Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Ivar saab autoraha?

Hääletajad
42. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, hakkab crashima

    22 52,38%
  • Vaevalt, tõmbab pehmoks ja sõidab rattaga edasi

    20 47,62%
Lehekülg 9, kokku 28 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 556
  1. #161
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Miks sa aravd, et sind blufitakse nii palju, et sellise käega ck/c plaanid antud laual?

  2. #162
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    JK bet flop, bet või ck/call turn, ck reevaluate riv, aga mitte blockbet.
    Selle kaardiga ck/fold river > need muud plaanid.

    Nagu Timz ütles, siis riveris ei blufita eriti siin nl25s.

    Vastase kirjeldus on jälle kahtlane muidu.

  3. #163

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust




    Vastas 33/17, flop fold 32%, bet turn 18/28, 6/15 riveris, min 200 bb/100, 240 kätt, vaevalt ta siin blufib

    AsQs
    mängiks täpselt samamoodi
    ei teagi kas seda turn betti päris blufiks nimetaks. semibluff. sul võib olla oute ja tihti oled ees ja pead kaitsma A-high'd.

    AcQh
    siin turnis peaks endalt küsima et missugused riverikaardid sulle meeldivad. arvan et ainult T ja seega check-call ei sobi. riveril on oodata samuti panust ja läheb kalliks.
    turnis on vb ka väikselt bettimise jätkamine mõeldav (ca. $4) ja river ka et ise potti kontrollida ja blokkida aga ma ei tea kas stäkkide suurused seda toetavad 3betitud potis. ületõstetele foldiks.
    millegipärast minule tundub turni check väga abjuusitav vastaste poolt.

    minu kogemuste põhjal seal agrod fishid panustavad nõrgemaga ka kui ette chekid ja see jama.
    raske käsi mängida.
    turniiridel ma alustan juba flopil potcontrolli taolise flopiga ja oop, st. et ei beti üle poole poti aga ei tea kuidas cäshis see väärtust kokkuvõttes annab

  4. #164

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Vs unknwon agrom , panin bloki, c-call olnuks parem

    Millegipärast ma tahaks ka seda unkown agro vastu check-callida riveril kui mõistlik panus. Neil oleks seal bluffe ka. Minu arvates küll on. Paha tunne on seda foldida ja check-call tuleks kõige odavam.
    check-foldiks vist known passiivse vastu
    Viimati muudetud musaire poolt : 30.10.14 at 09:07

  5. #165
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas musaire Vaata postitust
    Millegipärast ma tahaks ka seda unkown agro vastu check-callida riveril kui mõistlik panus. Neil oleks seal bluffe ka. Minu arvates küll on. Paha tunne on seda foldida ja check-call tuleks kõige odavam.
    check-foldiks vist known passiivse vastu
    x/f kõige mõistlikum
    milliseid bluffe neil seal oleks muidu? :) ma ei näe kahjuks ühtegi kätt mida ta seal blufiks keeraks
    stattidest oleks ka muidugi jälle kasu! e:sry unknown!
    Viimati muudetud trasadonkad poolt : 30.10.14 at 10:32

  6. #166

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Kui sellest oskaks mõelda mida rändom fishid blufiks keeravad siis see tähendaks et fishidel oleks mõistus mida on võimalik riidida aga seda tihti neil pole.
    Lähen just magama ja liiga unine aga muidu peaks arvutama et kui palju kombinatsioone suva agro rändomitel seal 22-44 ja 66-99 ja JJ-QQ ja Q9, J9 ja siis nad võivad riverit nähes otsustada bluffida/"valuet võtta" iga kunniga ka ja bettida isegi KQ-ga.

  7. #167
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Sa ei arvuta vaid arvad

  8. #168

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Nojah.
    Kui täpsemalt öelda siis arvutan arvamised kokku.

    Keskmiselt võib keskmine rändom seal riverisse jõuda järgmise range'iga:


    Lisasin paar flopiga mitteühenduvat Axs kätt, mis võivad flõutida ja mastitõmbe saada turnis. Liiga palju suited käsi ei saa selle kaardimaatriksi alusel lisada sest ei pruugi õige mast olla.
    Vähegi agro unknown vist JJ+, AQ+ ikka tõstaks pre aga see palju ei mõjuta ka sest JJ ja QQ kehvem käsi kui meil.


    Selle range'i vastu:



    Eks see umbkaudne on aga annab ettekujutuse et 40-50% kordadest oleme ikka ees vb riveril (36% ikka halvima range vastu) ja kui ta otsustab vähemalt pooltel kordadel nendest bluffida mil ta taga (agro puhul loodaks), siis meil on 25% okei potti callida ehk siis poolepotise panuse juures ma väga ei mõtleks.
    Kõikidel paaridel võib seal olla SD väärtus ja nad ei tohiks blufiks keerata seda aga agrod fishid teevad palju vigu.
    Tahaks info mõttes näha ka et mis tal on, info +EV edasiseks, ja kui fold ja call vahele kaaluma jääks, siis pigem calliks et vastane liiga julgeks bärreldamistega ei läheks edaspidi positsioonis seal.
    Viimati muudetud musaire poolt : 30.10.14 at 19:46

  9. #169

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Ega see kerge käsi ei ole. :/
    Tight rändomil pole kindlasti piisavalt bluffe.

  10. #170
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    tänud analüüsi eest. vist ise tihti foldima peaks, oleneb palju paneb.

    vs 30/20/AFr49, võitev pisut. river agro 5, fold 3/5, bet 10/23; fold 13/30 flop ja turn 2/9. 176 kätt
    Mul siis riveris mast, laud paardub aga.

    note:AQ kaotab ühe Q paariga 32 daala flopst, [P] 3Bet range {QQ,TT,AQo+} (4)
    [P] 4Bet+ range {AKo} (1)
    [P] Called 2Bet from blinds range {66,22} (2)
    [P] Called 3Bets in position {AQo} (1)
    [P] Called 3Bets out of position with {T9s,QJo,JTo} (3)
    [P] Called any 4Bets {QQ} (1)
    [P] Limp and called a raise {65s,JTo} (2)
    [F] Raised Flop Cbet w/Overpair or less & no draw (2)


    Viimati muudetud ivar866 poolt : 30.10.14 at 22:41 Põhjus: a

  11. #171

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Hea laud contbettimiseks ja bärreldamiseks positsioonist minu arvates.

    Esiteks tuleks vaadata lauda ja vaadata mis equity (sealhulgas fold equity laua tekstuuriga seoses) sul on oletatava vastase range suhtes ja selle põhjal et kas pead vastast välja bluffima või kaasa meelitama.

    Ma arvan et selle flopiga on sul hea equity ja see tähendab et ükskõik kui loose või tight või agro on vastane sa peaks cbettima -
    K flopil on hea scare kaart, K28 on piisavalt kuiv ka, ja kui vastane kohe flopil foldiks oleks okei. Iga A või Q turnis või riveril parandab sinu kätt isegi kui vastasel on mingi väiksem paar flopil olemas ja sinul on positsioon ja saad laua ohtlikuks muutudes järgi chekkida.
    Võid liidida vastast lihtsalt A-high-ga ja pead ära tõmbamise vastu kaitstma.
    Ainuke märg asi flopil on mastivõimalus aga see on üks põhjus miks peaks cbettima, sest sinul endal on bäckdoor nutsuks (mitte et ma käe tulemustest mõjutatud oleks ja kaotasid vb majale niikuinii :/ ).
    Kõik see kokku+positsioon annab sulle suhteliselt hea equity flopil.

    Hea oleks kui alati enda oletatavat equitit tead. Muidu ei tea liini võtta.


    Sinu riverit ei oska kommenteerida praegu.
    Viimati muudetud musaire poolt : 31.10.14 at 07:48

  12. #172
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]

    Kuu siis rohelises ka sel korral

    ( Click to show/hide )


    Järgm kuu eesmärk:

    * tiksuda NL25 ja pidada vastu.
    * Peolt tulles NL10 mängida vaid (v.a. juhul kui eriti hea tunne on peal).

    bräg ka:
    Viimati muudetud ivar866 poolt : 01.11.14 at 00:04

  13. #173

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]

    Nice!
    Paarty time!
    meenutusi Kreekast:
    ( Click to show/hide )

  14. #174
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]

    vs 18/16 regs
    Turni ka bettida ja river chekkida?



  15. #175

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]

    Üldiselt ei tasu CR vastu võitlema hakata uuesti bettimisega turnis. Pokkeri liinides ei saa teha liiga palju trikke - loogika kaob ära - kui vastane tegi CR siis sa liiga taga või liiga ees ja nii lihtne see ongi - kui vastane kasutab sind CR-ga ära (kui tal õhk), siis selle vastu sa ei saa midagi teha ja parim võitlus selle vastu on potkontrollida, sest tema liiga nõrkadest kätest oled ees või nende vastu korralik equity olemas ja tema tugevate käte vastu saad tasuta tõmmata tugevamaks nutsuks kui temal endal.
    Juhul kui sinul siin equity puuduks, kui sul oleks 72o näiteks, siis võib ainult teatud tüüpide vastu blufi peale mõelda aga muidu ei tasu bettimine ära.

    Sinu käel on turnis equity olemas tõmbe näol ja tasuta river kaart on hea. Sa kas oled liiga taga (kolmiku vastu ja ka paari vastu) või siis oled A-high-ga ees ja/või siis vastasel on samamoodi tõmme ruutumastiks ja kui ruutu tuleb, siis ta maksab sulle niikuinii kinni ja kui ta solid 18/16, siis ta reatõmbega enam ei maksa (45) turnis ja samas vastase reatõmme pole sinule eriti ohtlik, sinul parem tõmme.
    On oht et vastane teeb uuesti CR kui tal mingi imelik riid sinu kohta või kui ta lihtsalt mängib liiga trikitades nagu algaja wannabe prodel kombeks.
    Semibluff ei tasu ära, sest läheb kalliks kui vastasel midagi on ja kui vastasel midagi on, siis sel juhul sinu oddsid väikesed. Kui tõmbad tasuta nutsuks ja vastasel midagi on, siis ta hea kaardiga maksab kinni ka ilusti. Halvim variant kui vastasel ainult üks väiksem paar, millega ta riveril palju maksta ei saaks sinu nutsu vastu, aga ühe paariga tema liin ei tohiks flopil selline olla ja samas sinu turn panus selllise mängija paari välja ka ei foldiks.

    Riveril sinu equity ei tulnud täis ja bluffimine õige vastase ja teatud käte vastu on mõeldav ja esialgu raske on leida küll selliseid käsi mis seal sinust ees ja mis foldiks aga neid on. Iga J ja Q callivad enamasti. 9 vb mitte aga vb callib, laud natuke liiga ohtlik callimiseks, fish võib callida, vastase rangeis võib olla 9d8d, Td9d ja Ad9d jne. Et sinu bluff hea oleks, siis selleks pidi vastane flopil flopatud 3 või 6 või muu taskupaari (22-88) check-raisiks keerama, mis on võimalik küll.
    Vastasel ilmselgelt 2pair+ pole kui ta riveris ka chekib. Ta kas loobunud või tahab paariga showdowni kui ta turn ja river ette chekib.

    18/16 vastasel võib seal riveril olla selline range tema liini põhjal:

    (Mastikaardid ruutud enamus aga natuke teisi maste ka)
    Lisaks võib tal olla veel mõni rändom bluff flopil, kui ta liiga loov sinu vastu aga teeme lihtsustatult solid range/ liini vastu (võib ka sisaldada 99 mille ta riveril ette chekib vahel).

    Selle range vastu sa biidid teda riveril showdowniga 3%-ndil kordadest vaid, niiet blufita ei tasu võidu peale loota. Küsimus on et kui palju ta sellest rangest foldiks. Tundub et pooled käed, kui lugema hakata. Seega blufi õnnestumine peab olema 1/2 ja st et võid bluffida kasvõi 1000000BB all in, ükskõik kui diip stäki, ja kui ta pooltel kordadel callib, siis okei ikka. Suurem panus peaks andma aga parema fold equity, mille korral ta peaks callima vähemgi kui 1/2. Niiet standard panus riveril peaks olema okei, võiks bettida üle poole poti, et kindlamini 9-d välja foldida.

    Hea liin sinul.
    Sinu võimalused võivad olla veelgi paremad, sest AJo ja KJo jms. ei keerataks flopil eriti tihti CR-siks.
    Lisaks tema ranges TT, millega ta riveril standardpanuse võib callida aga võib ka foldida ja see väike osa rangest ja ei muuda palju.

    Hea näide käest kus bluff kohustuslik väikeste paaride vastu ja tegemata jätmisel kaotad keskmiselt pool panka ehk siis 40BB ühe käe kohta ehk siis 4000BB/100.
    Viimati muudetud musaire poolt : 03.11.14 at 11:11

  16. #176
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]

    Vastane siis:
    Flop reise cbet 3/17 vaid, kuid pre ja flopi agro 3.5. Turn reise bet 1/2, flop- turn fold (43/77) 55%, riv 63% (19/31), riv agro 1, riv call 12/31.
    3bb 100, 50% won at sd.

    vastase kohta 2k kätt. On tricky moove teind küll:
    [P] 3Bet Blind vs steals w/{QQ,AKo,KQo} (3)
    [P] 3Bet range {JJ-KK,KTs,AQo+,KJo+} (9)
    [P] 4Bet+ range {KK,99-TT,AKs,AKo} (5)
    [P] Attempted Steal then 4Bet {TT} (1)
    [P] Called 2Bet from blinds range {KK,66,KTs-KJs,QJs,AKo} (6)
    [P] Called 3Bets in position {99,K7s} (2)
    [P] Called 3Bets out of position with {QTs,AQo,KQo} (3)
    [P] Called any 4Bets {KTs} (1)
    [F] Donks flop with top pair or better (1)
    [T] Played turn draw aggressively (1)

    -Ok see muuv vbla pole mõtekas aga, mulle paistis nõrgana tema flopi min reise, nutsuga ta peaks kaitsma ka suurema tõstega (oletame kolmik), sest mastiost on lauas.
    -Vastane limp callib pre, ilmselt läheb set minima või mingi suited gapperiga leiab oddsid.
    -Vastane betiks turni for value ja kaitseks.
    -poti võitmiseks ainuke variant kui pakutakse.

  17. #177

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]

    Nojah, ta võib seal liigagi palju trikitada flopil ja turnil ja tal võib nõrk käsi olla palju rohkem kordadest kui keskmisel regil aga turnis panustada ikkagi ei tasu, sest kui ta selline trikitaja siis ei pruugi fold equitit sinul olla ja sinu oddsid ei ole piisavalt head ühegi paari vastu et seal potti raha panna.
    See pole küll oluline, aga taoline flopi tõste sizing sagedamini nõrk jah aga minu kogemuste põhjal nad teevad kolmikutega ka ikkagi seda.

  18. #178
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]

    Täna-eile flippida aeg: Sama vastane läks 7x järjest al ini pre




    Ja siis anti mulle lehte ka, teistele veits kehvemaid.




    Siis anti veel turmtuld paar kätt vahet sama al initaja




    J a siis ta lahkus:

    kuu
    ( Click to show/hide )

  19. #179

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]

    Nice!
    Korralik volüüm sul. Ma pole veel ühtki kätt mänginud sel kuul.

    A8o-ga tasub callida jah ainult siis kui vastane shovib 100% käsi. Kui ta shovib iga teine käsi, siis enam ei tasu variatsiooni tekitada 55/45 spottidega.
    Minu jaoks on selline mäng võõras, sest turniiridel ei tohiks 100BB stäkkidega any two vastu A8-ga kunagi callida, kuna 60/40 ei ole piisav edumaa. Keskmiselt võidab 4BB.

  20. #180

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]

    Ma ise ei tea kas mina paneks cäsh mängus samuti full stäki 60/40 edumaaga sisse juhul kui lauad muidu softid. Ma ei tea palju sealt pealt reiki ka läheb, vb see 4BB võetakse äragi.
    Eelistaks vähemalt 65/35.

Lehekülg 9, kokku 28 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES