Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Ivar saab autoraha?

Hääletajad
42. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, hakkab crashima

    22 52,38%
  • Vaevalt, tõmbab pehmoks ja sõidab rattaga edasi

    20 47,62%
Lehekülg 5, kokku 28 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 556
  1. #81

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Lisan mõned käed ka eilsest. Mindset on suht ok olnud valdavalt.

    20/15 regs, pisut kaotav.
    ( Click to show/hide )


    20/18 regs, pisut võitev.
    ( Click to show/hide )



    vs regs, palju võitev
    ( Click to show/hide )



    vs pisut vaal 76/1, 140 bb kaotav, fold turn ja riv 2/3%, 17 kätt.

    ( Click to show/hide )



    Tallinnas sai ka käidud cash festivali warm upil, sõber võitis 1.5 buy ini.

    Kuu on 1.5 buy ini miinuses.
    AKs ja FD ja TPTK
    sinu käsi flopil minu arvates ka liiga nuts et väga suurelt bettida, ma jätaks panuse vb sarnaseks nagu sinul, vastastel seal tihti väga midagi ei saa olla, kuna flop on kuiv ja ainult masti lubab ja sinul endal on masti vastu blokkerid ja kui keegi tõmbabki auku rida, siis sul endal tugevam tõmme ja kahe vastu paremad oddsid ja pole tarvis isoleerida. nõrgem panus võib indjuusida paremini.
    kui sul mastitõmmet poleks, siis kindlasti mõtleks selle peale et mitte vastastele auku rea oddse anda kui üks callib ja teine callimas, niiet siis kindlasti miinimum panus $1.7 või $1.8


    AcQd ja flop AhJc4c
    vastasel ilmselt poti äss ja samast mastist väiksem kikker, said hästi väärtuse kätte.
    Turnis on check variant ka osade vastaste vastu, sest bettides su liin on liiga tugev ja tight vastane kaht tänavat (turn ja river) ei maksaks kui tal äss pole. kui sul liiga tight image pole siis samas väike panus on hea väärtuse võtmisena ja teinekord ka blufina, niiet balanss olemas.
    vastasel väga tõmbeid küll ei näi olevat, mastitõmme bärreldaks turnis.



    AQ ja flop Q82

    siin nii palju vastaseid et conbeti tahaks teha kindlasti suurema et isoleerida üritada natukenegi, su käsi on liiga haavatav ja tõmbeid pole, samas laud lubab vastastele ridasid, pott on $3.75 ja paneks kuskil $2.5 küll contina ja siis vaataks edasi ja passiivse vastu bärreldaks korralikult turnis ka
    sinu liini puhul su panus mõjus ilmselt indjuusivana ja vaal ilmselt vaatas et tema 8 hea ja pani otsa ja riverdas sind, pakun välja :D
    ja kuule jah, riveril ei tasuks bettida küll vist. ilmselt tema range ei koosne ainult nõrkadest Q-dest, tema liin ei toeta seda, ja 2-pihtas foldis turnil ära. tal kas pole peaaegu midagi või siis 8, pluss see et ta võib ise sinu järel bettida nõrgema või õhuga ja callid ja sellest viimasest tulekski põhiline väärtusekadu kui panustad
    Viimati muudetud musaire poolt : 11.10.14 at 18:12

  2. #82

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Käsi ka: vs regs
    ( Click to show/hide )


    kah 20/x regs võitev väikselt.
    ( Click to show/hide )
    AA
    eks seda ongi kehva mängida kui pre pole agressor ka. su flopi panus muutub liiga tugevaks. niiet enamasti võiks pre ikka tõsta
    ma ise lausa chekin seda flopil suure osa ajast, sul pole tarvis karta et välja tõmmatakse, sest sul alati kaks paari olemas miinimumina. niiet ma rakendaks potkontrolli käes kus sa liiga ees või taga nagu "p0l1" ütles ja siis mingitel tänavatel üritaks 1/3 kuni 1/2 poti suuruseid panuseid teha positsioonis. et kui flopil chekiks, siis turnis panustaks või calliks järgi.
    siin annad pre agressorile võimaluse esindada K-d, mida temal on lihtne teha. kuigi osa ajast tal ongi see. aga jama on see et ta võib valesti mängida ja AJ või QQ blufiks keerata, fishide vastu võib seda eriti tihti juhtuda ja saad tohutu kahju selle liiniga.
    ma pigem chekiks flopil kui turnil sest flopi panus tundub tugevam siin.

    muidu seda et pre agressori flopi check on kahtlane ja seepärast ma kindlasti pigem tahaks flopil callida jätkupanuse kui et ise üldse bettida


    AJ ja maas A969

    ma turnis panustaks mitte üle poole poti ja vahel ka chekin. laud veidi kuivavõitu
    Viimati muudetud musaire poolt : 11.10.14 at 18:45

  3. #83

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Ivar palun postita käed koos statistikaga.

    1. käsi:
    Kui fishe taga pole, siis ma 4betiks pre 5.50$.


    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    tänan,
    viimases agro faktor tal 0.5 oligi vms, oleks pidand chekkima riv jah, sest ta ju ei betiks riverit ise kehvemaga.
    Oli teistes kätes ka õudseid lükkeid muttaja?

    Eilne õhta läks 8 bb/100.
    Käsi ka: vs regs
    ( Click to show/hide )


    kah 20/x regs võitev väikselt.
    ( Click to show/hide )

  4. #84

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    viimases agro faktor tal 0.5 oligi vms, oleks pidand chekkima riv jah, sest ta ju ei betiks riverit ise kehvemaga.
    Millisest käest jutt, AQ ja Q82 flopil?
    Ma seda loogikat ei mõista muidu. :D Kui vastane passiivne, siis võiks ikka natuke küsida küll väärtust. Kui bettisid, siis tegid osalt õigesti. Ainult et see jama et vastase käe tugevus võib täiega polariseeritud olla teatud laudadega ja siis paha väärtust küsida, eriti OOP. Oleneb järele jäänud stäkkidest ka. Kui stäkid veel sügavad, siis peaasi et ei loo olukorda kus pead bet-foldima showdown käega.
    Ausaltöelda ei kujuta ette mis kätt vastane siin selliselt mängis. Mõned mängiks vb ka TT ja 99 nii aga liin ei sobi. Kes neid fishe teab.

    Ja kui sul tema kohta 17 kätt, siis AF küll ei vaataks.

  5. #85
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tere, teen update ka, varem ei teind sest kaotasin.

    1. Probleemid kas callida või mitte vs 20/16 võitev, 7 bb 100, note oli ühe blufi teind mu vastu. siin kiire timing.

    ( Click to show/hide )


    2. Pos võitluses peaks see poket hea olema vs 30/x kaotav vastane, turni võib ka piiluda (et mitte flopil sisse ajada?)
    ( Click to show/hide )


    3. Kas siin järgi chekkida on hea ka? vastane passiv 30/x kaotav.

    ( Click to show/hide )


    3. Panin blokkeri, vast kaotav vastane -30 bb, 30/0(1, river bet 12/40, muu agro 1.
    ( Click to show/hide )


    4. SB vastu tal seal kõrged kaardid vast ainult.
    ( Click to show/hide )


    5 segane olukord ja vastane
    ( Click to show/hide )





    kuu seni
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud ivar866 poolt : 13.10.14 at 15:36

  6. #86
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Täna sukoutisin nõrka vastast

    1
    ( Click to show/hide )


    2 Juhtus ka nii: vs unknown, bet bet chek on vist ok, aga sizing väike.

    ( Click to show/hide )


    3 vs võitev semiregs, 30/20/1 SB peal
    ( Click to show/hide )


    4 vs võitev nit, 12/10, 10 bb 100, nice river, slowroll tasus ära

    ( Click to show/hide )

  7. #87
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Eila ka plusslainel, aga lauad õhta polnud head enam

    ( Click to show/hide )

  8. #88
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    vs unknown station, sizing on vist paras,

    ( Click to show/hide )



    SB on 15/13 paar BB 100 võitev reg, 2k kätt, teine vastane nõrk, turn meeldis. Ma siis BB peal, meie 3 vahel positsioonivõitlus.

    ( Click to show/hide )



    Sama 15/13 reg varem, ebameeldiv flop, olin teda 3bettind hulgi, sest foldis 70% oma avanguid.


    ( Click to show/hide )


    pluss 10 daala õhtu

  9. #89

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Tere, teen update ka, varem ei teind sest kaotasin.

    1. Probleemid kas callida või mitte vs 20/16 võitev, 7 bb 100, note oli ühe blufi teind mu vastu. siin kiire timing.

    ( Click to show/hide )


    2. Pos võitluses peaks see poket hea olema vs 30/x kaotav vastane, turni võib ka piiluda (et mitte flopil sisse ajada?)
    ( Click to show/hide )


    3. Kas siin järgi chekkida on hea ka? vastane passiv 30/x kaotav.

    ( Click to show/hide )


    3. Panin blokkeri, vast kaotav vastane -30 bb, 30/0(1, river bet 12/40, muu agro 1.
    ( Click to show/hide )


    4. SB vastu tal seal kõrged kaardid vast ainult.
    ( Click to show/hide )


    5 segane olukord ja vastane
    ( Click to show/hide )





    kuu seni
    ( Click to show/hide )

    1.
    T5
    (Olenevalt vastastest ja nende arvust teen flopil check-raise ka.)
    Ma tahaks maha callida. Mille peale vastase paned?
    Ainuke asi mida kardaks on et tal kolmik mingi 55 või A4-ga vms. Aga tema liin liigagi agro turnis selle jaoks ja chekid ette, niiet näitad nõrkust ja tema range jääb laiemaks ja ei tea kui laiaks.

    2.
    88
    Ta paneb juba pool stäkki sisse, ei hakkaks mingit turni piiluma. Kaheksaid on tarvis kaitsta ka ülekaartide eest. Okei tundub minu arvates. Ta pole full stäkk ka, kui ma õigesti vaatasin.

    3.
    93o
    Kahe vastu ei betiks. SB vastu küll kui ta üksi oleks, et pott maha võtta kohe.
    Kui BTN oleks üksi, siis ka kahtlane et ma betiks, sest isegi passiivse vastu on OOP raske. Võid ees olla aga laud lubab ridu ja masti ja turnis ei saaks jätkata kui callitakse ja callitakse tihti.
    Oleks sul vähemalt parem kikkergi, nt. 98 ja parem, millega bäckdoor rea variandid ja siis ühe tight-passiivse vastu vb OOP kuidagi potkontrolliks dongates väga väikeste panustega aga väga thin seegi.

    3.b
    95o ja flopilt kaks paari
    Nii paljude vastu on flopil kindlasti parem vist jah kohe bettida kui check-raisida.

    Ma kindlasti ei teeks kahe paariga riveril blokkerit siin. Sinu käsi on selleks liiga tugev. St. et sa võiks callida standard panuse vastaselt.
    Blokker on hea kui tahad et vastane ei blufiks ja võtad veidi väärtust ja kui ta tõstab, siis paned ta nutsu peale ja foldid.
    Siin ma tunnen et käsi on liiga tugev et tõste vastu seda foldima hakata ja seega kui vastane tõstaks siis oleks raske otsus+selle käega ma tahaks et vastane üritaks just bluffida või valesti ühe paariga bettida suurelt, sest tema panustamise range võib siin väga lai olla, mida biidid ja blokkeriga sa tapad selle ära. Niiet ma arvan et see blokk mõjub halvasti mitmekordselt. Ma chekiks riveril ja calliks.

    4.
    86o
    Flopi käik parem (kindlasti contbetiks muidugi kui selles spotis) kui preflopi käik. Pre võib selle foldida ka, kui just maniaki imidzit ei taha luua. Samas kui biidid vastaseid pika puuga ja nad tightid siis BTN on selleks parim koht kust avada ja min-open soodne. Multitablides ei soovita.

    5.
    99
    Naljakas käsi. Vastane eriti passiivne ja fixed limit mängija vist.
    Võib-olla tõesti tasub dongata flopil nii kuiva lauaga. Ma väga ei loodaks potti maha võtta kolme vastu. Kui kohe väikse panusega maha ei saa, siis ei tasuks ära. Niiet ma ei hakkaks poolt potti panemagi, paneks $1.2 max ja loodaks et vastastel kas on või ei.
    Turnis paneks ikka $2 vähemalt seal spotis kus sina, kui ta loose ja passiivne ja imelik. Ja vb paneks riveris ka $3 blokiks ja jätkudongiks, sest check-foldima ei tahaks nii imeliku liini vastu seda hakata.

  10. #90

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Täna sukoutisin nõrka vastast

    1
    ( Click to show/hide )


    2 Juhtus ka nii: vs unknown, bet bet chek on vist ok, aga sizing väike.

    ( Click to show/hide )


    3 vs võitev semiregs, 30/20/1 SB peal
    ( Click to show/hide )


    4 vs võitev nit, 12/10, 10 bb 100, nice river, slowroll tasus ära

    ( Click to show/hide )

    1.
    66
    hea


    2.
    AJo
    Väga halb laud ja sina OOP. Ma üritaks potkontrollida vähemalt turnist alates ja panustaks turnis maksimum $2.3 vms. ja riveril bärreldaks veel kolmandik potti või nii (olenevalt vastasest betsizing), sest second pair võib vahel seal ees olla ja peaks blokkima mööda läinud tõmmete ja muu vastu, kes võivad bluffida või valesti suurelt bettida väiksema kikkeriga J-ga.

    3.
    AA
    Ma ei kujuta ette millega see vastane flopil donkab. Vastase kohta võiks rohkem teada, tal võib olla KQ, KJ, KT ja AQ või AK ka, mida ta pre slow play's. Ja siis Q9s ja K9s pre kergelt callitav vb. QT ma ei donkaks tema asemel. Igatahes tema liin pre ja flop imelik. Ei tea millega ta pre sellise korraliku panuse callib OOP. Selle puuduliku info põhjal väga solid mängijaks teda pidada kohe ei saaks.
    Ma arvan et sa flopil ees. Teine asi muidugi see, et kas tõsta tasuks. Vb ühe vastu ei tasuks kui ta agro. Kuna teine vastane ka potis flopil, siis ma tahaks isoda vb.
    Call pole siiski kõige hullem.
    Turni panus on tal nii suur ja OOP action, et tal küll kaks paari seal tihti miinimumina. Ainuke hea variant vb et tal AK/KJ, millega ta flopil semibluffdonkas millegipärast. Niiet ei tea kui maniakaalne ja semibluffhäpi see vastane sul oli ja mis riidid tal sinu kohta et ta nii hullult donkama hakkas.
    Ei saa väita et fold kohutav viga seal on.

    4.
    KJo
    hea
    Ma ise ka tõstaks alates turnist.

  11. #91

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    vs unknown station, sizing on vist paras,

    ( Click to show/hide )



    SB on 15/13 paar BB 100 võitev reg, 2k kätt, teine vastane nõrk, turn meeldis. Ma siis BB peal, meie 3 vahel positsioonivõitlus.

    ( Click to show/hide )



    Sama 15/13 reg varem, ebameeldiv flop, olin teda 3bettind hulgi, sest foldis 70% oma avanguid.


    ( Click to show/hide )


    pluss 10 daala õhtu
    1.
    AA
    riveril tahaks potkontrollida ja natuke vähem küsida. Ma ei tea miks mina panustaks seal $3 millegagi. Ma ei tea millega ta seal tahaks maksta korralikku panust.
    Flopil vb $1.1-1.2 ka okei panustada reavariantide tõttu või lootuses et fish tahab ka ristimasti tõmmata millegagi.
    Sinu panus flopil siiski enamvähem okei. EI tea mis teil seal kombeks.
    Solid mängijate vastu kes riidivad balanss võiks olla contbetsizingutes.


    2.
    AK
    Ma tõstaks SB suhtes positsioonis olles $1 pealt $2.5 peale aga ma ei tea kuidas cäshis õige. See tunduks vb veidi enam mitte-committiv BTN jaoks kes kolmas lühem stäkk. $3.25-suurune tõste tundub liiga scary minu jaoks. Ja kui short stäkki poleks, siis ma ei tea kas seal cäsh mängudes teil see balanseeritud on regside vastu. Aga nii on ka okei.
    Seal muidu teisi liini variante olla nagu ei saa.

  12. #92
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Mina tänan, Timz või keegi võiks ka midagi naljakat lisada.

  13. #93
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Mina tänan, Timz või keegi võiks ka midagi naljakat lisada.
    siin on tegelt paariks nädalaks info ette ära lisatud. Nüüd on oluline ennast mitte segada lasta, mina tänan.

  14. #94
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    ( Click to show/hide )

  15. #95

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Timz

    Mees actionis ka:
    ( Click to show/hide )

  16. #96
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Jooks on ok endiselt, millest vaid suur rõõm.

    Sõpsid lubasid mind NL2 home gamesi ka kutsuda peagi tartus, loodan seal ka särada.
    Eile põgus shorthanded pokkeritrenn ahjuall viis 40 Euri rahakotist, milles kahju küll, oli ka omi vigu hulgaliselt.


    ( Click to show/hide )

  17. #97
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Krt, varsti auto on käes kui nii edasi läheb. Ehk ei ole asi siiski jooksus, selles suhtes. Jõudu edaspidi.

    Ise vaatan vaikselt võlavangla poole, aga seal on paar 'oma' inimest ees juba õnneks.
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 17.10.14 at 00:08

  18. #98
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Kui mul jooks kehvem võtan sinuga ühendust selle võlavangla tutvuste asjus. Palju seal päevas teenib?

  19. #99
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Kui mul jooks kehvem võtan sinuga ühendust selle võlavangla tutvuste asjus. Palju seal päevas teenib?
    25-30 €

  20. #100
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Sai mängitud ka täna:
    Positsioonivõitlus. Kas call on hea? Või liiga flip vs 18/13/ Afreg 48 , 4bet 2/10. Fold to 3bet. -11 bb kaotav

    ( Click to show/hide )

Lehekülg 5, kokku 28 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES