Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Ivar saab autoraha?

Hääletajad
42. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, hakkab crashima

    22 52,38%
  • Vaevalt, tõmbab pehmoks ja sõidab rattaga edasi

    20 47,62%
Lehekülg 7, kokku 28 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 556
  1. #121

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Okei sa Ivar igaks juhuks fläti AK sarnastes spottides. Kindlasti variatsioonivaesem. Ma vb liiga agro kohati. Millegipärast.
    Kindlasti ei ole kumbki valik kohutav viga.

    Mul endal tekib suur loogika error ja segaduses flät koha pealt. :D Nii et ma ise ikka tõstan järgmine kord ka. Ma slow play'n AK vaid selle eesmärgiga pre, et tight-agro pre agressoritelt flopil cont sisse kasseerida check-callides. Kui A-high flopil AK-ga 100% ajast donkbet plaanis (minu arvates samuti teisiti ei saa kui mingil põhjusel sinna spotti sattunud), siis tekib kohe error. Et kui fishe potis nii palju et flopil ei kannata slow play liini jätkata, siis ma ei slow play pre ka. Ei tundu GTO. Donkbet ei tohiks eesmärgiks olla. Sellega ei kogu piisavalt väärtust - pre agressor foldib flopil enamus kehvemad käed.

    Sorri kuna ma perfektsionist siis toodan liiga palju teksti iga käe kohta. :D

  2. #122

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    ennast kiitmast sa ei väsi.

  3. #123
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    donki vastu sa ei mängigi GTO

  4. #124
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Okei sa Ivar igaks juhuks fläti AK sarnastes spottides. Kindlasti variatsioonivaesem. Ma vb liiga agro kohati. Millegipärast.
    Kindlasti ei ole kumbki valik kohutav viga.

    Mul endal tekib suur loogika error ja segaduses flät koha pealt. :D Nii et ma ise ikka tõstan järgmine kord ka. Ma slow play'n AK vaid selle eesmärgiga pre, et tight-agro pre agressoritelt flopil cont sisse kasseerida check-callides. Kui A-high flopil AK-ga 100% ajast donkbet plaanis (minu arvates samuti teisiti ei saa kui mingil põhjusel sinna spotti sattunud), siis tekib kohe error. Et kui fishe potis nii palju et flopil ei kannata slow play liini jätkata, siis ma ei slow play pre ka. Ei tundu GTO. Donkbet ei tohiks eesmärgiks olla. Sellega ei kogu piisavalt väärtust - pre agressor foldib flopil enamus kehvemad käed.

    Sorri kuna ma perfektsionist siis toodan liiga palju teksti iga käe kohta. :D
    mis su starsi/ftp sn on?

  5. #125
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
    mis su starsi/ftp sn on?
    Pakun välja, et ta ei avalda seda.See tuttav jutt ju ainult teise fooruminime alt

  6. #126

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    donki vastu sa ei mängigi GTO
    Kui seda täheühendit kasutasin, siis teadsin et selle kohta võib komm tulla. :D Tänks et ära märkisid. Optimaalse all mõeldakse siin petlikult optimaalset parima võimaliku mängu vastu. Kui mina kasutan GTO, siis ma tahaks mõelda selle all optimaalseimat iga vastase vastu - nimi ütleb ju "Optimaalne mänguteooria" ja see võiks olla seda alati. Aga nojah kokkulepitult mõeldakse selle all midagi muud.

  7. #127
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    ivar866 - soovitan musaire tekstidesse väga mitte süveneda kui mängu õppida tahad - palju kära ja vähe villa on seal. ja vill ka selline kahtlane, natuke paha haisuga...

  8. #128

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ivar866 - soovitan musaire tekstidesse väga mitte süveneda kui mängu õppida tahad - palju kära ja vähe villa on seal. ja vill ka selline kahtlane, natuke paha haisuga...

    ( Click to show/hide )





    Aga Ivar jah, ma ka ei soovita väga süveneda.

  9. #129
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Ega ma ei süvenegi üleliia,
    tore on kui saab nõu, ma filtreerin ise välja parima ja mängin ummamuudu edasi.

    Ma arvan et musaire tulemused on päris head, et väga mäda ta ei saa panna.

  10. #130
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Ega ma ei süvenegi üleliia,
    tore on kui saab nõu, ma filtreerin ise välja parima ja mängin ummamuudu edasi.

    Ma arvan et musaire tulemused on päris head, et väga mäda ta ei saa panna.
    musaire'l avalikud tulemused puuduvad täielikult või ma eksin? Hiiteri peal pole eriti vahet, kelle nõu kuulata ka samas.

  11. #131
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Mis te siplete?


  12. #132
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Ikkagi ei tundu õige asi, aga las ta olla siis :)

  13. #133
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Kui seda täheühendit kasutasin, siis teadsin et selle kohta võib komm tulla. :D Tänks et ära märkisid. Optimaalse all mõeldakse siin petlikult optimaalset parima võimaliku mängu vastu. Kui mina kasutan GTO, siis ma tahaks mõelda selle all optimaalseimat iga vastase vastu - nimi ütleb ju "Optimaalne mänguteooria" ja see võiks olla seda alati. Aga nojah kokkulepitult mõeldakse selle all midagi muud.
    GTO ei tähenda maximally exploitative, mille vahele sa siin võrdusmärgi oled tõmmanud. Kui sa seda nii ei mõistaks, siis poleks sa ka kahte eraldi definitsiooni välja toonud (GTO vs GTO mäng on täpselt sama nagu GTO vs population tendencies mäng GTO mängija seisukohalt).

  14. #134

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    GTO ei tähenda maximally exploitative, mille vahele sa siin võrdusmärgi oled tõmmanud. Kui sa seda nii ei mõistaks, siis poleks sa ka kahte eraldi definitsiooni välja toonud (GTO vs GTO mäng on täpselt sama nagu GTO vs population tendencies mäng GTO mängija seisukohalt).

    Oled õigesti aru saanud ning lisaks tead mida mina mõistan. Tubli!
    Tore näha et eesti pokkerimängijad nii terased.


    Pole maximally exploitative ja GTO vahele võrdusmärki tõmmanud (va. maximally exploitative ja adaptiivne optimaalne mänguteooria, mille kohta enda definitsioon ja millest pole mõtet rohkem rääkida, kuid mida ma esimeses postituses GTO all mõtlesin et lühemalt väljendada end. Oli vale kasutada "GTO" ja sorri et see segadust tekitas.).
    Segadust võib tekitada ka see, et ütlesin GTO-optimaalse kohta "optimaalne parima võimaliku vastu". Selle all mõtlen optimaalset parima võimaliku vastu, kes mängib samuti parimat võimalikust ehk GTO vs tema vastu parimat mängiv - teine GTO, ning nimetasin GTO-d petlikult sõnastatuks, kuna see pole reaalsetes spottides kunagi optimaalne (nagu nimi ütleb), kui vastas pole GTO-mängija (ühesõnaga see pole õige mänguteooria, kui see ei arvesta kõiki teadaolevaid vastase nõrkusi).

  15. #135
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Oled õigesti aru saanud ning lisaks tead mida mina mõistan. Tubli!
    Tore näha et eesti pokkerimängijad nii terased.


    Pole maximally exploitative ja GTO vahele võrdusmärki tõmmanud (va. maximally exploitative ja adaptiivne optimaalne mänguteooria, mille kohta enda definitsioon ja millest pole mõtet rohkem rääkida, kuid mida ma esimeses postituses GTO all mõtlesin et lühemalt väljendada end. Oli vale kasutada "GTO" ja sorri et see segadust tekitas.).
    Segadust võib tekitada ka see, et ütlesin GTO-optimaalse kohta "optimaalne parima võimaliku vastu". Selle all mõtlen optimaalset parima võimaliku vastu, kes mängib samuti parimat võimalikust ehk GTO vs tema vastu parimat mängiv - teine GTO, ning nimetasin GTO-d petlikult sõnastatuks, kuna see pole reaalsetes spottides kunagi optimaalne (nagu nimi ütleb), kui vastas pole GTO-mängija (ühesõnaga see pole õige mänguteooria, kui see ei arvesta kõiki teadaolevaid vastase nõrkusi).
    Enne kui see diskussioon kuhugi edasi läheb, defineeri mulle oma nägemus pokkeri mõistes terminist "optimaalne".

    Aga sellist asja nagu adaptive GTO, mis nimetusest järeldades oma mängustiili mingil hetkel muudab, ei eksisteeri. GTO on staatiline strateegia, mis ei võta vastast ja tema liigutusi absoluutselt arvesse. Vastas võib olla Sauce123 või mingi suvaline fish, GTO teeb nende vastu samades kohtades samasid liigutusi (tegelt kuna tegemist on mixed strateegiaga ja paljudes spottides on kahe või rohkema tegevuse EV täpselt sama, siis GTO võib samas olukorras erineva protsendiga mingeid erinevaid otsuseid teha, aga see selleks) ja neid pole võimalik exploitida. Halvim stsenaarium on see, et mõlemad vastased on üksteise vastu 0EV. Selline olukord juhtub ainult siis kui üksteise vastu mängivadki kaks GTO mängijat.
    Postituse viimasest lõigust eriti midagi aru ei saa, aga see on ka vale jutt, et GTO pole reaalsetes olukordades optimaalne ja peaks arvestama vastase nõrkuseid. GTO strateegia puhul on otsuse tegemiseks vaja teada täpselt kolme asja: meie kaardid, effective stack, meie positsioon.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 26.10.14 at 03:24

  16. #136

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Optimaalne - parim, kõige efektiivsem

    Pokkeriga seoses sõna "optimaalne" ei tohiks teist tähendust omandada.

    Ei mõtle optimaalse all Nash tasakaalu seisukohalt parimat, mida võiks küll pidada ärakasutamatult parimaks. See on optimaalne optimaalse vastu. Kehvema vastu ehk reaalsuses pole GTO ikkagi optimaalne. Seda teame me kõik. Ma arvan et me kordame üksteise öeldut teiste sõnadega.
    Siin pole diskussiooni tarvis, sest kõik on kõigile selge.

    Nõustun et "GTO" kui mängusõpradele teada lühendi all ei ole olemas sellist asja nagu adaptive GTO, kuna GTO, nii nagu seda on defineeritud, on seotud tasakaaludega.
    Räägin teoreetilisest adaptiivsest asjast mida pole kuskil defineeritud ja mida sa ei peakski üldse teadma. See ei tähenda et seda ei eksisteeri.

    Gl at the tables!

  17. #137

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Pakun välja, et ta ei avalda seda.See tuttav jutt ju ainult teise fooruminime alt
    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Ikkagi ei tundu õige asi, aga las ta olla siis :)

    Paranoiad FTW. :) Hea kodune eestlasetunne tuleb.
    ( Click to show/hide )

  18. #138

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tahaks näha Ivari päevikus pigem ikka Ivari graafikuid kui enda omi. :D Pole isegi seda graafikut näinud, ei vaata neid. Spoiler minu jaoks.

    Aga mõnele selgituseks seda, et olen SNG nitt ning pole ainsatki kätt NL25't mänginud (vb paar kätt, kui Ivar korra põiekale jooksis, kui külas) ja ei pretendeeri cash eksperdi kohale ja ärge muretsege, ei hakka postitama cash teemadesse analüüse :D, ning sõber Ivari päevikus, vb ta lubab, vaatan vahelduseks tema käsi kuna vb siinsed cash eksperdid ei jõua päris kõiki tema käsi kommenteerida. Ivar kindlasti ootab kõigi kommentaare.
    Ma ei tea kumb meist cashis paremgi on, kas tema või mina. Panen kirja lihtsalt enda mõttekäigud käe kohta ja heal juhul ta jõuab need läbi lugeda.

    Hästi jämmisime pillidega, Ivar! Jazzmuusika. :D

    Loodan et ei ehmata sinu päevikust tõelisi cash eksperte eemale.

  19. #139
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Kas teie oletegi tuttav turniirimängija maalt?

  20. #140
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Jep, tema ongi minu koolitaja maalt, mu ainuke coach, tänud talle!
    Siit otsin cashmängijate nõuandeid ka juurde

    vs 50/x unknown, võitev m,õnikend kätt vaid ta kohta. oddsid liiga head et foldida tundub.

    ( Click to show/hide )

Lehekülg 7, kokku 28 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES