Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Ivar saab autoraha?

Hääletajad
42. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, hakkab crashima

    22 52,38%
  • Vaevalt, tõmbab pehmoks ja sõidab rattaga edasi

    20 47,62%
Lehekülg 6, kokku 28 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 556
  1. #101
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Minu arust pole mõtet regide winrate´i märkida kui sample jääb alla 10k. Hea regular võib vabalt 5k kätt raha auku panna variatsiooni pärast.

  2. #102
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Spew call seal ei saa flippigi enamasti :(

  3. #103
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    88 on flat enamasti (või 3bet vahest), aga 4bet shove vastu peaks instafoldima.

    Pane avamise ranged kalkulaatorisse ja siis pane standard 4b ranged sinu limiidis. Need, mida sa oled näinud regularide poolt siiani.

    Ja siis laienda '4betshove' rangesid nii palju, et saaks kasumlikult selle shove callida 130 bb deep. Vastas peaks kobe vaal olema, et seal mitte foldida.

    Agro shortie vastu oleks see liin hea imo. Shortiel võiks olla 40-50 bb.
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 18.10.14 at 22:38

  4. #104
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    ty, vastase kohta oli mõni note ka, et callib poketitega maha kui kõrge kaart lauas vs reg.
    ja täna tekkis tema kohta ka spewiseid calle:

    ( Click to show/hide )


    Antud käe lahendus oli selline, blind vs blind pakkusin AQ, AK pluss igast madalad poketid ka ta rangesse, kuid kindlasti võis see olla viga et niimoodi flippama minna vs regs:

    ( Click to show/hide )



    vs vaalatüdrukud, vist ok veel ära callida TPTK nende vpip oli 50 ja mul head oddsid, AK +100 täna v nice!

    ( Click to show/hide )


    vaala vastu nii ka trehvas

    ( Click to show/hide )



    Ässade kallal ka käidi muukrauaga vs regs

    ( Click to show/hide )



    Tänane package kokku:
    ( Click to show/hide )


    Sai sõpradega saunas käidud ja juttu aetud, ning pärast ka grind lõpetatud edukalt nii et vamooooooooos kus mu padi on TImz?

    Muide kuskohast chati juttu saab hand historisse PT4st?
    Viimati muudetud ivar866 poolt : 18.10.14 at 23:55

  5. #105

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    ty, vastase kohta oli mõni note ka, et callib poketitega maha kui kõrge kaart lauas vs reg.
    ja täna tekkis tema kohta ka spewiseid calle:

    ( Click to show/hide )


    Antud käe lahendus oli selline, blind vs blind pakkusin AQ, AK pluss igast madalad poketid ka ta rangesse, kuid kindlasti võis see olla viga et niimoodi flippama minna vs regs:

    ( Click to show/hide )



    vs vaalatüdrukud, vist ok veel ära callida TPTK nende vpip oli 50 ja mul head oddsid, AK +100 täna v nice!

    ( Click to show/hide )


    vaala vastu nii ka trehvas

    ( Click to show/hide )



    Ässade kallal ka käidi muukrauaga vs regs

    ( Click to show/hide )



    Tänane package kokku:
    ( Click to show/hide )


    Sai sõpradega saunas käidud ja juttu aetud, ning pärast ka grind lõpetatud edukalt nii et vamooooooooos kus mu padi on TImz?

    Muide kuskohast chati juttu saab hand historisse PT4st?
    Midagi väga tarka ei ütlegi. Kommenteerin veidi.

    AQo vs TT

    Ma vist teeks turnis bärreli ka suhteliselt sageli seal, teine 6 lauas hoiab laua kuivemapoolse ja vastasel tihti ei ole seal paari, mingisuguse 4-daalase ja võimalusel veel väiksema (kui vastane betsizingutest midagi väga välja ei loe ja oddse ei tunne), sest muidu OOP põhimõtteliselt oled käest loobunud kui enam ei beti. Bettides näed tihti vähemalt riveri ka ära ja võimalusel paned turnis vastase AK foldima, kuigi kuiva lauaga vb flõutivad kaasa mõned. Võti on siis OOP selles, et kui laud väga hull ei ole ja head kõrged kaardid, siis väikselt võiks vb bärreldada nii et riveri ka ära näed. Kui ongi loose vastane kes ei foldi, siis vähemalt juhid tihti kõrgete kaartidegagi.
    Antud liiniga muidu suhteliselt tihti võib kaotada kätele mis tõmbavad nagu KT, T9, Q9 ja kes otsustavad turnis bettida ja sa pead foldima.
    Kui turnis chekid ja vastanegi chekib, aga riverisse hitid, siis vastane enam ei maksa alati.


    88 BvB

    Ma ei tea kas see ongi seesama 88 käsi, millega flippad eelmises postituses aga tahan öelda, et see lihtne fold ei ole ja õigustatud küsimus. 88 on just piiripealne käsi.
    Teadmata et vastasel on AQ ma mõtlesin selle eelmise postituse juures, et kui vastane on regular, siis tema range'ist saad ära lahutada JJ+ käed, sest nendega regular ei shoviks $2 to $30 (va. kui oled näinud et fish regular kes shovib) ja range'i jäävad käed nagu 22-TT ja mõned Ax käed ja selle range'i vastu oled enamasti ees 60/40.
    Niiet põhimõtteliselt mulle tekitaks suuremat muret kui nii sügavalt shoviks tundmatu/tundmatu fish või lihtsalt teada tight fish. Regi calliks ma ära vähemalt esimesel korral kui ta nii teeb ja kui ma pole näinud, et ta shovib JJ+ 100BB deep kahe daala pealt all in kohe.
    Eks vaataks kõiki regi statse ka ja kui palju käsi ta mänginud on sinu vastu ja seega mida ta sinust arvab ja kuidas sa varem oled blaindidelt 3bettinud teda ja teisi. Regi puhul tihti tal siin selline käsi, millega ta ei taha et sina paneks sisse viimase panuse ja rakendad fold equitit (tõstad tema 4beti all in), kui tal thin valuega all in käsi ja seega ta saab shovides kasu fold equity pealt. Olgugi et tema ise positsioonis aga kardab et 5bet-shovid pre 22 vms.
    Üldiselt selles spotis peab vastast tundma ja mis history teil. Mõned regsid vb shoviks väiksed paarid ainult ja nendest oled alati ees ++++EV. Fishid shovivad mõned vb ainult TT+. Suur vahe tuleb sisse.


    AK vs JT ja 99 vaalad
    kui nendel sellised range'id, siis stäkkimises pole küsimust

    AKs vs 98o
    hästi said stäki sisse, hea riid ja vajalik iso pre. tal lühem stäkk ka.
    aga noh AKs pole kellegi vastu väga halb käsi muidu ka.

    AA vs QQ
    no comments
    Kuigi ma vist tõstaks veidi vähem kui $9 peale, kui üks vastane ja isoda pole edasiselt vaja. Midagi $7 või $8-ga ja sente peale. $9.00 tundub scary. Ma ei tea kas sul seal bluff range ka on regside vastu selles spotis. Kui vastase range polariseeritud, solid vastaste puhul, siis võib kasutada ca. $6.7-6.9 peale tõstet cräpi ja ka nutsuga.
    Muidu 9 peale tõstes vastane peaks pmst teadma, et oled juba commititud ja all in ja ta foldib suure osa range'ist ära.
    Fishide vastu vahet pole.


    Ma ei tea eriti palju sellest mis puudutab PT4 + chat. Keegi teab?
    Kindlasti on chat olemas hand history failides mille PT4 paneb processed käte kausta, juhul kui party selle faili kirjutab, aga ma ei teagi kas läbi PT4 seda chätti kuskilt näeb. PT4 replayer vist chatti ei toeta. PT3 küll ei toetanud. Kui niisama Hand Details vaadata, siis ma ei tea kas seal on. Ise ei vaata kunagi.
    Nii et üks kindel variant chätti näha on "processed" kaustast otsida konkreetset käe numbrit.


    Kuule aga nice graafikud sul! Ja sa alla EV ka veel. Üle EV hiiter veel tulemata. Jääb loota et üle EV hiiter ja coolerid ei tule samal ajal. GL!

  6. #106
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Mäng on olnud raamides, Ev ikka üleval ja mindset ka rahulik. Homme siis korvpallitrenni ja täna sai ka pisut füüsist tehtud, kraaniveetorulekkeid eemaldatud üüritavas korteris. Vast jäi pidama.
    Chekkan ABC pokkerilehte ka , action sinna koondumas. Tundub huvitav

    Täna selline käsi ka vs 60/20 vaal, 50 kätt
    Fold to bet oli <50 iga tn,et valuet tundus olevat ta vastu suurelt panna

    ( Click to show/hide )



    suckoutisin vastast

    ( Click to show/hide )




    ( Click to show/hide )



    hiljem avastasin 12/10 nitreg vastas

    ( Click to show/hide )



    vs 16/14 võitev regs, turnis panin liiga palju, aga tankis kaua

    ( Click to show/hide )



    Value chekid vs nõrgem vastane, tundub et callib aukureaga ka:

    ( Click to show/hide )


    miks ta ei foldi
    ( Click to show/hide )


    unlucky
    ( Click to show/hide )


    unluck 2
    ( Click to show/hide )


    15 daala õhta
    Viimati muudetud ivar866 poolt : 19.10.14 at 23:31

  7. #107
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    "miks ta ei foldi"

    T9s käes. Milliste kätega sa 3 barrel blufid seal?

  8. #108

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Okei jälgin huviga sinu autoraha grindimist ja tahan näha sind crushimas NL25't ja seega üritan enamust käsi ka kommida.

    Tolle 88 vs AQ kohta unustasin pre actioni kohta öelda, et muidu 3bettimise suunas kallutab küll muidu rohkem see, et oled OOP ja callides häid floppe palju ei ole kus initsiatiivi mitte omades midagi teha OOP.
    Kindlasti võiks enne 3bettimist juba ette teada mida 4beti või 4bet-shove korral konkreetse vastase ja tema stäki vastu teed. Arvan et teadsid ka. Callides tuleb arvestada postflop agressiivsust ka jne.
    Alati muidugi ei tule 4bet-shove. Korraliku ulatusega ja standard 4bet vastu on lihtne 5bet-shovida enamus vastaste vastu. Kui 5bet-shove plaanis pole (näiteks vastaste vastu kes avavad väga kitsalt), siis kindlasti ei tasu üldse 3bettida ja pigem üritada pre callides postflop pott võtta AK vastu või 88-ga kolmikut püüda.

    Antud 88 käsi oli muidu vastase stäkki arvestades väga marginaalne liigutus küll juhul kui teda väga hästi ei tunneks. Flippava käega tuleks eelistada alati seda kui saaks ise panna last bet in. Siin vastane ei andnud seda valikut.

  9. #109

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Mäng on olnud raamides, Ev ikka üleval ja mindset ka rahulik. Homme siis korvpallitrenni ja täna sai ka pisut füüsist tehtud, kraaniveetorulekkeid eemaldatud üüritavas korteris. Vast jäi pidama.
    Chekkan ABC pokkerilehte ka , action sinna koondumas. Tundub huvitav

    Täna selline käsi ka vs 60/20 vaal, 50 kätt
    Fold to bet oli <50 iga tn,et valuet tundus olevat ta vastu suurelt panna

    ( Click to show/hide )



    suckoutisin vastast

    ( Click to show/hide )




    ( Click to show/hide )



    hiljem avastasin 12/10 nitreg vastas

    ( Click to show/hide )



    vs 16/14 võitev regs, turnis panin liiga palju, aga tankis kaua

    ( Click to show/hide )



    Value chekid vs nõrgem vastane, tundub et callib aukureaga ka:

    ( Click to show/hide )


    miks ta ei foldi
    ( Click to show/hide )


    unlucky
    ( Click to show/hide )


    unluck 2
    ( Click to show/hide )


    15 daala õhta
    AA
    tundub enamvähem standardne
    solid vastaste vastu siis küll jah eriti riveril küsiks vähem, sest rea ja mastitõmbed ei tulnud kõik ära ja mõni siis mingi paariga lisaks luhta läinud tõmbele natuke maksaks

    53o BB peal
    see on tõesti käsi kus ma ise ka donkaks flopil
    9 ja 8 lauas ei ole head ja lootust pole aga ma arvan et ma kaaluks teatud vastaste vastu turnis bettimist ka $0,4 või $0.5 (kuigi tundub väga marginaalne liigutus, niiet ma üritaks esiteks teada saada mis vastase limp range või mis ta VPIP), sest vastane võis lihtsalt flõutida ja annad parima käe käest muidu. Mõned limbivad kõigega, AJ ja AK ja KQ jne. ja ei connecti lauaga üldse.


    AJs
    vaatasin miks sa flopil nii hea equitiga nii vähe betid aga siis nägin et vastase stäkk olematu, niiet okei. Väiksema panusega meelitamine on õigem kui all in tõesti, sest oled equitiga ees enamus kätest kus üks väike paar ja kes vb foldida tahaks all in vastu kui tõmbeid ei ole lisaks. Q vastu oled ka ees aga tema ei foldiks nagunii.
    Mitte et keegi üldse seal foldib seda stäkki mingi käega selle lauaga. Aga teooria mõttes.


    QQ
    ma ei kujuta ette kuidas seda mängida. ei tea absoluutselt vastaste 4bet range'sid seal ja kas ta AK 4betiks. Oleks riide tarvis ja teada kuidas ta sinu 3bette hindab.
    Ma jään ise foldimisega tihti hätta, lootes et vastane laiendab minu vastu range'i, olgugi et ta 12/10.
    raske panna vastane KK ja AA peale iga kord kui 4betib.
    Tema flopi panus tundub igatahes võimas.

    JTs
    Tundub fifty/fifty selles mõttes et kas ma turnis tõstaks. Ma ei välista ka lihtsalt callimist turnis. Asi on selles et ma ei tea kas mul seal turnis bluff range'i oleks endal (bluff ja semibluff range minul pigem flopil) ja seega ma ei tea kas vastane mind kunagi blufi peale seal turnis paneks ja ta foldiks liiga tihti ära kui solid vastane.
    Oleneb et kas ma suudan vastase panna pigem AQ, KK ja AA peale või AK ja tõmmete peale. Olgugi et mõni vastane ei suuda foldida nendest ühtki ja mõni foldiks ka KK ja AA. Oleneb mis imidz sul on ka.
    Aga kui tõsta, siis pigem natuke vähem küll, et tunduks nagu oled veel vajadusel foldimas. Oleneb kuidas stäkid lubavad betsizida.

    A3s
    ma ei chekiks kuskil. Kaotab väärtust ja annad vastasele võimaluse suurelt bärreldama hakata (kui ta selleks võimeline), mida selle käega callida ei saaks SD-ni. Checkraise varianti ei pruugi tekkida ja ühe paariga ei ole see hea potkontroll mõttes. laud ka märg.
    üritaks väiksemapoolselt contida ja bärreldada iga tänav.


    T9s
    betiks iga tänav suuremalt - 1. et hea equitiga käega potti kasvatada ja 2. et semibluff paremini töötaks

    ja nagu Timz0333 ära märkis, siis soodsa vastase puhul see parim koht riveril bluffimiseks, sest see ainuke variant pott võita. Peab olema laia range'iga aga samas solid vastane küll selleks, sest lauas väga palju ei esinda. Jäävad korralikud taskupaarid. Kindlasti ei esinda väikeste panustega.
    Vastane muidugi J-d ei foldiks aga võimalik väikseid paare välja foldida.

    Antud käes ebaõnn ka, et Q-high biitis sind. Selle laua puhul palju selliseid käsi pole mis niiviisi SD-ni lähevad ja seega mõistan et sinul raske teda panna käe peale mis sind Q-high-ga biidib. Selles mõttes suur ebaõnn. Veel raskem kui usud et ta nii loose et ta ei foldiks väikseid paare.
    Eks ta kõige tightim vastane polnud ja veidi valesti callis (kuigi mingis mõttes odavalt flõutimine mõeldav positsioonis teatud implied odds võimalustega).



    unlucky ja unluck2 käed on unlucky jah
    Viimati muudetud musaire poolt : 21.10.14 at 01:40

  10. #110
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tänan, loen ja mõtlen kaasa
    igaks juhuks lisan veel mõne käe

    vs 40/12, 50 kätt vaid, aga polnud millegi kaotavaga silma jäänud.-vastane kes lõpuni kaasa tuleb ja
    vs reg kes foldib poole tee peal: turn on vist bet ja river check call aga pole kindel, vbla lihtsalt cooler?

    ( Click to show/hide )


    vs vaal peaks olema- 40/24, fold flop 3/8, fold turn 2/4, fold riv 3/5, bet turn ja riv 1/5

    ( Click to show/hide )



    Unknown, 30/x statsid

    ( Click to show/hide )



    Palju sellistel laudadel panustada ühe paariga,kui on suited 2 kaarti ka aga paardund, 1/2 või 1/3 panka?


    ( Click to show/hide )



    shottisin nl10 ka

    ( Click to show/hide )


    -20 daala läks eile, 1300 k umbes
    Viimati muudetud ivar866 poolt : 21.10.14 at 10:18

  11. #111
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    kohutavad betsized sul - kui fishid v vaalad potis ja sul TPGK+ wet boardil, siis beti ikka tiba alla poti mitte neid gaybette. jätad jõhkralt raha lauda.

    isoleerimised ka väiksed - pane ikka 4bb+limper kui enamvähem stackiga fish vastas.

    gl!

  12. #112

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    np

    Kirjutasin eilse A3s käe kohta kus sa valuechekid et ma ei chekiks kuskil ja bärreldaks iga tänav. Täpsuse huvides seda et kui flop ja turn bärreldan, siis riveril siiski reeglina enamuse vastu checkiks/check-calliks kuna OOP ja board kahtlane juba.
    Viimati muudetud musaire poolt : 21.10.14 at 15:53

  13. #113
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    tänud,

    Tihti mõtlen palju bettida paardund boardil, näide seal eelmistes kätes kus mul AA. Kui on mastitõmme siis ma saan aru rohkem bettida ca 3/4 pott, aga kui pole ka seda ja paardub, siis 1/2 peaks olema ok? Vastast ka vaatan

    Siin vs hobimängija- sizing paras või on liiga suur, et vaid parem käsi callib?

    ( Click to show/hide )


    Päev +66 d
    Seis on selline hetkel ikkagi:
    ( Click to show/hide )

  14. #114

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    vs 40/12, 50 kätt vaid, aga polnud millegi kaotavaga silma jäänud.-vastane kes lõpuni kaasa tuleb ja
    vs reg kes foldib poole tee peal: turn on vist bet ja river check call aga pole kindel, vbla lihtsalt cooler?

    ( Click to show/hide )


    vs vaal peaks olema- 40/24, fold flop 3/8, fold turn 2/4, fold riv 3/5, bet turn ja riv 1/5

    ( Click to show/hide )



    Unknown, 30/x statsid

    ( Click to show/hide )



    Palju sellistel laudadel panustada ühe paariga,kui on suited 2 kaarti ka aga paardund, 1/2 või 1/3 panka?


    ( Click to show/hide )



    shottisin nl10 ka

    ( Click to show/hide )


    -20 daala läks eile, 1300 k umbes
    AKs
    Kõige hullem AK pre tõstmata jätta on blaindidelt. Oled flopil OOP ja donkbet oleks liiga tugev (A-high flopi puhul pre agressori vastu eriti ja tugevad käed ainult callivad kui solid vastased, nõrkadelt vastastelt aga jätad pre value võtmata) ja flopil check-raise samuti liiga tugev ja check-calliga ei isoleeri ega saa küsida enda hinda ja flop võib odavalt mööda minna ja kõik tõmbavad, nii et kuidagi ei sobiks see liin.
    Kuna sinu liin muutub väga ebaloogiliseks flopilt alates, siis edasisi soovitusi turn ja riveri jaoks ei saa anda selle liini korral. Tuleb lihtsalt arvestada sellega et kuidas antud vastased seda imelikku liini võtaks. Siin midagi riidida väga pole, sest sa ei tea mida sa nende arvates esindad selle liiniga ja mida nemad seega vastu esindavad tõstetega. Sinu esindamine ei ole selge selle liiniga, selleks et vastaseid riidida peab sinu liin paistma selge.
    Aga noh, foldima sa niikuinii ei hakka. Nõrgad vastased maksavad ikka kehvemaga ja võid bärreldada kõik tänavad aga parima tulemuse saaks pre tõstega.

    Selles mõttes et hea kikkeriga ässad ei ole head käed mida peidetult mängida pre. Kui sa ässa hitid ja betid, siis nõrgad kohe foldivad ja samas üks paar on nõrk ja haavatav multiway. Flopil contimine teatud mõttes esindab vähem ässa kui donkamine pärast pre passiivsust taolisel laual ning seepärast ei ole hea AK peita pre, kaotab väärtust ja isot ei ole.

    Arvan et donkasid flopil sest sul oli kolm vastast ja hakkasid tõmbeid kartma ja vb arvasid et pre agressor ei beti ka kui kolm vastast. :) Niiet mõistan. Aga pmst see üks põhjus miks pre oleks tarvis isoda.
    Kahe vastu sa vb check-calliks kui pre passiivne.

    Vb kui sa regi vastu alati AK ei tõsta pre, siis OOP peaks küll, sest muidu pole AK-ga midagi peale hakata. Lisaks AKs biidib 5%-ndil (suur number reg war korral) kordadest AKo, mis regil võib olla siin.



    KTs
    solid ja tight vastu ma ei teagi kas check-raisiks turnis. passiivse vastu kalduks küll suurelt bettima. eks turn annab rohkem tõmbeid nendele kui flop ja flopi cr vist liiga scary kõigi vastu küll.
    Turn muudab samas laua nii ohtlikuks, et iga vastane võib selle järgi chekkida turnis, samas paljud tõmbavad rida, niiet vb peaks kõigi vastu seal siiski välja bettima, ja passiivsemate vastu kindlasti suurelt. Sinu panus väiksemapoolne. Betiks rohkem sest selle lauaga, pott ka veel nii väike, nad kas jätkavad või mitte, üle $2 betiks, polariseeritud värk (tegelt see teema alati pokkeris), fish tõmbab alati rida seal tegelt, ja kui jätkavad, siis maksavad suuremalt ka. Suurelt ei maksaks seal vb ainult solid reg kes tõmbab rida.
    Pakun et kaotasid käe maja vastu.


    ATo
    Flopil contbetiks kolmandik potti ma ise. Contbettimata ei jätaks kindlasti seetõttu et sul on ühe mängija suhtes (SB) positsioon ja vb isod teise välja ja siis hea käega edasi minna.

    Sinu liini kohta turnist alates ei oska midagi öelda. Sealt edasi teed parima võimalikust, ma arvan. Sinu käsi on face up juba.


    AA
    ma ise betiks küll napilt alla poole poti nagu sina iga vastase vastu flopil kes betsizinguid riidivad, paneks siis seejärel turnis korralikult vb isegi overbet pigem hilisem tänav. aga kujutan ette et seal flopil võib panna $2.8 ka vabalt ja mida enamus vastastest loeks standard jätkupanuseks .
    Kaks kaarti ühest mastist maas väga palju ei otsustaks, ma arvan. Ikkagi kuiv flop.

    ma ei tea kuidas teil seal cäshis kombeks on praegu, sest see tõesti oleneb sellest et mis kombeks omavahel. NL25 fishid ei riidi küll väga aga sel samal põhjusel võib hilisem tänav pigem overbettida ka.
    minul endal siin SNGdes nii tightid pooled vastased, kes betsize'i riidivad, et kõik peab balansis olema


    okei shottisid NL10't ka, plaanisid vist NL100 aga õllese peaga vaatasid valesti.
    millal siis plaan NL4 shottida, kasvatad veel rolli?
    KQ
    ma ise mängiks samamoodi, ei tea kuidas teised,
    kuigi riveril pigem teeks all in käigu, sest see näib blufisem enamuse vastu ja vastane võib säästa $0.4 (arvestades winrate kaotad 50-100 käe jagu väärtust, iga blaind on oluline), kui lihtsalt callib
    Viimati muudetud musaire poolt : 22.10.14 at 20:53

  15. #115

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    tänud,

    Tihti mõtlen palju bettida paardund boardil, näide seal eelmistes kätes kus mul AA. Kui on mastitõmme siis ma saan aru rohkem bettida ca 3/4 pott, aga kui pole ka seda ja paardub, siis 1/2 peaks olema ok? Vastast ka vaatan

    Siin vs hobimängija- sizing paras või on liiga suur, et vaid parem käsi callib?

    ( Click to show/hide )


    Päev +66 d
    Seis on selline hetkel ikkagi:
    ( Click to show/hide )
    A8
    üldiselt contbeti teeks siin ka, muidu nagu väärtust ei tulegi kuskilt kui maha chekitakse. pigem turnis chekin pärast flopi conti
    ei tundu nii tugev käsi ka et seda flopil cr-ma hakkaks ega tea mille nõrgemaga vastane cr maksab

    mina ise mastitõmmete vastu ühe paariga betsizinguid ei kohanda, sest ühe paariga ma potkontrollin alati ja seega vägisi masti vastu ei võitle. turniiride ICM teema.
    Cäsh mängu jaoks ei oska öelda mis optimaalne, cäsh mängijad võivad nõu anda
    samuti ei jälgi ma mastitõmbeid niivõrd HU mängus kui multiway pottides. Konkreetses käes samuti ma ei viitsiks mastitõmmete peale mõelda.
    kõige olulisem asi tundub vastase range ja VPIP, mida tuleb arvesse võtta mastivõimalusega laudade juures. ei saa mängida lihtsalt laua järgi.


    pastilaa'lt väärtuslik tasuta nõu!




    kui mujal veel siis kindlasti ma ei oskaks betsizingute osas (eriti pre) kaasa rääkida. betsizingud üks suurim vahe MTT aga eriti SNG ja cash juures - suur osa mängust kui keegi avab pre 2x asemel 3x, siis kõikidel löövad häirekellad kohe. :D
    Viimati muudetud musaire poolt : 22.10.14 at 21:22

  16. #116

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Sinu graafik hea iseloomuga.
    Ma kahtlustan et see on nii sujuv selle pärast ma vb liiga palju nittimise nõu andnud potkontrolli osas. :D Winrate võib selle all esialgu kannatada. Variatsioon aga olematu.

    Usun et lased miinimum sama winrate'iga edasi!
    Viimati muudetud musaire poolt : 22.10.14 at 21:31

  17. #117
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    tänan

    Esimese käe kohta küsisin ABC pokkerist ka nõu, mitte et ma sind ei usaldaks või nii:
    Pre mõttekäigust sain aru, mõtlesin ise ka sarnaselt et hoida sees nõrgem mängija.

    Kasutaja Paavo vastas

    Postitusi: 179
    Liitunud: 05 Juun 2014 10:51
    Re: NL25, käitumine turnis ja riveris
    PostitusPostitas Paavo » 22 Okt 2014 15:35

    Preflop ok, eesmärk nõrgem mängija sees hoida.
    Flop db on kõige parem jah, sest ei tahaks et läbi checkitakse.
    Turni ma b/f'ks, sest sa pead protectima ja valuet võtma siin, eriti fishi käest, aga ka rexi vastu, kuna ta floppi ei raisinud, siis oled sa tast 99% ees, sest ta oleks tugevate kätega floppi raisinud kui sa betid ja fish callib ees, slowplay on tal mõttetu ja kui tal draw on, siis ma ei taha lasta tal tasuta tõmmata. River oleks siis fishi vastu lihtsalt ship for value atm, eriti selle riveri kaardiga. Ta passiivne ka, mis tähendab, et sa kas shipid ise või c/f siis, c/c sucks, sest lased tal nõrgemaid käsi järgi ch ja tugevamatale maksad kinni, seda eelduselt, et ta busted drawsi siin väga tihti ei bluffi. Kui oleks agro oleks c/c ka option.
    As played kindlasti pead callima, esiteks oddsid ülihead ja sul väga tugev käsi ikkagi. 6 callida 24'ja, 20% vaja aint ja teine väga suur põhjus on see, et turn checkiti läbi, mis tähendab, et mina näen teda siin vabalt kasvõi mr'ga busted flushi mõnikord bluffimas, samuti mingi AJ,A8 vms valuemr'mas ehk ta paneb valuet nõrgemaga.


    2. KT käsi - vastasel oli K pihtas ja võitsin reaga

  18. #118

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    tänan

    Esimese käe kohta küsisin ABC pokkerist ka nõu, mitte et ma sind ei usaldaks või nii:
    Pre mõttekäigust sain aru, mõtlesin ise ka sarnaselt et hoida sees nõrgem mängija.

    Kasutaja Paavo vastas

    Postitusi: 179
    Liitunud: 05 Juun 2014 10:51
    Re: NL25, käitumine turnis ja riveris
    PostitusPostitas Paavo » 22 Okt 2014 15:35

    Preflop ok, eesmärk nõrgem mängija sees hoida.
    Flop db on kõige parem jah, sest ei tahaks et läbi checkitakse.
    Turni ma b/f'ks, sest sa pead protectima ja valuet võtma siin, eriti fishi käest, aga ka rexi vastu, kuna ta floppi ei raisinud, siis oled sa tast 99% ees, sest ta oleks tugevate kätega floppi raisinud kui sa betid ja fish callib ees, slowplay on tal mõttetu ja kui tal draw on, siis ma ei taha lasta tal tasuta tõmmata. River oleks siis fishi vastu lihtsalt ship for value atm, eriti selle riveri kaardiga. Ta passiivne ka, mis tähendab, et sa kas shipid ise või c/f siis, c/c sucks, sest lased tal nõrgemaid käsi järgi ch ja tugevamatale maksad kinni, seda eelduselt, et ta busted drawsi siin väga tihti ei bluffi. Kui oleks agro oleks c/c ka option.
    As played kindlasti pead callima, esiteks oddsid ülihead ja sul väga tugev käsi ikkagi. 6 callida 24'ja, 20% vaja aint ja teine väga suur põhjus on see, et turn checkiti läbi, mis tähendab, et mina näen teda siin vabalt kasvõi mr'ga busted flushi mõnikord bluffimas, samuti mingi AJ,A8 vms valuemr'mas ehk ta paneb valuet nõrgemaga.


    2. KT käsi - vastasel oli K pihtas ja võitsin reaga

    :D Tundub et tegemist jah pigem pokkeri ABC-ga vaid. Ma vähe edasi arenenum.
    ( Click to show/hide )

    Mõned punktid veel selle käe kohta:
    1. Nõrga vastase korral ei ole ainuke eesmärk teda sees hoida, vaid ka temalt raha küsida. Kui ta on 40/12 tüüp, siis ta maksab ka pre tõste kinni ja sellised tüübid võivad ise scare kaartide korral suhtkoht ABC pokkerit mängida (foldivad kohe laia ulatuse kui donkad A-high flopiga, samas kui nad pre nõrga ässaga sinu tõste callivad, siis saad stäkid postflop paremini sisse ja kui nad pre mingi kräpi või taskupaariga tõste callivad siis nad hoiavad sellest tõstetud potis paremini kinni "nähes" kõikjal oddse callimiseks).
    2. Tõid välja vastase statsid. Kusjuures ma ei kasutaks üldse selle vastase statse analüüsis, vaid pigem huvitaks mind selle teise mängija statsid, kes pre tõstis. Sest postflop mängib see käsi end ise aga pre kui see reg on piisavalt tight ja pole solid fishide abjuusija, siis mina ka ei tõstaks pre ja seda juhtuks vb 20-30% ajast minu laudades. Kuna märkisid ära et ta on reg, siis ma riidisin esimese asjana kohe seda, et ta võttis limpinud fishi enda sihikule ja et tema range võib küllaltki lai olla, kuni 30% (mul endal on nii kuskil) ja seepärast ma ei tahaks AKs-ga initsiatiivi regile jätta. Kingid fishi raha talle. :D
    3. See kuidas seda kätt pre mängida oleneb teatud ulatuses veidi mängustiilist ka ja sellest et kuidas biidid seda regi kui ta vastu hakkab pre või post. Minule tundub suht suur viga pre passiivselt mängida enamuse vastu konkreetses spotis.


    Mida rohkem käte kohta arvamusi saad, seda parem. Mind ka huvitab.

  19. #119
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    :D Tundub et tegemist jah pigem pokkeri ABC-ga vaid. Ma vähe edasi arenenum.
    ( Click to show/hide )

    Mõned punktid veel selle käe kohta:
    1. Nõrga vastase korral ei ole ainuke eesmärk teda sees hoida, vaid ka temalt raha küsida. Kui ta on 40/12 tüüp, siis ta maksab ka pre tõste kinni ja sellised tüübid võivad ise scare kaartide korral suhtkoht ABC pokkerit mängida (foldivad kohe laia ulatuse kui donkad A-high flopiga, samas kui nad pre nõrga ässaga sinu tõste callivad, siis saad stäkid postflop paremini sisse ja kui nad pre mingi kräpi või taskupaariga tõste callivad siis nad hoiavad sellest tõstetud potis paremini kinni "nähes" kõikjal oddse callimiseks).
    vale arusaam asjadest imo... flat pre väga õige ivar!
    donka ikka suuremalt ka! ei pruugi ss reg sitaga nillima tulla annab respekti sulle.
    ja arvan et oleks väga palju abi ka kõikide tegelaste stattidest, samuti ka AF-st!
    Viimati muudetud trasadonkad poolt : 23.10.14 at 15:13

  20. #120
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    See abc Paavo vist liiga abc jh. Võiks kuskil pre ai panna jne

Lehekülg 6, kokku 28 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES