Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Ivar saab autoraha?

Hääletajad
42. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, hakkab crashima

    22 52,38%
  • Vaevalt, tõmbab pehmoks ja sõidab rattaga edasi

    20 47,62%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 556

Niitvaade

  1. #11

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Call on siin mõeldav?

    vs 46/11/Afreq75 ,
    flop bet 27/54 AF4,
    turn bet 25/39 AF8,
    riv bet 19/26 AFreq 88

    won 13/18 at showdown

    ( Click to show/hide )

    99
    Ma vb isegi alustaks siin flopil samamoodi nagu sinu KJ käes KTT laua korral väga loose mängija vastu kuival laual cbetiga ikkagi. 99 vajab kaitset ka. QQ jätaks laual tähelepanuta ja calliks tõsted flopil kui superagro vastane. Sinu turni check flopi cbeti järel oleks hea nõrkusemärk, mis sütitaks vastast. check-call check-call on vb liiga tugev, mille peale vastane õhuga mitu korda ei bärrelda ja seega see loose-agro vastu vb parim poleks

    PS:
    väike riid ka - vastane betib flopil 1.19 kui pott on 1.25, mis mulle ütleks, et vastane on reg ja kui ma näen et ta võitnud showdownil 13/18, siis tal hiiter ja statsid sellest kallutatud ja oled ABC stiilis mängiva regsi vastu tegelt ja nutsu vastas kui ta turnis uuesti poti betib,

    tekib ka küsimus et mitu kätt vastase kohta?

    igatahes 46/11 näitab taaskord üldist passiivsust ja oled bettiva passiivse vastu.
    ei saaks öelda et oled eriliselt agro vastu. sul vb ta kohta paarkümmend kätt ja ta kaks korda ässadega vaid pre sisse limpinud ja iga tänav ABC-panus temalt
    kuna W$SD on 13/18, siis sul ikka üle saja käe ma arvan ta kohta

    turnis on asi juba liiga kahtlane ja ma mõtleks foldi peale, kui pole riidi et ta pidevalt poti suuruselt blufib


    Mängus annab parandusi teha. Mis tähendab et potentsiaali on enamaks. Mis on hea uudis.





    Kuule aga head aastavahetust ka kõigile!


    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud musaire poolt : 31.12.14 at 07:35

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES