Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Ivar saab autoraha?

Hääletajad
42. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, hakkab crashima

    22 52,38%
  • Vaevalt, tõmbab pehmoks ja sõidab rattaga edasi

    20 47,62%
Lehekülg 8, kokku 28 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 556
  1. #141
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    1. Vastane 49/0/1 (-39 bb100) foldida ei armastanud (8/22 flopi fold ja 7/15 turnis), selle tõttu ei bärreldanud, 100 kätt
    riveri donk 2/3 ja fold 6/9, Oleks võind riveris reisida v suht mõttetu?

    ( Click to show/hide )



    2. Meelitamine ei aidanud vs 40/10. Piinlik käsi

    ( Click to show/hide )



    3. Regsi moodi vastane, kas riveris tõsta veelkord ja maja mitte karta.


    ( Click to show/hide )


    4. Vs 40/x unknown. Call on õige?

    ( Click to show/hide )


    5. 3bettija regs, pre call õige? DOnk flopil suur?

    ( Click to show/hide )



    -47 daala täna, NL50 veel ei hittind lehti

  2. #142
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Esimene käsi, miks sa flopi ei Cbeti ja riveril ma sellise beti oleks pimedalt maha callinud.. 50 senti 8.25-te.. milles küsimus?
    Teine käsi, väga mina fishile ei taha sellisel laual tasuta kaarti anda ja panen kõik tänavad.
    Kolmas- prolly oleks samamoodi mänginud. Kui seal otsa kütame, siis ei näe väga halvemaid käsi mida reg seal calliks, va trip. vaevalt ta backdoori seal tõmbas niiet flushi välistaks. arvan et call suht ok seal.
    Neljas- aga mina vist foldiks..
    Viies- TT 3b call pre OOP, ei ole väga kutsuv koht. Mina foldiks juba pre.

  3. #143
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Oled õigesti aru saanud ning lisaks tead mida mina mõistan. Tubli!
    Tore näha et eesti pokkerimängijad nii terased.


    Pole maximally exploitative ja GTO vahele võrdusmärki tõmmanud (va. maximally exploitative ja adaptiivne optimaalne mänguteooria, mille kohta enda definitsioon ja millest pole mõtet rohkem rääkida, kuid mida ma esimeses postituses GTO all mõtlesin et lühemalt väljendada end. Oli vale kasutada "GTO" ja sorri et see segadust tekitas.).
    Segadust võib tekitada ka see, et ütlesin GTO-optimaalse kohta "optimaalne parima võimaliku vastu". Selle all mõtlen optimaalset parima võimaliku vastu, kes mängib samuti parimat võimalikust ehk GTO vs tema vastu parimat mängiv - teine GTO, ning nimetasin GTO-d petlikult sõnastatuks, kuna see pole reaalsetes spottides kunagi optimaalne (nagu nimi ütleb), kui vastas pole GTO-mängija (ühesõnaga see pole õige mänguteooria, kui see ei arvesta kõiki teadaolevaid vastase nõrkusi).

  4. #144
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Optimaalne - parim, kõige efektiivsem

    Pokkeriga seoses sõna "optimaalne" ei tohiks teist tähendust omandada.

    Ei mõtle optimaalse all Nash tasakaalu seisukohalt parimat, mida võiks küll pidada ärakasutamatult parimaks. See on optimaalne optimaalse vastu. Kehvema vastu ehk reaalsuses pole GTO ikkagi optimaalne. Seda teame me kõik. Ma arvan et me kordame üksteise öeldut teiste sõnadega.
    Siin pole diskussiooni tarvis, sest kõik on kõigile selge.

    Nõustun et "GTO" kui mängusõpradele teada lühendi all ei ole olemas sellist asja nagu adaptive GTO, kuna GTO, nii nagu seda on defineeritud, on seotud tasakaaludega.
    Räägin teoreetilisest adaptiivsest asjast mida pole kuskil defineeritud ja mida sa ei peakski üldse teadma. See ei tähenda et seda ei eksisteeri.

    Gl at the tables!
    Vale vastus. Kuigi matemaatikas ja muudel reaalaladel tähendab see tõesti parimat võimalikku tulemust, siis pokkeri kontekstis tähendab optimaalne strateegia seda, et sa oled unexploitable. Pokkeri seisukohalt oleks sinu definitsioon sõnale optimaalne, nagu ma juba varem väitnud olen, maximally exploitable. Seetõttu on ka GTO NL2 grinderi vastu täpselt sama optimaalne nagu maailmaklassi mängija vastu ja teise GTO mängija vastu. Mitte ühelgi juhul pole WR alla nulli.
    Seda viimast lõiku kommenteerima ei hakka, sest selle tegemiseks peaksin ma kõigepealt aru saama, millest sa seletad.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    .gif
    Ma loodan, et keegi ei võta selle tüübi sõnavõtte tõsiselt. Jutt on pikk ja uhke, aga kui reaalsuses sisule keskenduma hakata, siis idagi eriti kasulikku ei leia.

  5. #145

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    ( Click to show/hide )

  6. #146

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    KK ja board 2653K masti ja rea võimalusega vastasele
    ma ise ei oskaks foldida selliste oddside juures ja info puuduse tõttu just ka. ma tunnen et fish võib teha seal erinevaid vigu, mis õigustavad calli kui võita on 4.4 korda enam kui kaotada.
    Muidu pigem tal on vist rida kui mast. Ta küsib kuidagi vähe.
    Vigadena võib ta mängida selliselt väiksemat kolmikut või siis otsustas riveril K peale bluffida või blokkida millegi nõrgaga nagu A6 või A5 või A2.

  7. #147

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    1. Vastane 49/0/1 (-39 bb100) foldida ei armastanud (8/22 flopi fold ja 7/15 turnis), selle tõttu ei bärreldanud, 100 kätt
    riveri donk 2/3 ja fold 6/9, Oleks võind riveris reisida v suht mõttetu?

    ( Click to show/hide )



    2. Meelitamine ei aidanud vs 40/10. Piinlik käsi

    ( Click to show/hide )



    3. Regsi moodi vastane, kas riveris tõsta veelkord ja maja mitte karta.


    ( Click to show/hide )


    4. Vs 40/x unknown. Call on õige?

    ( Click to show/hide )


    5. 3bettija regs, pre call õige? DOnk flopil suur?

    ( Click to show/hide )



    -47 daala täna, NL50 veel ei hittind lehti
    Vaatan ka käed läbi.

    1.
    KTs
    Contiks ka flopil. Ja kindlasti just loose vastu. Põhjuseks see, et käel on equity reatõmbe ja paaride hittimise näol, üks ülekaartki juhuks kui vastasel Q. Valmis käega maksab loose vastane paremini ja tasub kindlasti potti kasvatada, eriti positsioonis. St et ainsana ei tuleks vaadata seda et kuidas ta õnnestuks kohe foldima saada.
    As played, siis riveril calliks ise ka 0.5 nagu "Junken" soovitas. Kindlasti ühel korral 15-st võib tal olla seal sarnane käsi nagu T9, K9 ja mastitõmbed, mida biidid. Need aga käed millel on mingisugune equity lauaga seoses. Kuna sina conti ei teinud ja ei bärreldanud, siis tegelikult on tal seal terve limp range.

    Märkasin alles nüüd et mängid NL50. :O

    2.
    AA
    Mingi osa ajast juhtuks minul sama.
    Konkreetne laud aga väga kuiv polegi, lausa kaks mastitõmbe varianti ja reatõmbe variandid ka, ning fishi rangeis palju käsi kus 5 või 2 olemas. Niiet kalduks bärreldama. Kuna oled positsioonis, siis chekkides ei ole vastaselt bluffi ka oodata ja turn läheb tasuta mööda.

    3.
    ATs
    huvitav käsi

    Turnis ma panustaks veidi rohkem. Muidu regs võib riidida et sinul õhk ja fold equity osa pole piisavalt suur (mõne käe vastu vajalik).

    Väga ei meeldi aga mina tahaks riveril veelkord tõsta millegipärast kui ta päris kindlasti solid reg pole ja lihtsalt regi sarnane. Mul oleks raske teda maja peale panna ja ma arvan et kui mõistlikult väätust küsida siis maksab kindlasti kehvemaga ka kinni.
    Reg tõstaks enamasti QQ ja KK pre ja samas reg ei mängiks kuigi sageli seal K6 või Q6-ga vb. Ma ei tea kuidas 22 mängitakse.
    Ma arvan et rändom võib mängida selliselt A6, suvaline X6 või KQ või väiksem mast ja teab mis veel ja callib nendega.

    Seda ka et vastasel, ka regil, võib olla sind raske masti peale panna, kuna sinul endalgi bäckdoor, ja võib enda käsi ülehinnata.

    Pokker tundub liiga lihtne, kui siin saab vaid callida. Kuigi usun et lihtsalt call pole paha.

    4.
    JTs ja flop QQJ

    see on kuidagi kuiv flop ja isu oleks veidi vähem bettida flopil. potkontrolli pärast.
    Tekib isu foldida küll all in vastu ja see isu oleks veel suuremgi kui flopi cont endalt väiksem.
    Kui betid suurelt, siis vastasel tasub all in sagedamini ära scary flopiga.
    Ei kujuta ette kui suure osa ajast neil seal tõmme või bluff lihtsalt. Kui mingi passiivne 40/6 tüüp, siis harva bluff/semibluff. Kui 40/40 tüüp, siis ma võin callida ka.


    5.
    TT

    jäin praegu mõtlema et kas olen kunagi TT-ga callinud selliselt pre. Standard oleks fold küll, arvan ka. Siiski kuna 2bet ja 3bet on siin väikesed ja lisaks kui natuke vastaste statse uurida ja soodne siis võib häda korral ära callida, kujutan ette, kuigi see pole +EV kuigi palju kui postflop skill level teistest kõvasti üle pole.
    Sinu spotis mina flopil ei donkbetiks selle käega, sest tundub liiga hea käsi. Check-calliks. Ja kui teine vastane flopil lahkub, siis turnis vb calliks ka isegi kui lauas ülekaart ja kui panus pole liiga suur ja siis vaataks edasi.
    Regi vastu võib olla seda mängida isegi lihtsam kui rändom vastu.


    IMO

  8. #148
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tänud

    vs 63/22/A55 freq, 28 kätt vaid, pre agro 0.4 mudugi, 3bet 0/8 Pre limbib valdavalt- call pre 5/8, call 3bet -3/3

    Aga infot lihtsalt vähe,valikut vist pole, muud kui et sisse tsurmida ja hoita munnõst.



  9. #149
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Wp imo

  10. #150
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    korraliku stackiga vaalade vastu premiumiga ikka 4bet kõvasti parem imo shovest - jätad neile ka võimaluse veel pasaga lükata, millega ta võib shovele veel foldida

  11. #151
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    1. Vastane 49/0/1 (-39 bb100) foldida ei armastanud (8/22 flopi fold ja 7/15 turnis), selle tõttu ei bärreldanud, 100 kätt
    riveri donk 2/3 ja fold 6/9, Oleks võind riveris reisida v suht mõttetu?

    ( Click to show/hide )



    2. Meelitamine ei aidanud vs 40/10. Piinlik käsi

    ( Click to show/hide )



    3. Regsi moodi vastane, kas riveris tõsta veelkord ja maja mitte karta.


    ( Click to show/hide )


    4. Vs 40/x unknown. Call on õige?

    ( Click to show/hide )


    5. 3bettija regs, pre call õige? DOnk flopil suur?

    ( Click to show/hide )



    -47 daala täna, NL50 veel ei hittind lehti
    1. Sul on positsioon, ta calling range'i vastu üle 50% equity ja paljudel runoutidel saad ta AX käte pealt maha - flopi check üsna suur viga. River raise mulle ei meeldi, ma vist calliks, ta võib $0.5 vabalt panna nõrgema K-ga.

    2. Yeah, bet turn.

    3. Väga huvitav käsi, see paneb mõtlema. BB flatting ranged EP/MP raisede vastu on üsna mängijapõhised, ehk tuleks teha regide kohta databaasiga tööd ja noted külge panna. Flopi sizing väga hea, turnil paneks törts rohkem. Riveri esimene instinkt oleks mul callida, sest tal võib ranges olla nii 22, QQ kui KK. Qh+Kh runout blockivad tal enamus masti kombod ära, mingite väikeste ärtudega oleks teine lugu. 6X käed nagu eelnevalt spekuleeritud pole tal päris kindasti ranges covered(A6s ja väiksemad SC-d on sealt enamus 25 regi jaoks 3b või fold). Jama spot, sest sellise sizinguga on see ülitihti thin value KQ-ga, kuskile $15 peale oleks ka naljakas panna, vist calliks aga dunno.


    4. Checkiks flopi IP, isegi kui väga väike sample, siis sooviks teada, kas ta passiivne postflop olnud või agro(agro vastu kindel check). As played calliks maha pohh yolo.

    5. Väga oluline oleks teada, kes siin UTG oli. 2bb->5bb tundub regi poolt fishi isomise eesmärgil, nii et ma võtaks talt paljud QQ+,AK kombod ära, eeldaks, et nendega paneb 7bb peale vms(mis teeb pre calli lihtsaks). Flopil mu default on x/c, aga betil on ka omad argumendid.
    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    korraliku stackiga vaalade vastu premiumiga ikka 4bet kõvasti parem imo shovest - jätad neile ka võimaluse veel pasaga lükata, millega ta võib shovele veel foldida
    Jep, isegi kui mingi $6.5 tundub ebamugav, siis ma pakun, et $9.5 on (natuke) kõrgema EV-ga kui shove. Peaasi, et sa KK+ samamoodi mängid. Kui PF juba callid selle $0.7, siis see squeeze+call on parim outcome sinu jaoks, nii et see peab sisse minema jah.

  12. #152
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust

    4.. As played calliks maha pohh yolo.
    Lemmik liigutus endalgi + saad teada mis tal on.

  13. #153
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    tänan!

    JT käes vastane on jah passiv (agro 1), et pidanuks chekkima, reise cbet 1/11 vaid. 94 kätt. et suht kindel fold pigem. Autonotes ka ta kohta, selle kohaselt tundus jälle paras toivo olevat.

    [P] Called 2Bet from blinds range {33,K7s,74s,AKo} (4)
    [P] Limp and called a raise {T3s,AJo,A8o,KJo,K9o,QTo} (6)
    [F] Donked paired flop without trips or better (1)
    [F] Donks flop with top pair or better (1)
    [T] Played turn draw aggressively (2)

    TT koha pealt UTG on 41/14 Bet flop 33( fold 42)
    Note: bluf reise cbetil ai flopil 77ga
    ATs call ai 25 daala vs allinitaja

    [P] 3Bet range {AKs} (1)
    [P] Called 2Bet from blinds range {99,A8s,QJs,Q9s,86s,74s-75s,ATo,A6o,KJo,K8o} (13)
    [P] Called 3Bets in position {77,AKo,97o} (3)
    [P] Called 3Bets out of position with {KQs} (1)
    [P] Limp and called a raise {44,A8s,ATo-AJo,KJo,K8o,Q9o-QTo,JTo,86o} (10)
    [F] Raised Flop Cbet w/Overpair or less & no draw (1)
    [T] Played turn draw aggressively (2)


    TÄnane käsi:


    Siin vist polegi midagi erilist v.a. suckout. vs unknown short.

    ( Click to show/hide )


    Õnnetu lõpuga massaz

    ( Click to show/hide )


    Õnneliku lõpuga massaz vs sama loosecannon (73/33) 33 kätt vaid, pole kindel kas polnud tilt.
    [P] 3Bet range {22,QTs,54s} (3)
    [P] 4Bet+ range {J8s,T8o} (2)
    [P] Called 2Bet from blinds range {95o} (1)

    ( Click to show/hide )


    40/9 vastas, passive, fold to bet tänavati ca 30%, küsimus on kas reisida al in riv?
    ( Click to show/hide )


    Eilne õhta algas ka nii ja lõppes ka
    ( Click to show/hide )




    kuu on selline, ise olen rahul, NL50 võiks ka proovida veelkord, enne peaks Nl25 oskama samas.

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud ivar866 poolt : 28.10.14 at 12:45

  14. #154
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    mis viimases käes venna statsid on? kui agrofish pole siis ma arvan,et oled ikka taga seal. isoks suuremalt ka!
    Viimati muudetud trasadonkad poolt : 28.10.14 at 12:09

  15. #155

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    TÄnane käsi:


    Siin vist polegi midagi erilist v.a. suckout. vs unknown short.

    ( Click to show/hide )


    Õnnetu lõpuga massaz

    ( Click to show/hide )


    Õnneliku lõpuga massaz vs sama loosecannon (73/33) 33 kätt vaid, pole kindel kas polnud tilt.
    [P] 3Bet range {22,QTs,54s} (3)
    [P] 4Bet+ range {J8s,T8o} (2)
    [P] Called 2Bet from blinds range {95o} (1)

    ( Click to show/hide )


    40/9 vastas, passive, fold to bet tänavati ca 30%, küsimus on kas reisida al in riv?
    ( Click to show/hide )
    KsAh
    Ma ilmselt lihtsalt contbetiks flopil. Ei teagi kuidas parim sealsete fishide vastu. Ma kardaks cr-ga A-räägid, vb foldivad mõned, või mingid taskupaarid välja foldida ja pigem korralik suur cont või lausa overbet cont. Sinul sattusid olema vastas õnneks vastaste kaardid mille puhul cr parim aga kogu vastaste range suhtes ma ei tea. Minu arvates keskmisest kuivem flop.

    AhKh
    Flop As2s3s, kõik teisest mastist. Ma ei tea kas õige aga taolise flopiga kui endal TPTK ma betin väga suurelt, sest vastased ei tunne oddse masti tõmbamiseks. Arvan et sa võiks üle $2 ka bettida seal või overbettida.


    AQ vs 73/33 tüüp
    Selliste statsidega pooliku stäki vastu hea.
    Full stäcki vastu ka ilmselt kui riidid paigas.
    Kui taolisega rohkem mängid, siis on hea kui vaatad tema betsizinguid ka alati. Et kas alati avab 8x ja kuidas ta nutsuga avab jne. ja kas openshovib vahel jne.


    AQ ja kolmik parima kikkeriga
    fishil võib seal suvaline Q olla. kehvem kui Q ilmselt tal pole kui ta panustab täpselt poti alla,
    enda limprange'iga võib ta kergelt saada rea või maja aga kui võrrelda käte hulka mis sinule ohtlik (64s, 55, 77, 88, vb ka 96s, Q7, Q8 ja Q5s, kui ta seal 96 mängiks, siis ta peaks olema megavaal juba, va. kui mastist ja ruutud) ja hulka mis pole ohtlik (iga Q mis võib olla 40% ranges ja mis pole AQ ja mis ei anna maja, Q3s+, Q9o+), siis suvalise Q hulk on ca. niisama suur või isegi väiksem, lugesin üle,

    ja seega tõsta ei tasu kindlasti juba üksnes variatsiooni pärast, kuna täiesti fiftikas et kas taga või ees. regi vastu taga palju sagedamini
    callida okei tema vastu vähemalt, sest võid kahel korral kolmest taga olla pot size beti korral ikkagi ja ikka nullis kokkuvõttes


    niiet suht okei käed
    Viimati muudetud musaire poolt : 29.10.14 at 07:37

  16. #156
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    vs 25/0 tundmatu, bet size turnis on paras?


  17. #157

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Pre isoks suuremalt (4,5-5bb) ja turnis, as played, paneks ka 1-2bb rohkem.

  18. #158
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    tänud Kotkas ja musaire! Betsized on veits paranenud aga mitte täiesti. Tegelen

    Vastas oli regs 23/14 Afreq54, 3k kätt, tundus võimalus bluffiks. kas ka õige?
    Flopi ja turni agro 4, fcbet 63, fturn 55
    Minu enda vabakäe notes; -7k, min 10bb/100 , allinitab kui segi peaga koju tuleb attist, Q9 cllis ai ära Q pihtas, aukureaga bluff donkas 2 vastu väikselt, A2 tal, mida mängis flop cc, turn tonk 699 bord 6ga bustoks 3way deep

    P] 3Bet Blind vs steals w/{KK,TT,77-88,AQo+,KJo} (8)
    [P] 3Bet range {QQ+,77-TT,33,ATs,Q6s,AQo+,ATo,A5o,KJo,K6o,QJo,Q5o} (26)
    [P] 4Bet+ range {AA,JJ,KJs,AKo} (5)
    [P] Called 2Bet from blinds range {77,A4s,K7s,Q9s-QTs,J6s,98s,86s,ATo-AJo,KJo+,QJo,Q5o,J4o} (17)
    [P] Called 3Bets in position {55,KJs,AJo,KJo} (5)
    [P] Called 3Bets out of position with {33,QJs,KQo} (3)
    [P] Called any 4Bets {KK} (1)
    [P] Limp and called a raise {22-33,A8s,A2s-A3s,Q6s,QTo,JTo} (8)
    [P] Limped and reraised {Q6s,KJo} (2)
    [F] Donks flop with top pair or better (1)
    [F] Raised Flop Cbet w/Overpair or less & no draw (4)
    [T] Played turn draw aggressively (8)
    [R] Bet 3rd barrel on river with air (1)




    Vastas 33/17, flop fold 32%, bet turn 18/28, 6/15 riveris, min 200 bb/100, 240 kätt, vaevalt ta siin blufib


  19. #159
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Ck/f turn viimases käes.

    Suht palju peaks villain järgi checkima.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 29.10.14 at 15:09

  20. #160
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Vs unknwon agrom , panin bloki, c-call olnuks parem


Lehekülg 8, kokku 28 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES