Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
NL10 6max, vs 25/20

( Click to show/hide )


19/16/2, reise turn 2/12, ChecKsin turnis või?

( Click to show/hide )


Osad käed siin kommimata ka. Mingit möla võin panna ikka:

KK
Ma riveri chekiks ette ja calliks kui panustataks. Muidu kuidagi liiga kuiv laud bettimiseks OOP ja ausaltöelda ei tea mille kehvemaga seal callitakse olgu vastane milline tahes tüüp. Tea kas suva fishid oskaks K-high (blokid neid) või Q-high-ga callima hakata ja TT-QQ on liiga haruldane neil käes, millega nad ka ikka calliks ilmselt.
Flop on ka kuiv ja ma ise ka ilmselt chekin flopil nagu sina. Ega sellise lauaga suurt kasumit loota polegi ja ei tasu vägisi kuskilt tootma hakata. Kui vastane tõstma hakkab, siis jama.
Agro vastaselt võid bluffe ka saada kui riveri chekid ja see üks suuremaid kasumi allikaid postflop sellistes kätes. Seal võib olla luhtunud mastitõmbeid, turnis vb mõned reatõmbed ka tulevad kaasa, 88 jne., mis võiks bluffida.

25/20 võib üsna solid tüüp olla. Kui sa calli said riveril, siis ma ei kujuta ette mis tal seal oli. Mis tal oli, kui mäletad?


AA
Ma ise ei oskaks seda vähese info põhjal. Oleneb. Selget vastust pole. Eks need pokkerikäed ongi alati hullemad kui ruutvõrrandi lahendamine kus palju faktoreid ja peabki arvestama mitme tulemusega ja kus tulebki leppida sellega et vastuseks on mitu lahendit, millest mõni negatiivne, isegi kui sisendtegurid ei muutu.
Uuriks seda vastast tükk aega ja vb mitte ei otsustaks otseselt mingi ühe stati põhjal, vaid vaataks üldiselt kõige põhjal kui võimeline mängija bluffima on, mis pilt temal minust jne. Laud on bluffimiseks ja semibluffimiseks sobiv muidu, ja kui ta üldse kunagi blufiks/semiblufiks, siis miks mitte siin, ja kindlasti ma teatud hulga kordadest callin ta tankides maha lihtsalt.