
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Kui sa tahad vabatahtlikult maksta makse, kontori renti, üürida arvuteid/monitore, siis on see antud juhul ettevõtluse häving. Te vaatate siin, et oh, mis see siis ühel tublil mikrogrinderil eesti keskmine ära teha pole aga unustate ära, et kui me seda Eesti keskmist vaatleme tulubaasina, siis ülalnimetatud kulutused söövad väga korraliku augu sinna tulubaasi sisse. Ma arvan, et kahekordset eesti keskmist peab küll grinder teenima, et ise ühekordse eesti keskmise mõistes pappi endale saada. Aga kas sellised töötaksid pokkerifarmis?

    See üritus saab tõesti toimida usalduse ja tugeva motivatsiooni, sisemise sundluse ning entusiasmi baasil ning vähemalt mikrolimiidis ja normaalses ettevõtluse (maksude) tingimustes ei ole sellel tulevikku.

  17. #377
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas Karupee
    Kuuluta, et pakud 10 mängijale staket ja coachi, vali sobivad inimesed välja ja ongi see nn "firma" loodud. Lisaks ei pea sa makse maksma, arvuteid ega tarkvara ostma, ruume rentima jne. Kuskil kontoris grindimas käia pole mõtet, selle "ameti" eelis peakski olema, et saad kodus töötada suvalisel ajal.
    Selliseid coache on juba terve hunnik onlines olemas, kes oma teenuseid pakuvad.

  18. #378

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    mina näen miinusena seda, et kogemuste ja oskuste(tootlikuse) kasv on pöördvõrdelises seoses motivatsiooniga.

  19. #379
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Kust te selle maksutondi võtsite? Mõtlemata asja väga põhjalikult läbi, pakuksin esimese lahendusena midagi a la: Töötajad on FIE-d, kes ostavad koolitust ja konsultatsiooniteenust ettevõttelt. Kui FIE tahab tervisekindlustust, siis grindib selle välja endale (s.t. esimesed paar kuud on ilma kui pole muud kokkulepet). FIE maksab oma koolituse/pinna/softi eest siis, kui on selle välja grindinud + mingi % kasumist. FIE-ga on ka lepingulistes suhetes palju rohkem vabadust, s.t. teda ei loeta seaduse silmis lepingu nõrgemaks pooleks ja ta võib võtta oma tahtliku lepingurikkumise eest täieliku vastutuse, samas kui töötaja puhul seadus selle tihti välistab.

    Ja kellelegi mingit stabiilset palka ma küll ei maksaks sellise projekti puhul. See viib kohe motivatsiooni ja winrate alla ja võtab ära soovi areneda.

    Vsiu tõi kõige lühemalt välja peamise drawbacki. Sellepärast peakski olema asi nii seatud, et häid teenivaid regulare üle mõistuse ei nööri, samas kaotavate mängijate peale ebamõistlikult ei kuluta (nt. saab 3x20 BI @ NL2, kui failib, siis on out). Kui paljud teist oleks valmis oma coachi üle laskma, et säästa nt. 20% kasumist over 1m hands? Kes vähegi näeb endas potentisaali professionaalseks mängijaks saada, peaks sellist sorti reputatsioonist väga kergelt hoiduma. Nõme oleks mingi võrdlemisi väikese kasumiosa pärast olla eluaeg outlaw endasuguste seas.

  20. #380
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    kesse neid mikrogrindereid õpetama hakkavad? heade õpetajate tunnitasu on nii suur, et 10-20 mikroprod ei tee sellele ligilähedastki sissetulekut.

Lehekülg 19, kokku 22 EsimeneEsimene ... 91718192021 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES