Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Ivar saab autoraha?

Hääletajad
42. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, hakkab crashima

    22 52,38%
  • Vaevalt, tõmbab pehmoks ja sõidab rattaga edasi

    20 47,62%
Lehekülg 20, kokku 28 EsimeneEsimene ... 101819202122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 556
  1. #381

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Ei oska midagi tarka ja sisukat lisada esialgu. Nendes kätes tundub midagi väga päästa polnud sellise runout korral ja hea et stäkid sees vähemalt seal kus need sees olid.

    Teinekord võib mõnele detailile rohkem tähelepanu pöörata küll. Mulle väga meeldis timz0333 kommentaar reg UTG avangu kohta. Et QQ-ga sinu spotis võiks seal mõelda, et millise rangega ta seal 3beti vastu jätkab ja et mida teed kui ta 4betib sealt pos. Hea oleks kui mõtleks selliselt paar käiku ette alati. (Nähes statse konkreetse käe kohta ma pole piisavalt kompetentne et 3bet statse analüüsida, esmapilgul tundub et ta callib päris palju 3bette aga ei tea kuidas UTG ja mis tema UTG VPIP on üldse, vb ta väga positsiooniteadlik. Oleneb eelnevast imidzist ja dünaamikast lauas ja teie vahel ka.)



    Kommenteerides sinu enda kommentaare esimese käe kohta. Kui arvad, et reg foldib liiga palju 4bettide vastu, siis vb 4betiks rohkem käsi ja mitte ära jäta vb siis väärtust võtmata top kätega.
    Ja et kui vastane siin turnis uuesti bärreldab, siis see otsene ohumärk pole. Tõmbene laud ja pre agressor ja standard bärrelid seega. Kuigi näha on et ta panus korralik ja tihti tal seal hea equityga tõmme või korralik käsi millega kaitseb. Aga sinu käsi ka pole kõige hullem bärrel range vastu.

  2. #382

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Pekki mis käsi The Big $55 finaallauas - http://youtu.be/46ySb9vP6q4.


    Sessi ajal 5 korda 180man finaallauas ja kohad 4., 5., 6., 7. ja 9. ja siis takkaotsa The Big samuti kõigest 9. koht.
    Nüüd ma ei suuda vist kuu lõpuni käsi analüüsida siin päevikus ka. Tilt sees.

    Sry Ivar et su päevikusse enda jooksuga vinguma tulen. :D
    Viimati muudetud musaire poolt : 19.02.15 at 05:19

  3. #383
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Pekki mis käsi The Big $55 finaallauas - http://youtu.be/46ySb9vP6q4.


    Sessi ajal 5 korda 180man finaallauas ja kohad 4., 5., 6., 7. ja 9. ja siis takkaotsa The Big samuti kõigest 9. koht.
    Nüüd ma ei suuda vist kuu lõpuni käsi analüüsida siin päevikus ka. Tilt sees.

    Sry Ivar et su päevikusse enda jooksuga vinguma tulen. :D
    Slowplayers gonna slowplay :)

  4. #384

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall



    ( Click to show/hide )

  5. #385
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Head gifid!

    1. Tea kas riv vs 40/20 mängija saaks ka suuremalt bettides valuet?

    ( Click to show/hide )



    2. Vastane unknown, callida ei anna, äkki ette chekkida turn?


    ( Click to show/hide )



    3. vs 15/12 NITIM, pre 3betiks põhjust pole, sest avab vähe ta.

    flopi ei foldi vast veel?

    ( Click to show/hide )



    Sain enam vähem hea päeva kirja, +45 daala, kuu on plussis samas suurusjärgus, ev +120.

    ( Click to show/hide )

  6. #386
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    1. ei

    2. betin flopil natuke rohkem kogu oma rangega, et FEsid maksimaliseerida ja bet/foldin turni selle drawga, võib suuremalt ka panna.
    Nutsiga peaksid samamoodi suurelt betima regide vastu siis. Harjutab püsivust.

    3. TKs fold pre, kui oled SB vs. 15/12 poolstägk. Callida oleks parem, kui sa oleksid BB.

    Kui ütleksid, et nit avab 20% CO alt ja BB on fish, siis võib call olla.
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 24.02.15 at 15:42

  7. #387

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Head gifid!

    1. Tea kas riv vs 40/20 mängija saaks ka suuremalt bettides valuet?

    ( Click to show/hide )



    2. Vastane unknown, callida ei anna, äkki ette chekkida turn?


    ( Click to show/hide )



    3. vs 15/12 NITIM, pre 3betiks põhjust pole, sest avab vähe ta.

    flopi ei foldi vast veel?

    ( Click to show/hide )



    Sain enam vähem hea päeva kirja, +45 daala, kuu on plussis samas suurusjärgus, ev +120.

    ( Click to show/hide )
    1.
    Kui pikemalt mõelda siis KQ käe puhul tundub spot kus sul võiks olla polariseeritud range ja vastasel kas on tugev käsi (või natuke kehvem 99-JJ) või mitte midagi ja missuguse range vastu oleks vb hea overbettida. 99-JJ on samuti võimelised overbette callima kusjuures vist. St. et põhiküsimus oleks, et kas vastane foldib overbetile liialt sagedasti et seda mitte eelistada standpanusele. Selle laua korral kus vastastel pole nõrku showdown käsi (A-high on ka seal vastasel ainult peamiselt masti kujul, kuna muidu ei kannata callida sinnani) ja on ainult tugevad mul oleks isu overbettida all in NL10 mängides. Kui päris GTO mängu teha, siis arvan et sellistes spottides tuleb overbettida kõigi vastaste vastu. Esiteks vastased peavad olema võimelised foldima 888QQ ja mastid ja teiseks seda alles siis kui nad sind usuks. 99-JJ-ga mängijad võivad panna sind A-high peale.

    Okei käsi vist sest ma ei tea palju sealt keskmiselt overbetiga välja pigistab.


    2.
    Kindlasti KJ puhul käsi liiga nõrk turnis ette chekkimiseks jah, oleks kohest fold equitit tarvis rakendada, tõmme on boonuseks. Okei käsi.



    3.
    Kommenteerid et ei 3bettinud pre kuna ta avab vähe. See ei tohiks põhjus olla konkreetse stäki suuruse vastu mängides. Sellise vastu ei tasuks ühelgi juhul 3bettida selle käega kuna tema stäkk suurus kirjutaks ette vaid 4bettimise või foldi. Sama hästi võiks 3bettida 72-ga.

    Turniiridel enamasti olen seda pre callimas 15/12 vastu kui 20-mnendik eff stäkki callida ja anted abiks. KTs oleks siin minul bottom of the calling range sellise stäki vastu aga kui sämple näitab et 15/12 mängija, siis foldin minagi pre cäshis ma arvan (0EV spot vb kui reik maha võetakse). Vastasel liiga domineeriv range (AK jne.) kui saad pihta midagi ja oop.

    As played mul poleks isu flopil liidida. Ei tundu tight vastu optimaalne. Tema strateegia seal on mööda läinud käega cbet teha, mille sa enda taskusse paned. Mujalt raha ei saagi seal nagu väga keskmiselt. Liidi vastu tal palju nõrgemaid käsi pole, mis maksavad ja kaitsma sa ei pea K-paariga, K kõrge showdown paar ja peab palju laudu vastu, samas nõrk kui tight kohe ei foldi.

  8. #388
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Kuu seis Veebr, võiks paremini.

    ( Click to show/hide )


    Eesmärk uueks kuuks:
    -Parem wr
    -Vähem bluff 5bette
    -Rohkem value 4bette

  9. #389
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    1. Käsi ka, vs 62//2/1, 100 kätt

    Kas peaks turni callima vaid, fd tuli ka.
    Flop fold to bet 15/26
    Turn fold to bet 11/18, reise 0/4, turni agro 2, freq 41%
    riv bet 3/19

    ( Click to show/hide )



    2- Overbet vs 35/14, riv fold to bet 71%
    fold turn ja flop 50%,, bet turn on 19/51 agro 1. midagi, tõsta ei julgenud varem selle tõttu.

    ( Click to show/hide )



    3- vs 24/20 regs
    3bet vs Btn open 3/8, sb openi 3bet 0/1- võtsin selle aluseks, pre agro 6.4, fold 4bet 1/1, 4bet 20.

    ( Click to show/hide )



    Kuu algus kärab küll


    ( Click to show/hide )

  10. #390

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Kuu seis Veebr, võiks paremini.

    ( Click to show/hide )


    Eesmärk uueks kuuks:
    -Parem wr
    -Vähem bluff 5bette
    -Rohkem value 4bette

    Kuidas sul alati kõik graafid olematu swingidega?
    Viimati muudetud Cagebrah poolt : 03.03.15 at 11:00

  11. #391
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    mu coach musaire on nii soovitanud mängida.

    Pot kontroll= tilt kontroll, aga kahjuks ka= rahapealevoolukontroll

  12. #392

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    mu coach musaire on nii soovitanud mängida.

    Pot kontroll= tilt kontroll, aga kahjuks ka= rahapealevoolukontroll
    Sry rahapealevoolukontrolli pärast. Nii see vist on jah. :D Turniirimängule sobivad minu liinid paremini.

  13. #393

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    1. Käsi ka, vs 62//2/1, 100 kätt

    Kas peaks turni callima vaid, fd tuli ka.
    Flop fold to bet 15/26
    Turn fold to bet 11/18, reise 0/4, turni agro 2, freq 41%
    riv bet 3/19

    ( Click to show/hide )



    2- Overbet vs 35/14, riv fold to bet 71%
    fold turn ja flop 50%,, bet turn on 19/51 agro 1. midagi, tõsta ei julgenud varem selle tõttu.

    ( Click to show/hide )



    3- vs 24/20 regs
    3bet vs Btn open 3/8, sb openi 3bet 0/1- võtsin selle aluseks, pre agro 6.4, fold 4bet 1/1, 4bet 20.

    ( Click to show/hide )



    Kuu algus kärab küll


    ( Click to show/hide )
    1.
    A8
    mingisuguse agro veidriku vastu kes imelikke play'sid teeb (tõstab ja seejärel foldib tihemini kui vaja) küll calliks turnis aga muidu ei tea kas väga vahet on. Tõmmetega ja muidu second nutsuga vastased saad turnis all iniga sisse ja teisest küljest lihtsalt calliga saad bluffijad riveril uuesti bluffima ja second nutsude vastu saaks ikka ära stäkkida.

    Bäckdoor maste on seal harva aga mingi % ikka ja see lisab turnis stäkkimisele väärtust kindlasti. Samas ma ei usu, et 62/2 mängija mastitõmbega turnis tõstab või üldse blufib eriti tihti. Kaotasid vb 55 vastu? Enamasti ise ikka loodan et tal K8 vms.


    2.
    KJ
    mina ka seal nii märja lauaga ühe paariga ei tõsta flop. turnis tõstaks küll suurima kahe paariga olenemata vastasest, kuna igal vastasel seal palju tõmbeid ja kui tihti seal vastasel ikka kolmik või valmis rida.

    mina ei oska nendest vastase stattidest midagi kasutada selles käes. Ei tundu piisavalt vajalikud arvestades samas stattide usaldusväärsust. Peamiselt ei tundu vajalikud kuna kui vastase agro on 1 ja ta liidib siis ma arvan et ta teeks seda ikkagi kahe paariga ja nendelt saad enda suurima kahe paariga väärtust. St. vastased AF väärtusega 1 ei liidi ainult kolmikute ja reaga. Ma ei pane kedagi kunagi kolmiku või flopatud rea peale.

    Vastasel väiksem maja, 88, 99-ga?


    3.
    ma pole eriline BvB 100BB deep mängu proff aga tundub mõistlik seal sellise vastu väga laialt 4bettida ja kõiki mängitavaid käsi ilmselt 4bettida oop (mitte ühtki 3bet calli top rangeiga ka).
    Ma ei tea muidu mis rangeiga seal stäkkima tasub hakata 5bet vastu. Stäkitavate kätega ma teeks 4beti väiksema et 5betti indjuussida ja et 6bettida saaks. Kui NL10 vastastel üldse mingi non-all-in-5bet on olemas siis võib alati väiksemalt 4bettida, et 6betil säiliks fold equity. Ei usu hästi et teil seal 5-6betid eriti arsenalis ja ma ei tea cäsh 5-6bet dünaamikast midagi.
    Kui pidevalt 5betitakse, siis A9s peaks olema stäkkimise käsi juba.

  14. #394

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall


  15. #395
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tänan

    1. käes 22 e set
    2. 88 aga kui too ebaagro vastane seal minu tõstet üle tõstab, kas viskan 2 paari sõnnikusse?
    3. regs ja muude hulgas 5bette liigub vähe bluff kätega.

    Ei, raha pealevoolukontroll pole coachi süü, et sellest minu ja coachi vahel pingeid tekkima ei hakkaks, sest komplekssed suhted võivad tekitada vaenulikkust.

    vs coldcallija 17/10, fold flop 71%, fold turn ja riv 50%, võinuks bettida turni usun, a regsi call tundus tugev, sest taga oli veel 63/20 vastane.


  16. #396

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    2. Ma ilmselt stäkin ära turnis KJ. Kui ma igapäevaselt 100BB diip mängiks, siis vb oskaks mingeid teisi variante ka mõelda.


    A2
    paneks turnis ja riveris ka. Kaks paari kõrgeima kaardiga tundub liiga tugev value mitte võtmiseks.







    Rahapealevoolu teemat ma ise ikka võtsin naljaga algusest peale. :)


    Selgituseks, see üleval postitatud pilt siin vahel rändom quote mõtetest mis kehtib kõige kohta aga ka pokkeri ja kõigi mängijate kohta üldises plaanis (ka minu kohta) - seda et tihti juhtub nii et käsi mõeldakse keerulisemaks kui see seda on.
    Edit: tagantjärgi mõeldes, pokkeris kehtib see natuke teisiti. Pokker ise on keeruline ja "Any fool can make something complicated" võiks öelda iga fishist vastase kohta ja riidide ja ajaloota on nende vastu raske mängida.
    Viimati muudetud musaire poolt : 03.03.15 at 18:38

  17. #397
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Panen mõned käed üles taas:
    vs 28/0, 30 kätt vaid, fold bet 50% kandis, bet riv 3/4. Peab callima tihti ära.? Pole samplet tglt



    Pean riv bluffima?
    vs 27/23 reg moodi. Pre agro 4. fold 3bet 2/4,
    reise flop 0/6, fold flop 9/14, fold turn 4/7, turn ja riv agro 1. riv fold 1/5, 227 kätt

    Autonotes
    [P] 4Bet+ range {AA,KJo} (2)
    [P] Attempted Steal then 4Bet {KJo} (1)
    [P] Called 2Bet from blinds range {AJs,KTo+} (4)
    [P] Called 3Bets in position {QQ} (1)
    [P] Called 3Bets out of position with {AJs,KQs} (2)
    [F] Donks flop with top pair or better (1)
    [F] Raised Flop Cbet w/Overpair or less & no draw (1)-see minu käes
    [T] Played turn draw aggressively (3)





    vs 62/22,
    400 kätt, siin riveril valuet pole enam? kuigi vastane on suht kerglane

    flop, turn foldib 63%, riv 40%, riv betib 11/60 vaid

    notes auto:
    [P] 3Bet range {AJs,KTs} (2)
    [P] Called 2Bet from blinds range {A6s,K5s,T8s,65s,62s,AJo,A5o-A6o,KQo,Q6o-Q7o,T8o,86o+,75o,54o,43o} (18)
    [P] Called 3Bets in position {66,AJo} (2)
    [P] Limp and called a raise {K6s,Q8s,T8s,A7o,A4o-A5o,K8o,JTo,98o,86o} (10)
    [F] Donks flop with top pair or better (1)
    [T] Called two 1/2 Pot or greater barrels w/draw (1)




    vs 23/18, tõsta ei tohiks regs vastu siin?. bet riv 12/24, fold riv 70%. kesk agro f on 3. Flopis 10. 500kätt




    vs 69/6/1, foldib 50% tänavati vaid.




    vs 25/20 ok regs, tõsta üle ei maksa vist?


  18. #398

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Panen mõned käed üles taas:
    vs 28/0, 30 kätt vaid, fold bet 50% kandis, bet riv 3/4. Peab callima tihti ära.? Pole samplet tglt
    ( Click to show/hide )


    Pean riv bluffima?
    vs 27/23 reg moodi. Pre agro 4. fold 3bet 2/4,
    reise flop 0/6, fold flop 9/14, fold turn 4/7, turn ja riv agro 1. riv fold 1/5, 227 kätt

    Autonotes
    [P] 4Bet+ range {AA,KJo} (2)
    [P] Attempted Steal then 4Bet {KJo} (1)
    [P] Called 2Bet from blinds range {AJs,KTo+} (4)
    [P] Called 3Bets in position {QQ} (1)
    [P] Called 3Bets out of position with {AJs,KQs} (2)
    [F] Donks flop with top pair or better (1)
    [F] Raised Flop Cbet w/Overpair or less & no draw (1)-see minu käes
    [T] Played turn draw aggressively (3)

    ( Click to show/hide )




    vs 62/22,
    400 kätt, siin riveril valuet pole enam? kuigi vastane on suht kerglane

    flop, turn foldib 63%, riv 40%, riv betib 11/60 vaid

    notes auto:
    [P] 3Bet range {AJs,KTs} (2)
    [P] Called 2Bet from blinds range {A6s,K5s,T8s,65s,62s,AJo,A5o-A6o,KQo,Q6o-Q7o,T8o,86o+,75o,54o,43o} (18)
    [P] Called 3Bets in position {66,AJo} (2)
    [P] Limp and called a raise {K6s,Q8s,T8s,A7o,A4o-A5o,K8o,JTo,98o,86o} (10)
    [F] Donks flop with top pair or better (1)
    [T] Called two 1/2 Pot or greater barrels w/draw (1)

    ( Click to show/hide )



    vs 23/18, tõsta ei tohiks regs vastu siin?. bet riv 12/24, fold riv 70%. kesk agro f on 3. Flopis 10. 500kätt

    ( Click to show/hide )



    vs 69/6/1, foldib 50% tänavati vaid.

    ( Click to show/hide )



    vs 25/20 ok regs, tõsta üle ei maksa vist?

    ( Click to show/hide )
    Okei, teen ajule tervislikku hommikvõimlemist.



    AK
    ma ei teagi. harva keegi liidib seal riveril kehvemaga agressori vastu. seal tema spotis bluffimine või kehvemaga panustamine ei tundu temale kunagi kasulik nii ohtliku lauaga ja tema panus on valuey. Tuleb mõelda et ta peaks teadma et sinul seal tihti K hea kikkeriga või parem ja selle vastu niisama ikka ei liidi, riskantne. üks paar tundub nõrk küll sinul seal.
    Ma tean et ma ise olen selliseid callinud kunagi (vb mõne haruldase maniaki vastu võib). Olen suht kindel et õige on foldida. Kui ta panustaks suuremalt, siis see on eriti lihtne.
    Foldimine on lihtne kui mõelda et mida sa seal esindad ja ikka liiditakse peale sinu bärreleid.

    River statte ma ei julge kasutada. Betib 3/4-st on kuidagi olematu sämpel ja ei näita mis liinide korral ta seda tegi. Siin ma tunnen et sa kindlasti ülekasutaks statti, kui sa seda kasutaks.

    Tightide vastu ma vahel chekin turni enda mängudes, kuna kolme tänavat väärtust ei looda ja ühe paari jaoks hakkab laud juba kehvemaks ka minema.


    A2s
    ausaltöelda võiks küll riveril bluffi proovida.
    Kui ta flopil tõstab, siis tal tõmme või kolmik või muu nuts ja kui ta turnis uuesti ette chekib, siis tal see nuts ei saa olla, kui ta loogiliselt mängib ja jäävad ainult tõmbed ja muud nõrgad.
    Ma ei tea turnis vist ei tasugi kohe uuesti panna jah, sest sinu tõmbega ka tasuta kaart kasulik ja K lauas võib vastase tõmbeid aidata ja saad tihti calli või vahel ka uue tõste. Riveril kui ta veelkord chekib, siis võiks korraliku suurusega blufiga riskida küll. Kui teed nt. 70%-potise blufi arvestades et oled taga, siis see peab õnnestuma vaid ühel korral 2.4-st ((1+0.7)/0.7=2.4), nii et pole tarvis muretseda et alati ei õnnestu. Kui teed potise, siis võid ka pooltel kordadel feilida aga potine polegi usutavam.
    Loosid fishid küll callivad sind seal tihti maha väikse paariga ka ja neil võib paar olla flopil tõstes ka.
    Antud vastane tundub solid ja võiks bluffida.


    Ma ei tea kas see tuli kasuks et ma nägin mis vastasel on. Järgmine kord võid üritada vastase kaardi ära peita.


    KJ vs KQ
    Turnis panustaks rohkem. Tõstele foldin. Pott $1.5, paneks $1 või $1.1 või nii. Ja siis võib-olla selle kuiva riveriga paneks veel vähem kui poolepotise või poolepotise panuse takkaotsa (et vastane T või 9 -paariga, mis tal tõmbele lisaks võib olla, calliks), tõstele foldiks.
    Ma ei pane vastaseid K peale kui nad seal flopil liidivad, ammugi parema K peale kui sinul. Selle flopiga liidivad tavaliselt tõmbed ja kui turnis ja riveril ei tõsteta, siis ei muretse.
    Turnis suuremalt bettimine on vb olulisem kui riveril bettimine. Solid vastu ei tea kas riveril enam paneks.


    KJ
    ei tea miks sel regil poolik stäkk on. selle stäkiga peaks olema suht kitsas range et pre seal callida nii. Riveril ma stäkiks kahe paariga ära küll. Liiga haruldane et ta sind biidib KK-taskupaariga või 88, 99, JJ ja QT-ga(mida enamust ta ei tohiks nii mängida). Näitad flopil ja turnis (ma slow-calliks seal turnis) nõrkust ka.


    T4
    päris all in ei overbetiks, kuidagi liiga kuiv kui vaadata mida flop vastasele pakub ja siis mida turn tema range juures aitaks (kui tihti seal ikka masti- või reatõmme vastasel tekib sealt flopilt jätkates). jätaks riveriks ka nuppe, aga tõstaks vist küll, kindel pole. Kui vastasel K, siis 69/6-mängija saad riveris ikka stäkkida ja turnis üle ei pingutaks.
    Kaotasid parema kikkeriga T vastu? :/
    Kuna 69/6 agressiivsusele ei viita, siis peaaegu et usuks et tal ongi T seal. Poleks vale lihtsalt maha callida tõsteteta.
    Su käsi pole eriti peidetud selleks et overbettida (sul on trips, parem oleks set).

    Siinkohal pean uuesti meelde tuletama et suure VPIP-ga ja väikse PFR-iga vastased ei pane enamasti raha potti bettides, vaid callides. Kui nad betivad, siis on midagi viltu.



    87s
    esimene mõte on et tõstaks.
    ta võib samahästi limpida 86s, 76s, 63s, või A6s-ga. Kuigi nojah, 65s üks parematest.
    Minu jaoks limpivad vastased imelikud, minu mängudes solid vastaseid selliseid pole ja ma ei oskaks nende range'i määratleda ja nende range'idest eemaldada ka käsi nagu K6s jne., kui nad juba limpimas on. Olgugi et 25/20 mängija limprange ei saa lai olla.

    Nii et küsimuseks on ka see, et millega ta sinu tõstet seal calliks. Tripsid ikka callivad vist.
    Jama see et tal seal 44 ja 55 ka ja kokku (65s ja 64s lisaks) siis ca. 0.75% käsi (maas palju blokkereid), mis kaardipakist saadaval ja mis sind biidivad. 99 tõstaks pre kindlasti.
    Kui natuke venitada vastase range'i, mida sa biidid, ja panna sinna kõik saadaolevad K6s, A6s ja 76s, 86s ja 63s, alles siis see range on sama suur ehk 0.75%. Nii et tõesti solid mängija vastu tundub lihtsalt call turvalisim ja mõtekas, kuna neil pole seal kunagi slowpleitud AA ja KK ka, millega nad calliks erinevalt mõnest fishist.



    Head sujuvad graafikud sul tõesti nagu eespool kommenteeriti. Gl märtsis!
    Ega sul pole võtta graafi kogu päeviku pidamise perioodi kohta? Ma ei tea kas pidid vahepeal uue andmebaasi tegema uue kõvaketta jaoks.

  19. #399
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tänan!
    MItmed käed olid kaotavad, aga T4 tripsiga võitev vaid.

    Üldgraafi saaks kui kuud kokku liita, sept alustasin siin. Jaanuar oli miinuskuu -100, teised kuud plusslainel- +1k midagi.

  20. #400

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Tänan!
    MItmed käed olid kaotavad, aga T4 tripsiga võitev vaid.

    Üldgraafi saaks kui kuud kokku liita, sept alustasin siin. Jaanuar oli miinuskuu -100, teised kuud plusslainel- +1k midagi.
    Np.
    Suht põnevad käed.

    Graafikust rääkides seda, et tegelt mind huvitas siinkohal rohkem graafiku kuju kui numbrilised näitajad.

Lehekülg 20, kokku 28 EsimeneEsimene ... 101819202122 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES