Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Ivar saab autoraha?

Hääletajad
42. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, hakkab crashima

    22 52,38%
  • Vaevalt, tõmbab pehmoks ja sõidab rattaga edasi

    20 47,62%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 556

Niitvaade

  1. #11

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    musaire, tänud muusika eest!
    np
    sul üllatavalt hea vokaal ja pead viisi, hakkad mänedzeriks (bänkroll management pokkeris läheb CV-sse arvesse) +vokalistiks

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Säästukange

    vs 43/30/3 10 senti on ka raha.

    ( Click to show/hide )


    Järgi tuli kohe duubli isu
    ( Click to show/hide )


    Ühel vaalal veel isutas
    ( Click to show/hide )


    regsi 20/16 vastu jäi river value võtmata ega ma jo teadnu et tal rida om. A mille muuga ta callida saaks.
    ( Click to show/hide )

    http://gyazo.com/ca5528b7d86d1171cf83665978856499

    Kuu on 4 bb/100,aga summad väiksed.

    QQ
    See board mulle üldse ei meeldi. Kui nii kehva vastane, siis ma pigem overbetin flopil 3x pot ja turnis lähen all in (selle 8 turni puhul ikkagi ilmselt mitte, vaid callin vaikselt maha kõik lihtsalt). Ma vist ei tõstaks selle turniga kõige fishisemat fishi ka, pigem riveris stäkin. Sest vb mõnel on seal turnis fold range. 43/30 on vähe infot. Võin ise ka 43/30 mängida neljal laual, samas foldin nagu nitt kui vastas agressioon ja laud ohtlik ja oddse pole.

    88 ja 66
    Samamoodi infot vähe. 43/30 tüüpidel, eeldan et taolised sul seal, võivad olla väga erinevad preflop stäkkimise range'id. Loomulikult on okei stäkkida pre 66-ga kui ta avab 100% käsi ja callib all in nendega 100% aga kui ta avab 30%, siis ma ei tea kas ta ka callib sinu reraise all in selle 30% range'iga ja kui callibki siis 30% vastu on 66 puhas flip.
    Ja seda kõike siis kui oled vastasega heads-up spotis. Kui kellelgi veel on äctimata, siis pead arvestama et ranged peavad olema veelgi kitsamad.
    Niiet oluline on teada kas vaaladel on mingisugune 30% stäkkimise range või pigem 60% või 100% (ei saa olla kunagi kindel et 100% range). Kui nende VPIP/PFR mingisugune 80/80 pole ja nad ei openshovi pidevalt, siis ma ei tea mis ranged nendel on.

    Siiski juba top50% range vastu 66 ja 88 küll piisava eduga muidu.
    Vaalasid kes pre 100% enda openrange ei stäki mingil põhjusel aga muidu looseagrod ja open lai, siis võiks muidu ka floppi mängida erinevatel viisidel 88-ga ja lihtsalt maha callida enamus boarde.

    Kui nt. hakkad hotcoca kombel A6o-ga fullstäkkima HU pre, siis on juba oluline teada kas vastas 100% range või pigem 70% (mille korral juba liiga flip olukorras kus muidu biidib vaala vb 5BB/1käsi ja kus vaal võib hitandrun sooritada ja kus variatsiooni tema vastu ei graindi välja seega), vahe tuleb sisse ja ei ole lihtne eristada kas fishil 70% või 100% range ja seega turvalisem liin parem.


    22
    Laud on märg ja turni 3bet on olematu. Kui vastane tõmbaks, siis tõmbaks odavalt. Ei näe põhjust miks sa turnis väärtust ei võta ja tõmmete vastu ei kaitse. St. et sa mitte ei võta väärtust konkreetse rea vastu, vaid laseks ka reaks/mastiks/majaks tõmmata kui neil seda juba pole. Niiet ühelgi juhul pole seal mõistlik vähe tõsta.
    Viimati muudetud musaire poolt : 25.11.14 at 17:20

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES