Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Ivar saab autoraha?

Hääletajad
42. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, hakkab crashima

    22 52,38%
  • Vaevalt, tõmbab pehmoks ja sõidab rattaga edasi

    20 47,62%
Lehekülg 11, kokku 28 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 556
  1. #201
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]

    Ootan külla!

    Pekkinen Erkki
    Heteniityntie 1
    00960 Helsinki
    Finland

  2. #202
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Järgm reis Taisse jääb vist ära sest vanasõnagi ütleb:
    Kui sul ei ole nii palju raha, et minna Taisse, siis mine pekki!
    Imo oli see vanasõna hoopis.

    Kui sul pole nii palju raha, et minna Taisse. Siis osta cabriolett ja sõida nuustakule.

  3. #203
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]

    Eestis on hea elada

  4. #204
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    update

    plaan oli paar boonust lahti mängida aga ahjuall käimine lõi rütmi sassi.
    Täna codecci avatari soeng juuksuris pähe lasta teha. Sünnip ka 15 nov. tulemas, et ootan kingitusi.

    overbetid töötavad





    ( Click to show/hide )

  5. #205
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    vs 30/7, reise flop 2/40, agro turn 3,5, kaotav -30 bb 100, paar t kkätt.


  6. #206
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Vitauskas

    ( Click to show/hide )




    seis on orgastiline.
    ( Click to show/hide )

  7. #207

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Vitauskas

    ( Click to show/hide )
    Kritiseerin veidi. :P

    63s
    Pre actionit ei oska täpselt kommenteerida. fancy play milleks peab postflop mäng väga hea olema ja vastast tundma, ta ei tohi liiga agro maniak olla, ja stäkid peavad võimalikult sügavad olema. Minu arsenalis sellist liini pole, ma ei tea kuidas seal cash laudades see kasuks tuleb, vb tuleb, mingi balanss vms.

    Kindel on see et kui sa preflopis võtad sellise liini siis ma ei tea põhjust miks sa flopil enda liini ei jätka ja riveriks all in pole, sest mitte ainult ei tuleks nagunii enamuse ajast A-high floppi cbettida, vaid see on selle käe jaoks ideaalne flop. Sinu käsi on peidetud ja kui sa preflopis otsustasid fishi vastu potti ehitada, siis miks mitte ka flopil kus sul lisaks fold equitile reaalselt hea equity + laud millega vastane tihti hästi maksab kui hitid, nii et head implied oddsid.
    Pmst kui 63-ga ei ürita A-high floppi bettida, siis potti ei võida piisavalt tihti ja pre polegi mõtet potti kasvatada, sest 6-high-ga riverini vastu ei pea. Odavalt tõmbamine ei tohiks eesmärgiks olla kui lisaks tõmbele on fold equity, sest esindad pre tõstega kõrgeid kaarte + vastane maksab hästi kui tal endal kõrged pihtas ja hitid.

    As played, siis ma ilmselt tõstaks riveril. Parim river mis selle käega saab tulla ja miks üldse pre raha sisse panna ja väärtust ei võtagi.
    Viimati muudetud musaire poolt : 09.11.14 at 08:16

  8. #208

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    vs 30/7, reise flop 2/40, agro turn 3,5, kaotav -30 bb 100, paar t kkätt.

    QQ

    Eks siin vastasel on päris tugev kaart kui ta flopil tõstab, mida ta tavaliselt ei tee nagu statsidest näha ja kui ta muidu väga passiivne 30/7 tüüp.
    Loodan et sa enamasti villain win rate ei vaata nagu siin käeski mis temal -30BB/100. Sa ei teaks milles vastase vead peituvad (kui eelkõige tema VPIP ja PFR ei vaata, millel peaks olema otsuste tegemisel mäekõrgune ülekaal teiste stattide ees ja mille ees peaks olema omakorda ülekaal mänguloogikal seoses enda konkreetse käe ja lauaga connectimisel) isegi kui sul tema kohta piisav sämpel. Selles mõttes et kui ta sind tõstab, siis ei tohiks mõelda et tema tõste on vale ja toodab talle miinust ja et ilmselt ta paneb seal iga kord auku enda raha kuna tema stats -30BB/100.
    Põhiline stat mis antud käes oluline on see, et tema PFR on vaid 7 ja seega tal väga kitsas range pre kui ta tõstab ja ilmselt tal kitsas range ka postflop siis kui ta tõstab olles pre tõstnud või mitte. Tema tõste on seda tugevam et muidu ta ei taha tõsta ja passiivselt callib kaasa - VPIP - 30

    Raise flop stat tuleb kasuks küll kui marginaalne spot.

    See kõik selleks aga ma muidugi ei oskaks selle suhtkoht kuiva lauaga nii heast käest loobuda. Sama hästi võib pre loobuda sellest käest. Ta küll passiivne aga vb ta samas tõstab vahel top paariga flopil nagu AJ ja KJ või QJ (näiteks kui tal sinust väga loose imidz).
    põhimõtteliselt oleks tarvis teada kas ta flopil tõstaks ainult siis kui tal 2pair+. Raise flop 2/40 võib sellele viidata küll. Minul oleks raskusi vastast nii passiivseks raudselt riidida, 30/7 tüüp võib samas imelikke liigutusi teha või vb õppis AKs-ga tõstma in position jne. ja seega ei suudaks foldida. Tal pole full stäkk ka.

    Pakun et kaotasid käe kolmikule/nelikule või KK/AA-le. Muidu sa poleks seda postitanud.
    Viimati muudetud musaire poolt : 09.11.14 at 09:03

  9. #209
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Kritiseerin veidi. :P

    63s
    Pre actionit ei oska täpselt kommenteerida. fancy play milleks peab postflop mäng väga hea olema ja vastast tundma, ta ei tohi liiga agro maniak olla, ja stäkid peavad võimalikult sügavad olema. Minu arsenalis sellist liini pole, ma ei tea kuidas seal cash laudades see kasuks tuleb, vb tuleb, mingi balanss vms.

    Kindel on see et kui sa preflopis võtad sellise liini siis ma ei tea põhjust miks sa flopil enda liini ei jätka ja riveriks all in pole, sest mitte ainult ei tuleks nagunii enamuse ajast A-high floppi cbettida, vaid see on selle käe jaoks ideaalne flop. Sinu käsi on peidetud ja kui sa preflopis otsustasid fishi vastu potti ehitada, siis miks mitte ka flopil kus sul lisaks fold equitile reaalselt hea equity + laud millega vastane tihti hästi maksab kui hitid, nii et head implied oddsid.
    Pmst kui 63-ga ei ürita A-high floppi bettida, siis potti ei võida piisavalt tihti ja pre polegi mõtet potti kasvatada, sest 6-high-ga riverini vastu ei pea. Odavalt tõmbamine ei tohiks eesmärgiks olla kui lisaks tõmbele on fold equity, sest esindad pre tõstega kõrgeid kaarte + vastane maksab hästi kui tal endal kõrged pihtas ja hitid.

    As played, siis ma ilmselt tõstaks riveril. Parim river mis selle käega saab tulla ja miks üldse pre raha sisse panna ja väärtust ei võtagi.

    Kirjelda nüüd käekäiku nii, et Herol on ikka A7o. Mulle endale ei meeldi A6o-A9o väga postflop OOP jääda, ülisitt mängida neid. Suited ja madalad ässad mängivad imo kordades paremini antud spotis, isoks vaid siis, kui vastase fold to cbet miski 70% või limp-fold kõrge.

    ivar, mis põhjusel ei cbettind floppi?

  10. #210

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Kirjelda nüüd käekäiku nii, et Herol on ikka A7o.
    Hahaha. Sorri.
    Kuidagi kahtlane jah tundus see liin 10BB/100 biitiva Ivari kohta.

    Hiljem vb vaatan A7 ka.

  11. #211
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Rohkem kui 10 bb/100 ikka, vähemalt täna


    Maniakk sattus lauda ja hakkas 20* järjest shovema. Kõik rõõmsad. Head isadepäeva.

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Siis hakkas party suuremaid spotte tagasi andma:



    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )



    ( Click to show/hide )

  12. #212

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Rohkem kui 10 bb/100 ikka, vähemalt täna


    Maniakk sattus lauda ja hakkas 20* järjest shovema. Kõik rõõmsad. Head isadepäeva.

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    Siis hakkas party suuremaid spotte tagasi andma:



    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )



    ( Click to show/hide )
    Kuidas teil nii suured stäkid seal? :O

    Blaindides arvestatuna on need kohutavad spew flipid, va. 77. Minu arvates.

    Kõige hullem nendest A3o early pos. (pigem kasutaks AQ+, 88+ range'i varajase pos tõttu), natuke parem aga üsna kehva on ka A8o. Napilt foldiks ka K7s, sest saaks paremaid flippe ja spotte.



    Tolle A7o käe kohta mida pidasin ekslikult 63s-ks arvan sama mida Dnbftw arvas ja default käik flopil sinu liini korral oleks cbet, muidu lased tõmmata ja nõrgemad käed maksavad seal ka, turnis võib siis seejärel slow downida ja passiivse fishi vastu ka veelkord bärreldada.

  13. #213
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Seal täpsustaks üle, et vastane oli maniakk, shoves kõik 20 korda järjest, esimestel flippidel on liiga fiftikas küll ja Any two kaartidest A3 liiga vähe eest ilmselt.
    Aga polnud aega oodata ka, teised võtsid siis raha endale kui, selle tõttu neil ka nii suured stäkid said, selle ühe käest

    Kuni 300 käeni olid siis flipid ja EV ka näha seal, EV seal tõusis, aga mitte väga võrreldes reaalsega, ma üritan seda % ka vaadata pärast flippamenti.

    Täna siis trenni ja loodan pea värskeks saada, 10% on veel teha et 50ne stellar ära teha neljapäevaks..

  14. #214

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    10% on veel teha et 50ne stellar ära teha neljapäevaks..
    Minu kogemuste põhjal igasuguste stellarite taga ajamine võib mängu kvaliteeti langetada. Quality>Quantity. Las see stellar taustal tiksub ilma selle peale mõtlemata aga no sa vist ülearu ikka ei pinguta küll. Neljapäevaks peab ära tegema?
    Kenad graafikud sul siiani muidu. :) Hea meel vaadata.


    Jah, arvestasin et vastane shovib any two. Muidu need paar flippi pole mitte fiftikad flipid, vaid need on suhteliselt tugevalt -EV spotid minu arvates kuna sa riskid sügava stäkiga varasest positsioonist.

    Ma täpselt ei tea kui palju reik mõjutab aga BvB oleks küll A3 okei fiftikas flip any two vastu 100BB diip aga kui EP paned stäki sisse siis sinu EV langeb tugevalt olenevalt mis kaartidega teised sinu all ini võivad callida 350BB effective - optimaalne oleks vastastel sind overshovida 99+, AQ+ (pigem TT, AK, väikse varuga), juhul kui nad teavad et sina shovid arvestades UTG any two range'i (küsimus, kas nad overshoviks selle range'i nii diip? usun küll) ja nende overshoving rangeide suhtes on kindlasti -EV shovida A3. Ausaltöelda see oleks puhas flip, kui absoluutselt iga kord vastased kes äctimata kõik kaardid foldiks, ka TT, JJ, QQ, KK ja AA, niiet väga oluline äctimata vastaste range pole, suhteliselt kähku muutub see -EV-ks.

    K7s shove on ainuke, mis on puhas fiftikas flip sealt positsioonist. aga ma ei kujuta ette kui palju reik seda mõjutab ja seega ma ise foldin kuna täiesti 50/50 ka ei võtaks.

    EV graafikul ei ole oluline, sest see ei arvesta kogu vastaste range'idega (kes callimas, kui vaja), vaid ainult sellega millega vastakuti sattusid sel hetkel.

    GL flipping! :)
    Viimati muudetud musaire poolt : 10.11.14 at 18:41

  15. #215
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    osa raha paningi auku ära, suuremad flipid ei pidanud QQ vs AK 70/40 vaala vastu, b vs B oli veel mul AK ja siis tollel mingi 66ga callis mu al in ära ikka ja pidas tal vastu, a see oli ka blind vs blind, ega seal ikka naljalt loosede vastu AKd maha panna ei saa.
    ma peaks vist turniire proovima, seal saab isu täis flipata.

  16. #216

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    AK on loomulikult nuts selliste vastu. See ikka 2-3x parem kui A3 atc vastu.

    Unlucky kui tal seekord 66, aga äkki kirjeldad seda AK vs 66 kätt lähemalt kui mäletad? Openshovisid AK pre fish vastu või ikka indjuusisid ka ja kui sügavad olite effective?
    Viimati muudetud musaire poolt : 11.11.14 at 09:27

  17. #217
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    See oli siis ka sellise vastu: 40/0/A25 , flopi call K5ga A lauas, 10 kätt väärt infot

    P] 3Bet Blind vs steals w/{66} (1)
    [P] 3Bet range {66} (1)
    [P] 4Bet+ range {66} (1)
    [P] Called 3Bets in position {AQo} (1)




    QQ vs AK 97/30 ,40 kätt.

    [P] 3Bet range {AKo,62o} (2)
    [P] Called 2Bet from blinds range {Q6s} (1)
    [P] Called 3Bets out of position with {52o} (1)
    [P] Limp and called a raise {AKo,T4o,84o} (3)
    [P] Limped and reraised {AKo} (1)
    [F] Donked paired flop without trips or better (1)

    Viimati muudetud ivar866 poolt : 11.11.14 at 10:54

  18. #218

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    See oli siis ka sellise vastu: 40/0/A25 , flopi call K5ga A lauas, 10 kätt väärt infot

    P] 3Bet Blind vs steals w/{66} (1)
    [P] 3Bet range {66} (1)
    [P] 4Bet+ range {66} (1)
    [P] Called 3Bets in position {AQo} (1)

    ( Click to show/hide )



    QQ vs AK 97/30 ,40 kätt.

    [P] 3Bet range {AKo,62o} (2)
    [P] Called 2Bet from blinds range {Q6s} (1)
    [P] Called 3Bets out of position with {52o} (1)
    [P] Limp and called a raise {AKo,T4o,84o} (3)
    [P] Limped and reraised {AKo} (1)
    [F] Donked paired flop without trips or better (1)

    ( Click to show/hide )
    AK vs 66 jah seal on mõlemal raske foldi leida. Paar on seal tihti heas seisus tal BvB ja postflop pole seda hea mängida, niiet tõstmine on hea variant tal. Sina aga OOP ja samuti pole hea slow play käsi, niiet väga vale ei saa olla stäkid sisse panna.
    Seda küll et statte ei saa 10 käe põhjal küll peaaegu üldse vaadata (va. kui statid oleks 100/100 või 100/0 vms). Arvan 40/0 mängin ma ise ka vahel 10 kätt järjest.
    AutoNotes info tema kohta tundub olevat peamiselt tagantjärgi sinu vastu mängitud 66 käest. Niiet peab arvestama keskmise tüüpilise vastasega.
    Ma väga täpselt ei teagi kuidas BvB cäshis selliseid käsi mängitakse. Ei tea range'e, millega seal regsid ja recsid stäkivad.

    QQ käsi ei ole küll midagi kommenteerida jah

    tänan postitamast! :)

  19. #219
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    vs loose pre 36/10, post polnuud loose

    ( Click to show/hide )



    Ev püüab kinni


    ( Click to show/hide )


    Musaire, viitsid mängi mu viimased 10% boonust täis,
    Viimati muudetud ivar866 poolt : 11.11.14 at 14:26

  20. #220
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    vs 24/14, stiil 40%, fold 3bet 40% vaid, mudu pre võiks tuld anda.flopis ka foldib 50% vaid ta. Turnis oli fold to reise 1/1. 1k kätt ta kohta.



    sarnaste statsidega vastane nagu eelmine, agor faktor 3. iga tn ühtlaselt pani ja oli võitev mu andmete kohaselt-
    pre fancy play, kuid vale ilmselt


Lehekülg 11, kokku 28 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES