Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
al in overbet tundus lihtsalt tugevam ta poolt kui seda blokinguna
Täpsustan veidi enda kommi. Blokkimisest rääkides mõtlesin riveriks blokkimist, mitte riveril blokkimist. Selles mõttes et kui liiga agro vastane kel lai bluff või semibluff range aga tõste teda natuke ohjeldab, siis teatud tugevusega käega turnis tõstaks sind kui sa nii väikselt betid, et riveris sa uuesti ja suuremalt ei paugutaks liidides teadmata kas sul luhtunud tõmme või mitte.
St ma tõstaks sind seal turnis alates top paariga kui sa nii väikselt panustad, sest sinu panus liiga nõrk ja näib omakorda sinu poolt blokkiv ja ma tahaks tõstega kaitsta tõmmete vastu ja väärtust võtta.

Aga noh eks see peaks riidide põhjal toimuma. kui sa tight nitt, siis sinu vastu ilmselt ma ei tõstaks seal. st. kui sind nitina nähakse, siis liidides sa erilist kasu ka ei saaks ja vöike panus ka sinul, vastane ise võiks suuremalt panustada mille sa ise calliks ja siis vb riveril võiks küll liidida seejärel olenevalt lauast.
Muidu tahaks teada et miks sa turnis liidid? vastane bettis flopil ja võiks ka turnis temalt jätku oodata. liidimine võib actioni surmata, ma arvaks.
Kui sinul vastasega mingi huvitav history ja arvad et liidimine teda indjuusib, siis ma ei mõistaks tõste vastu foldimise mõtteid.
üldiselt siis ma ei kujuta ette seal turnis liid-fold liini.