Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 22, kokku 22 EsimeneEsimene ... 12202122
Näidatakse tulemusi 421 kuni 433, kokku 433
  1. #421
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Jätkuvalt toetan ideed affiliate teemaga. tööandja teeb affiliate lehe mille kaudu tema alla liituvad töölised keda ta koolitab. Koolitusaeg saab otsa ning töötajad jätkavad iseseisvalt grindimist. Samal ajal tuleb võtta uus partii peale võtta ning sama lugu. Kõik töötajad teenivad sulle pappi seni kuni mängivad selles toas pokkerit. Affiliatena võid neile isegi reikbacki pakkuda ning alati on võimalus mängijatel lasta ennast regada kõikidesse suurematesse pokkeritubadesse sinu linkide kaudu, et ei tekkiks ohtu, et mängija vahetab tuba ning bye bye money. 100 inimest oled välja koolitanud kes kuus maksavad igaüks reiki a'la 500$, siis peaksid passiivselt selle pealt päris kopsaka summa teenima. Nagu näha on selline süsteem progressiivne ning pidur tuleb ainult inimvõimete poolt-st kui palju mängijaid oled võimeline välja õpetama.
    See on hea variant. Aga kas seda teenust juba piisavalt ei pakuta onlines?

  2. #422
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Livecoachinguga mitte, st keegi ei istu piitsa ja präänikuga seljataga. Samas nende sihtfrupp on meelitada ligi gamblereid kellest võib saada pokkerimängija. Sinu sihtgrupiks on inimesed kes on sunnitud masuajal endale sissetuleku leidma. Eeldused on tehke ära. Variant on ka leht püsti panna ning 1 kaupa mehi välja treenima hakata. See aga võtab aega. Üksinda vast aastaga on võimalik mingi 5-10 inimest välja õpetada. Sellest aga jääb väheks.

  3. #423

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Aga kui selline asi lõpuks saabki jalad alla ja minema, kelllelt siis lõpuks raha tuleb, kui kõik treenitakse välja. Raha on ju palju raskem välja meelitada :S

  4. #424
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas Tohman
    Aga kui selline asi lõpuks saabki jalad alla ja minema, kelllelt siis lõpuks raha tuleb, kui kõik treenitakse välja. Raha on ju palju raskem välja meelitada :S
    Teistelt fishidelt loomulikult. Ma ei saanud küsimusest arugi ausaltöeldes. Level?

  5. #425

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Kas siiski lihtsam ja kasulikum pole staket pakkuda mängijatele, kel kogemusi aga mingil põhjusel bankrolli pole? Sa ei pea neid välja õpetama, motivatsioon on neil kõrgem, töövahendid on olemas, stakeda saad rohkem inimesi (iseasi, kas neid nii palju leidub) kui livecoachinguga treenida, samas ei pea sa oma aega kulutama.
    Livecoachingu eelis oleks siis kui sa leiad palju heade eeldustega mängijaid, kes tahavad väikese palga eest väga palju mängida. ;D

  6. #426
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Sinu mõtte erinevus on lihtne. Stake pakkudes võitvale mängijale on sul sissetulek ühekordne ning kui bad run on siis ei saa steikija üldse midagi. Affiliatena saad sa reigi pealt pappi olenemata sellest kas mängija teenib kasumit või kaotab laudades ning sissetulek ei ole ühekordne, vaid pikaajaline seni kuni mängija mängib.

  7. #427

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Sinu mõtte erinevus on lihtne. Stake pakkudes võitvale mängijale on sul sissetulek ühekordne ning kui bad run on siis ei saa steikija üldse midagi. Affiliatena saad sa reigi pealt pappi olenemata sellest kas mängija teenib kasumit või kaotab laudades ning sissetulek ei ole ühekordne, vaid pikaajaline seni kuni mängija mängib.
    Mängija liituks läbi sinu lingi x pokkeritoaga ja sina annad talle lives coachingut selle eest, kõik teenitu jääb temale ja sina saad rb-st osa? Kui tasemel coach, siis võiks asi isegi toimida. Eeldusel, et mängija ikka samas toas edasi mängib kui mängu biitima hakkab. Mängijal peaks siis bankroll ikkagi enda poolt olema?

  8. #428
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Br on hetkel ebaoluline detail. Kui staketakse mängijat siis olenevalt üldistest tulemustest (a'la 4 võidavad 1 läheb bustoks) võib ju ka br anda neile alustamiseks. ntx 100$ ja NL5 nühkima ja õppima. Põhimõtteliselt on vaja coachida niipalju, et grinder biidiks NL25 vähemalt. Teenib ise päris hästi ning rake maksab ka päris hästi.

  9. #429

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Br on hetkel ebaoluline detail. Kui staketakse mängijat siis olenevalt üldistest tulemustest (a'la 4 võidavad 1 läheb bustoks) võib ju ka br anda neile alustamiseks. ntx 100$ ja NL5 nühkima ja õppima. Põhimõtteliselt on vaja coachida niipalju, et grinder biidiks NL25 vähemalt. Teenib ise päris hästi ning rake maksab ka päris hästi.
    Kui suure osa makstud rakest sina affiliatena saad? Kui palju keskmiselt peaksid sina oma aega kulutama, et teha inimene nullist NL25 beativ mängija? Arvan, et päris palju tegemist oleks. Kui veel ise mängid NL 100+ limiiti siis arvesta kaotatud aeg, mida sa muidu kulutaksid mängimisele ja enda arendamisele. Samuti oht, et mängija valib mõne muu pokkeritoa kui beatib juba NL25.

  10. #430
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Ma olen natsa üle kahe aasta pokerstrategy't promonud (promomiseks on seda palju nimetada, lihtsalt on viide iga mu posti signatuuris ühes teises foorumis) läbi minu referrali on raha saanud nyydseks 71 inimest. Nendest 71st on vaid 3 jõudnud 5000 punktini, mis siis tähendab, et on pokerstrategyle kasulikud olnud. ülejäänud on selle raha lihtsalt maha gamblinud. neil pole muidugi "piitsa ja präänikuga" keegi seljas ka elanud, aga siiski ma kipun arvama, et võibolla heal juhul igast kolmandast tegelasest saaks pokkerifarmile kasumlik mängija, kes ka reaalselt midagi sisse tooks. ja seda ilmselt siis mitte väga kauaks.

  11. #431
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    Ma olen natsa üle kahe aasta pokerstrategy't promonud (promomiseks on seda palju nimetada, lihtsalt on viide iga mu posti signatuuris ühes teises foorumis) läbi minu referrali on raha saanud nyydseks 71 inimest. Nendest 71st on vaid 3 jõudnud 5000 punktini, mis siis tähendab, et on pokerstrategyle kasulikud olnud. ülejäänud on selle raha lihtsalt maha gamblinud. neil pole muidugi "piitsa ja präänikuga" keegi seljas ka elanud, aga siiski ma kipun arvama, et võibolla heal juhul igast kolmandast tegelasest saaks pokkerifarmile kasumlik mängija, kes ka reaalselt midagi sisse tooks. ja seda ilmselt siis mitte väga kauaks.
    Njaa, aga enamasti on asi selles, et kui inimestel on niigi raske internetis "piiri tunnetada", siis tasuta rahaga on seda psmt võimatu teha. Paljud saavad 50$ vms kätte ja hüppavad kohe Nl25-Nl50 jagades ise mängust ainult nii palju, et kaks paari on tugevam kui üks. Kuna raha on kuskilt mujalt niisama tulnud, siis ei ole vaja väga muretseda kui sellest ka ilma jääd.

  12. #432
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas Karikakar
    Njaa, aga enamasti on asi selles, et kui inimestel on niigi raske internetis "piiri tunnetada", siis tasuta rahaga on seda psmt võimatu teha. Paljud saavad 50$ vms kätte ja hüppavad kohe Nl25-Nl50 jagades ise mängust ainult nii palju, et kaks paari on tugevam kui üks. Kuna raha on kuskilt mujalt niisama tulnud, siis ei ole vaja väga muretseda kui sellest ka ilma jääd.

    Olen ka ise niimoodi teinud :-\

  13. #433
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    302

    Re: Miinimumpalgaga grinder

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    Ma olen natsa üle kahe aasta pokerstrategy't promonud (promomiseks on seda palju nimetada, lihtsalt on viide iga mu posti signatuuris ühes teises foorumis) läbi minu referrali on raha saanud nyydseks 71 inimest. Nendest 71st on vaid 3 jõudnud 5000 punktini, mis siis tähendab, et on pokerstrategyle kasulikud olnud. ülejäänud on selle raha lihtsalt maha gamblinud. neil pole muidugi "piitsa ja präänikuga" keegi seljas ka elanud, aga siiski ma kipun arvama, et võibolla heal juhul igast kolmandast tegelasest saaks pokkerifarmile kasumlik mängija, kes ka reaalselt midagi sisse tooks. ja seda ilmselt siis mitte väga kauaks.
    Kas sa ise selle referrali kaudu ka mingit kasu saad? Enam ei promo? (Signatuuri ma ei näe igatahes) Mõtlesin huvi pärast uurida seda saiti, kui kellegile referrali kaudu mingi pisike boonus tuleb, siis võin seda kasutada...

Lehekülg 22, kokku 22 EsimeneEsimene ... 12202122

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES