Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 43
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Vaata auto nina tähelepanelikult. See tähendab tavaliselt, et raam on kõver, sest keegi ei viitsi ja suuda seda sirgkeks ajada. Vaata, kus pilt tehtud on..
    Kasutatud turbo on nagu aegund kaup-võib kõlvata ja tavaliselt kõlbabki aga vahel ei jõua nurgatahagi sõita enne kui kutu. Vw-l on paar head diiselmootorit tõesti aga ma pole mitte kedagi mitte kunagi kuulnud kiitmas nissani diislit. Obv on alati häid erandeid aga kui tahad muretut elu siis vana diisel seda ei tähenda.
    Viimati muudetud reggie poolt : 19.09.14 at 01:20

  2. #22

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Mehed ärge hulluks minge, Potsatajal vaja autot mis talve vastu peaks .D

  3. #23

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    Mehed ärge hulluks minge, Potsatajal vaja autot mis talve vastu peaks .D
    +1
    lol at muretut elu 400€ pilli eest

  4. #24
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Ja siis on vaja 200€ autot suveks millel oleks suvekummid.


    See 2.0 võib pommikindel olla aga ökonoomsusest on suhteliselt kaugel. Niimodi ei jää viina rahagi enam rääkimata mingist arvuti monitorist.

    http://www.auto24.ee/used/1845246

    Midagi sellist pihgem. Vassili ananb kergelt selle 100 euri alla hinnas sest temal on oluline sellest junnist lihtsalt lahti saada.

  5. #25
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Kust kohast selline info, et läbi teinud korraliku avarii? Tutika turbo saab sellele ca 200 euri eest ebayst ehk kokku hoitud kütuse rahaga (sama auto bensukas) võid iga 4000 km tagant turbot vahetada. Eestis maksab kasutatud turbo sellele autole lammaris ca 100 euri.

    Sõber ostis 1,5 aastat tagasi tööautoks vw diisel sharani (mingi 90ndate lõpp) mille oli ees 510 000 km ja seljataga lkfi andmetel vähemalt 3 korraliku avariid. Eelmine kuu tuli ette 600 000 km ja tüüp pole selle aja jooksul rohkem remondi peale kulutanud kui siduri ketta vahetus koos korviga ehk 150 euri. Paar kuud tagasi läbis ülevaatuse puhtalt.

    Edit: Siin oli sellele autole kasutatud turbo hinnaks 15 euri ja käigukasti eest 25 euri.
    http://www.okidoki.ee/item/2284514/
    Oeh.. Kallekusta sa ikka üllatad aegajalt. Ei ütle auto kohta midagi halba, kuna pole seda omasilmaga näinud aga see kütusekulu kokkuhoid, mis sa paberil saad ei vasta reaalsusele. Loota võib, et see primera käivitub talvel probleemideta aga kahtlane. Esimene asi, mida kohe nagunii vahetama pead hakkama on aku ja eelsüüteküünlad ( enne müüki visatakse nagunii omaaja äraelanud aku peale ). Lisaks 101 häda muude asjadega.

    Fakt on see, et sa ei saa 400-500 tip-top autot. Ei saa ka 4000-5000 eest. Saad vb auto millega talv üleelada kuidagi aga remontima pead sa nagunii teda. Vanemad bensumootoriga autod on jep suht töökindlad.

    Et sul diisel üldse ära tasuks on vaja ikka korralikku läbisõitu. Sa arvutad umbes, et sõidad 1000 km. Passat võtab 10l/100km. See disla võtab 7l/100km. Kokkuhoid 30 liitrit.
    Reaalsuses võib sul see disla tulla kordades kallim.

    Igal autol on individuaalne ajalugu ja mu sõbral oli nii...jutud väga ei tasu reeglina võtta. Võid saada auto mis kestab aastaid probleemivabalt, võid saada korralikku õnnetuse ja seda igas hinnaklassis.

    Ise soovitaks:
    bensumootor 1.6 - 2.0
    manuaal
    võimalikult vähese elektroonikaga.
    passat, audi 80 kui leidub selle rahaga, honda civic, golf, mondeo

    v see ;D http://www.auto24.ee/used/1532406
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 19.09.14 at 11:10

  6. #26

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Mis sellel häda? Peale selle, et on 100 kallim kui eelarve
    http://www.auto24.ee/used/1845829
    Ropka11 varem viitas samade müüjate teisele autole ja neil paistab neid veel omajagu olevat. PM tüübid ostavad odavalt kokku, siis teevad tsiki-triki ja müüvad kallimalt edasi.



    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ja siis on vaja 200€ autot suveks millel oleks suvekummid.


    See 2.0 võib pommikindel olla aga ökonoomsusest on suhteliselt kaugel. Niimodi ei jää viina rahagi enam rääkimata mingist arvuti monitorist.

    http://www.auto24.ee/used/1845246

    Midagi sellist pihgem. Vassili ananb kergelt selle 100 euri alla hinnas sest temal on oluline sellest junnist lihtsalt lahti saada.
    Oleks mul see 500 olemas, siis juba kõllaks Vassilile. Ülevaatus ka alles tehtud, vahet pole kuidas.

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ropka11 varem viitas samade müüjate teisele autole ja neil paistab neid veel omajagu olevat. PM tüübid ostavad odavalt kokku, siis teevad tsiki-triki ja müüvad kallimalt edasi.

    Kui see on see sama koht seal magasini tänaval tagahoovis, siis ise ostsin mai kuus sealt 500€ eest 99a bensuka mazda ja kohe algul vahetasin 30€ eest juppe, peale seda olen 6000km sõitnud ilma ühegi probleemita. Sinna tasub vaatama minna küll, mõnesaja euri eest valikut seal päris palju ja suht okeid nägid välja. Mitte päris nii head kui kuulutustes piltidel, aga siiski.

  8. #28
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Sierra osta obviously, lammarist saad poolmuidu juppe ja talvel poes viinajärgi käies saad veits tagavedu ka nautida.

    http://www.auto24.ee/used/1250885

  9. #29

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    päris heas korras tundub see Sierra

  10. #30

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sierra osta obviously, lammarist saad poolmuidu juppe ja talvel poes viinajärgi käies saad veits tagavedu ka nautida.

    http://www.auto24.ee/used/1250885
    Sierra on siiski juba iganenud. Poolmuidu jupid on veel saadaval Golfil, Astral, Vectral, Passatil, Mondeol, Esortil ja tema nooremal vennal Focusel.

    Ega tegelikult on sügise alguses või mis iganes ajal suht mõttetu unistada sõidukorras kehtiva ülevaatuse ja talvekummidega auto ostust, kui sissetulek kuue peale on ümmarguselt 1000 eurot.

  11. #31

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ja siis on vaja 200€ autot suveks millel oleks suvekummid.


    See 2.0 võib pommikindel olla aga ökonoomsusest on suhteliselt kaugel. Niimodi ei jää viina rahagi enam rääkimata mingist arvuti monitorist.

    http://www.auto24.ee/used/1845246

    Midagi sellist pihgem. Vassili ananb kergelt selle 100 euri alla hinnas sest temal on oluline sellest junnist lihtsalt lahti saada.
    TIMPZ mine osta jah vassiili käest mingi garaazi tagant see golf, väga vinge soovitus. Karbid on mädad, mootor on kohviks lastud, väiksel 1.4 mootoril on veel karterituulutuse jamad jne. 2.0 85kw 90ndate VAG grupi bensukas on igatpidi parem valik 500 euroste rontide seas. Endal on olnud nii audi kui ka vw sama mootoriga ...linnas normaalselt sõites on keskmine kulu 9-10, trassil sotiga 7-8 ja 90ga 6 isegi.

  12. #32
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Tsitaat Algselt postitas estkriz Vaata postitust
    TIMPZ mine osta jah vassiili käest mingi garaazi tagant see golf, väga vinge soovitus. Karbid on mädad, mootor on kohviks lastud, väiksel 1.4 mootoril on veel karterituulutuse jamad jne. 2.0 85kw 90ndate VAG grupi bensukas on igatpidi parem valik 500 euroste rontide seas. Endal on olnud nii audi kui ka vw sama mootoriga ...linnas normaalselt sõites on keskmine kulu 9-10, trassil sotiga 7-8 ja 90ga 6 isegi.
    Lauas näed teiste kaarte ka?

    Mul ka muidu audi ja vw olnud 2.0 85kw mõlemad ja valiks passati ainult siis kui tõesti vaja sitaks asju vedada sest ruumi metsikult. Miks vassiili ei või olla korralik pereinimene kohe tembeldatakse sibulaks kes auto ära hoorand :/?

    Sellest 6l kütusekulust 90-ga võid märga und näha.

    Ja karterituulutus koha pealt see probleem lööb esile talvel minu teada. 2-3 korda talve jooksul läbi puhuda ei tohiks probleeme olla.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 20.09.14 at 08:35

  13. #33
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Kui vaba aega on ja käed jalad küljes, siis mina tean inimest kes suvega üksinda peale tööd nokitsedes teenis 3000+ euri kasevihtasi müües. Kui linnamees oled, siis muidugi keeruline algmaterjali sebida. Töö ülimalt lihtne ju iseenesest ja ei peaks mõtlema, et peab ostma rondi talverehvidega.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Sierra on siiski juba iganenud. Poolmuidu jupid on veel saadaval Golfil, Astral, Vectral, Passatil, Mondeol, Esortil ja tema nooremal vennal Focusel.

    Ega tegelikult on sügise alguses või mis iganes ajal suht mõttetu unistada sõidukorras kehtiva ülevaatuse ja talvekummidega auto ostust, kui sissetulek kuue peale on ümmarguselt 1000 eurot.

  14. #34

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Mul oli põhikooli lõpus kolm kolme: töö-; kunsti- ja muusikaõpetus ehk head käsitöölist minust vaevalt saab. Imo ainsat tööõpetuse viite mäletan hästi, see sisaldas kolmeliitrisi purke ja ja mingit elektriskeemi.

    Gümnaasiumis oli mul juba neli kolme ja imekombel olid lisandunud ka senitundmatud neljad.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 20.09.14 at 22:50

  15. #35
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    punt oksi nööriga kinni siduda ja sõlm peale teha ei ole just eriline käsitöö. Asi jääb ikka tahtmise taha ma usun. muide sa ei ole vastanud mu pm-le mis juba mitu kuud tagasi vist saatsin.

  16. #36

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Ausalt öelda pole mul isegi aimu, kus lähim kask asub, kuigi mõni vist ikka 1km raadiuses asub. Muide pm-le ei vastanud ma ilmselt sellepärast, et ma olin jommis ja mul polnud aimugi, millest sa räägid.

    E: Muudame teema potsataja welliks? Minu perel on talveks enamvähem turvalist autot vaja ja teie olete ju uudishimulikud?
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 20.09.14 at 23:14

  17. #37
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Minu 70ne vanaema teeb siiamaani kasevihtu iga suvi. Kui Potsataja oled kuskilt Ida-Virumaalt pärit siis võin nr anda, kindlasti meister õpetab.

    timz: "Sellest 6l kütusekulust 90-ga võid märga und näha." - indeed. 8 on palju reaalsem, sest suvel obv aknad lahti sest konti pole ja talvel nagunii mingi 10 standard. 66kw 2.0 masinaga olen pikemat otsa 70ga lastes saanud 6 sajale aga siis jääd kõigile jalgu.

  18. #38

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    See 66kw on monokas, aga 85kw on täispritse ja võtab vähem kui see mõtetu audi B4-ja 66kw.

  19. #39
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Kusjuures ongi nii, et 85kw võtab miski pool-1 liitrit vähem kui 66kw. Õnneks endal oli gaas peal ja sõitsin 7 euri 100/km :D

    Varuosad on küll poolmuidu nendel 1991-1995 aasta masinatel. Iga jupi saad praktiliselt 20 eur lagi eest kätte, kui just näppe väga õliseks ei pea tegema.

  20. #40

    Re: Potsataja pojale 24 tolli molu

    Nende vanade 500 euriste rontide seas räägib b4-ja kasuks veel ka roostekindlus, passatid ikka kipuvad ussitama rohkem.

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES