Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Ivar saab autoraha?

Hääletajad
42. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, hakkab crashima

    22 52,38%
  • Vaevalt, tõmbab pehmoks ja sõidab rattaga edasi

    20 47,62%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 556

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Küsimus: palju panna turnis?
    Oleks hea kui veidi teaks tema bettimismustrit, et mis kätega ta mindonk-callib või üldiselt mindonkab ja donkab. Aga noh sellise fishi loogikast nagunii aru ei saa.
    Ma paneks $3.7 ikka vähemalt ja katsetada võiks taolise passiivse vastu kuni $4.7. Rohkem potkontrolli mõttes ma ei paneks. Pool potti on veits vähe positsioonis passiivse vastu selle märja lauaga.
    Kuivema lauaga (nt. laual T, 2, 7, 3) ja eriti tightimate vastu kuival laual oleks $3 pmst suht okei.
    Aga su panus ikka siin ka hea enamvähem.

    Ja mul endal poleks ka riveril isu enam panna. Pole jäänd palju kaarte millega isegi 58/4 tüüp maksaks.

    Aga muidu ära väga tõsiselt minu betsizinguid võta, mul on turniiridest sisse kulunud nittimine potkontrolli osas nii pre kui postflop.


    KQs
    ei näeks põhjust mitte maha callimiseks. Sul hea top paar, mis tundub nuts tema vastu. Mille peale vastase panid? Teda ei saa eriti millegi peale panna konkreetselt ja sa flopil tugevust ei näita, ning turnil võib tal olla mastitõmme (kui sedagi), millest sa ees.
    PT4 autonotes'id on päris huvitavad tema kohta. Fishised. Pidevalt callib vist pre Q2o-ga ja teeb erinevaid limp-call trikke. Aga ma calliks neid autonotes'e vaatamata ka.
    Viimati muudetud musaire poolt : 03.10.14 at 04:33

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES